انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » حجاب و پوشش اسلامی » قابل توجه بعضی از پسران متمدن.!!

قابل توجه بعضی از پسران متمدن.!!

قابل توجه بعضی از پسران متمدن.!! که تمایل دارند شبیه دختران باشند.!! . . شما آقا پسر با کلاس که ابـــرو برمیداری..!! تا خشــکل بشی..!! فقط با ابرو برداشتن که خشکل نمیشی..!! . . باید هفت قلــــم آرایش بکنی..!! دامـــن بپوشی تا نــاز بشی..!! . یــــادش بــــخـــیر..!! پدربزرگ هایمان تعریف میکردند قــــدیما..!! با زغال ریـــش میگذاشتیم تا شبیه بابامون بشیم..! امــــــا امـــــروزه...!! بعضی از پسران آرایش میکنند تا شبیه ماماناشـــون بشن..!! . تــــازه فهمــــیدم..!! غـــیرت بعضی ها همان موقعه ی یــــخ زد که.. ماهــــواره و فیلم های ماهواره ی شدند الگوی آنها..!! . آن عده پـــسران فانـــتزی..!! که خودشان را همانند دختـــران آرایش میکنند..!! از دو حال خــــارج
rhfg j,[i fuqd hc \svhk ljlnk.!!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [13]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

دوستان عزیز اینو در نظر داشته باشین خیلی از کسانی که اینجور رفتار میکنند خیلی هم  در بروز رفتارشون مقصر نیستند (هر چند میتونن تا حدودی روی خودشون کنترل داشته باشن)
خیلیاشون از بدو تولد اختلال دوجنسیتی دارند یعنی نه تکامل یافته جنس مذکر هستن نه تکامل یافته جنس مونث
اینا بیمارانین که به دلیل کشش جنسی به هر دو طرف، در شناخت جنسیت خودشون با مشکل روبه رو میشن 
و باید شرایط جراحی اینا فرام بشه که بتونن از زندگیشون مثل همه مردم عادی لذت ببرند 
و عمل جراحیشونم منع شرعی نداره و علما نظر دادند که همچنین افرادی با مراجعه به پزشک جنسیت خودشون رو یگانه کنند 
فقط متاسفانه این افراد  با دو مشکل بزرگ روبه رو هستن

یکی پذیرش این قضیه از طرف خانواده و جامعه ست که به سختی انجام میشه 
و یکی هم هزینه های هنگفت عمل جراحیشونه چیزی حدود 50 میلیون هزینه بر میداره 
و یه دسته دیگه  از این اشخاص هم تی اس هستن (ترنسکشوال)
یعنی اختلال هویت جنسی دارند 
در واقع تی اس ها مشکل فیزیولوژیک نداند اینا اختلال هویتی دارند و نمیتونند با جنسیت خودشون کنار بیان 
که باید در جلسات مشاوره و روانپزشکی و روان شناسی  متعددی شرکنت کنند تا مشکلشون برطرف بشه
از دیدگاه روانپزشکا و روان شناسا اینا هم بیمار محسوب میشن
تی اس ها 80 درصد مشکلشون بصورت ژنتیک رخ میده و  
 20 درصدش در اثر مسائل تربیتی- پرورشی و اشتباها و خطاهایی که پدر و مادرها در پرورش بچه دارن نمایان میشه . یعنی والدین فرزند دختر رو  پسرونه و فرزند پسر رو دخترونه تربیت می کنند، ولی به طور کل اساس و بنیان این اختلال، ژنتیکی و مادرزادیه.که هنوز هم علت این مشکل مشخص نشده 
جالب اینجاست که اکثر آقایون مشکل اختلال هویتی براشون پیش میاد ....
(البته نمیشه منکر این شد که بعضی از افراد هم هستند که خودشون فاسدن و عمدا دست به همچین کارایی میزنند)
امیدوارم با مطالعه این مطلب از این به بعد درباره اینگونه افراد سریع قضاوت نکنیم  چرا شاید که اینها هم از این دو دسته افرادی باشن که خدمتتون عرض کردم 

(این نظر رو قبلا برای یه پست دیگه که مضمون همین پست رو داشت بنده خدمتتون عرض کردم فکر کردم بد نباشه بازم

اینجا بذارمش )

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ قبل از ظهر نمایش پست [14]
عضو
rating
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
پسند ها : 696
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

بانوی افتاب

ویرایش ارسال توسط : سعید313
در تاریخ : دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ قبل از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : سعید313
اگر توانایی تولید مطالب دینی و مهدوی را نداریم
توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ قبل از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
حالت :

ولی بچه ها کسیو رو مسخره نکنیم  شاید ی روز . . . . .
برای همه دعا کنیم که خدا به همگه گیمون فرصت توبه و برکشتن به راه حق رو بده
و در کل یکمم دیر تر قضاوت کنیم الان بگم در کل گفتما

می پسندم 2     0  2 

توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [16]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

خیلی ممنون از توضیحتون خانم آفتاب
ولی الان بعضی از پسرا ابرو اصلاح می کنن و آرایش می کنن و... که خیلی هم سریع داره مد میشهیعنی اینها همه دوجنسیتی یا ترنس هستن
اگه یه آمار بگیرید از تعداد دوجنسیتی ها وترنسکشوال ها متوجه میشید که آمارشون جزئی هست نسبت به این پسرها به میل خودشون این کار رو کردن وآبروی هرچی مرد ایرانیه رو بردن

ویرایش ارسال توسط : محمدELE
در تاریخ : دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [17]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : محمدELE »
ولی الان بعضی از پسرا ابرو اصلاح می کنن و آرایش می کنن و... که خیلی هم سریع داره مد میشهیعنی اینها همه دوجنسیتی یا ترنس هستن
اگه یه آمار بگیرید از تعداد دوجنسیتی ها وترنسکشوال ها متوجه میشید که آمارشون جزئی هست نسبت به این پسرها به میل خودشون این کار رو کردن وآبروی هرچی مرد ایرانیه رو بردن

بله حرف شما درسته اگر دقت کنید بنده هم عرض کردم که جدای از افرادی که از روی انحطاط اخلاقی این کار رو میکنند 
ولی در مورد آمار متاسفانه  آمار دقیقی  از این افراد به دست نیومده  چون خیلی از افراد هستن که بخاطر ترس از آبرو و طرد شدن توسط خانواده و جامعه مجبورن که این مشکلشون رو آشکار نکنن و تمام عمر رو با همین مشکل دست و پنجه نرم کنن 
و یه نکته ی دیگه اینکه منظور بنده این بود که اگر موارد اینچنینی رو توی خیابون دیدید یه در صدی هم احتمال اینو بدید که ایشون واقعا دست خودشون نیست سریع قضاوت نکنیم که همه ی این اشخاص مشکل اخلاقی دارن .مثلا عکس پایین خداییش کدوم پسر سالم و عاقل دوست داره این شکلی باشه ؟؟ خب کاملا معلومه همچین کسانی از سلامت جسم یا  روان برخوردار نیستن 

و دیگه اینکه بنده اگه پسر بودم و ابروهام خیلی بهم ریخته و نامرتب بود فکر کنم حتما در حدی که فقط مرتب بشه بهشون دست میزدم و اونا رو مرتب میکردم  

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ بعد از ظهر نمایش پست [18]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نوشته شده توسط : بانوی آفتاب »
دوستان عزیز اینو در نظر داشته باشین خیلی از کسانی که اینجور رفتار میکنند خیلی هم  در بروز رفتارشون مقصر نیستند (هر چند میتونن تا حدودی روی خودشون کنترل داشته باشن)
خیلیاشون از بدو تولد اختلال دوجنسیتی دارند یعنی نه تکامل یافته جنس مذکر هستن نه تکامل یافته جنس مونث
اینا بیمارانین که به دلیل کشش جنسی به هر دو طرف، در شناخت جنسیت خودشون با مشکل روبه رو میشن 
و باید شرایط جراحی اینا فرام بشه که بتونن از زندگیشون مثل همه مردم عادی لذت ببرند 
و عمل جراحیشونم منع شرعی نداره و علما نظر دادند که همچنین افرادی با مراجعه به پزشک جنسیت خودشون رو یگانه کنند 
فقط متاسفانه این افراد  با دو مشکل بزرگ روبه رو هستن

یکی پذیرش این قضیه از طرف خانواده و جامعه ست که به سختی انجام میشه 
و یکی هم هزینه های هنگفت عمل جراحیشونه چیزی حدود 50 میلیون هزینه بر میداره 
و یه دسته دیگه  از این اشخاص هم تی اس هستن (ترنسکشوال)
یعنی اختلال هویت جنسی دارند 
در واقع تی اس ها مشکل فیزیولوژیک نداند اینا اختلال هویتی دارند و نمیتونند با جنسیت خودشون کنار بیان 
که باید در جلسات مشاوره و روانپزشکی و روان شناسی  متعددی شرکنت کنند تا مشکلشون برطرف بشه
از دیدگاه روانپزشکا و روان شناسا اینا هم بیمار محسوب میشن
تی اس ها 80 درصد مشکلشون بصورت ژنتیک رخ میده و  
 20 درصدش در اثر مسائل تربیتی- پرورشی و اشتباها و خطاهایی که پدر و مادرها در پرورش بچه دارن نمایان میشه . یعنی والدین فرزند دختر رو  پسرونه و فرزند پسر رو دخترونه تربیت می کنند، ولی به طور کل اساس و بنیان این اختلال، ژنتیکی و مادرزادیه.که هنوز هم علت این مشکل مشخص نشده 
جالب اینجاست که اکثر آقایون مشکل اختلال هویتی براشون پیش میاد ....
(البته نمیشه منکر این شد که بعضی از افراد هم هستند که خودشون فاسدن و عمدا دست به همچین کارایی میزنند)
امیدوارم با مطالعه این مطلب از این به بعد درباره اینگونه افراد سریع قضاوت نکنیم  چرا شاید که اینها هم از این دو دسته افرادی باشن که خدمتتون عرض کردم 

(این نظر رو قبلا برای یه پست دیگه که مضمون همین پست رو داشت بنده خدمتتون عرض کردم فکر کردم بد نباشه بازم

اینجا بذارمش )

حرفهاتون درسته اما ما در مورد کسانی صحبت می کنیم که سالم هستند خودشونو شکل جنس مخالف در میارن کسی که بیماری ترنسکشوال داره طبق فتوای بسیاری از مراجع تقلید -از جمله امام خمینی- باید تغییر جنسیت بده

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [19]
عضو
rating
حالت :

بله حرف شما درسته اگر دقت کنید بنده هم عرض کردم که جدای از افرادی که از روی انحطاط اخلاقی این کار رو میکنند 
ولی در مورد آمار متاسفانه  آمار دقیقی  از این افراد به دست نیومده  چون خیلی از افراد هستن که بخاطر ترس از آبرو و طرد شدن توسط خانواده و جامعه مجبورن که این مشکلشون رو آشکار نکنن و تمام عمر رو با همین مشکل دست و پنجه نرم کنن 
و یه نکته ی دیگه اینکه منظور بنده این بود که اگر موارد اینچنینی رو توی خیابون دیدید یه در صدی هم احتمال اینو بدید که ایشون واقعا دست خودشون نیست سریع قضاوت نکنیم که همه ی این اشخاص مشکل اخلاقی دارن .مثلا عکس پایین خداییش کدوم پسر سالم و عاقل دوست داره این شکلی باشه ؟؟ خب کاملا معلومه همچین کسانی از سلامت جسم یا  روان برخوردار نیستن 

و دیگه اینکه بنده اگه پسر بودم و ابروهام خیلی بهم ریخته و نامرتب بود فکر کنم حتما در حدی که فقط مرتب بشه بهشون دست میزدم و اونا رو مرتب میکردم  

متاسفانه اینهایی که به اخلاقیات پایبند نیستند برای ترنسکشوال ها هم باعث دردسر شدند اینها باعث میشن دوجنسه ها به عنوان افراد بی بند و باری شناخته بشن

اما وقتی امام خمینی براشون فتوا داده اون بیماران معذورند

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [20]
عضو
rating
حالت :

متاسفانه اینهایی که به اخلاقیات پایبند نیستند برای ترنسکشوال ها هم باعث دردسر شدند اینها باعث میشن دوجنسه ها به عنوان افراد بی بند و باری شناخته بشن

اما وقتی امام خمینی براشون فتوا داده اون بیماران معذورند

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [21]
عضو
rating
حالت :

دختران ریش دار

نقل قول:

خانم بانوی افتاب ینی شوما میگین یکم مرتب کردن ابرو عیبی نداره برای مرد؟؟؟؟؟؟؟

می پسندم 1     0  1 

توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [22]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : سعید313 »
دختران ریش دار

نقل قول:

آخه ابرو مرتب کردن پسرها چه معنی داره؟ اینها مال خانم هاست

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [23]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : امیرعلی19 »
دختران ریش دار

نقل قول:

اگر ابروها اینجوری باشه به نظر من باید حتما برای جلوگیری از وحشت زدگی مردم یه کم با ماشین مرتبشون کرد

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [24]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

نوشته شده توسط : امیرعلی19 »
دختران ریش دار

نقل قول:

اگر ابروها اینجوری باشه به نظر من باید حتما برای جلوگیری از وحشت زدگی مردم یه کم با ماشین مرتبشون کرد

کریم ابرو خفن؟؟؟؟؟؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
قابل ، توجه ، بعضی ، از ، پسران ، متمدن.!! ،

« متانــت و نجابــت | چـــــــــــــــــــــــرا ... ؟؟؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:10 بعداز ظهر