انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » رهبری و مراجع تقلید » بزرگان دینی » برکت دختر

برکت دختر

fv;j nojv

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1001
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 69947
پسند ها : 5815
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (4).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
مدال پیشرفت
 مدال پیشرفت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : صبا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

البَنونَ نَعيمٌ والبَناتُ حَسَناتٌ، واللّه‏ُ يَسألُ عَنِ النَّعيمِ ويُثيبُ علَى الحَسَناتِ .

امام صادق عليه‏السلام :

پسران نعمتند و دختران حسنه ، و خداوند از نعمت‏ها بازخواست مى‏كند و براى حسنات پاداش مى‏دهد .

الكافي : 6 / 7 / 12 منتخب ميزان الحكمة : 612

و فرموده اند:

مَن كانتْ لَه ابنةٌ فأدّبَها وأحْسَنَ أدَبها ، وعلّمَها فأحْسَنَ تعليمَها ؛ فأوسَعَ علَيها مِن نِعمِ اللّه ِ الّتى أسبَغَ علَيهِ ، كانَتْ لَه مَنَعةً وسِتْرا مِن النّارِ .

(میزان الحکمة ج1 ص 107حدیث 403)

هر كه دختري داشته باشد وخوب تربيتش كند واو را به خوبي دانش بياموزد

واز نعمتهايي كه خداوند به او عطا كرده به وفور بهره مندش سازد، آن دختر،

سپر و پوشش پدر در برابر آتش دوزخ خواهد بود.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

کسانى که بر این باورند که در اسلام به زن و حقوق زن، بها داده نشده است با این گونه روایات چه مى‏ کنند؟! روایاتى که آدمى را به داشتن دختر پاکدامن، مباهى و سرافراز مى ‏سازند.

مایه خوش یمنی و خوبى زن

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «از خوش یمنی و خوبى زن است که اوّلین فرزندش دختر باشد.»[1]

دختران حسناتند، و پسران نعمات

ابان بن تغلب از امام صادق (علیه السّلام) روایت کرده است که فرمود: دختران حسناتند، و پسران نعمت؛ و حسنات موجب ثواب و اجر و پاداشند ولى نعمت موجب بازخواست مى‏شود.[2]

دختر مایه نزول برکت و رحمت و زیارت فرشتگان

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «خانه‏اى نیست که در آن دختران باشند مگر اینکه هر روز بر آن خانه دوازده برکت و رحمت از آسمان نازل مى‏شود و زیارت فرشتگان از این خانه قطع نمى‏گردد و فرشته‏ها براى پدرشان هر روز و شب عبادت یکسال را مى‏نویسند.»[3]

یاری دختر دار تا روز قیامت

روایت شده است که از یکى از دو امام باقر یا صادق (علیهما السّلام) فرمودند: هر گاه مردى داراى دخترى شود، خداوند فرشته‏اى را بر او فرود مى‏آورد تا بال خود را بر سر و سینه آن دختر کشیده گوید: این موجود ناتوانى است که از ضعف آفریده شده است، و کسى که بر او انفاق کند و هزینه او را بر عهده بگیرد تا روز قیامت یارى خواهد شد.[4]

دختر ریحانه خوش بو

روایت شده است که رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) را به میلاد حضرت فاطمه (علیها سلام) بشارت دادند، آن حضرت به چهره اصحابش نگاهى انداخت، و چون آنان را اندوهگین دید فرمود: «شما را چه شده است؟! (فاطمه من) ریحانه‏اى است که او را مى‏بویم، و روزى او با خدا است.»[5]

امیرالمومنین على (علیه السّلام) فرمود: «هر گاه مژده ولادت دختر، به رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) داده مى‏شد، آن حضرت مى‏فرمود: شاخه گل خوشبویى است، و روزى او هم به عهده خداوند متعال است.[6]

دختر دلسوز والدین

امام صادق (علیه السّلام) فرمود: «حضرت ابراهیم(علیه السّلام) از پروردگارش خواست که دخترى به او دهد که بعد از مرگش بر او گریه و ندبه کند».

دختر داشتن برابر با برکت، یارى خداوند و ثواب دختر داشتن بیشتر ازهزار حجّ و هزار جهاد و هزار شتر و یا گاو که هدیه مکّه کند و هزار مهمانى دادن

رسول خدا صل(صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «هر کس یک دختر دارد خداوند او را کمک مى‏کند و یارى مى‏نماید و برکت مى‏دهد و او را مى‏آمرزد.»[7] در حدیث دیگری فرمودند: «هر کس یک دختر دارد براى او بهتر از هزار حجّ و هزار جهاد و هزار شتر و یا گاو که هدیه مکّه کند و هزار مهمانى دادن است.»[8]

دختران باقیات الصالحات

پیامبر (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «خداوند رحمت نماید بر پدر چند دختر، دختران، با برکت و دوست داشتنى هستند و پسران، بشارت دهنده و شاد کننده هستند و دختران باقیات الصالحات[9] هستند.»[10]

سرپرستی دختران برابر با مانع ورود به جهنم ،وجوب بهشت و باغ‏هاى بهشتى

پیامبر خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمودند:«هر کس از سه دختر سرپرستى کند سه باغ از باغ‏هاى بهشتى به او داده مى‏شود که هر باغى از دنیا و آنچه در دنیاست بزرگتر است.»[11] در حدیث دیگری فرمودند: «کسى که سه دختر دارد و بر رنج و سختى و راحتى آنان شکیبا باشد اینان در روز قیامت مانعى (از جهنّم) براى او خواهند بود.»[12] در حدیث دیگری فرمودند: «هر کس خرجى سه دختر یا سه خواهرش را بدهد بهشت بر او واجب است » پرسیدند: اى رسول خدا! خرج دو نفر را نیز؟، فرمود بله و دو نفر گفتند: اى رسول خدا! و یک نفر؟، فرمود: و یک نفر. و حضرت (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: هر کس سه دختر و سه خواهر را سرپرستى کند و بر جاى دادن ایشان صبر کند تا آنکه شوهر کنند یا آنکه بمیرند و در قبر جاى کنند من و او همانند این دو انگشت (به انگشت شهادت و وسط اشاره کرد) در بهشت جاى داریم عرض کردم: اى رسول خدا! و دو تا؟، فرمود: و دو تا عرضه داشتم: و یکى، فرمود و یکى». [13]

امام صادق علیه السّلام) فرمود: «هر کس دو دختر و یا دو خواهر و یا دو عمّه و یا دو خاله را تکفّل کند ما او را از آتش باز مى‏گیریم.»[14]

دختران با حجاب و عفیف ، بهترین فرزندان

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «دختران پشت پرده (با حجاب و عفیف) بهترین فرزندان هستند. هر کس که یک دختر دارد خداوند دخترش را مانعى از آتش برایش قرار مى‏دهد و هر کس که دو دختر دارد خداوند او را به واسطه آن دو دختر به بهشت مى‏برد و هر کس سه دختر دارد و یا به اندازه آن خواهر دارد خداوند جهاد و صدقه دادن را از او بر مى‏دارد.»[15]

برخورد معصومین(علیهم السّلام)  با جاهلیت

برای مردى دخترى متولد شد حضرت امام صادق (علیه السّلام) او را در حال خشم دید به او فرمود: اگر خداى تعالى به تو وحى مى‏کرد که من براى تو اختیار کنم یا خودت براى خودت اختیار کنى تو در جواب حق سبحانه چه مى‏گفتى؟جواب داد من مى‏گفتم: پروردگارا! تو براى من اختیار کن!  حضرت علیه السلام فرمود: خداى تعالى براى تو اختیار کرد سپس فرمود بجاى پسرى که عالم[16] همراه موسى او را کشت در این گفتار حق سبحان: فَأَرَدْنا أَنْ یُبْدِلَهُما رَبُّهُما خَیْراً مِنْهُ زَکاةً وَ أَقْرَبَ رُحْماً ما خواستیم که پروردگارشان فرزندى بهتر و صالح‏تر و رحیم‏تر به آن پدر و مادر دهد[17]  خداى تعالى دخترى به آن پدر و مادر داد که از آن دختر هفتاد پیامبر بوجود آمد.[18]

مردى به خدمت رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) شرفیاب شد و به مردى که نزد آن حضرت نشسته بود گفت که: خداوند فرزند دخترى به تو عطا کرده است به محض شنیدن این خبر، چهره آن مرد درهم رفت! رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) از او پرسید: تو را چه پیش آمده است؟! عرض کرد: خیر است! حضرت فرمود: تعریف کن که چه شده است؟ عرض کرد: از خانه که بیرون آمدم همسرم در حال زایمان بود، اینک به من خبر دادند که او دخترى زائیده است! رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) (که گویى از تغییر حال آن مرد به خاطر دختر دار شدن در شگفت شده بود) به آن مرد فرمود: زمین است که سنگینى او را تحمل مى‏کند، و آسمان است که بر او سایه مى‏افکند، و روزى او با خداست، و او به منزله گل خوشبویى است که تو آن را مى‏بویى؛ سپس رو به اصحاب کرده فرمود: کسى که داراى دخترى مى‏شود، گرفتار است، و کسى که دو دختر دارد، باید به فریادش رسید، و کسى که سه دختر داشته باشد از جهاد و هر کار دشوار دیگرى معاف است، و کسى که داراى چهار دختر باشد، پس اى بندگان خدا به کمک او بشتابید،[19] و اى بندگان خدا به او وام دهید، و اى بندگان خدا به او رحم کنید.[20]

راوى گوید: «در مدینه ازدواج کردم. امام صادق علیه السلام از من پرسیدند: ازدواجت چگونه بود؟ در پاسخ عرض کردم: همه خوبى‏هایى که از یک زن مى‏توان دید در همسرم دیدم ولى او به من خیانت کرد. امام فرمود: چه خیانتى؟ گفتم: دختر زاییده است!!!!!!. امام فرمود: گویا دختر را خوش ندارى؟ خداوند عز و جل مى‏فرماید: «شما نمى‏دانید پدران (و مادران) و فرزندان‏تان، کدام یک براى شما سودمندترند.»[21]

رأفت و رحمت خدا بر زنان بیش از مردان است

ثواب خوشحال کردن دختران

پیامبر خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «رأفت و رحمت خدا بر زنان بیش از مردان است و مردى نیست که زنى از محارم خویش را شاد سازد مگر اینکه خداوند در قیامت وى را شادمان خواهد کرد.»[22]

پیامبر (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «هر کس که وارد بازار شود و تحفه‏اى (هدیه‏اى) بخرد و آن را براى افراد تحت کفالتش ببرد او به سان کسى است که صدقه‏اى براى مردمى نیازمند ببرد و باید که پیش از پسران به دختران آغاز کند چون هر کس دخترش را شاد سازد گویا که فردى از فرزندان اسماعیل را آزاد ساخته است و هر کس چشم پسرى را روشن و شاد سازد گویا که از ترس خدا گریسته و هر کس از ترس خدا بگرید خداوند او را به بهشت نعیم وارد سازد.»

دخترمم عاشقانه دوست دارممممممم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

حالا انقدر از دختر بگید که از اینکه پسر شدیم تاسف بخوریم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

باران دستت درد نکنه داشتم بلند بلند نظرتو میخوندم نمیدونم چرا گریم گرفت .چقدر امامان به ما دخترا ارزش دادن گریم از خوشحالیه

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
جمعه ۵ دی ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

مردی را دیدم که برای بوسیدن دختر 3 ساله اش در مقابلش...

مردی را دیدم که برای بوسیدن دختر 3 ساله اش در مقابلش زانو زد و اجازه

گرفت ,ازش پرسیدم چرا چنین کردی؟ گفت اینگونه یادمیگیرد که همیشه برای

بوسیدنش اجازه لازم است ,و اجازه ندهد هر کسی او را راحت ببوسد.

یادمیگیرد که او باارزش ترین موجود زمین است..

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92776
پسند ها : 4934

خب خدا رو شکراگه از داشتن نعمت دختر محرومم
خداوند دو تا خواهر بسیارخوب و مهربون داده بهم

خدایا بی نهابت شکرت
خدایا اونایی هم که اولاد ندارن بهشون فرزند سالم و صالح عطا کن

ویرایش ارسال توسط : قمرخانم
در تاریخ : یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1917
حالت :
اعتبار کاربر : 7260
پسند ها : 406
حالت من :  Mashghool.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : تلاطم خاموش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 472
حالت :
اعتبار کاربر : 764
پسند ها : 17
حالت من :  Bitafavot.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

نوشته شده توسط : پسرآفتاب »

بله که باید تاسف بخورید.دختر طلاس.متاسفانه کسی قدر دختر نمیدونه

می پسندم        0 

امضای کاربر : نشونه313

خدا هست هنوز...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif

دخترعشق بابایی هستش
اشک بریزه بابا بهم میریزه
دختراگر نباشه خونه گرفتس
ودخترزندگیه نفسه وهر چی بگم کمه
یادتون باشه من بهترین دختر دنیا رو دارما
یادتون باشه بهترین پسر دنیا رو هم دارم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نوشته شده توسط : پسرآفتاب »

چی میگی

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
برکت دختر
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

همه احادیث زیبا بودند مطلب خانم بانوی آفتاب هم خیلی پرمعنا و دلنشن بود

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
برکت ، دختر ،

« ایت الله بهجت و رهبری... | انتقاد قرائتی از تعطیلی‌های مکرر در کشور »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:33 بعداز ظهر