انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران یاران منتظر » اطلاعیه ها » آمار انجمن یاران

آمار انجمن یاران

آمار انجمن یاران: خب خداقوت به همه کاربران با اجازتون یه آمار سر انگشتی از انجمن میدم امیدوارم مفید باشه *از اولین لحظه عضویتم تا به این لحظه* بیشترین امتیاز کسب شده البته نسبت به تعداد ارسال درمیان کاربران ارشد خانم بانوی آفتاب هستن که میانگین ایشون حدودا12 به ازای هر ارسال و در میان کاربران ویژه خانم روزهای سخت01 بطور میانگین حدودا16امتیاز و در میان کاربران جدید خانم meshkatبا میانگین21هستند البته اعداد یه خورده ای هم ممیزی دارند که فاکتورگرفتم مثلا 21.125=21 بیشترین موضوع ارسالی توسط خانم غروب کربلاحدودا 1879تاپیک بیشترین حضور
Hlhv hk[lk dhvhk

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72224
پسند ها : 2030
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

آمار انجمن یاران:
خب خداقوت به همه کاربران با اجازتون یه آمار سر انگشتی از انجمن میدم امیدوارم مفید باشه
*از اولین لحظه عضویتم تا به این لحظه*
بیشترین امتیاز کسب شده البته نسبت به تعداد ارسال درمیان کاربران ارشد خانم بانوی آفتاب هستن که میانگین ایشون حدودا12 به ازای هر ارسال و در میان کاربران ویژه خانم روزهای سخت01 بطور میانگین حدودا16امتیاز و در میان کاربران جدید خانم meshkatبا میانگین21هستند البته اعداد یه خورده ای هم ممیزی دارند که فاکتورگرفتم مثلا 21.125=21
بیشترین موضوع ارسالی توسط خانم غروب کربلاحدودا 1879تاپیک
بیشترین حضور توی کاربرها بصورت حی و حاضررو هم احتمالا خودم!(توی یه چیز رکورد دارم اونم که تو هاله ای از ابهامه)

چرا:چون که احتمال میدم توی میهمان ها شخصی باشه بیشتر از من توی انجمن باشه البته نکته ای که مسلمه اینه که حضور ربات رو نباید نادیده گرفت چون 24ساعته هست
البته از میان خانمها خانم غروب کربلا بیشترین حضور رو داشتن
بیشترین تشکرشده خانم غروب کربلا با 3506تشکرهمچنین بیشترین پسند رو هم کسب کردن531عدد
بیشترین بازدید از تاپیک (http://www.forum.roq.ir/t35313)( 2=34-79)از خانم بانوی آفتاب
بیشترین دلنوشته خانم یسنا
بیشترین اسپم گذاشته شده از آن ...شاید خودم
چون تا مدتی نمیدونستم ولی دیگه سعی میکنم اسپم نگذارم و قول دادم که نگذارم
بیشترین بخشهایی که توش پست دادیم فکر کنم متفرقه باشه بعد سرگرمی
مکررترین اسم موضوع ((بدون شرح)) واکثرا ازخانم غروب کربلا
بیشترین ارسال در یک تاپیک(http://www.forum.roq.ir/t35451) (❀❀فرازی از وصیت نامه شهدا❀) از خانم صبا
در ضمن خانم صبا 20 اکثر ارسال هاشون درباره شهداء بوده که جای تقدیروتشکر داره(قابل توجه مدیریت)
همچنین کمترین نظردرباره موضوعات دیگران هم ازآن ایشون هست البته با احتساب میزان حضور
بیشترین استرس وارده به کاربران وقتی است که در لیست آنلاین ها چند اسم من جمله admin ظاهر میشود بوجود می آید
شوخی کردم
بیشترین حضور مدیران بین مدیر انجمن(خانمprogrammer) و مدیر کل(آقایadmin)رقابت تنگاتنگه البته منظورم حضور مرئی در انجمن هست نه مخفیانه  البته آقای admin حضورشون یخورده بیشتر شده
بیشترین حضورازنظر تفکیک جنسیتی خانمها خیلی بیشتر از آقایونه وآقایون خیلی تنبل تشریف دارن البته تلاشهای بی شاعبه اینجانب در این مورد و حضور زیاد در انجمن هم بی اثر بوده(چقدر خودم رو تحویل گرفتم) یه دست صدا نداره نداره...
ودرکل آقایون توی انجمن حضوری خیلی کم دارن این رو هم میشه از توی این تاپیک فهمید
تعداد موضوع ارسالی5520
تعداد پاسخ ارسالی9566
تاپیکهای خانم قمر خانم مکررترین جملات رو داشتند (اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین
الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهرا سلام الله علیها)
که زیر اکثر ارسال هاشون هست
بعد از ایشون خانم تلاطم خاموش با این جمله« اللهم عجل لولیک الفرج»
کاربران جدید تا این لحظه296نفرکه تعداد زیادی فقط ثبت نام داشتند و حضوری دربر نداشت
و...آمار ریز وجزیی دیگه که فقط به همین حد کفایت میکنم حالا این آمارشاید خطا داشته باشه یا تغییر کنه که البته تا همین لحظه اینگونه بوده اگه هم اشتباهی بوده شما اصلاح کنید
به نظر من طبق این جملات توی انجمن یاران بخش شلوغش متفرقه یا سرگرمی هست که کمتربشه بهتره
خب این آمار همون طور که گفتم از لحظه حضورم توی انجمن تا حالابوده اگه دوستان از چیزهای دیگه هم آمار دارن در زیرمطلب بنویسن مثلا ساکت ترین یا شلوغ ترین کاربر یا جنجالی ترین کاربر یا...
اینهم عکس انجمن لحظه ورود من:

بله احتمالامیدم بعد از این تاپیک مدیریت اخطاریا پیغام بد
ن
خب یه چند روزی برم هوا خوری

ویرایش موضوع توسط : محمدELE
در تاریخ : سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ بعد از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن پست های بی محتوا
rating
شماره عضویت : 344
حالت :
اعتبار کاربر : 7151
پسند ها : 375
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (24).jpg

عجب اماری گرفتینااا خخخخ
مطلبتون یه اشکالی داره اونم اینه که از من تقدیر و تشکر ویژه نشدههههههههه
البته من اهل ریا نیستمااا گفته باشم...تف به ریا..
خب این که معلومه ساکت ترین کاربر منم دیگههههههههههه همه میدونن..مظلوم..آروم..بی سروصدا
والاااا

می پسندم        0 

امضای کاربر : hasti 2013

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1071
حالت :
اعتبار کاربر : 13569
پسند ها : 589
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

می پسندم        0 

امضای کاربر : دختر چادری
اینم رفیق شهید منه 
دوسش دارم یه عالمههههههههههههه
هرچی بگم بازم کمهههههههههه

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : hasti 2013 »
عجب اماری گرفتینااا خخخخ
مطلبتون یه اشکالی داره اونم اینه که از من تقدیر و تشکر ویژه نشدههههههههه
البته من اهل ریا نیستمااا گفته باشم...تف به ریا..
خب این که معلومه ساکت ترین کاربر منم دیگههههههههههه همه میدونن..مظلوم..آروم..بی سروصدا
والاااا

ممنونخواهش میکنم
ان شاءالله موفق باشید
شما که تا الان تاپیک هاتون 99%طنز بودن
دروغ میگم بگو دروغ میگی

البته توی مدتی که من اومدم انجمن

ویرایش ارسال توسط : محمدELE
در تاریخ : دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [4]
rating
حالت :

خب یه مورد دیگه هم اینه که خانم صدف بیشترین تاپیک شون خطبه های نهج البلاغه بوده که من تو این مدت دیدم
البته موضوعات ایشون بیشتر درباره امام زمان بودن

دیگه ...
بقیه رو اگه میدونید بنویسید

در تاریخ : دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

من عنوان نمونه ترین/کم ادعاترین/متواضع ترین /محتاط ترین /مردمی ترین/ارزشمندترین/اعتبار دهنده ترین/غریب نوازترین/مظلوم ترین /کم حرف ترین /مخفی ترین /پرمحتواترین از لحاظ کیفی البته/و.......بقیه اش بماند حالا که چشمی نشن یه وقتی 
اعطا می کنم به سرکار خانم حریم قدس

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [6]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : حریم قدس »
من عنوان نمونه ترین/کم ادعاترین/متواضع ترین /محتاط ترین /مردمی ترین/ارزشمندترین/اعتبار دهنده ترین/غریب نوازترین/مظلوم ترین /کم حرف ترین /مخفی ترین /پرمحتواترین از لحاظ کیفی البته/و.......بقیه اش بماند حالا که چشمی نشن یه وقتی 
اعطا می کنم به سرکار خانم حریم قدس

برمنکرش لعنت

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

به نظر من ( نظر شخصیم )

محبوب ترین قسمت انجمن  اخرین اخبار و بصیرت سیاسی ( به این معنی نیست که اینجاها خیلی موضوع میزارم_ بصیرت سیاسی خیلی کم موضوع میزارم _  اما این قسمت هارو هر روز سر میزنم و پست هاشو میخونم)

بهترین ارسال کننده به نظر من خانم غروب کربلا  هر روز مطالب ارسالیشون رو میخونم و بیشتر مطالبشون منعبش معتبر هست ولی جدیداً موضوعات  خانواده و اجتماعی میزارن که سیاسی باشه بهتر خخخخ

بهترین پاسخ دهنده به نظر من خانم سولماز و سید یزدان

خوش اخلاق ترین افراد خانم بانوی آفتاب و خانم حریم قدس

نکته بین انجمن و کسی که به جزئیات توجه میکنه خانم عقیق

رای سفید انجمن به نظر من یکیش خودتی آقا محمد یکی هم صبا خانم اگه دوتا موضوع خلاف هم باشن هم برا این تشکر میزارین هم برا اون تا هر دو طرف  خوش باشن خخخخ حاضر نیستین کسی ناراحت بشه خخخ 

بمب انرژی انجمن به نظر من خانم یگانه313 خخخ البته همیشه میگن اونایی که شاد هستن تویه دلشون یه غم بزرگ دارن و فک کنم برا خیلی افراد شاد درست هست

دست های پشت پرده به نظر من مدیران محترم چون زحمت میکشن برا انجمن و دیده نمیشن

عشق من  ... جمعه موعود که فعلا تویه انجمن نیست و بهش هم اس میدم اما جواب نمیده ولی ما رفیق نمیمه را نیستیم ما فردوسی پوریم ظریفیم خخخ

جای چند نفر خیلی خالی هست یکیش بلاغ مبین /خانم دکترهای انجمن (پونه خانم و لیلی خانم ) که طبق آخرین اخبار رسیده  قرار است برا ادامه تحصیل برن خارج ( به احتمال زیاد مالزی  خخخخ شاید هم دانشگاه تگزاس .......  از محل خارج درس خوندنشون هنوز خبری منتشر نشده خخخ ) 

بابابزرگ انجمن هم که آقا محمد طاها هستن که الان سرشون خیلی شلوغ هست هی باید برا بچه ها خرید کنن خخخ

کاربری هم یک صفحه حرف میزنه اما دوتا جمله به درد بخور داره هم خودم خخخخ مدالم رو به کسی نمیدم خخخ

فعلاً این اوصاف به ذهنم رسید

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ قبل از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

منم در همینجا اعلام میکنم
فقط
فقط
فقط
فعلا
دستگاه copy  و paste جنگ نرم و فرهنگی میباشم

دوستان هم اگر کسی راضی نیست که مطالبش کپی بشه بهم بگن یوقت مدیون نشم ...
یا علیــــــــــــــــــ

می پسندم        0 

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [9]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : احسان فقط خدا »

به نظر من ( نظر شخصیم )

محبوب ترین قسمت انجمن  اخرین اخبار و بصیرت سیاسی ( به این معنی نیست که اینجاها خیلی موضوع میزارم_ بصیرت سیاسی خیلی کم موضوع میزارم _  اما این قسمت هارو هر روز سر میزنم و پست هاشو میخونم)

بهترین ارسال کننده به نظر من خانم غروب کربلا  هر روز مطالب ارسالیشون رو میخونم و بیشتر مطالبشون منعبش معتبر هست ولی جدیداً موضوعات  خانواده و اجتماعی میزارن که سیاسی باشه بهتر خخخخ

بهترین پاسخ دهنده به نظر من خانم سولماز و سید یزدان

خوش اخلاق ترین افراد خانم بانوی آفتاب و خانم حریم قدس

نکته بین انجمن و کسی که به جزئیات توجه میکنه خانم عقیق

رای سفید انجمن به نظر من یکیش خودتی آقا محمد یکی هم صبا خانم اگه دوتا موضوع خلاف هم باشن هم برا این تشکر میزارین هم برا اون تا هر دو طرف  خوش باشن خخخخ حاضر نیستین کسی ناراحت بشه خخخ 

بمب انرژی انجمن به نظر من خانم یگانه313 خخخ البته همیشه میگن اونایی که شاد هستن تویه دلشون یه غم بزرگ دارن و فک کنم برا خیلی افراد شاد درست هست

دست های پشت پرده به نظر من مدیران محترم چون زحمت میکشن برا انجمن و دیده نمیشن

عشق من  ... جمعه موعود که فعلا تویه انجمن نیست و بهش هم اس میدم اما جواب نمیده ولی ما رفیق نمیمه را نیستیم ما فردوسی پوریم ظریفیم خخخ

جای چند نفر خیلی خالی هست یکیش بلاغ مبین /خانم دکترهای انجمن (پونه خانم و لیلی خانم ) که طبق آخرین اخبار رسیده  قرار است برا ادامه تحصیل برن خارج ( به احتمال زیاد مالزی  خخخخ شاید هم دانشگاه تگزاس .......  از محل خارج درس خوندنشون هنوز خبری منتشر نشده خخخ ) 

بابابزرگ انجمن هم که آقا محمد طاها هستن که الان سرشون خیلی شلوغ هست هی باید برا بچه ها خرید کنن خخخ

کاربری هم یک صفحه حرف میزنه اما دوتا جمله به درد بخور داره هم خودم خخخخ مدالم رو به کسی نمیدم خخخ

فعلاً این اوصاف به ذهنم رسید

سلام
ممنون برادر
این آمار رو همون طور که گفتم توی اززمانی هست که اومدم انجمن نوشتم
حدودا 3ماه و 8روز

و اما شما رو یادم رفته بود
شما هم طبق معمول گزارش میدهید اکثر ارسالهاتون توی این مدت گزارش بود
ودر مورد رای سفید:اون موضوعاتی که خوب باشن تشکر و امتیاز میدم اگه نه که هیچ
و همون طور که قبلا گفتم:
1-در مورد چیزی که نمیدونم نظر نمیدم
2-قول دادم که دیگه اسپم نگذارم
برای همین فقط ازتشکراستفاده میکنم
اما در مورد کاربران:

چون مدتی نمیگذره که اومدم اینجا زیاد باهاشون آشنا نشدم تازه بعضیشون که گفتین هنوز فعالیتی توی انجمن ازشون ندیدم
ممنون از وقتی که گذاشتید
موفق باشید

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [10]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : عباس خادم »
منم در همینجا اعلام میکنم
فقط
فقط
فقط
فعلا
دستگاه copy  و paste جنگ نرم و فرهنگی میباشم

دوستان هم اگر کسی راضی نیست که مطالبش کپی بشه بهم بگن یوقت مدیون نشم ...
یا علیــــــــــــــــــ

سلام برادر
ان شاءالله موفق وموید باشید
بلاخره مطلب که میزاریم میخواهیم همه استفاده کنند
نظر من که اینطوری هست

واما شما بیشتر فعالیت سیاسی دارید و فکر کنم زیربعضی تاپیکها »پست کشت وکشتارمیدادین خیلی راحت
دروغ میگم بگو دروغ میگی!

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

در مورد خودم که نظرمو گفتم اگه اجازه بدین در مورد کاربرای دیگه هم نظر بدم ایشالله که کسی از من نمی رنجه /سعی میکنم نکات مثبت رو بگم بیشتر 
قمر خانم:مطالبشون همه ی حیطه هارو در بر میگیره از اموزش لیف بافی تا شپش وبچه داری پرواز طاووس  تا اخرین اخبار انتفاضه وفوت بازیگران و..... قمر خانم یه مطلبی گذاشته بودین راجع به مادرایی که دوتا پسردارن عمرشون کوتاهتره تا اونایی که دختر دارن ای بابا حالا سه تا پسر چه شود (شوخی بود ایشالله عمر بابرکت وطولانی داشته باشین)قمر خانم عزیزم عاشق امضای همیشگیتون (الهی بحق عمه ساداتتون ) هستم برا سلامتی ایشون وهمسر بزرگوارشون غم هجران وپسراشون صلوات 

باران 313:یه مدته کم سعادتیم زیارتشون نمی کنیم معمولاصبح علی الطلوع  ایشون می اومدن با انرژی وهمه ی پستارو جواب میدادن کل مطالب ارسالی می شد باران 313 خدا خیرشون بده بیشتر هم با عکس بود پاسخ هاشون  ماشاالله شاگرد اولم که هستن اینجابرا سلامتیشن صلوات

پسر افتاب :مطالبشون بیشتر 30 یا 30 هست والبته عشق به شهادت وامام زمان هم که داره پیرشون میکنه ایشالله به فیض شهادت نائل بشن گاهی هم بخوان تنوع ایجاد کنن یه مطلب طنزی میزارن مستفیض بشیم مثل پادرشون که کلی اسکناس بود که بله !!!یا مامان این بچه باشین چیکار میکنین یا این اخری که برای خودم چیزی نمیخوام فقط برا پدر مادرم یه داماد خوب میخوام /خب دعوا هم میکنن اگه اینجور پستارو زیاد مانور بدی روش همون سیاسیارو توجه کنین براسلامتیشون صلوات

بلاغ مبین:که واقعا جاشون خالیه وگفتن که دیگه مفید نیستن برای انجمن مطالبشون واقعا عالی بود البته مذهبیاش بیشتر رفع شبهات دینی وپته ی افرادی که به اسم دین خیلی کارها رو کردن رو خوب می ریخت رو اب گاهی هم مطالب غم انگیز میزاشتن که اشک ادمو در می اورد این اخری هم که شعری رو نوشتن با اسامی کاربران انجمن که خیلی عالی بود برای سلامتیشون صلوات

خانم مریم 20 وفاطمه 1:که خیلی وقته غایبن وکمتر مییان بیان هم مطلب نمیزارن مطالبشون بیشتر مذهبی بود والبته تاریخچه ی ارسال ها رو که نگاه میکردم مطالب طنز هم زیاد داشتن ومریم خانم که خاطرات واقعیشون هم بودبرای سلامتیشون صلوات

الما :عضو فعال وقدیمی انجمن که دیگه کم فعالیت شده ومیخواد درس بخونه عزیزم موفق باشی مطالب الما هم واقعا عالی بودن برای سلامتیشون صلوات

بهار خانم:ایشون رو اصلا زیارت نکردم اما مطالبشون واقعا عالیه بصیرت سیاسی هم تو مطالبشون زیاده قابل توجه علاقمندانبرای سلامتیشون صلوات

صبا :منو صبا هم به هم اعتبار می دیم وهم با هم رقابت داریم اون بدو من بدو مطالبشو اونقدر سریع میفرسته که من اصلا نمیبینم همین وصیت نامه ی شهدا رو کلی گذاشته من تازه دیدم صبا جان ممنون برای سلامتیشون صلوات

نفربعدی خودمم که قبلا مبسوط خودمو معرفی کردم برای سلامتیشون صلوات رو بلندتر بفرستین 

یسنا:یسنا رو فقط با دلنوشته هاش میشناسم بدون یک پاسخ برای سلامتیشون صلوات

پونه:میبینم که میخوای بری اونور آب چشمم روشن رفتی هم برمی گردی به وطنت خدمت میکنی ها نبینم بری اونجا موندگار بشی زبونم لال اما پونه خانم هم برای انجمن خیلی زحمت کشیدن خیلی برا سلامتیشون صلوات 

اقا سینا:بیشتر مطالبشون فکر میکنم 99 درصد مطالبشون در مورد شهداست گاهی هم وقت کنن مطالب سایر کاربرا رو میخونن مطالب سیاسی هم که دارن واطلاعاتشون بالاست عشق شهادت ایشون رو هم مجنون کرده دعا کنین که همیشه در این مسیر باشن خدادایی های شهیدشون رو قرین رحمت کنه برای سلامتی ایشون واخوی بزرگوارشون یاران مهدی صلوات

بانوی افتاب :اوایل که وارد انجمن شدن فقط هاج وواج موندم که این کدبانو از کجا پیداش شد بعد کم کم هنرهای دیگشم رو شد طراحی لوگو برای انجمن اطلاعاتشون در مورد دنیای فناوری مطالب مذهبیشون که بسیار با احساس هست ونوعی شجاعت خاص دارن وحاضر جوابی  خاص تر کل کل های من وایشون در ارشیو موجوده میتونین نظاره کنین والبته خیلی ارادت داریم خدمتشون در ضمن مهمان نواز هستن شدید خواستین تابستون حتما یه سر به خرم اباد شهرشون بزنین مراحمین ماشا الله ماشا الله براسلامتیشون صلوات

programmer:من اصلا ایشونو به جا نمی یارم فقط سیستمم که قاطی کرده بود ایشون رو برام برنامه ترجمه کرد /من بهشون میگم مهندس البته کدبانوی قابلی هم هستن غیر از هنر برنامه نویسی ایشالله که خوشبخت بشه مطالبشم من زیاد سر در نمییارم عیب از منه ایشون تقصیری ندارن ولی فک میکنم در اینده بتونن کلی بچه هاشونو سرگرم کنن برای سلامتیشون صلوات

یگانه 313:به قول اقا احسان بمب انرژی نه اقا احسان غم کجا بود ایشون حالشون خوبه کسی اگه گیر یگانه بیفته دیگه تمومه تا پاسخ واعتبار وتشکر ازش نگیره ول کن معامله نیست تو رومم که حسابی مارو شرمنده میکنه انواع فیلم واهنگ ونوحه کلا مستفیضیم شدید یگانه جان مطلبت در مورد امام رضا واهنگ غمگینش رو که بارها گوش دادم هیچ وقت فراموش نمیکنم کدبانو ونویسنده ی داستان های تخیلی قابلی هم هستن نمونش مسافرت به خانه ی ادمین برای سلامتیشون صلوات

احسان فقط خدا :خبرنگار جنجالی انجمن که عشق ظریف وفردوسی پور آخر از پا درشون نیاره خیلیییه !!منتقد در عین حال انتقاد پذیر بازم سیاسی  شدید که من اصلا بحثای سیاسیشونو نمیفهمم
 بازم عیب از منه کاریش نمیشه کرد همه جا هم عضون ازهمه جا هم خبر دارن قند شکن هم دارن فک کنم گاهی جوگیر میشن ورزش میکنن گاهی کتاب خون میشن و...بماند این اخری هم که برنامه ی چه خبراشون که هر روز بهتر از دیروز میشه مجبوریم هی تشویق کنیم چه می شود برا سلامتیشون صلوات

ماه سنا :با داستانهاشون میشناسم وکلی کاربرا رو بهرمند کردن از مطالبشون براسلامتیشون صلوات

عقیق :عزیز خودم که نامحسوس کنترل مارو به دست داشتن مطالب قران وحدیثشون واخیرا مطالب سیاسیشون ارزشمنده اعتراف میکنم مطالبتو نخوندم ندیدمشون به چشمم نخورده خب "بانویی که کمتر شناختمش "خخخ فکر میکنم خیلی شبیه اشک فراق هستی  برای سلامتیشون صلوات

ادمین:اوه نظری ندارم شرمنده اقا ادمین ارسالاشون کمه (وقت نمی کنه)ولی نظارتشون عالیه جاشون بهشته چرا؟چون بهشت از ان کسانی است که کار مردم را راه می اندازن ومن خیلی مزاحمشون شدم بارهاهرکاربری هم ی اشکال پیدا کنه زحمت مضاعفی میکشن من موندم چجوری زندگی میکنن ایا وقتی هم دارن یا خیر؟ بالای سرم کلی علامت سوال سبز شده  ایشالله همیشه تنشون سالم باشه وفکرشون اسوده براسلامتیشون صلوات
هستی 2013:(الان چه سالیه ؟تو اصلا بزرگ نمیشییا)همسفر عزیزمن یکی از اعضای باند بزرگ  سه تفنگدار سابق که پستهاش بسیار موشکافانه وطنزه خدایا منو ببخش که از قلم انداحته بودم ایشونو خدا بدادم برسه 
برای سلامتی خودشون وهمسر آیندشون وبچه هاشون صلوات

وبقیه کاربرا محدثه خانم /تنهاترین سردار با مطالب خوبشون والبته گاها طنزجوشادی رو در انجمن ایجاد میکنن باران عشق که جاشون خالیه /اقای  
محمدELE عضو جدید انجمن که تونسته مخاطبان زیادی داشته باشه مطالب ارسالیشون هم که پرباره بخصوص گریز هایی که به قدیم وندیم میزنن مطالب مذهبیشون  هم عالیه اینم شکلک مخصوصشون برای سلامتی این کاربران محترم صلوات

یاسمن خانمم که معلوم نیست کجاست مطالب حقوقیشون رو دوست داشتم اقای مهدی 313 که در ایام خاص پیداشون میشه وتصاویر متحرک میزارن آقای ایلیا 110 وزحماتی که بابت کلاسهای اموزشی کشیدن همه وهمه دستشون درد نکنه برای سلامتی ایشون صلوات

فکر کنم بس باشه به اندازه ی کافی برای خودم دردسر درست کردم خدا به دادم برسه هرجایی رو فکر میکنین خدای ناکرده تند رفتم لطفا بهم تذکر بدین کاش کسی هم بود به من نکات منفی کارم رو یاداوری می کرد المومن مراه المومن همینجا حلالیت مجدد میطلبم اما واقعیت رو باید پذیرفت 

از کسایی که از قلم انداختمشون هم حلالیت میخوام جناب مهندس اقا مرتضی /سید یزدان/حجاب آسمانی عزیزم/صدف خانم /یه پلاک/خانم گمشده /خانم نمازتو خوندی/اقای جمعه ی موعود که جای ایشون هم واقعا خالیه /اقای عباس خادم /علی 20/ جناب معرفت / زینب خانم عزیزم /وحید زنجانی/ میثاق واقعی/ ترنم باران عزیزم /ملیسا 70تلاطم خاموش سکوت یازهراااا دختر چادری 313 /شیدای شهادت/اقا عبدالله
یه تشکر ویزه هم داشته باشم از یه عضو فراموش شده که ارادت داریم خدمتشون :موضوع تکراری

اقای گمنام جناب اقای انتظارواسمونی جناب سید 110 عهد هدی خانم که واقعا مطالبشون مفیده اما مطلب کمتر میزارن وکاربران جدید که مقدمشون رو تبریک میگم برای تک تک این افراد ارزوی توفیق می کنم خدا ازشون راضی باشه ودر زندگی بتونن یاران واقعی امام زمان باشن وشرمنده ی خوبی های اقا نشن.
التماس دعا

والسلام علی من التبع الهدی

"سلام بر کسیکه راه هدایت را دنبال کند"

ویرایش ارسال توسط : حریم قدس
در تاریخ : سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ بعد از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آمار انجمن یاران
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [12]
rating
حالت :

ممنون خواهر بزرگوار حریم قدس لطف دارید
ا
لبته اگه کسی فراموش شده معذرت میخوام

شما خودتون بفرمایید بنویسید

در تاریخ : سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

برچسب ها
آمار ، انجمن ، یاران ،

« **جواب سوال** | کپی اجباری کپی اجباری/شاهین نجفی لعنت الله »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:37 بعداز ظهر