انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » کارگاه هنرهای دست » آموزش بافتنی » آموزش یک مدل شالگردن خیییییییییلی زیبا

آموزش یک مدل شالگردن خیییییییییلی زیبا

در پست های پایین تره مدل های جالبه دیگه ایی هست امیدوارم خوشتون بیاد خوب برای شروع یه گره ایجاد می کنیم ... مثل عکس زیر  ردیف اول از 3 تا برگ درست شده .... هر برگ 6 تا زنجیر لازم داره .... پس 18 تا زنجیر می زنم .... یعنی 3تا دسته 6 تایی ... یادتون باشه اون گره ای که اول زدید حساب نیستاااااا ... اگر می خوای پتو بچه یا .... شال بلند یا .... درست کنید می تونید بیشتر زنجیر بزنید ولی باید توی گروه های
Hl,ca d; lng ahg'vnk odddddddddgd cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

مدال ها:3
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

در پست های پایین تره مدل های جالبه دیگه ایی هست امیدوارم خوشتون بیاد

خوب برای شروع یه گره ایجاد می کنیم ... مثل عکس زیر 

ردیف اول از 3 تا برگ درست شده .... هر برگ 6 تا زنجیر لازم داره .... پس 18 تا زنجیر می زنم .... یعنی 3تا دسته 6 تایی ... یادتون باشه اون گره ای که اول زدید حساب نیستاااااا ... اگر می خوای پتو بچه یا .... شال بلند یا .... درست کنید می تونید بیشتر زنجیر بزنید ولی باید توی گروه های 6 تایی باشه

خوب حالا آخرین زنجیری که درست کردید رو با انگشت نگه دارید و 3تا زنجیر دیگه بزنید .... ( یادتون باشه آخرین زنجیر رو گم تکنیداااا ) مثل عکس .... آخرین زنجیر رو نگه داشتم ... 3تا زنجیر زدم 

حالا یه پایه بلند توی همون زنجیری کخ گفتم نگه ش دارید گمش نکنید .... می زنم ( آموزش ... شکل توی نقشه پایه بلند = T با یک خط روش )

2تا زنجیر می زنید دوباره مثل عکس ..... بعد 2تا زنجیر رو جا بندازید .... روی زنجیر سوم کار می کنیم
توی زنجیر سوم 2 تا پایه بلند می زنیم ... مثل عکس ( این پایه بلندا مرکز اون برگ ها میشه )

تا آخر ردیف همین کار را انجام می دیم .... یعنی 2تا زنجیر می زنید .... 2تا زنجیر رو رد می کنید ... روی زنجیر سوم 2تا پایه بلند می زنید ... این عکس پایین آخر ردیف هستش ... توی آخرین زنجیر هم 2تا پایه بلند می زنید تا این ردیف تموم شه ... 

یه همچین شکلی دارید ... مثل ریل قطار یا ... مربع مربع .... یه همچین چیزی ... 

6 تا مربع دارید 
روی قسمت هایی که فلش قرمز داره .... برگ های ردیف اول قرار می گیره ... یعنی فلش آبی های رو رد می کنیم 

کار رو می چرخونیم ... 
... 3 تا زنجیر می زنم 
هر کدوم از اون فلش های قرمز 2 تا پایه بلند بود .... پس بعد از این که 3 تا زنجیر زدید 4تا دیگه پایه بلند وسط اون پایه بلند ها می زنید ( در اصل باید 5تا پایه بلند باشه ... 3تا زنجیر مثل 1پایه بلند عمل میکنه = پس میشه 3تا زنجیر و 4تا پایه بلند ) 

از این قسمتی که توی عکس می بینید ...(روی هر ضلع 2تا پایه بلند بود دیگه .... روی روی اولی کار کردیم حالا از زیر پایه بلند دومی ) قلاب رو از زیرش رد می کنیم 5 تا پایه بلند می زنیم و 1زنجیر 

یه همچین شکلی دارید 
یعنی اولین گل برگتون شکل گرفته .

... خوب حالا توی عکسای توضیخ دادم ... ضلع بعدی رو رد می کنید ... می رید روی ضلع کناریش 

خوب حالا 2تا پایه بلند بعدی که زده بودید رو رد می کنید و روی 2تا پایه بلند کناریش کار رو شروع می کنید یعنی فلش نارجی رو رد کنید و روی سبز ه کار کنید 

هر کدوم از این فلش ها که توی شکل بالا علامت زدم 2 تا پایه بلند هستش ... در فسمت فلش سبز ... قلاب رو زیز اولین پایه بلند می کنیم و 5تا پایه بلند می زنیم .

یه همچین شکلی دارید .... حالا 1زنجیر می زنیم 

و کار رو بر می گردونیم 

می بینید که توی شکل بالا نصف برگ درست شد ... و سمت راست هستش ولی حالا که کار رو برگردوندم سمت چپ هست ( مهمه که کار رو برگردونید ) حالا روی پایه بلند دوم که داشتیم 5 تا پایه بلند می زنیم .

خوب این شکل رو باید داشته باشید 
حالا دوباره یه زنجیر بزنید 
می بینید که 2تا برگ درست کردید تا الان ... برای ردیف اول 2تا دیگه از همینا باید درست کنید 

خوب 2تا دیگه از همین برگ ها باید بزنیم ... روی قسمت هایی که فلش سبز دارند .... برگ درست می کنیم ... و جاهایی که فلش صورتی دارند باید جا بندازیم 
یعنی الان یکی جا می ندازیم ( فلش صورتی اول ) رو روی پایه بلند بعدی ... زیر اولین پایه 5 تا پایه بلند می زنیم 

خوب مثل قبل زیر اولین پایه از 2تا پایه بلندی که داشتیم 5 تا پایه بلند می زنیم ... بعد یه زنجیر 
کار رو بر می گردونیم 
و زیر دومین پایه بلند 5تا پایه بلند می زنیم و یه زنجیر 
این کار ها رو 2 بار انجام بدین تا 2تا برگتون توی ردیف اول درست بشه ... 
خوب وقتی دارید نصفه دوم آخرین برگ رو کار می کردید پشت کار به سمت شما هست دیگه ... بین هر برگ هم یه فضای خالی دایره شکل هستش .... مثل عکس زیر 
حالا باید یه slip stitch بزنید یعنی قلاب را ببرید زیر اون فضای خالی توی آخرین برگ ( مثل عکس ) 
کاموا رو بگیرید 
و از گره رد کنید .... خوب ردیف اول تموم شد .... 

عکس رو نگاه کن دقیقا مثل همین کار کن ! 
اول آبی ها زنجیر هست بزن ... 
بهدش برو بالا 3تا زنجیر 
بعدش قرمزه یعنی پایه بلند 
2تا زنجیر از پایین رد کن ... 2تا زنجیر بزن همین جوری پیش برو میشه یه نردبون ... 

خوب حالا عکس بالایی 
لای 3تا زنجیر آبیه 3تا زنجیر شبز هست + 4تا پایه بلند 
بعدش یه زنجیر 
لایه پایه بلند قرمزه 5تا پایه بلند 

یکی در میون کار کن اونجایی که فلش زدم ! ردیف بعدی اونجایی که فلش نداره

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اسمه این مدل کروکدیلی هست

ویرایش موضوع توسط : زهرایی
در تاریخ : پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ بعد از ظهر

9 تشکر شده از کاربر زهرایی برای ارسال مفید :
صبا 20 , قمرخانم , , یگانه 313 , الما , تسنیم93 , کوثر , آنیل , غروب کربلا 313 ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

واه واه واه چه سخته قلاب بافی کاره اسونی نیستا من یکی از واحدام قلاب بافی بود پارسال

می پسندم        0 

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 80
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 9973
پسند ها : 2491
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="." target="_blank" title=".">.</a>

چه خوشگله 
من رفتم بافتشو شروع کنم خیلی ناز میشه 
ممنون زهرایی عزیز

می پسندم        0 

امضای کاربر : الما

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : الما »
چه خوشگله 
من رفتم بافتشو شروع کنم خیلی ناز میشه 
ممنون زهرایی عزیز

خوشحالم که خوشت اومده. منم خیلی مدلشو دوست دارم
منم بعده امتحانای این ترم میرم بافتشو شروع میکنم
هر وقت کارت تموم شد عکسشو بزار ببینم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
حالت :

برای بافت شال گردن ابتدا به اندازه ی طوی شال گردن باید زنجیر بیندازید . این اندازه نسبت به سن بچه ها متفاوت است . برای یک انسالن بالغ طول شال گردن یک و نیم متر است . برای بچه ها حدود چهارصد تا زنجیر بیندازید . همانطور که می دانید برای بافت از دو میل استفاده می شود .

ابتدا کار رابا زیر بافی شروع کنید . ده زنجیر را زیر ببافید .

حالا روی همان ده زیر بافی که داشتید مجددا ۱۹ تا ۲۰ ردیف زیر ببافید .

دوباره به زنجیر برگردید و پنج زنجیر دیگر را زیر ببافید .

در این مرحله پنج زنجیری که اخیرا زیربافی کردید را با پنج زنجیر از ده زنجیر قبلی که ۲۰ رج بافته بودید در نظر بگیرید . مثل قبل ۱۹ تا ۲۰ رج روی هم زیر ببافید .
(زنجیر شماره ۶ تا ۱۵ داخل قلاب مد نظر است )

پس از این مرحله باز هم برای زنجیرهای ۱۱ تا ۱۵ نیز همین کار را انجام دهید .

الگوی بافت شما به این شکل است . تا اخر کار بافت را به این ترتیب ادامه بدهید . بقیه آموزش را از روی تصویر زیر دنبال کنید .

وقتی به پایان زنجیرها رسیدید سه ردیف همسو با دیگر بافت ها روی زنجیرهای داخل میل ببافید . این شال گردن پشت و رو دارد بخاطر همین توجه به این نکته حائز اهمیت است . البته اگر دوست دارید می توانید پس از این مرحله باز کار الگوبافی را ادامه دهید بدم این که سه ردیف ببافید .

خب قطعا برای بافت مرحله ی دوم از این مدل باید بافت ها را برعکس کنید . این بار باید همه ی زنجیرها را رو ببافید و البته با رعایت الگوی قبلی در بافت .

و کار بافت را تا پایان ادامه دهید .

در پایان شال گردن شما به این شکل در خواهد آمد .

می توانید چند ردیف دیگر هم به کارتان اضافه کنید و از این نوع بافتنی به عنوان روسری هم استفاده کنید .

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

ابتدا به اندازه ی مورد نیاز زنجیر ببافید .

شش زنجیر را جدا کنید و در زنجیر هفتم قلاب را فرو کنید و کاموا را بیرون بیاورید .

حلقه ایجاد شده را بکشید تا بلندی ان به اندازه ی دلخواه شما در آید . بلندی این حلقه به جنس کاموا و ضخامت ان بستگی دارد .

حلقه های بعدی را هم به این روش ایجاد کنید .

بافت حلقه ها را تا سیزده تا و در هر زنجیر ادامه دهید . برای زیباتر شدن کارتان از همین ابتدا سعی کنید حلقه های هم اندازه ایجاد کنید .

بعد از حلقه سیزدهم کاموا را از سیزده حلقه عبور دهید و یک زنجیر بزنید .

مجددا شش زنجیر ببافید و به زنجیر آخر که آخرین حلقه را ایجاد کردید وصل کنید .

دوباره شش زنجیر ببافید .

مثل مرحله ی قبل سیزده حلقه ی هم اندازه داخل قلاب بیندازید.

مراحل کار را مثل قبل ادامه دهید .

همین کار را تا وقتی که طول زنجیر پایه شما کاملا پوشانده شود ادامه دهید .

این از ردیف اول کار . حالا برویم سراغ ردیف دوم .

در ردیف دوم روی هر زنجیره یک پایه کوتاه ببافید .

سپس در ردیف سوم باز کار بافت را مثل ردیف اول دنبال کنید . فقط به این نکته توجه کنید که باید سعی کنید که زنجیر پایه ی وسط چین اول به عنوان پایه شروع زنجیر زدن شما باشد که کار نظم خاص خود را حفظ کند و چین هم راستا نباشند . برای این کار حلقه های سر را شش تا بیندازید .

و بعد دوباره مثل قبل باز همان سیزده حلقه ی هم اندازه

کار بافت در انتهای دریف سوم کار به این شکل در خواهد آمد .

مجددا روی زنجیرها در ردیف چهارم پایه کوتاه ببافید .

و به روش قبل که به صورت قدم به قدم آموزش داده شد ، بافتنی را به کار بگیرید .

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 785
حالت :
اعتبار کاربر : 2227
پسند ها : 156
حالت من :  Mehrabon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

هنرزیباییست...ممنون

می پسندم        0 

امضای کاربر : آنیل

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
حالت :

اینم یک مدل شالگردن که بیشتر برای آقایون مورد استفاده میشه
خانم ها محترم این مدلو برای همسر. برادر. پدر یا پسرتون درست کنید
فرصت خوبیه تا به این طریق از زحماتشون قدردانی کنید
امیدوارم که خوشتون بیاد

مدل نعل اسبی 
تعداد دونه هایی که توی پیچ هست دوازده تا است. ۶ تا سمت راست ۶ تا سمت چپ
رج های ۳,۱, ۷ و ۹ همه از زیر بافته میشه
همونطور که توی عکس زیر می بینید ۱۲ تا دونه ی وسط از زیر هست اما ۴ تا دونه ای که سمت راست و چپ بافت هست از رو بافته شده. من به دلخواه ۴ تا دونه گرفتم. تعدادش بستگی به بافت خودتون داره

رج ۲ و تمام رج های  پشت از رو بافته میشه یعنی رج ۲ و۶ و ۸ و۱۰ .
عکس زیر رج یک تا چهار هست
رج ۵: قسمتی که توضیح میدم قسمت پیچ هست.
سه تا دونه رو وارد یه میل جداگانه بکنید
و پشت بافتتون نگه دارید. همونطور که توی عکس میبینید میل سبز پشت دو میل شما قرار گرفته است.
سه تا دونه از زیر ببافید. سه تا دونه ای که داخل میل جداگانه برده بودید رو از زیر ببافید. شش تا دونه ی سمت راست بافته شد.
حالا  سه دانه را داخل میل جداگانه ببرید و جلوی کار نگه دارید.
سه دانه بعد را از زیر ببافید. سه دانه داخل میل جداگانه رو از زیر ببافید
عکس بالا بعد از بافت رج ۵ هست.
رج ده را ببافید. رج یک تا ده را تکرار کنید عکس زیر یک بار بافت از رج یک تا ده هست
عکس پایین دو بار بافت رج یک تا ده هست
این هم یه مدل شال گردن با این روش

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

سلام دوستان این مدلهای شالگردن و 2 ساله پیش درست کردم
این مدل کامواش نصفه مخمله که تویه ریشه میتونید مدل کاموا و ببینید
اینو مدله کشبافت یعنی یکی زیر یکی رو بافتم که به اینصورت شده

این مدل کامواش بصورته مدله قبله ولی بافتش به این صورته
همه به صورت زیر بافتم 
البته تفاوت زیادی با مدله قبل نکرده

این مدل هم کاملا مخمله
و طریفه بافتش هم به این صورته: دوتا رو از رو از یک چشمه بر میداریم(دو تا رو یکی میکنیم) همینطور تا آخر 
و رج بعد همه از هر چشمه دو تا سرقلاب میگیریم
و رج بعد هم به صورته رج اول دوتا رو یکی میکنیم. بافتش قشنگ میشه مخصوصا با کاموای مخمل وقتی میزاشتمش هر کی میدید خوشش میومد

واسه امسال هنوز شروع نکردم ان شالله بعده امتحانای این ترم مدلهایی که اموزششو گذاشتم درست میکنم و عکسشو اینجا میزارم
شما هم اگه شال بافتید خوشحال میشم عکسشو بزارید

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
آموزش ، یک ، مدل ، شالگردن ، خیییییییییلی ، زیبا ،

« آموزش بافت بدون میل و قلاب.... | عکس های قشنگ جوراب بافتنی نوزاد »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:14 بعداز ظهر