انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اطلاعیه ها » اطلاعیه های مدیران و ناظران » مدال های انجمن یاران منتظر

مدال های انجمن یاران منتظر

آیکون            نام/شرح                                        مدال مدیریت :به مدیران انجمن تعلق می گیرد.                                        بهترین ارسال کننده:این نشان به کاربرانی داده میشود  که جز سه نفر اول ارسال کننده ها قرار بگیرند.                                           ستاره انجمن:این نشان به کاربرانی داده میشود    که مطالب پر ارزش میزارن (اسپم نمیزارن ) و جزء10 نفر اول هستند.                                          کاربر با ارزش:این نشان به کاربرانی داده میشود  که جزء سه نفر اول در لیست امتیازات انجمن قرار بگیرند  .                                       مدال تخصص:به کاربرانی داده میشود که در زمینه خاصی تخصص داشته و
lnhg ihd hk[lk dhvhk lkjzv

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21876
پسند ها : 2658
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان لیاقت
نشان لیاقت

|

آیکون            نام/شرح

مدال مدیریت :به مدیران انجمن تعلق می گیرد. 

بهترین ارسال کننده:این نشان به کاربرانی داده میشود  که جز سه نفر اول ارسال کننده ها قرار بگیرند. 

ستاره انجمن:این نشان به کاربرانی داده میشود   که مطالب پر ارزش میزارن (اسپم نمیزارن ) و جزء10 نفر اول هستند.

کاربر با ارزش:این نشان به کاربرانی داده میشود  که جزء سه نفر اول در لیست امتیازات انجمن قرار بگیرند  .

مدال تخصص:به کاربرانی داده میشود که در زمینه خاصی تخصص داشته و در انجمن بکار برده باشد.

مدال پیشرفت:به کاربرانی داده میشود که در مدت زمان کوتاهی چه در پست های ارسالی و چه در امتیازات پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

کاربران برتر  :به کاربرانی داده میشود که جزء 50 نفر اول انجمن در لیست تعداد پست های ارسالی می باشند.

نشان تقدیراز طرف مدیریت کل:این نشان از طرف مدیریت کل انجمن به نشان تقدیر از کاربران اهدا میشود.

نشان تقدیراز طرف مدیریت کل:این نشان از طرف مدیریت کل انجمن به نشان تقدیر از کاربران اهدا میشود.

اسپانسر روم: به کاربرانی داده میشود که در هزینه انجمن و چت روم کمک مالی کرده  باشند.

مدال ازدواج: به کاربرانی داده میشود که ازدواج نموده اند تعلق می گیرد. 

نفر اول مسابقه :این نشان به کاربرانی داده میشود که در  یکی از مسابقاتی که در انجمن برگزار می گردد نفر اول شوند.

مدال های سال های عضویت در انجمن:این نشان به تعداد سالهایی که کاربران در انجمن عضو هستندتعلق می گیرد.      

ویرایش موضوع توسط : programmer
در تاریخ : پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ قبل از ظهر

می پسندم 6     1  5 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ قبل از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن
rating
حالت :

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران عزیز انجمن یاران منتظر 
امروز هم بر حسب وظیفه قصد داریم از کاربران فعال  انجمن قدردانی کنیم از این رو با توجه به مدال هایی که برای انجمن طرح کردیم به این افراد با توجه به میزان فعالیتشون نشان مورد نظر اهدا می گردد.که به شرح زیر می باشد :

بهترین ارسال کننده:الی. ارمیا 

کاربر با ارزش: قمر 

کاربران برتر:

بلاغ مبین  ،پسرآفتاب، یسنا ،سینا،حریم قدس،باران عشق،احسان فقط خدا،عقیق ،میثاق واقعی، ملیسا70

صبا 20 ،زهرابانو،بانوی آفتاب،جمعه موعود، یاسمن،نازنین زهرا1،abbas.isfahan ،ترنم باران68

اشک فراق،فاطمه منتظر،مهدی313 ،یاران مهدی،معرفت،تنهاترین سردار،مطهره سادات ،لیلی ،عباس خادم،Sajjadiyya،زهرایی ،

غروب کربلا 313،

نفر اول مسابقه:  لیلی ،یاس زهرا،sara،قمر 

منتظر فعالیت تمامی دوستان هستیم

با تشکر  و آرزوی بهترینها برای شما خوبان

ویرایش ارسال توسط : programmer
در تاریخ : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ بعد از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن
rating
حالت :

لطفا کسانی که یکسال از عضویتشان در انجمن می گذرد به مدیران اطلاع بدهند تا نشان یکسال عضویت    را دریافت نمایند 

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

با تشکر از شما ههههههههههههههه

ویرایش ارسال توسط : یگانه 313
در تاریخ : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 16
حالت :
اعتبار کاربر : 6846
پسند ها : 960
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (24).jpg

عضو غایب

ینی مهدی313 با اون موتور گازیش دارای مداله ولی علی20 کبیر.............
زمین که خیلی سفته نمیشه گاز گرفت.
بچه ها یه مرجع معرفی کنین که خودکشی رو در اینجور مواقع فتوا داده به احتیاط واجب !

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : عـلـی۲۰

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [5]
مدیر انجمن
rating
حالت :

یگانه  خانم و  علی اقا قبلا مدال برتر به شما داده شده برای همین اسم شما برده نشده

به کسانی این مدال ها داده شده که قبلا  بهشون نداده ایم

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 982
حالت :
اعتبار کاربر : 3214
پسند ها : 337
حالت من :  Mehraboon.gif

مبارک همگی

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : عاشق شهدا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 1229
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

ولی خدایی قمر خانم لیاقت بهترین ها رو داره و همینطور خواهر خوبم بانو افتاب و سرکار خانم حریم قدس واقعا من که افتخار میکنم در کنار همچین افرادی فعالیت می کنم ...مبارکتون باشه 

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 1535
حالت :
اعتبار کاربر : 9930
پسند ها : 507
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (6).jpg

ب منم مدال بدین گگگگگگگگگگگگگگگگگگ

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [9]
مدیر انجمن
rating
حالت :

به تمام کسانی که یکسال از عضویتشان در انجمن یاران منتظر می گذرد مدال یک سالگی انجمن اهدا شد.
اسامی   به شرح زیر می باشد:

یگانه1، یه پلاک ، یه عاشق ، یسنا35، یسنا ، ید الله ، یامهدی12، یاعلی ، یا مولا علی ، یاابصرالناظرین ، یاس23، یاسی ،گشت ارشاد ،گل نرگس ،یا مهدی ،پیروعاشورا ،چادرمشکی ،چشم آبی ،کجایی شهیدم ،یا رسول الله ،کربلایی سیدمهدی ،کربلایی صلواتی ،کهربا 110 ، کوثر  ،کوه ،کیمیا ،ّپیروعاشورا ،پارسا ،پرسش وپاسخ ،پنجـره فـولاد ،پونه ،پیر می فروش ،هاتف ،هانیه27 ،هدی ،هستی ،هندوانه ابوجهل ،هندونه ،هههه20 ،نقّال عشـقـ ـ ،نمیدونم9631 ،نهاال ،نهال ،نورا ،نوکر حسین ،نوکرحسین ،نيلوفري ،نگار ،نیایش ،نادم ،نازنین زهرا1 ،ناصری ،نجوا ،نجوا55 ،ندا ،نرگس ،مهدی ،مهدی313 ،مهدی8  ،مهدیه ،مهران 23 ،مهمان دنيا ،منتظر منجی ،منتظر موعود 1 ،منتظر313 ،منتظرظهور ،منم بنده ت ،مرتضی ،مرتضی نبوی ،مرجان ،مسلمان14 ،مصطفی68 ،مصطقی313 ،مصیب : ،معرفت ،مقداد 110 ،ملائکه ،ملیسا ، ملیسا70 ،ملیکا ،محمد313 ،محمدرضا25 ،محمدمهدی ،محمدمهدی30 ،مرتضي ،مجنونـ ـ ،محب روسیاه ،محب ولایت ،محبوبه ،محسن ،محسن 352 ،محمد ،محمد 313 ،محمد جواد ، ،قلب یخی1  ،قلب یخی111 ،قمرخانم ،كنيزفاطمه ،ليلا ،لیلی ،ماه رخ ،ماهم اومدیم ،مبشره ،فانته ،فرشته ،فرشته آسمان ،فرشته66 ،فریاد20 ،فریبرز1  ،غریبه ،غم هجران ،غم و عشق ،فاطمه ،فاطمه 1 ،فاطمه 2 ،فاطمه 313 ،فاطمه 352 ،فاطمه الف ،فاطمه سادات ،علی اکبر21 ،علی1 ،علی110 ،علی73 ،علیرضا ،عمار ،عهد ،عهد سکوت ،عرفان منصوری راد ،عزيز زهرا ،عشق فقط خدا1 ،عشقم ابوالفضل.ع. ،عشقم حسین ،عشقم خداست ،عطر نرگس ،عـلـی۲۰ ،علمدار ،علمداربصیرت ،علي44 ،علی ،طلبه پاسخگو ،طهورا ،عاشق الرضا ،عاشق حضرت ،عاشق خدا ،عاشق گمنام ،عباس خادم ،شهید گمــنام ،شهیده ،شکرانه ،شکیلا ،شیش تایی ها ،شیما ،صادق ،صالح ،طاها19 ،طاهره ،سیده فاطمه ،سیما140 ،سینا ،سینا19 ،سینا313 ،سیناا ،شهید علمدار ،شهید همت ،سها ،سهیل ،سوره ،سونيا اصفهان ،سپیده ،سپیده 313 ،سید110 ،سیده انسیه ،سرباز امام زمان ،سرباز ولایت ،سربند سبز ،سعید ،سعید1 ،سلطان عشق ،سمانه بانو ،سمیه313 ،زینب1 ،سادات ،سارا94 ،ساراا ،ساره 25 ،سامي يوسف ،ستاره ،ستاره آبي ،ستاره سوها1360 ،ستاره شب ،ستيا ،روزگار بی وفا  ،ریحان  ، زهرا ، زهرا سادات ، زهرا2 ،زهير  ، زینب سادات ، راک کروز ،رز35  ، رسول  ،رضا ،رضا30 ،رضوانه ،رهگذر23 ،دایی فرهاد ،دربه در حرم ،دریا ،دریـــا ،دعای کمیل ،دلتنگی73 ،دلشکسته74 ،دیانا ،راوی یه قصه ،حوا ،حی علی الجهاد ،خادم 313 ،خادم الرضا ،خادم الشهدا ،خادم المهدی ،خادم شهدا ،خاطره ،خاکریزنگار ،خسته از دنیا ،حانیه ،حجاب آسمانی ،حذر ،حسنی ،حسین ،حسین 62 ،حسین150 ،حسینعلی ،جوجو ،جوون مذهبی ،حاج همت ،ترنم 12 ،تواب ،توپچی شیعه  ،برج مراقبت ،بنده ی دنیا ،به امید ظهور ،بهار ،بهار19 ،بهرام ،بهشته ،بهنام ،بوی یاس ،انتظار ،اورانوس427 ،با خدا باش 1 ،بابک69 ،باران 313 ، باران مهر ،بالو پر شکسته ،بانوی اسفند ،امیر ارسلان ،امیرعلی ،امیریوسف،امین20 ،اناهیتا ،اروم و مهدی،اسدالله الغالب ،اسمونی ،اسیرخاک ، اشکی به رنگ باران ، اعظم ، اقلیما ، الما ، الهه ، الی . ارمیا ، ام البنین ، امید ، امید 24 ، آرشام ، آرامش ، ارش ، احمدم68 ، احسان19 ، احسان ، ابو اسحق ، آینده روشن ، آیدا ، آوا ، آنتی فریاد ، آقا آرش ،*فاطمه زهرا*
**********************************************************************************************
 ،zahraa   ،yektaS  ، y.dehghani ، soheil ، sohrabalavian ، sara18 ، sahar arc ، sahar ، saeed1994 ، sadaf ، eyedmostafa    ،setareeee ، sarina ، tarane ، taha ، tabasom ، soosan ، soosan ، nargesbanoo ، mosafer ، montazer1368 ، montazer  ، mohsen.chavoshi ، programmer ، peyman7162 ، peiman ، payamnt ، omiddd ، nayereh ، ricardo ، rezar0111 ، rezaarena ، reza656 ، reza ، rasaam ، mehdi-tt ، ma3oud111، ،l محمدامین ، kiamehr ، kazemloo ، kamyar00 ، masood_25 ،، maryam20 ، mahmod ، mohammad94 ، milad.engineer ، f1377 ، evil ، esteghlali ، enni zalamto nafsi ، emal ، elham ، ehsanaslani ، ehsan31 ، ehsan p ، ehsan ، ebimiran ، haj vahid ، hadis75 ، gol pesar ، ghazal ، farnaz_19 ، jahesh ، iranmemo ، hossien ، hhejazi ، hasti 2013 ، behnam313 ، BuzzBoy ، BlackWhite ، Banoo ye Mey ، Ayda ، Arash79، ، ALIPOUR ، Toufane_tanha ، TOHID ، Sajjadiyya ، SYZAR ، ،SHAKIBA_18   ،SABER  ، ORANOOS ، NoT THings   ،NEYMAR ، Mohammad - 23، Mha1376، MOHAMMAD، HOSSEIN ، aliakbar21، ali1350 ، admin، ، abbas.isfahan، ، ، a3emoniha ،، aramesh ، angrybird  ، amirreza110 ، alireza182،، baran ، baradar pat ، aty.a ، asrin.rad ، asali ، arezoo73، dr.mehdi ، dev، abbas ، d.zahra110،

***لازم به ذکر است که تاریخ عضویت تا اخر آبان ماه محاسبه شده است کسانی که در انجمن بیش از 50 پست ارسالی دارند و از تاریخ عضویت انها یکسال می گذرد می توانند این مدال را درخواست کرده و به اطلاع مدیران انجمن برسانند .

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [10]
مدیر انجمن آموزش زبان عربی
rating
شماره عضویت : 1116
حالت :
اعتبار کاربر : 4323
پسند ها : 713
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

سلام مبارکتون باشه 

می پسندم        0 

امضای کاربر : مطهره سادات

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [11]
مدیر انجمن
rating
حالت :

در سالروز تاسیس انجمن  به  کاربران فعال  انجمن  با توجه به میزان فعالیتشون نشان مورد نظر اهدا می گردد.

اسامی کاربران و مدال ها  اهدایی  به شرح زیر می باشد :

بهترین ارسال کننده:پسر آفتاب

ستاره انجمن:صبا

مدال پیشرفت: صبا،محمدELE ،غروب کربلا، حریم قدس،یاسمن ،یازهرااا

کاربران برتر:  hasti 2013،سولماز 19،سپیده 313،یازهرااا،سید،سکوت

نشان تقدیراز طرف مدیریت کل: hasti 2013

نشان تقدیراز طرف مدیریت کل: احسان فقط خدا

مدال یکسالگی : mohadeseh، عقیق، سید 

منتظر فعالیت تمامی دوستان هستیم

با تشکر  و آرزوی بهترینها برای شما خوبان
ر

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

خداقوت مدیریت گرامی /خدا وند شما رو از جمیع بلیات اسمانی وزمینی حفط کنه خداوند بهتون جزای خیر دهاد وبرعمر گرانمایتون اضافه کناد 
باز هم ممنون ومتشکر بابت تمام زحمات شبانه روزیتون

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
مدال ، های ، انجمن ، یاران ، منتظر ،

« تقدیر و تشکر از کاربران فعال انجمن یاران منتظر | (((((((( مهلت 24 ساعته برای تغییر امضا کاربران )))))))) »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:51 بعداز ظهر