انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » وقایع التفاقیه » دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران » وقتی احسان جوگیر میشه خخخخ

وقتی احسان جوگیر میشه خخخخ

امان از جوگیری ، البته سلام وقت بخیر چه خبرا  // من عالی عالیم شما خوبین ؟ ساعت نزدیک 1 شب هست منم خوابم نمیبره  دیشب تا ساعت ها نزدیک 2 این برنامه 90 رو نگاه میکردم (( دیشب 4 ساعت طول کشیده یعنی تا ساعت 3صبح ! ! !  من موندم چرا این برنامه رو این موقعه پخش میکنن تا جوونای مردم از خواب بی خواب بشن ؟ ؟ برنامه محبوب رو باید یه موقعه خوب پخش کنن نه آخر شب ، البته عجیب برنامه ای هست اون
,rjd hpshk [,'dv ldai oooo

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

امان از جوگیری ، البته سلام وقت بخیر چه خبرا  // من عالی عالیم شما خوبین ؟ ساعت نزدیک 1 شب هست منم خوابم نمیبره 
دیشب تا ساعت ها نزدیک 2 این برنامه 90 رو نگاه میکردم (( دیشب 4 ساعت طول کشیده یعنی تا ساعت 3صبح ! ! !  من موندم چرا این برنامه رو این موقعه پخش میکنن تا جوونای مردم از خواب بی خواب بشن ؟ ؟ برنامه محبوب رو باید یه موقعه خوب پخش کنن نه آخر شب ، البته عجیب برنامه ای هست اون موقعه ی شب پخش میشه اما پر بیننده ترین برنامه هست

از 90 بگذریم خلاصه دیشب تا 1:30 بیدار بودیم صبح هم جاتون خالی ساعت 7 __8 بیدار شدیم نزدیک های ظهر  عجیب حوس کتاب خوندن کرده بودم ( کتاب ؟ ؟ من ؟ ؟  اصلا داریم مردم ؟ ؟خخخ )
سریع شناسنامه و کارت ملی برداشتم و رفتم کتابخونه ی شهر نزدیک روستامون ثبت نام کردم و گفتم کتاب های سیاسی میخوام ها دارین ؟ ؟ ؟
گفت آره هر کتابی بخوایی /// گفتم  آقای سفر رو میخوام ا // گفت چی ؟ ؟ ؟ ؟گفتم آقای سفیر سیاسی هست دیگه /////  گفت نداریم  حالا کتاب چی هست؟  ////گفتم خاطرات ظریف  هست / گفت آهان جدید هست برا همین نداریم  // منم گفتم ماله 2سال پیش هست هاااا  خخخخ هیچی نگفت
باز گفتم کتاب خاطرات هاشمی رفسنجانی دارین گفتم الان میگه نه و حسابی ضایع میشه خخخخ  گفت آره اینو داریم خخخ  سه سوته رفت آوورد 

اومدم خونه در اتاق وبستم و رفتم تویه این کتاب 
از هاشمی که خسته شدم رفتم سراغ کتاب های دیگه ام
اصلا عجیب نیاز به خوندن کتاب میکردم 
یعنی همین بعد ازظهری 7تا کتاب رو مطالعه کردم درست حسابی ///  یه هویی شده بودم عاشق کتاب خخخ

این کتاب هاشمی بیش از 800 صفحه داره تا صفحه ی 40 میخوندم باز مثلا میگفتم مرعشی کی بود؟ باز دوباره از اول شروع میکردم به خوندن

دیدم اینجوری فایده نداره و فراموش میکنم رفتم دفترچه مخصوص ام رو آوردم و هر جا نکته مهمی بود مینوشتم

800 صفحه داره کتابه ! ! !همه جاش هم نوشته با اختصار توضیح میدیم وگرنه خودش یه کتاب جدا میخواد / مختصر مختصر شده 800 صفحه خخخخ 

البته من تا صفحه 40 خوندم وبقیه اش باشه بعدا

بعد رفتم دوتا کتاب  سیاسی دیگه رو که نزدیک یک ماه بود تویه خونه و نگاهشون نمیکردم اونارو یه دور کردم بعدش هم کتاب عوامل انحراف جونان و ازدواج و کتاب های دیگه......

حالا از این 7تا کتاب اون جملات زیباشون رو براتون مینویسم کتاب های که از خودم هست  رو زیر جملات مهم  خط میکشم کتاب های بقیه رو هم تویه اون دفترچه مخصوص مینویسم 
**
اول این کتاب 21 روش قانون شکست ناپذیر پول

یه جای از کتاب این آقای تریسی میگه : مردم ثروتمند میشوند، چون تصمیم میگیرند ثروتمند شوند //
یه جا دیگه میگه : افراد به این دلیل فقیر هستن چون هنوز تصمیم نگرفتن پولدار شوند

این کتاب جالبه درباره ازدواج هست و داستان های واقعی زیادی از بهم پاشید شدن  زندگی ها ....... هر داستانش چنتا نکته داره 

چیزی که من از داستان های این کتاب فهمیدم تا جایی که امکان داره آدم باید با قوم و خویشش وصلت کنه چون  همدیگر رو میشناسن و اعتماد داره بهشون شدید
 حتماً هم در مورد ازدواج ، پدر و مادر باید راضی باشن چون عروس چه بخواد چه نخواد با مادر شوهرش هم برخورد داره 

**

این دوتا کتاب رو از بسیج روستامون گرفتم

درباره مساحت و جمعیت و نظام سیاسی آمریکا یه جا توضیح داده مثلا جمعیت آمریکا نزدیک 300 ملیون نفر هست هااااا! ! ! ! یا اینکه سنا چیه مجلس نمایندگان چیه و کنگره چیه

این کتاب رو کلاً زیاد میخونم جملات امیدوار کننده زیادی داره امروز هم یه مرورش کردم

مثلا آقای فرانسیس بیکن میگه : پیروزی حق کسانی هست که از شکست های خود درس گرفته اند // یا مثلا ً لی میلتر میگه : به هر اندازه به خود و به موفقیت خود بیاندیشیم ، همان اندازه موفق تر می شویم

**
کتاب خاطرات رفسنجانی هم بی خیال باید علاقه داشته باشی به خوندن زندگی بقیه وگرنه اصلا نمیتونی یه صفحه اش رو بخونی / یه مروری بر زندگی احمدی نژاد داشتم گفتم این خاطرات هاشمی رو هم بخونم

به عنوان مثال هاشمی متولد 1313 هست یعنی تقریباً 80 سالش هست  اما با این سنش هنوز رقابت میکنه بر سر حرفاش
یا مثلا احمدی نژاد رتبه کنکورش 132 بوده ، خیلی رتبه اش  خوب بوده 

و این کتاب .....

یه در دل جانانه داره امام سجاد با خدا که میگه : دری که تو بر بندی دیگری نتواند گشود، اگر بگشایی نتواند بست .
آنچه را تو مشکل کنی کسی آسان نتواند ساخت ؛ و ان کس را که تو خوار سازی ، کسی یاری نتواند کرد

من هنوز خوابم نمیاد ها برم کتاب های درسی رو نگاه کنم تا سه سوته به خواب بیفتم خخخخ

شما هم نکته جالبی از یه کتاب دیدین  حتماً یاداشت کنین چون فراموش میکنین

اگه جمله قشنگی یه جا شنیدی،،  بگین  خیلی خوب هست
یاعلی

ویرایش موضوع توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ قبل از ظهر

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [1]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

داداش مواد زدی نصف شبی؟؟؟؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

«اگر فقیر به دنیا آمدی مقصر تو نیستی اما اگر فقیر از دنیا بروی مقصری»

این جمله رو رو دیوار ی مغازه دیدم وگرنه من ب جز کتاب درسی کتاب دیگ ای نمیخونم اونم این جور چن تا چن تا

می پسندم        0 

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1260
حالت :
اعتبار کاربر : 2572
پسند ها : 362
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

آقا احسان واقعا بعد خوندن خوابتون نگرفت
مگه میشه
یه صفحه ورق باز بشه کلا آخرشب همه هیپنوزمیشن
کتابای که نخوندمو بزارم انجمن شما بخونین
اخه نگاهشون میکنم عذاب وجدان میگیرم؟!

می پسندم        0 

امضای کاربر : قاصدک

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

نوشته شده توسط : مرتضی »
داداش مواد زدی نصف شبی؟؟؟؟

مرتضی جان خودت این پاسخ رو ساعت 2:30 شب گذاشتی هاااااااااا // ساعت 2:30 شب به جایی بازی کامپیوتری و چت برو چنتا کتاب بخون  خخخخخخ

نوشته شده توسط : یاسمن »

«اگر فقیر به دنیا آمدی مقصر تو نیستی اما اگر فقیر از دنیا بروی مقصری»

این جمله رو رو دیوار ی مغازه دیدم وگرنه من ب جز کتاب درسی کتاب دیگ ای نمیخونم اونم این جور چن تا چن تا

این جمله رو منم زیاد دیدم ولی نمیدونم کی این حرف رو زده خخخخ 

نوشته شده توسط : قاصدک »

قا احسان واقعا بعد خوندن خوابتون نگرفت
مگه میشه
یه صفحه ورق باز بشه کلا آخرشب همه هیپنوزمیشن
کتابای که نخوندمو بزارم انجمن شما بخونین
اخه نگاهشون میکنم عذاب وجدان میگیرم؟!

اگه به زور بخوایم کتاب بخونیم که مثله قرص خواب آور میمونه بعضی کتاب ها خخخ این کتاب هاشمی مربوط هست به 20 سال پیش یعنی سال چاپش میشه 20 سال پیش و مربوط هست به زمان ریاست جمهوری ش // بعد از این کتاب میخوام کتاب هاشمی در سال 88 رو بخونم ، چون زیاد بحث سیاسی میکنم اینا یه روز بدرد میخوره خخخخ

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

منم قبلا کتاب زیاد میخوندم!!
هه همه کتابایی که میخوندم رمان بود
ان شالله این ترم که درسم تموم شد دوباره میرم رمان خونی و شروع میکنم
اوف کتاب سیاسی!!چه حوصله ایی داریدا !

!!!!!!!! کله صبح میرین ورزش و بعد نصفه شب کتاب میخونین!

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

جوگيري هم عالمي داره !!!!

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 1734
حالت :
اعتبار کاربر : 741
پسند ها : 97
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/05.jpg

بند ناف احسان رو با سیاست بریدن

می پسندم        0 

امضای کاربر : ghaed
نه سفیدی بیانگر زیبایی است و نه سیاهی نشانه زشتی
کفن سفید اما ترساننده است و کعبه سیاه اما محبوب و دوست داشتنی است
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وقتی ، احسان ، جوگیر ، میشه ، خخخخ ،

« دوستان این پست را بخونید | سلام ضامن آهو دل شکسته من به پای بوس نگاهت غریب می آید »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:08 پیش از ظهر