انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » موبایل » برنامه های کاربردی موبایل » واقعا مسلمونیم؟؟ باور میشه کرد اسممونو بذاریم مسلم؟

واقعا مسلمونیم؟؟ باور میشه کرد اسممونو بذاریم مسلم؟

بسم الله الرحمن الرحیم صل الله علیک یا ابا عبد الله سلام به دوستان اهل انجمن و چتروم یاران منتظر المهدی عج         دوستان شاید بدونید که دین ما از 3 بخش اساسی تشکیل میشه یعنی اعتقادات و احکام و اخلاق. خوب حالا بیایم ببینیم به کدومش داریم عمل میکنیم؟ منی که ادعای دین داری دارم وخودمو مسلمون میدونم خب آیا تمام احکامم که موردنیازمه رو میدونم و بهشون عمل میکنم؟میدونید یه فرد قبل از اینکه به سن تکلیف رسیده باشه باید حداقل یه بار پایین ترین سطح احکام رو که همون
,hruh lsgl,kdl?? fh,v ldai ;vn hsll,k, fbhvdl lsgl?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 395
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 872
پسند ها : 46
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

بسم الله الرحمن الرحیم

صل الله علیک یا ابا عبد الله

سلام به دوستان اهل انجمن و چتروم یاران منتظر المهدی عج

دوستان شاید بدونید که دین ما از 3 بخش اساسی تشکیل میشه یعنی اعتقادات و احکام و اخلاق.

خوب حالا بیایم ببینیم به کدومش داریم عمل میکنیم؟ منی که ادعای دین داری دارم وخودمو مسلمون میدونم خب آیا تمام احکامم که موردنیازمه رو میدونم و بهشون عمل میکنم؟میدونید یه فرد قبل از اینکه به سن تکلیف رسیده باشه باید حداقل یه بار پایین ترین سطح احکام رو که همون رساله توضیح المسائل مرجعش هست رو خونده باشه؟آیا منو شما یه بار خوندیمش؟

گذشته از احکام میرسیم به بخش اعتقادات که جاداره خودمونو زجربدیم و سختی ببینیم تا این مسائل رو یاد بگیریم.خب منو شما آیا حداقل و بی تعارف یه بار توذهنمون مرور کردیم اعتقاداتمونو که اگه یک مسیحی بگه که چرا میگی خدا یکیه من چی بهش بگم؟
وای اینه که کارو سخت میکنه.بعدش نکته ایکه هست اینه که تقلید تو اعتقادات جایز نیست هرفردی باید خودش بره دنبال سالم سازی اعتقاداتش و میتونه تو این راه از بقیه کمک بگیره نه اینکه اعتقاداتشو از بقیه بگیره.
آیت الله مکارم شیرازی هم کتابی دارند بنام 50درس اصول عقاید برای جوانان که برای نوجووناو دانشگاهیان تهیش کردن که دوستان میتونن برای سلامت و صحت اعتقاداتشون از این کتاب کمک بگیرند.

کتاب موبایل عالی و ارزشمند و جدید ۵۰ درس اصول عقاید برای جوانان؛ نوشته آیت الله العظمی مکارم شیرازی که در دو فرمت جاوا و آندروید می‌باشد و امیدوارم حتما دریافت و مطالعه فرمایید.

شامل:

- پیشگفتار؛ 
- ده درس خداشناسى‌؛ 
- ده درس عدل الهى‌؛ 
- ده درس پیامبرشناسى‌؛ 
- ده درس امام‌ شناسى‌؛ 
- ده درس معاد شناسى‌.

جاوا
دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۴۷۰ کیلوبایت

بها: یک صلوات

آندروید
دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۵۱۹ کیلوبایت

بها:یک صلوات

گذشته از این درمورد رشته سوم دین هم باید بگم که واقعا تو جامعه بروز و ظهور کرده حسن اخلاق و بد اخلاقیمون که باید کمک کنیم این مشکل بد خُلقی رو برطرف کنیم.

والسلام علیکم ورحمة الله

ویرایش موضوع توسط : پیروعاشورا
در تاریخ : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ قبل از ظهر

5 تشکر شده از کاربر پیروعاشورا برای ارسال مفید :
سپیده 313 , غریبه اشنا , admin , فاطمه 1 , ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« دانلود تقویم اسلامی باد صبا سال ۱۳۹۳ اندروید و جاوا | معرفی ی گوشی خوب »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:45 بعداز ظهر