انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » چه خبرا؟ » قسمت سوم گزارش من از نمایشگاه روستامون

قسمت سوم گزارش من از نمایشگاه روستامون

سلام قسمت سوم هم خداروشکر آماده شد  فقط بازم بگم این فیلم ها همون موقعه و فقط یه بار گرفته شده است یعنی طوری نبوده که فیلم بگیریم باز ببینیم اگه بد شده دوباره بگیریم یا همون موقعه میکس کنیم ) برا همین اگه جای از گزارش رو دیدین و به نظرتون اگه یه جور دیگه گرفته میشد بهتر بود ،  دیگه فرصت نبوده و به بزرگواری خودتون ببخشید ان شاالله سعی میکنم قسمت بعدی هم به زودی اماده بشه چون کم کم باید برم سراغ برنامه چه خبرا در
rslj s,l 'chva lk hc klhda'hi v,sjhl,k

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام قسمت سوم هم خداروشکر آماده شد 

فقط بازم بگم این فیلم ها همون موقعه و فقط یه بار گرفته شده است یعنی طوری نبوده که فیلم بگیریم باز ببینیم اگه بد شده دوباره بگیریم یا همون موقعه میکس کنیم ) برا همین اگه جای از گزارش رو دیدین و به نظرتون اگه یه جور دیگه گرفته میشد بهتر بود ،  دیگه فرصت نبوده و به بزرگواری خودتون ببخشید

ان شاالله سعی میکنم قسمت بعدی هم به زودی اماده بشه چون کم کم باید برم سراغ برنامه چه خبرا در سال جدید خخخخ  شاید جمعه هفته دیگه اولین قسمتش در سال جدید باشه

12 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
sadaf , صبا , حریم قدس , سید , کوثر , admin , mohadeseh , عقیق , ایلیا110 , یازهرااا , یاسمن , سعید313 ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

موقع نماز دارین فیلم میگیرین حی علی الصلاه برادر
چقدرم تمیزکار کردین  ماکت رو میگم
واقعا تبریک میگم به جوونای محلتون با این امکانات کم واقعا کارتون عالیه خداخیرتون بده 

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : حریم قدس »
موقع نماز دارین فیلم میگیرین حی علی الصلاه برادر

خخخخخخ ریا نشه اما هنوز امام جماعت گفت الله اکبر بعد چند ثانیه قطع کردم فیلم گرفتن رو // ریا نشه ولی    اینقد اصرار کردن  بیا 
پیش  نماز گفتم نه خخخخ شوخی می کنم پیش نماز آقا میثم معصومی بودن که کارشون 20 هست الکی الکی که ما پشت سر کسی نماز نمیخونیم

چقدرم تمیزکار کردین  ماکت رو میگم

آقا میثم یه نمونه بهشون داد  که مثل اون درست کنن با اینکه اطراف رو ی بهم ریختن اما آخر کار ماکتشون  قشنگ شده ،تویه قسمت بعد کامل شدش رو  نشون میدم

واقعا تبریک میگم به جوونای محلتون با این امکانات کم واقعا کارتون عالیه خداخیرتون بده

از مردم سئوال پرسیدیم ، به هیچکدومشون هم نگفتیم تعریف کنن ، وقتی به انتهای نمایشگاه میرسیدن سئوال می پرسیدیم نظرشون چی هست 99 درصد گفتن عالی و بی نظیر/ فیلمش رو قسمت بعدی میزارم ، هماهنگ هم نبوده که آقا الکی تعریف کنین ( وقتی فردوسی پور بگه یعنی راست میگه و هماهنگ نبوده خخخ  بهشون حتی چند بار میگفتم انتقادی هست بگین اما فقط میگفتن برای سال های دیگه هم برپا بشه و به این زودی جمش نکنین و) 
نسبت به امکاناتمون عالی بوده 

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

سلام . نمایشگاه به چه مناسبت بوده ؟ مربوط به چه تاریخی هست؟
صدا یه مقدار مشگل داشت . تصویر و اهنگ خوب و هماهنگ بود.
خدا تمام جوانهای پاک و با ایمان رو حفظ کنه ان شاءالله . باعث افتخار هستند .
ممنون.

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ قبل از ظهر نمایش پست [4]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18917
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

خداقوت جوانان پر شورو نشاط  موفق باشید ان شالله اقا احسان

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

ممنون از لطف بزرگواران

خانم عقیق نمایشگاه به مناسبت ایام فاطمیه (دوم ) بوده   ، از روز 18 ام اسفند پارسال بچه ها کار رو به طور جدی شروع کردن و روز اول عید نمایشگاه افتتاح شد ( شب عید با بچه ها همونجا خوابیدیم ) قرار بوده 15 روز نمایشگاه برپا باشه و فردا یا پس فردا  کلا نمایشگاه رو جمع میکنن دوستان / من از لحظه ای اول تا روز افتتاح از زحمات دوستانم فیلم میگرفتم ( همه فیلم ها رو من نمیگرفتم بعضی ها رو دوست عزیزم مجتبی جان بعضی جاها رو آقا میثم بعضی جاها هم امیر آقا به جز این دوستان آقا الیاس و آقا ابولفضل و آقا علی اونجاهایی که من حرف میزدم اونا فیلم میگرفتن ، فیلم ها متاسفانه خیلی هاش جالب نشده و مقصر من بودم که نمیومدم میکس کنم و اگه فیلم بد شده دوباره بگیریم و وقتی نمایشگاه افتتاح شد اون وقت شروع کردم به میکس که ای بابا این فیلم چرا اینجوری است اما دیگه نمیشد دوباره فیلم بگیریم

در مورد صدا که فرمودین کیفیت نداره متاسفانه میکروفون ندارم و با گوشی  کیفیت صدا خیلی کم میشه ( البته گوشی ای که باهاش فیلم میگرفتیم هم از آقا مجتبی بوده خخخخ )

**
آقا الیا ممنون از لطفتون آخ اگه من انگلیسی یاد داشتم چی که نمیشد ، شبکه پرس تی وی خیلی شبکه جالبی هست اما متاسفانه متوجه نمیشم چی میگه فقط تصویرش رو نگاه میکنم خخخ

من به جز خبرهای تصویری بعضی مطالب دیگه هم درست میکنم که میزارم وبلاگم ( کپی هم از جایی نمیکنم و بیشتر مطالبش رو خودم تهیه کردم )

http://ehsan-taheri.mihanblog.com

باورتون شاید نشه اما امروز سیزده بدر حتی دست به دوربین شدم و گزارش از سیزده بدر خودمون گرفتم خخخ امروز سیزده بدر ما 50 نفره بود  خیلی هم خوش گذشت / دوربینش از عموم بود/ فرزند ایشون هم به ثبت خاطره و عکس علاقه داره هر جایی میرن دوربینش همراهش هست اما بیشتر از خودشون و سفرهاشون عکس وفیلم میگیره و علاقه ای به خبرنگاری نداره ،تا ظهر ایشون فیلم میگرفت و یه هویی رفتم گفتم دوربین رو بده به من برو بشین کارت نباشه دیگه خخخ با عمو و دایی وبابا و داداش و دامادمون و دامادهای اقوام و بقیه اقوام صحبت میکردم و مصاحبه خخخ امسال خیلی خوش گذشت سال های دیگه هم خوش میگذره اما امسال جایی رفتیم که خلوت بود و بچه کوچیک  آب بازی میکردن  و خوش ، لازم نبود یکی نگران باشه که گم نشن نرن رویه خیابون //  هم پدر و مادرشون هم بنده راحت که هی نگن حواست به بچه ها باشه خخخ

با فرزند عموم درباره دوربینشون صحبت میکردم میگفت دوربین رو 3_4 سال پیش 800 هزار تومان خریدن اما مخصوص فیلم هست فیلماش با کیفیت است اما عکساش زیادتعریفی نداره / فیلما رو شاید یه گزارش تهیه کنم با عنوان سیزده بدر خاندان طاهری خخخ البته الان همه ذهنم سمت چه خبرا است

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
چه خبرا ، احسان طاهری ، گزارش نمایشگاه ، روستای ابراهیم آباد ، قسمت ، سوم ، گزارش ، من ، از ، نمایشگاه ، روستامون ،

« قسمت دوم گزارش برپایی نمایشگاه در روستای ما | اولین قسمت چه خبرا در سال جدید (قسمت سیزدهم) »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:08 پیش از ظهر