انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » دانستنی ها » قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟ پاسخ استاد عباس منش در این رابطه سؤال: استاد عباس منش، شما به عنوان یک محقق برجسته در حوزه قانون جذب، مفهومقانون جذبرا چگونه بیان می‌نمایید؟ پاسخ:  باید این نکته را متذکر شوم که "قانونِ جذب" کشفِ جدیدِ عصر ما نیست. قانونی است که  جهان با آن پدید آمده و بوسیله این قانون در حال گسترش است. مفهومی است که سالیان سال در فرهنگ، ادبیات و اشعار شعرای ما وجود داشته و تمام جنبه‌های زندگی مان را در برگرفته است. یعنی می‌خواهم افراد این موضوع را درک کنند که چه بخواهند و چه
rhk,k [bf ]dsj?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1713
حالت :
اعتبار کاربر : 40235
پسند ها : 563
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (3).jpg

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

قانون جذب چیست؟

پاسخ استاد عباس منش در این رابطه

سؤال: استاد عباس منش، شما به عنوان یک محقق برجسته در حوزه قانون جذب، مفهومقانون جذبرا چگونه بیان می‌نمایید؟

پاسخ

باید این نکته را متذکر شوم که "قانونِ جذب" کشفِ جدیدِ عصر ما نیست.
قانونی است که  جهان با آن پدید آمده و بوسیله این قانون در حال گسترش است.
مفهومی است که سالیان سال در فرهنگ، ادبیات و اشعار شعرای ما وجود داشته
و تمام جنبه‌های زندگی مان را در برگرفته است
. یعنی می‌خواهم افراد این موضوع را درک کنند
که چه بخواهند و چه نخواهند، چه این قانون و عملکردِ آنرا بشناسند و چه نشناسند، در هر لحظه در حالِ رقم زدنِ تجربیاتشان با این قانون هستند

می‌خواهم بگویم که قانون جذب، طبعِ جهانِ هستی است. پیکره‌ی جهانِ هستی روی این قانون بنا شد ه است.
پس هر فردی که کمی هوشمندانه به این موضوع نگاه کند، با بکار گرفتنِ آن، زندگی‌اش را رهبری می‌کند.
این قانون بیان می‌کند که «افکار شما حاوی ارتعاشات و فرکانس‌هایی هستند
که مشابه خود را جذب می‌کند، از آنجا که ما در یک جهان فرکانسی زندگی می‌کنیم،
افکار غالب مان (باور)، ما را در مداری قرار می‌دهد که در آن مدار شرایط، اتفاقات
و چیزهایی وجود دارد که با فرکانسِ ارسالی ما ما هماهنگ است.
مصداق این موضوع شعر معروف کتاب مثنوی معنوی جلد دوم مولانا موجود است که می‌گوید
:
در جهان هر چیز، چیزی جذب کرد
گرم، گرمی را کشید و سرد سرد
قسم باطل باطلان را می‌کشند
باقیان از باقیان هم سرخوش‌اند
ناریان مر ناریان را جاذب‌اند
نوریان مر نوریان را طالب‌اند
 وقتی من قانونِ جذبرا این موضوع را درک کردم، همه چیز در زندگی من دستخوشِ تحولی اساسی شد.
فهمیدم  زندگی‌ام در دستِ خودم بوده است. همه این سال‌ها، همه‌ی آن اتفاق‌ها!!
همه و همه بوسیله خودم به وجود آمده است. در واقع قانون جذب به من کمک کرد که زندگی‌ام را آن‌طور
که دوست دارم رقم بزنم. خیلی افراد هستند که می‌گویند
:قانون جذب درست نیست، این مسائل چرندیاتی بیش نیست و...
اما به عقیده من افرادی که
قانون جذب را رد می‌کنند به فیلم راز که در سال
2006 در کشور استرالیا تولید و منتشر شد استناد کرده‌اند.
هر فردی که این قانون را قبول ندارند، مطمئنم که اصلاً
قانون جذب را درک نکرده‌ است.
برداشت این افراد از
قانون جذب این است که اگر در گوشه ای نشسته و دائماً به چیزهایی که می‌خواهیم فکر کنیم، آن چیزها از آسمان برایمان می‌بارد.
باید عنوان کنم که موضوع اصلاً به این شکل نیست، مفهوم اصلی قانون جذب این است:
افکار غالب شما (باور)، اتفاقات زندگی‌تان را رقم می‌زند نه افکار لحظه‌ای
.
هر باوری که درباره جهان، وقایع و هر چیز داشته باشیم، به واسطه آن باور جهان ما را در موقعیت
و شرایطی قرار می‌دهد که آن باور برای ما اثبات شود

. در واقع می‌توانم بگویم که کار جهان اثبات باورهای ما به خودمان است.
مثلاً اگر باور داشته باشیم که انسان ضعیفی هستیم شرایطی را جذب می‌کنیم که این باور را تقویت کند.
یا اگر باور قوی داشته باشیم که می‌توانیم  در کنکور موفق شویم و این باور، جزئی از نظام فکری ما باشد، در شرایطی قرار می‌گیریم
که به‌راحتی در کنکور موفق شویم. یا اگر باور داشته باشم مردم بد هستند
مگر اینکه خلاف آن ثابت شود، افراد و موقعیت‌هایی را جذب می‌کنیم که ثابت می‌کند مردم بد هستند
.

تحقیقات علمی عملی ِ چندین ساله‌ی من در حوزه قانون جذب از جنبه‌های مختلف
و در حوزه‌های مختلف مثل فیزیک کوانتوم، دیدگاه قرآن و
... به من آموخت
که باید ورودی‌های ذهن خود را کنترل نمایم. باید مراقب این ورودی‌ها باشم.
همانگونه که به خاطر سلامتی، مراقب غذایی که می‌خوریم هستیم، مدام به رنگ، ظاهر و بوی غذا توجه می‌کنیم،
پس اگر می‌خواهیم باورهای قدرتمند کننده داشته باشیم باید مراقب ورودی‌های ذهن نیز باشیم.
من این کار را انجام داده و همواره ادامه می‌دهم، سپس اتفاقات عالی در زندگی‌ام رخ داد و همواره رخ می‌دهد.
من از مسافرکشی در شرایط بسیار بد مالی به جایی رسیدم که بتوانم یک شرکت موفق،
کسب و کار موفق، زندگی عالی، همکاران و دوستانی خوب، سلامتی جسمی کامل، آرامش درونی، ویلا
در بهترین نقطه شمال کشور، برگزاری دوره‌های بسیار تأثیرگذار، نوشتن کتاب موفق و
... داشته باشم.

4 تشکر شده از کاربر روزهای سخت 01 برای ارسال مفید :
صبا , بانوی آفتاب , محمدELE , مهتاب1 ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : روزهای سخت 01

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
قانون جذب چیست؟
دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

نظرم این هست که یک کارشناس این موضوع رو بررسی  و راهنمایی کند .

به نظر من موضوع کمی ابهام دارد . شاید به این دلیل باشه که من گوینده مطلب رو نمی شناسم .بعضی قسمتهای این مطلب رو قبول دارم ولی به نظرم موضوع رو از یک طرف دیدند و مطرح کردند و این درست نیست .اگر این قانون رو به عنوان یک اصل قبول کنیم بحث قضا و قدرو و دعا و شب قدر و  بحث اتفاقات و حوادث غیر قابل پیش بینی راچه طور میشود در این قانون جا داد؟
ما انسانها حق انتخاب و قدرت اختیار داریم اما خواست خدا مقدم بر خواست ما ودر رابطه طولی با ان هست . معتقدم هیچ برگی از درخت نمی افتد مگر انکه خدا بخواهد .
ولی این هم درسته که از توحرکت و از خدا برکت .

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
قانون جذب چیست؟
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 2499
حالت :
اعتبار کاربر : 152
پسند ها : 1
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : روزهای سخت 01 »

وقتی من قانون جذب را این موضوع را درک کردم، همه چیز در زندگی من دستخوشِ تحولی اساسی شد.
فهمیدم  زندگی‌ام در دستِ خودم بوده است. همه این سال‌ها، همه‌ی آن اتفاق‌ها!!
همه و همه بوسیله خودم به وجود آمده است. در واقع قانون جذب به من کمک کرد که زندگی‌ام را آن‌طور
که دوست دارم رقم بزنم. خیلی افراد هستند که می‌گویند
:قانون جذب درست نیست، این مسائل چرندیاتی بیش نیست و...
اما به عقیده من افرادی که
قانون جذب را رد می‌کنند به فیلم راز که در سال
2006 در کشور استرالیا تولید و منتشر شد استناد کرده‌اند.
هر فردی که این قانون را قبول ندارند، مطمئنم که اصلاً
قانون جذب را درک نکرده‌ است.
برداشت این افراد از
قانون جذب این است که اگر در گوشه ای نشسته و دائماً به چیزهایی که می‌خواهیم فکر کنیم، آن چیزها از آسمان برایمان می‌بارد..

سلام من با این جملات ایشون خیلی موافقم و تایید میکنم

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
قانون ، جذب ، چیست؟ ،

« دانستنیها | آیا می دانید انگشت حلقه شخصیت‌تان را برملا می‌کند؟؟!! »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:15 پیش از ظهر