انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » رابطه قبل از ازدواج » فهمیدن نظر طرف » چطور بفهمم منو میخواد

چطور بفهمم منو میخواد

دختری که به یه پسر علاقه پیدا کرده چطور می تونه بفهمه که طرف مقابل هم به اون علاقه داره یا نه و اصلا دلش می خواد باهاش ازدواج کنه یا نه ؟ جواب : برای اینکه دختر بفهمه پسر بهش علاقه داره یا نه و دلش می خواد باهاش ازدواج کنه راههایی وجود داره 1- خودش به نحوی بهش بگه مثل اینکه براش نامه بنویسه و یا اس ام اس بزنه که ریسک داره ممکنه بذاره تاقچه بالا و همه چیز خراب بشه که در صورتی این کار رو بکنه
]x,v ftill lk, ldo,hn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [13]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

بیاید یه کاری کنیم فاصله ها کم بشه به جای اینکه مدام بکوبیمش تو صورت همدیگه 
بکنیمش میلیمتری
یا اصلا  هرموقع یکی اراده کرد بلافاصله بتونه و توانایی شو داشته باشه...
خانوما مخصوصا خیلی مقصر بودن تو زیاد شدن این فاصله  این خانومان که هرروز از روی چشمو هم چشمی یه  مراسم جدید درست میکنن
صرفا بخاطر اینکه بله مثلا "خدیجه خانم برا پسرش فلان مراسمو گرفت من نه تنها اونو میگیرم بلکه دوتا هم از خودم زیاد میکنم تا چششون در بیاد!!"
اینطور میشه که بدعت های جدید میذارن و  فقط به فکر رو کم کردن خودشون هستن نه به فکر خوشبختی فرزندانشون البته من نمیخوام خانمارو بکوبم و اصلا هم خوشم نمیاد ولی خب حقیقتو باید گفت.  همینطور بدعت  پشت بدعت امد که در اخر شده این  که وقتی به جوون میگن ازدواج  رنگش میپره! و یا طبق گفته عزیزی برا بعضیا ازدواج شده یه رویا!
و علاوه بر این خانما توقعات رو بیارن پایین به نظرتون فاصله کم تر نمیشه؟ هم توقع داریم هم میخوایم فاصله کم شه خب نمیشه دیگه!

خدایا  امر ازدواج را به حق ائمه اطهار برای جوانان ما آسان بگردان

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [14]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

باید برای خانم ها کلاس کم توقع بودن برگزار کرد......خلاااااص خوشم میاد پستای قدیمی تاریخ انتقضا ندارن

می پسندم        0 

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [15]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

انگيزه اصلی ازدواج، تکامل روحی و معنوی و در  نهايت دست يابی به آرامشه  و اين آرامش زمانی حاصل میشه  که ازدواج بر پايه منطق و احساس شکل گرفته باشه، اما اين که معيار های ازدواج در خانواده چی باشه  تا اين امنيت روحی و روانی ايجاد بشه، به پيشينه روحی و روانی خود فرد و فرهنگ خانواده و داشتن مهارت های لازم برای برقراری ارتباط موثر و هدفمند بستگی داره 
وقتی شرايط ازدواج آسان گرفته بشه  چه در مرحله مراسما و قراردادهای ضمنی ازدواج و چه در مرحله تشکيل زندگی مشترک و زير يک سقف رفتن، آرامش بيشتری رو به همراه داره.

اگر از نظر مادی بخواییم  در نظر بگيريم  و مراسمات ازدواج رو آسون برگزار نکنیم ممکنه برایخیلی از جوونا پیامدهایی رو بعد از ازدواج در پی داشته باشه که باعث سلب آرامش و آسایش بشه مثل قسط وبدهی و....  ولی اگه آسون و ساده برگزار بشه  می تونند اين انرژی رو صرف شناخت از هم و لذت بردن از زندگی مشترک بکنند 
اما اين که چه افرادی قادرند با شرايط ازدواج آسان کنار بیان و چه ديدگاهی نسبت به اين قضيه داشته باشن قابل بحثه
از نظر روان شناختی کسایی که هوش هیجانی بالایی دارند و قدرت حل مسأله رو در شرایط بحرانی دارند و در مقابل مشکلات و استرس ها انعطاف پذیری وتحمل بیشتری دارن همچین کسایی  روابط بین فردی قوی تری از خودشون نشون میدن  و عزت نفس بالایی دارن
تا عزت نفس نباشه فرد نمیتونه قدرت سازگاری بالایی داشته باشه 
وقتی عزت نفس بالا باشه شخص میتونه در برابر همچین مسائلی از خودش انعطاف پذیری نشون بده 
وقتی عزت نفس باشه فرد میتونه با اطمینان و برخلاف حرف و حدیث های نا معقول دیگران برا خودش تصمیم گیری قاطع داشته باشه 
وقتی یه خانم یا آقا نسبت به خودش خود آگاهی داشته باشه میدونه که از این دنیا چی میخواد و به زبان ساده تر به حس ها و احساسات معقولش بیشتر توجه میکنه 
همه اینا رو عرض کردم خدمتتون (مخصوصا آبجیای عزیزم)که بدونید واقعا گرفتن مراسم ازدواج پر هزینه و پر زرق و برق هیچ گونه شأنیتی برای یه دختر نمیاره 
فقط و فقط قدرت تصمیم گیری و اعتماد به نفس رو در خودتون پرورش بدید که شما میتونید بر خلاف موج دریا شنا کنید و یه مراسم ازدواج ساده اما با صفا رو داشته باشین 
(ایکاش همه جوونا قدرت دور اندیشی و آینده نگری رو داشتن و یکی دوسال بعد از ازدواجشون رو میدیدند که اصلا تنها چیزی که توی سالهای بعد از ازدواج توی ذهن آدم نمیاد و قابل اهمیت نیست همون مراسم و جشن ازدواجه (چه ساده اش و چه تجملاتیش)فقط کسانی که ساده گرفتن  سرمایه شونو الکی دور نریختن،و در پیشگاه حضرت فاطمه(سلام الله علیها) روسفید ترن)
برای همه جوونای ایران زمین و همه جوونای شیعه مرتضی علی (علیه السلام)مخصوصا بچه های یاران منتظر آرزوی خوشبختی و سعادت و عاقبت بخیری میکنم

ببخشید عرایضم خیلی طولانی شد خواستم یه کم کلاس بذارم و تخصصی حرف بزنم

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [16]
معاون انجمن
rating
حالت :

مشکل این مراسم ازدواج نیست که.....
اینو یک جایی خوندم حرف دلمو زد اینجا هم کپی می کنم... والاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
متاسفانه فرهنگ جامعه ما بیشتر به نفع خانم ها بنا شده است. من شک دارم که در دنیا جوامع زیادی مثل ایران وجود داشته باشند که با این شدت مسولیت ها و مشکلات اساسی زندگی را به گردن مردها قرار دهد. فراهم کردن مسکن، مواد مورد نیاز منزل، درآمد قابل قبول، ایجاد امنیت، تکیه گاه بودن برای تمام اعضای خانواده، داشتن مهارت های فنی لازم، سپر بلا شدن و ... به طور سنتی بر عهده مردان است. در کنار این مسائل، پذیرش دین مهریه و برگزاری عروسی همراه با هدیه های جانبی نیز از طرف فرهنگ به مردان به ارث رسیده است. در کنار همه این موارد، مشکلات جدید سیاسی-اقتصادی کشور سختی حل این مسائل را دوچندان کرده است؛ به نحوی که حتی پدری با 50 سال زندگی مشترک از ادامه ایفای این نقش برای خانواده اش خسته شده است و لب به شکایت میگشاید

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [17]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب ب امید ظهور

نوشته شده توسط : مرتضی »
اینو یک جایی خوندم حرف دلمو زد اینجا هم کپی می کنم... والاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
متاسفانه فرهنگ جامعه ما بیشتر به نفع خانم ها بنا شده است. من شک دارم که در دنیا جوامع زیادی مثل ایران وجود داشته باشند که با این شدت مسولیت ها و مشکلات اساسی زندگی را به گردن مردها قرار دهد. فراهم کردن مسکن، مواد مورد نیاز منزل، درآمد قابل قبول، ایجاد امنیت، تکیه گاه بودن برای تمام اعضای خانواده، داشتن مهارت های فنی لازم، سپر بلا شدن و ... به طور سنتی بر عهده مردان است. در کنار این مسائل، پذیرش دین مهریه و برگزاری عروسی همراه با هدیه های جانبی نیز از طرف فرهنگ به مردان به ارث رسیده است. در کنار همه این موارد، مشکلات جدید سیاسی-اقتصادی کشور سختی حل این مسائل را دوچندان کرده است؛ به نحوی که حتی پدری با 50 سال زندگی مشترک از ادامه ایفای این نقش برای خانواده اش خسته شده است و لب به شکایت میگشاید

آقا مرتضی این رسم و روسمات مشهدیاست ک پسر باس جهزیه بخره استاد داداشم توسن 30سالگی نامزد کرده دختر 60میلیون میخواد جهزیه بیاره تازه خونم داره بعلهههههه ازدباج نکنید اینطور ماهی ب تورتان بیادش پسره فقط تالار عروسی میگیره ک اون هم پدرش اجاره میکنه دختره خونم داره

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [18]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

جناب مرتضی?
میخایین ما خانما زحمت امنیت خانه و خانواده رو برای شما آقایون فراهم کنیم?
اما اینکه مرد فقط تکیه گاه اعضای خانواده است رو قبول ندارم 
زن و مرد هر دو تکیه گاه محکم همدیگرند
اگه زنی به مردش تو زندگی و پستی و بلندی تکیه میکنه شک نکنید که مرد هم توی مسیر زندگی به زنش تکیه میکنه 
حالا نوع تکیه شون فرق میکنه ( زن از لحاظ روحی و عاطفی و احساسی تکیه گاه قویی برای مرد هستش)
 ما بقی موارد هم اگه هر دو طرف سطح توقعشون رو از اول زندگی بالا نبرند شروع کردن یه زندگی مشترک اونقدا هم سخت نیست ( البته از نظر مالی و اقتصادی میگما)

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [19]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28299
پسند ها : 3480

نوشته شده توسط : غروب کربلا 313 »

آقا مرتضی این رسم و روسمات مشهدیاست ک پسر باس جهزیه بخره استاد داداشم توسن 30سالگی نامزد کرده دختر 60میلیون میخواد جهزیه بیاره تازه خونم داره بعلهههههه ازدباج نکنید اینطور ماهی ب تورتان بیادش پسره فقط تالار عروسی میگیره ک اون هم پدرش اجاره میکنه دختره خونم داره

بعد اونوقت این دختر خانم خونه و 60 میلیون جهیزیه رو از کجا آورده است؟
اگه پولداره دنبال پسر پولدار و در سطح خودشونه
اگرم با کسی ازدواج کنه سطحشون خیلی پایینتر از خودشون باش بعدا به مشکل میخورن
ایشون ماهی نیستن  نهنگن

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [20]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب ب امید ظهور

نوشته شده توسط : admin »

بعد اونوقت این دختر خانم خونه و 60 میلیون جهیزیه رو از کجا آورده است؟
اگه پولداره دنبال پسر پولدار و در سطح خودشونه
اگرم با کسی ازدواج کنه سطحشون خیلی پایینتر از خودشون باش بعدا به مشکل میخورن
ایشون ماهی نیستن  نهنگن

ادمین دختره تو سپاه با پسره همکاره و پسره توسپاه اموزش میده و استاد دانشگاه هم هس دختره جمع کرده پولاشو تا اینقد شده استادش انقد خوشحال بود میگف زن نگیر میگیری اینطوری بگیر دختره اصلن نمیگه خونم میگه خونمون برو سربزن تموم نشده کارهاش نقاشی و اینا رفته بودن دختره با پدرش مبل ببینند پسند نشد دادن بسازن باسش اوووووف

می پسندم        0 

خُذِ الْعَفْوَ ☺️

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [21]
معاون انجمن
rating
حالت :

نوشته شده توسط : بانوی آفتاب »
جناب مرتضی?
میخایین ما خانما زحمت امنیت خانه و خانواده رو برای شما آقایون فراهم کنیم?
اما اینکه مرد فقط تکیه گاه اعضای خانواده است رو قبول ندارم 
زن و مرد هر دو تکیه گاه محکم همدیگرند
اگه زنی به مردش تو زندگی و پستی و بلندی تکیه میکنه شک نکنید که مرد هم توی مسیر زندگی به زنش تکیه میکنه 
حالا نوع تکیه شون فرق میکنه ( زن از لحاظ روحی و عاطفی و احساسی تکیه گاه قویی برای مرد هستش)
 ما بقی موارد هم اگه هر دو طرف سطح توقعشون رو از اول زندگی بالا نبرند شروع کردن یه زندگی مشترک اونقدا هم سخت نیست ( البته از نظر مالی و اقتصادی میگما)

مشکل اینه دیگه توقع کمه نیستش درسته وظیفه مرده ولی اینقدر وظایف مرد سنگین شده که نمیدونه اول سراغ کدوم وظیفه بره قبلا توقعی نبود که زندگیا اینقدر اسون بود یک نفر از خواستگاری رفتش خاطره تعریف می کرد میگفت دختره بهم می گفت نصف حقوقتو باید بدی به من عجبببببببب همین کارارو می کنن آدم ازدواج نمی کنه والااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [22]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28299
پسند ها : 3480

ادمین دختره تو سپاه با پسره همکاره و پسره توسپاه اموزش میده و استاد دانشگاه هم هس دختره جمع کرده پولاشو تا اینقد شده استادش انقد خوشحال بود میگف زن نگیر میگیری اینطوری بگیر دختره اصلن نمیگه خونم میگه خونمون برو سربزن تموم نشده کارهاش نقاشی و اینا رفته بودن دختره با پدرش مبل ببینند پسند نشد دادن بسازن باسش اوووووف

من از 22 سالگی دارم کار میکنم الان 27 سالمه
هنوز پس  اندازم اندازه جهیزیه ایشون نیست
بعد ایشون خونه هم دارن؟
عجبا 

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [23]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب ب امید ظهور

[quote=admin][quote=غروب کربلا 313]

ادمین دختره تو سپاه با پسره همکاره و

می پسندم        0 

خُذِ الْعَفْوَ ☺️

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چطور بفهمم منو میخواد
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [24]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب ب امید ظهور

نوشته شده توسط : admin »

من از 22 سالگی دارم کار میکنم الان 27 سالمه
هنوز پس  اندازم اندازه جهیزیه ایشون نیست
بعد ایشون خونه هم دارن؟
عجبا 

ادمین باس پرس و جوکنم ببینم خواهر نداره بامنزه جاریش کنم ادمین غصه نخور موهاتون سفید میشه هاااااا خدا رسونده باسش مبل فقط 7میلیون قیمتشه  ادمین فک کنم تا صب خوابتون نبره 

می پسندم        0 

خُذِ الْعَفْوَ ☺️

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
چطور ، بفهمم ، منو ، میخواد ،

« چه طوری بفهمم که منو دوست داره ؟ | نشانه های مردی که شما را خوشبخت میکند ( خواستگار شناسی ) »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:27 پیش از ظهر