انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ادعیه ها و مناجات » دعاهای ماه مبارک رمضان » دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی

دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی

دعاى روز بیست ونهم ماه مبارك رمضان بسم الله الرحمن الرحیم   اللهمّ غَشّنی بالرّحْمَةِ وارْزُقْنی فیهِ التّوفیقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْ قلْبی من غَیاهِبِ التُّهْمَةِ یا رحیماً بِعبادِهِ المؤمِنین. خدایا بپوشان در آن با مهر و رحمت و روزى كن مرا در آن توفیق و خوددارى و پاك كن دلم را از تیرگیها و گرفتگى‌هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود. دعای روزبیستم ونهم ماه مبارک رمضان صوتی   لطفا اینجا کلیک کنین شرح دعای روز بیست ونهم ماه مبارک رمضان از زبان آیت‌‌الله مجتهدی   به گزارش افکارنیوز، در دعای روز
nuhd v,c fdsj , kil lhi lfhv; vlqhk +w,j , avp nuh hc cfhk lvp,l Hdj hggi l[jind jivhkd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ امرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92775
پسند ها : 4933
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
نفر اول مسابقه
نفر اول مسابقه
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

دعاى روز بیست ونهم ماه مبارك رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ غَشّنی بالرّحْمَةِ وارْزُقْنی فیهِ التّوفیقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْ قلْبی من غَیاهِبِ التُّهْمَةِ یا رحیماً بِعبادِهِ المؤمِنین.

خدایا بپوشان در آن با مهر و رحمت و روزى كن مرا در آن توفیق و خوددارى و پاك كن دلم را از تیرگیها و گرفتگى‌هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود.

دعای روزبیستم ونهم ماه مبارک رمضان صوتی  

لطفا اینجا کلیک کنین

شرح دعای روز بیست ونهم ماه مبارک رمضان از زبان آیت‌‌الله مجتهدی

به گزارش افکارنیوز، در دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان می خوانیم:‌ « اَللّـهمّ غَشّنى فیه بِالرّحْمَة وَارْزقْنى فیه التّوْفیقَ وَالعِصْمَة وَطَهّر قلْبى مِنْ غَیاهب التّهمة یا رَحیماً بِعِبادِهِ المؤمِنینَ».

«خدایا فراگیر مرا در این ماه به مهر خود و روزیم کن در آن به توفیق خود نگهدارى و پاک کن دلم را از تیرگیهاى تهمت اى مهربان نسبت به بندگان مؤمن خود».

شرح دعای روز بیست و نهم ماه رمضان

مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی در شرح فراز اول این دعا می گوید: «اللَّهُمَّ غَشِّنِی فِیهِ بِالرَّحْمَةِ»؛ ای خدا من را به رحمت خودت بپوشان؛ «غش» به معنی مخفی کردن است؛ اگر کسی عیب جنس را بپوشاند در اصطلاح می‌گویند: غش در معامله کرده است و در حدیث آمده است که: « لَیْسَ مِنَّا مَنْ غَشَّ مُسْلِماً» کسی که آب در شیر می‌ریزد به مردم می‌فروشد مسلمان نیست؛ کسی که مال عیب‌دار را به دیگری می‌فروشد و عیب آن را مخفی می‌کند، مسلمان نیست و همچنین آدمی خیر هم نمی‌بیند. اگر رحمت الهی شامل حال ما بشود خیر زیادی به ما می‌رسد.

سه خصلت مؤمن/ ذکری از گنج های بهشت و رهایی از وسواس

وی در شرح این فراز از دعا «وَ ارْزُقْنِی فِیهِ التَّوْفِیقَ وَ الْعِصْمَةَ»، به حدیثی از امام جوادالائمه(علیه السلام) اشاره کرده و می گوید: امام جواد(علیه السلام) فرمودند: مؤمن به سه خصلت محتاج است که اولین آنها توفیق است. دوم، مؤمن به واعظ درونی محتاج است تا همیشه حواس او جمع باشد و از احوال دنیا عبرت آموزی کند؛ همیشه به خودتان بگویید که تا کی از خدا غافل هستی! سوم، هر کس که تو را نصیحت می‌کند از او بپذیر، هرچند که خود آن شخص اهل عمل نباشد؛ مثلاً اگر شخصی سیگار می‌کشد و به شما می‌گوید: من سیگاری هستم ولی تو سیگاری نشو این نصیحت را از او قبول کنید.

این استاد فقید اخلاق در شرح فراز پایانی دعای روز بیست و نهم رمضان تأکید می کند: «وَ طَهِّرْ قَلْبِی مِنْ غَیَاهِبِ التُّهَمَةِ»؛ خدایا قلب من را از آلودگی‌های شک پاکیزه کن؛ یعنی من گرفتار شک نباشم؛ بعضی‌ها دچار شک هستند و وسوسه خناس به سراغ ایشان می‌آید و از مبداء تا معاد انسان را در شک می‌اندازد؛ خدایا من را از این گرفتاری نجاتم بده. کسانی که گرفتار وسوسه هستند و در همه مسائل شک می‌کنند روزی ۱۰۰مرتبه ذکر شریف « لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم » را بگویند. پیامبر (صلی الله علیه واله) خطاب به سلمان می‌فرمایند : اَکثِر مِن قولِ لا حَول و لا قوة ... این ذکر را زیاد بگو" فاِنَها کَنزٌ مِن کُنوزِ الجَنة" این ذکر از گنج‌های بهشت است. « یَا رَحِیماً بِعِبَادِهِ الْمُؤْمِنِین»؛ ای خدایی که نسبت به بنده‌های مؤمنت اهل ترحم و مهربانی هستی این دعاهای من را اجابت کن.

نماز شب سی ام ماه رمضان

نمازهای مخصوصی برای هر شب ماه مبارک رمضان از حضرت علی (علیه السلام) روایت شده و ثوابهای زیادی برای هر شبی ذکر فرموده اند. این نمازهای مستحبی تماما دو رکعت دو رکعت خوانده می شود و خواندن آن در حالت نشسته هم جایز است، لکن ایستاده افضل است.

نماز شب سی ام ماه مبارک رمضان، ۱۲ رکعت (شش تا دو رکعتی) است که در هر رکعت بعد از حمد ۲۰ مرتبه سوره توحید و بعد از سلام ۱۰۰ مرتبه صلوات خوانده می شود و حضرت علی (علیه السلام) در ثواب آن فرمود: ختم می کند خدای تعالی از برای وی به رحمت.

روح مطهرش شاد یادش گرامی راهش پر رهرو باد
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا  معهم واهلک اعدائهم اجمعین
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود    باشی و ما رستگار

الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»

التماس دعای فرج
tala.ir

ویرایش موضوع توسط : انتظار
در تاریخ : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۵۰ بعد از ظهر

8 تشکر شده از کاربر قمرخانم برای ارسال مفید :
, admin , عقیق , sadaf , روزهای سخت 01 , غم هجران , حریم قدس , حسنعلی ابراهیمی سعید ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی
یکشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28288
پسند ها : 3479
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ غَشّنی بالرّحْمَةِ وارْزُقْنی فیهِ التّوفیقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْ قلْبی من غَیاهِبِ التُّهْمَةِ یا رحیماً بِعبادِهِ المؤمِنین.

خدایا بپوشان در آن با مهر و رحمت و روزى كن مرا در آن توفیق و خوددارى و پاك كن دلم را از تیرگیها و گرفتگى‌هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود. 

الهی آمین.

ممنون قمر خانم.طاعات و عباداتتون قبول.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 290
حالت :
اعتبار کاربر : 1359
پسند ها : 323

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

پیامبر (صلی الله علیه واله) خطاب به سلمان می‌فرمایند : اَکثِر مِن قولِ لا حَول و لا قوة ... این ذکر را زیاد بگو" فاِنَها کَنزٌ مِن کُنوزِ الجَنة" این ذکر از گنج‌های بهشت است.

متن دعا بسیار زیباست و تفسیر زیبایی هم داره. خدا رحمت کنه ایت الله مجتهدی تهرانی رو.  اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
ممنون. قمر خانم .
خدایا تو رو به خاطر توفیقی که در دعا نصیبمون کردی شکر گزاریم.
الحمد لله رب العالمین.

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92775
پسند ها : 4933
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1001
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 69947
پسند ها : 5815
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (4).jpg

دعاي روز بيست و نهم ماه مبارک رمضان
أَللّـهُمَّ غَشِّنى فـيهِ بِالرَّحْـمَةِ وَ ارْزُقْنى فيهِ التَّوْفيقَ وَ الْعِصْمَةَ وَ طَهِّرْ قَلْبى مِنْ غَياهِبِ التُّهَمَةِ يـا رَحيماً بِعِبـادِهِ الْمُؤْمِنـينَ.
«خدايا امروز، سراپاى وجودم را با رحمت، بپوشان، و توفيق و حفظ از گناه را روزيم كن، و قلبم را از تاريكيهاى اتهام، پاك گردان، اى مهربان نسبت به بندگان مؤمنش».

حدیث روز:
پيامبر صلی الله علیه و آله و سلم :

اِغتَنِمُوا الدُّعاءَ عِندَ الرِّقَّةِ فَإِنَّها رَحمَةٌ؛
دعا كردن را در هنگام رقّت قلب غنيمت شمريد، كه رقت قلب، رحمت است.
نهج الفصاحه ص ۲۲۶ ، ح ۳۷۳

شرح دعا
غرق در درياى رحمت خدا

بنده مسكين ما، بيا به دربار ما
تا كه شوى منعم از دولت بيدار ما
منم خريدار تو، بيا پناهت دهم
رد نكنم هركه شد، ز دل خريدار ما
غرق گناهى بيا، بر در ما توبه كن
شامل حالت شود، رحمت سرشار ما
عهد شكستى بيا، هر آنچه هستى بيا
خودم قبولت كنم، نمى شوى خوار ما
اگرچه شرمنده اى، زجرم و تقصير ما
در صف مستغفرين بيا به بازار ما
غرق گنه! نااميد مشو ز درگاه ما
كه عفو كردن بود، در همه دم كار ما
بنده شرمنده تو، خالق بخشنده من
بيا بهشتت دهم، مرو تو در نار ما
در دل شب خيز و ريز، قطره اشگى ز چشم
كه دوست دارم كند، گريه گنهكار ما
خواهم اگر بگذرم، از همه عاصيان
كيست كه چون و چرا، كند زكردار ما؟

* * *
ماه خير و بركت، رو به پايان است.
خوشا آنكه در اين ماه، قدمى رو به خداوند برداشت،
توبه اى كرد، ذكر و حالى داشت، سوز و گدازى داشت، دعاى نيمه شبى، ناله سحرگاهى! صداى زمزمه «يارب»ى، «خدايا»ئى، نواى ناب «تلاوت»! فغان خسته دلى، بانگ خوبِ «العفو»ى!...
خدايا! رحمت تو گسترده است،
ما را هم مشمول اين رحمت قرار ده.
نه آنكه رحمتت، گوشه اى از زندگيمان را فرا گيرد،
نه آنكه، يك روز يا يك لحظه، مورد رحمتت باشيم،
نه ... نه، خداوندا، ما را غرق در درياى رحمت خويش قرار ده.
ردايى از رحمت، بر سراسر وجودمان بپوشان.
* * *
خدايا ...
توفيقمان عطا كن، كه بى توفيقى، بدعقوبتى است.
ديده و اين همه خشك؟!
نَفَس و اين همه سرد؟!
تو و اين سنگدلى؟! من و اين بى دردى؟!
نه، خدايا، نه... من از پوكى و پوچى و عبث، بيزارم.
زندگيم را سرشار از نيكى بگردان،
حياتم را، قدم زدنى در «صراط مستقيم» به سوى خودت قرار ده، لحظه هاى عمرم را از نيكى و خير، پربار بگردان.
توفيقم ده، «عصمت» عطايم كن.
خدايا، دل و ديده ام، قلب و جانم، در معرض خطرهاست:
وسوسه هاى شيطانى، تدليسهاى ابليس، رياها، خودنماييها، فخرفروشيها، غرورها، خودپسنديها.
خدايا... دامهاى شيطان در سر راهم نهاده شده است.
بصيرتى بايد، تا دام ها و دانه ها را ببينم و فريب دام و دانه نخوريم.
«عصمت»ى بايد، تا قلب و فكرم، از گناه و عصيان، مصون باشد.
«تقوا»يى لازم است، به عنوان يك عامل حفاظت و باز دارنده، تا در سراشيبى هاى سقوط و در زلزله هاى هبوط شرف، نگهبانمان باشد.
اگر «نفس امّاره» را مهار نكنيم،
اگر «غرايز شهوانى» از كنترلمان خارج شود،
اگر «دنيازدگى» به سراغمان آيد، اگر...
خدايا، خدايا، چه دامهايى، چه پرتگاهى!
از تو «توفيق» و «عصمت» خواسته ايم.

* * *
خدايا... قلبمان را به تو مى سپاريم،
اين قلب را كه گناه، آلوده و تيره اش مى كند، تهمت زدن به ديگران، آكنده از كينه و بدبينى اش مى كند، بدبينى، تاريكش مى سازد، بدخواهى، برظلمتش مى افزايد، سوءظن درباره ديگران، كانون فتنه و فسادش مى كند.
خدايا... اگر جسممان به «پاكيزگى» نياز دارد، جانمان به «پاكى» بيشتر نيازمند است.
اگر بدنمان تطهير لازم دارد، روحمان طهارت بيشترى مى خواهد.
و اين در دست توست، اى پروردگار،
كه تو پاك كننده جانها و مطِهّر دلهايى،
تو، خود پاكى، و پاكى را دوست مى دارى و پاكان، اولياى تو هستند.
خدايا... در «طهارت قلب»، به تو محتاجيم، حاجتمان را برآور،
ـ اى قاضى الحاجات!...ـ
--------------
منبع : سيناي نياز ؛ جواد محدثي

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : صبا

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دعای ، روز ، بیست ، نهم ، ماه ، مبارک ، رمضان ، +صوت ، معنی ، دانلود ، کنید ،

« دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی | دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:54 بعداز ظهر