انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران چت روم » نظر سنجی » نظرسنجی ..زندگی اینده باماهواره یا بدون ماهواره؟

نظرسنجی ..زندگی اینده باماهواره یا بدون ماهواره؟

سلام این نظر سنجی رو خیلی وقته می خوام بپرسم من کاری به الان ندارم چه خونواده ای ماهواره داره یا نداره سوال من اینه در اینده که ان شاالله خونواده تشکیل دادین-یا در شرف تکمیله- تو خونه تون از ماهواره استفاده خواهید کرد یا نه ؟علتش رو هم لطف کنین
kzvsk[d ..ckn'd hdkni fhlhi,hvi dh fn,k lhi,hvi?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

سلام
این نظر سنجی رو خیلی وقته می خوام بپرسم
من کاری به الان ندارم چه خونواده ای ماهواره داره یا نداره
سوال من اینه
در اینده که ان شاالله خونواده تشکیل دادین-یا در شرف تکمیله-
تو خونه تون از ماهواره استفاده خواهید کرد یا نه ؟علتش رو هم لطف کنین

13 تشکر شده از کاربر جواد 110 برای ارسال مفید :
فاطمه 1 , آقا حسین , حریم قدس , سید , عاشق شهدا , یاسمن , مهدی313 , زهرابانو , غروب کربلا 313 , سعید313 , ghaed , روزهای سخت 01 , مرتضی ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 70
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 34681
پسند ها : 6789
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

قطعا نه!!!!من خود تی وی روهم به ندرت میبینم چه برسه به ماهواره!!

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : فاطمه 1

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

خیر  بد آموزی داره خخخخخخ

کلا  ماهواده منحرف کننده خانم ها و اقایونه

کلا زندگی متلاشی خواهد شد در خانواده هایی که حد و مرز و رعایت نمیکنن

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1566
حالت :
اعتبار کاربر : 6129
پسند ها : 492
حالت من :  Mehrabon.gif

کاملا با بودن ماهواره توی خونه مخالفم -از بنیاد خانواده رو فاسد میکنه و اینقد بصورت خاموش و نرم اینکار رو میکنه که وقتی به خودت بیایی میبینی تمام عقایدت تغییر کرده  و نور ایمانت خاموش شده

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : آقا حسین
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

یعنی اینجا کسی هست که موافق باشه با ماهواره یا همون رسیور  بعید می دونم 
خیلی  توجیهات هست که استفاده از این وسیله رو مشروع جلوه می ده اما باید قبول کنیم ضررهاش بیشتر از فایدشه
"پس ای انسان عاقل بیدار باش وهوشیار باش که داری با این ماهواره خودت وخانواده ونسلتو نابود می کنی"
عجب سخنرانیی کردما 

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 901
حالت :
اعتبار کاربر : 8583
پسند ها : 894

ماهواره روی انسان تاثیر می گذارد،بخش اصلی عالم بعد از مرگ است. سوره عنکبوت آیه 64 (ان الدار آلاخرة) بیانگر این موضوع است. اگر خدا و دین گناه را بر من و شما حرام کرده است، از باب محبت خداست. آیت الله مجتبی تهرانی می فرمود :از باب محبت و غیرت خداست که حرام ها را بر ما حرام کرده است. اگر بچه ی شما بخواهد بجای اسباب بازی با آشغال ها بازی کند آیا شما اجازه می دهید ؟ آیا می گویید که بچه باید خودش جنبه داشته باشد؟ خیر، چون بچه هنوز به آن جنبه نرسیده است .پس چون ما هنوز به مرحله ی شعور آخرتی نرسیده ایم و شعور باطنی نداریم، کارهایی که ظاهرش خیلی زیباست و با کلاس است اما باطنش دردناک است برای ما مشخص نیست. لذا دین به ما فرموده است که حرام است.

مثلا انسان به جایی می رود که دود و آلودگی است ولی نمی تواند بگویید که انسان باید جنبه داشته باشد زیرا تاثیر آلودگی روی ریه و دستگاه تنفسی انسان غیرارادی است. اگر ایشان توجه کنند می بینند که با دیدن برنامه های ماهواره حال نمازش عوض شده است، نگاهش نسبت به دعا، قرآن و روضه عوض شده، نگاهش نسبت به معنویت و عالم آخرت عوض شده است. ایشان احتمال نمی دهد که نسل سوم و چهارمش نسبت به دین کم قید بشوند؟ آیا از همه ی اینها خبر دارد؟ آیا ایشان باطن خودش، آخرت و نسل های بعدی را چک کرده است که آسیب ندیده اند؟ شاید ماهواره منافعی داشته باشد مثل کسب اطلاعات ولی قطعا ضررش از نفعش بیشتر است هم برای خودمان، هم برای نسل مان و برای آخرت مان.

ایشان می توانند در مورد ماهواره مشاوره کنند. زیرا اثرات ماهواره بخاطر بی جنبگی نیست بلکه آثار طبیعی است. وقتی کسی در آتش برود قطعا می سوزد چه انسان با جنبه باشد چه بی جنبه . با جنبه ترین انسان ها مامورین آتش نشانی هستند ولی در بعضی مواقع در آتش جان خودشان را از دست می دهند .بعضی از آتش ها با لباس ایمنی هم انسان را می سوزاند. با داشتن تمام لباس های ایمنی دنیا باز آتش ماهواره انسان را می سوزاند. آیه 6 سوره تحریم هم این موضوع را یاد آور می شود. آتش روز قیامت که از اعمال ما می سوزد آنقدر شعله ور است که برایش افراد با جنبه و بی جنبه فرقی نمی کند. و همه را می سوزاند.

سخنان حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سید

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg
وبسایت من : وبسایت من

می پسندم        0 

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

مردم در استفاده و بهره برداری از ماهواره و شبکه های آن با سه رویکرد شرعی، قانونی و عرفی روبرو هستند. از طرفی برداشتی که از نظرات فقهی آیات عظام و مراجع تقلید، خاصه مقام معظم رهبری می شود آن است که این فرایند به صورت مطلق در رد یا تایید ایشان نیست و نوعی استقلال عملی به مقلدان در استفاده از ماهواره داده شده است. بنابراین مردم مومن و مسلمان ایران به تناسب و تحلیل شرایط روز در استفاده بهینه از این دستگاه مختار بوده که البته به شرط عدم انتشار مظاهر فسق و فساد در جامعه می باشد.

رویکرد دیگر در این راستا، قوانین و مصوبات قانونی در حوزه منع استفاده از ماهواره است که به نوعی در ارائه طرح  اولیه، نحوه اجراء و بازخورد قوانین در این بخش اختلافاتی بین واضعان طرح و مجریان قانون بوده و برخی تناقضات در نوع برخوردهای قهری و ضربتی، شکل گیری گفتمان های ارشادی و همچنین حساسیت های سیاسی روز بر اهمیت موضوع افزوده است.

نگاه عرفی و عامه به ماهواره، سومین رویکردی است که می تواند در جامعه فراگیرتر از دو رویکرد فوق باشد که در این بخش، عامه مردم به خاطر ملاحظات و نگرش ها و سلایق مختلف، فارغ از هر گونه تحدیدهای شرعی و محدودیت های قانونی، ریسک استفاده از ماهواره را به جان می خرند.

ماهواره به زعم همه کارشناسان، نخبگان و عامه مردم حاوی شبکه های مفید و دارای شبکه های مضر است. هم می تواند یه عنوان یک فرصت تلقی شود و هم می تواند در قالب یک تهدید بزرگ برای هویت فرهنگی و منافع ملی در نظر گرفته شود. مسخ فرهنگ ها، تحقير سنت ها، تحریف اخبار، تخريب هويت ها، ترويج برهنگي و مد، تکثیر جرايم، تغيير در مفاهيم، تلقین شكاف ميان مردم و حاكميت ها، تزلزل در بنيان اخلاقي خانواده ها و القای باورهاي نهيليستي و پوچ انگارانه ميان جوانان از مهمترین آسیب هایی است که کارشناسان به آن پرداخته اند.

اما سئوال اینجاست که آیا استفاده بیش از 60 درصد مردم ایران از ماهواره به معنای قانون شکنی و تمرد در قانون است؟ آیا مردم به تبعات استفاده از ماهواره علم دارند یا ... ؟ آیا گرایش به ماهواره به معنی ضعف سیاستهای فرهنگی و رسانه ای کشور نیست؟ آیا اجرای برخی سیاست ها در کشور، خود منجر به انسداد سیاسی و فرهنگی نمی شود؟ آیا گرایش مردم به ماهواره را باید به منزله بی اعتمادی آنان به نظام و انقلاب تصور کرد؟ آیا همه دستگاه های اجرایی، قانونی و نظارتی و همچنین شخصیت ها و نخبگان فرهنگی و سیاسی، تمام و کمال به وظایف خود و در مسیر تامین خواست و انتظارات نظام جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری و مردم قدم برداشته اند که امروزه گرایش به ماهوراه را یک تهدید تلقی می کنند؟ آیا ماهواره را باید کاملاً سیاه یا کاملاً سفید دید؟

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ قبل از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

مسلماً وضعيت جهان امروز با گذشته تفاوت‏هاى اساسى دارد. امروز جهان در حال تبديل شدن به يك دهكده بزرگ جهانى است و تكنولوژى و وسايل ارتباطى، آن را به صورت نوينى در آورده است. روشن است كه در جهان كنونى نمى‏توان چشم خود را بر روى حقايق بست و ديوارى به دور خود كشيد. پس بايد از جنبه ‏هاى مثبت تكنولوژى بهره جست و آن را در خدمت انسانيت و دين قرار داد، ولى متأسفانه ابزارهايى مانند ماهواره و ... سكه ‏هاى دو رو هستند.

به دليل تسلط منحرفان بر اين شبكه ‏ها و تبليغات شيطانى و زهر آگين آنها براى كشورهاى جهان سوم، يك نوع شبيخون فرهنگى بر اين جوامع صورت گرفته است كه اگر حد و مرزى براى استفاده از اين امكانات وجود نداشته باشد، مسلماً عوارض نامطلوب آن، بر فوايدش غلبه خواهد كرد. شما ممكن است از دست‏آوردهاى مطلوب آن بهره ببريد و آن را وسيله‏اى براى پيشبرد دانش و مهارت خود قرار دهيد، ولى عموم مردم چه؟

تجربه نشان داده است كه استفاده‏هاى ناسالم از امكانات ماهواره بيش از بهره‏هاى مفيد آن است. از اين رو تا زمانى كه فرهنگ صحيح استفاده از ماهواره شكل نگيرد و نيز برنامه‏هاى داخل، جواب گوى نيازها نباشد، محدوديت در استفاده از اين ابزارها به نفع فرهنگ جامعه و استقلال فكرى، سياسى و اجتماعى آن است.

هر کشوری قانونی دارد که رعایت آن برای افراد آن کشور لازم است چه آن را درست بدانند و چه ندانند .
روشن است که رعایت قانون کار عاقلانه ایست که به نفع همه و مایه بقای جامعه و رسیدن به رشد و تکامل است.

متأسفانه امروزه ماهواره با اینکه می تواند وسیله مفیدی باشد ابزاری شده است که بسیاری از افراد را به فساد و گناه کشانده است و انحرافات عقیدتی بسیاری در جوانان و خانواده ها ایجاد کرده است .

استفاده از ماهواره از این جهت شرعا جایز نیست چون خلاف قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی است و گرنه استفاده از ماهواره فی نفسه حرام شرعی نیست مگر اینکه در مسیر نادرست استفاده شود که به عنوان ثانوی حرمت پیدا می کند

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ قبل از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

حضرت آیت الله مكارم شیرازی:
با توجه به این كه برنامه های مخرّب بیش از برنامه های مفید است قرار دادن آن در اختیار عموم جایز نیست.

حضرت آیت الله فاضل لنكرانی:
از لحاظ شرعی استفاده از برنامه های مفید و مشروع، مانعی ندارد و برنامه های دیگر جایز نیست؛ و اگر در این زمینه مقرراتی وجود دارد باید رعایت شود.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی:
استفاده از برنامه های مشتمل بر فساد و مخرّب جایز نیست.

حضرت آیت الله تبریزی:
چنان چه ماهواره در جذب برنامه های دینی و معارف اسلامی، یا علوم قرآنی و امثال آن مورد استفاده باشد، مانعی ندارد؛ و اگر در جهت فساد مورد استفاده باشد، حرام است.

دفتر حضرت آیت الله سیستانی فرمودند:
اگر انسان مطمئن از استفاده نامشروع توسط خود یا دیگران نباشد، حضرت آقا اجازه نگهداری و استفاده از آن را نمیدهند.

حضرت آیت الله بهجت:
از آن چه موجب تخریب عقاید و استخفاف به مقدّسات میشود باید اجتناب كرد.

مقام معظم رهبری:
استفاده از این دستگاه برای دیدن و شنیدن برنامه های علمی یا قرآنی و مانند آن، هر چند فی نفسه مانعی ندارد، ولی به دلیل این كه برنامه هایی كه از طریق ماهواره توسط دولتهای غربی و بیشتر كشورهای همسایه پخش میشود، غالباً در بردارنده آموزش افكار گمراه كننده و تحریف حقایق و هم چنین برنامه های لهو و فساد هستند، و حتی مشاهده برنامه های علمی یا قرآنی از طریق آنها موجب وقوع در فساد و ارتكاب حرام می گردد، بنابراین شرعاً استفاده از آنتن های مذكور برای دیدن برنامه ها حرام است. مگر آن كه برنامه های مفید علمی یا قرآنی محض باشند و مشاهده آنها مستلزم هیچ فساد یا ابتلاء به عمل حرامی نباشد.
البته اگر قانونی باشد، باید مراعات شود.

(اجوبةالإستفتائات، ج2، ص44)

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ قبل از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

نوشته شده توسط : آقا حسین »
کاملا با بودن ماهواره توی خونه مخالفم -از بنیاد خانواده رو فاسد میکنه و اینقد بصورت خاموش و نرم اینکار رو میکنه که وقتی به خودت بیایی میبینی تمام عقایدت تغییر کرده  و نور ایمانت خاموش شده

احسنت

می پسندم        0 

امضای کاربر : سعید313
اگر توانایی تولید مطالب دینی و مهدوی را نداریم
توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

تمام مشکلات جامعه ما بخاطر ماهواره هستش
هیچ برنامه ای در ماهواره پخش نمیشه که مفید جامعه مسلمان باشه
14الی 15 شبکه ای که با اسم های مختلفی چون : امام حسین 1 ، 2 ، 3، اهل بیت، فدک ، و .......... پخش میشه همشون بر ضد شیعه هستش چه برسه به بقیه شبکه ها
من کاملا مخالف ماهواره هستم

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

مممنون بچه ها از بیانات اقاسید هم تشکر می کنم
نظر من همون چیزیست که شما گفتین
()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()

خیلی جالب بود
همه مخالف هستیم
پس این همه(( شی فلزی که نیم کره تو خالی هستن)) روی پشت بام اکثر قریب به اتفاق مردم چه می کنه واقعا؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
نظرسنجی ، ..زندگی ، اینده ، باماهواره ، یا ، بدون ، ماهواره؟ ،

« نظر سنجی از یاران منتظر | نظر سنجی --- دوست دارید در روم چطور بحث بشه ؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:01 پیش از ظهر