انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » Recycle Bin » مطالبی که در موضوع خود قرار نگرفته اند » ماهواره بد نیست ...شما خوب نیستید

ماهواره بد نیست ...شما خوب نیستید

بسم الله الرحمن الرحیم کسانی که در منزل خود از ماهواره استفاده می کنند سه توجیه عجیب رابرای صحیح جلوه دادن ان عنوان می کنند که همراه با پاسخ بیان می کنیم 1-به خودمان مطمینیم ومواظبیم که از برنامه های مبتذل ومستهجن ماهواره استفاده نکنیم وبه راههای بد کشیده نشویم یا می گویند اگر زیاد ببینیم به ان عادت می کنیم ودیگر حرصی به ان نداریم پاسخ قران می فرماید :شیطان از هرسمتی به سوی شما می اید تا فریبتان دهد پیش رو پشت سر سمت راست سمت چپ پس دست از سرما
lhi,hvi fn kdsj ...alh o,f kdsjdn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

مدال ها:2
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

بسم الله الرحمن الرحیم
کسانی که در منزل خود از ماهواره استفاده می کنند سه توجیه عجیب رابرای صحیح جلوه دادن ان عنوان می کنند که همراه با پاسخ بیان می کنیم
1-به خودمان مطمینیم ومواظبیم که از برنامه های مبتذل ومستهجن ماهواره استفاده نکنیم وبه راههای بد کشیده نشویم یا می گویند اگر زیاد ببینیم به ان عادت می کنیم ودیگر حرصی به ان نداریم
پاسخ
قران می فرماید :شیطان از هرسمتی به سوی شما می اید تا فریبتان دهد پیش رو پشت سر سمت راست سمت چپ
پس دست از سرما برنمی دارد این قرین لعین واین خطاست که با این تفکر در دام شبکه های ماهواره ای بیفتیم
ازطرفی انچه بدیهی است وخیلی ها از ان غافل اند این است که
شهوت جنسی برای کسی عادی نمی شود
گناهانی که در رابطه با غریزه جنسی اند چنان جذاب وخطرناک وفریبنده اند که افرادی همچون برصیصای عابد که مستجاب الدعوه بنی اسرائیل بود رانیز به گناه می اندازد  پس ما که هستیم وچه می گوییم
غریزه جنسی مثل اب نمک است که هرچه از ان بخوری سیر نمیشوی بلکه تشنه تر شده ومعتاد می گردی
اگر بنابود شهوت جنسی برای کسی عادی شود در دنیای غرب باید عادی میشد اما چنان غرق فسادند که صدای ناله خانواده ها درامده است ودر فکر چاره اند

درشهوت جنسی هیچ کس از خودش مطمئن نیست
حضرت یوسف از پیامبران مخلص خداست اما هنگامی که دربرابر وسوسه زلیخا قرار می گیرد می فرماید خدایا من نفس خویش رامبرا نمی دانم ..وانجا که زنان مصری به اوروی می کنند می فرماید خدایا اگر حیله انان رابه لطف خود از من دفع نکنی به انها متمایل می گردم
یوسف هم مثل همه ما میل وکشش دارد وخود را از ان مبرا نمی داند
ایا شبکه های ماهواره ای صحنه هایی بسیار جذاب تر وتحریک امیز تر از صحنه زلیخا وزنان مصری رادر معرض نگاه ما قرار نمی دهند ؟و ما نمی توانیم به راحتی به انها دست پیداکنیم ؟استاد شهید مرتضی مطهری در کتاب حجاب می فرمایند:
از نیروی تقوا در هر گناهی می توان کمک گرفت مگر غریزه جنسی !وحقیقت مطلب هم همین گونه است
به این ماجرا دقت کنید

روزی دختر یکی از پادشاهان صفوی که برای مهمانی رفته بود علاقه مند بود که از بازار برگردد لذا بدون کالسکه راه افتادچون که پاسی از شب گذشته بود ترس اورافراگرفت اوبا دلهره به درب نیمه باز مدرسه علمیه طلاب نگاه کرد وجایی امن تر از ان ندید لذا گشتی دور مدرسه زد ودرب حجره ای را زد سید جوانی که مطالعه میکرد درب راباز کرد شاهزاده گفت میهمان نمی خواهید
سید قدری تامل کرد وگفت بفرمایید شاهزاده شب رادر حجره سید به سر برد وصبح به کاخ برگشت
پدرش گفت دیشب کجا بودی ودخترک ماجرا راشرح داد
ولی شاه قبول نکرد وشخصی رادنبال سید فرستاد تا حقیقت ماجرا رابداندواوراجوان لایقی دید وازجریان شب گذشته از اوپرسید سید هم چون دخترک شرح ماوقع گفت
ضمن گفتگو چشمان شاه به انگشتان سوخته سید افتاد وسبب سوختگی پرسید
سید گفت :شب گذشته شیطان مرا برای تجاوز کردن وسوسه کرد وچهره شاهزاده رادر نظرم مجسم می ساخت ولی هربار به خداپناه می بردم وبرای اینکه پشت شهوت رابشکنم دستم رابر روی چراغ مطالعه می گرفتمودر هر بار که وسوسه میشدم یکی از انگشتانم رامی سوزاندم وتا صبح تمام انگشتانم سوخت
شاهزاده نیز تایید کرد که من بوی گوشت سوخته را در حجره استشمام می کردم شاه بی نهایت تعجب کرد وبه سید گفت ایا حاضری دخترم رابه عقد تو در اورم سید نیز قبول کرد وبه دامادی شاه در امد وبه میرداماد مشهورشد {عالم بزرگ عصر میرداماد رحمه الله علیه}

شبکه های ماهواره خواهی نخواهی در انسان تاثیر می گذارند واین تفکر که ما الوده نمی شویم خطاست ایا ما از پیامبرخدا وامثال میرداماد بالاتریم.......

خدایا ما را به بهترین عاقبتها رهنمون کن

موضوع ادغام شده باچند موضوع

ویرایش موضوع توسط : programmer
در تاریخ : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ بعد از ظهر

15 تشکر شده از کاربر هدی برای ارسال مفید :
گل یخ , مهدی313 , صبا 20 , یگانه 313 , admin , بلاغ مبین , programmer , یه پلاک , سید , ایلیا110 , آقا حسین , کوثر , ملیسا70 , عهد , سینا ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

هوالعلیم
زندگی درعصر تکنولوژی تاثیرات زیادی برمقوله دین باوری افراد  واعتقادات دینی انها گذاشته است
گاه به نظر میرسد نوع تازه ای از دینداری به انسانهامعرفی میشود
مثلا شیوه ای از مسلمانی که بیشتر در حال انتشار است موضوعی مهم وقابل توجه است
موضوعی که در سال های اخیر به طرق مختلف در فیلم ها وسریال های شبکه های ماهواره ای ترویج یافته ست
وتاثیرات زیادی برمخاطبان داشته است
این یک جریان فکری ویک ایدئولوژی برنامه ریزی شده است که به شیوه ای تدریجی واثر گذار  برنگرش افراد
تاثیر می گذاردوشاهدیم که نحوه تازه ای از مسلمانی به مسلمانان معرفی می گردد
مجموعه های تلوزییونی ترک اغلب افراد مسلمان هستند
اما این مسلمانی به گونه ای خاص وتازه تعریف می شود
چنانچه مرگ ومیری رخ دهد مسلمان بودن انها وضوح می یابد یعنی خانم ها از پوشش سیاه استفاده می کنند
قران پخش می کنند ونماز میت می خوانند
نشانه دیگر مسلمان بودن انها درتابلوها واسامی الهی است که بر دیوار خانه ها نصب شده نشان داده می شود

به این ترتیب شاهد  نمایش افراد مسلمانی هستیم که خانم ها از لباس های بازاستفاده می کنند
ومردان در هنگام بروز مشکلات ویا برای تفریح وخوشگذرانی به خوردن مشروبات الکلی می پردازند
روابط نامشروع وپنهانی خیانت همسران به یکدیگر وتولد فرزندان نامشروع موضوعی ساده وتکراری محسوب می شود

این گونه می شود که شاهد چهره ای تازه از مسلمانی در این مجموعه ها هستیم که  مسلمانند
اما
درعین حال بدون قید وبندهای دست وپاگیر زندگی می کنند واز لذتهای حرام بهره می برند
واین موضوع اصل مسلمانی رازیر سوال نمی برد
در ترکیه در کنار مساجد زیاد تعداد کاباره ها هم زیاد می باشد

شاید این یک جهان بینی خاص است که تناقضی رامیان این دونمی بیند
وبدین ترتیب شبکه های ماهواره ای در میان فیلم ها وسریالهای خود اذان پخش می کنند
ومناسبتها راتکریم می کنند تا سریال برای مخاطب مسلمانشان جذاب وخوشایند باشد
وانان که تفکر دینی ومذهبی دارند اینگونه فکر می کنند که این شبکه ها به مقدسات احترام می گذارند
اما حقیقت اینجاست
این شبکه ها می گویند

اسلام داشته باشید ومسلمانی کنید اما به شیوه ای نوین دوست داشتنی ولذت بخش
اسلامی که به مبارزه باهوای نفس دعوت نمی کند بلکه در پی کاستن قید وبندهاست تا بتوان لذت بیشتری برد
خدایا ما را از شر فتنه های اخر الزمان حفظ کن...

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن آموزش زبان عربی
rating
شماره عضویت : 1116
حالت :
اعتبار کاربر : 4323
پسند ها : 713
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg
وبسایت من : وبسایت من

واقعا ما جامعه اسلامی دم از اسلام می زنیم !!

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : مطهره سادات

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

امان از تهاجم فرهنگی امان 

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

اللهم عجل لولیک الفرج

ویرایش ارسال توسط : ایلیا110
در تاریخ : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 253
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 4034
پسند ها : 355
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/11.jpg

خیلی مطالب جالبی بود هدی خانم
خیلی خیلی ممنون
امیدوارم مردم ایران و جوانان این مرز و بوم متوجه جنگ نرمی که در اون قرار داریم باشن و بدونن دجال و شیطان آخر الزمان خیلی وقته در منازل ما کنار گوش ما حاضر شده و بدونیم دجال میتونه همون ماهواره باشه...
ان شالله تمام حربه های دشمن و شیطان با اگاهی جوانان باهوش و با بصیرت ما ناکام بماند و با شکست مواجه بشود
به امید ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) . . .

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : عهد

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
ماهواره ، بد ، نیست ، ...شما ، خوب ، نیستید ،

« عکس های امیرحسین مقصودلو(تتلو) در حرم امام رضا(ع)+دانلود آهنگ کمک کن ایام محرم | جملاتی از دکتر شریعتی درباره امام حسین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:49 پیش از ظهر