انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار فرهنگی » بزرگداشت روز معلم همراه با رقص! +ویدئو

بزرگداشت روز معلم همراه با رقص! +ویدئو

با حضور ارکست و خواننده؛ بزرگداشت روز معلم همراه با رقص! ویدئو اخیرا در یکی از مدارس بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز معلم مراسم بزن بکوب و رقص آن هم متاسفانه در حضور خوانواده دانش آموزان بر گزار شده است که نشانگر تزلزل جایگاه تعلیم و تربیت هم در مدارس و هم در خانواده می باشد. به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، اخیرا در یکی از مدارس بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز معلم مراسم بزن بکوب و رقص آن هم متاسفانه در حضور خانواده دانش آموزان بر گزار شده است که نشانگر
fcv'nhaj v,c lugl ilvhi fh vrw! +,dnm,

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب ب امید ظهور

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

با حضور ارکست و خواننده؛
اخیرا در یکی از مدارس بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز معلم مراسم بزن بکوب و رقص آن هم متاسفانه

در حضور خوانواده دانش آموزان بر گزار شده است که نشانگر تزلزل جایگاه تعلیم و تربیت هم در مدارس و هم در خانواده می باشد.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، اخیرا در یکی از مدارس بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز معلم مراسم بزن بکوب و رقص آن هم متاسفانه در حضور خانواده دانش آموزان بر گزار شده است که نشانگر تزلزل جایگاه تعلیم و تربیت هم در مدارس و هم در خانواده می باشد.

ویدئو

نکات کوتاه:

1- در روایت آمده که معلمی نقش پیامبران است آیا به نظر شما این معلمین نقش پیامبران را دنبال می کنند؟

2- آیا اگر این بچه ها تربیت سالم و دینی در خانواده داشتند این کار ها را انجام می دادند.

3- چرا این برنامه غیر شرعی در حضور خانواده ها اجرا شده؟ آیا غیر از این است که خود این خانواده ها راضی به این کار بودند. چرا که اگر راضی نبودند با اعتراض والدین؛  برنامه به تعطیلی کشیده می شد.

4- آیا این برنامه ها در مدارس الگوبرداری از مدارس کشور های غربی نیست؟

5- حضرت امام خمینی فرمودند « دبستانی ها را در یابید که دانشگاه دیر است» یعنی مقطع  دبستان زمان تربیت سالم است آیا با این نوع تربیت، مربیان ضربه به سلامت معنوی دانش آموزان در مقطع دانشگاهی نمی زنند.

6-آیا مسئولین مربوطه به این نوع حرکات نظارت دارند؟ چه کسی پاسخگوست؟

12 تشکر شده از کاربر غروب کربلا 313 برای ارسال مفید :
شهید پلارک , hasti 2013 , حریم قدس , یازهرااا , پسرآفتاب , محمدELE , بانوی آفتاب , مرتضی , programmer , عباس خادم , عقیق , قمرخانم ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن پست های بی محتوا
rating
شماره عضویت : 344
حالت :
اعتبار کاربر : 7151
پسند ها : 375
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (24).jpg

به به آقا دی جی هم که آوردن

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : hasti 2013

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

اظهار تاسف می کنم /واقعا متاسفم چیزی ندارم بگم جز تاسف

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

خدای من به کجا پناه ببریم از این همه فساد و جهل و غفلت و بی قیدی ...!؟
مدرسه ، جایی که بچه ها باید  در وهله ی اول برن تربیت بشن و بعد تعلیم ببینند وقتی این وضعیت درش پیش میاد دیگه خدا به بقیه  جاها رحم کنه 
مدرسه جاییه که باید باعث رشد، تعالی و بالندگی و کسب ارزش ها و هنجارهای موردپذیرش جامعه و  کشف و شکوفا نمودن استعدادها و توانایی های  بچه ها باشه
نه برگزار کردن همچین مراسمایی برای دانش آموزا...!!!!!!
مسولین این مدرسه چی تو ذهنشون گذشته که این برنامه رو برای بچه ها تدارک دیدند؟؟
اینجوری خواستن که استعداد یابی کنند؟؟
اینجوری خواستن ساعتی بچه ها رو شاد کنند؟ یعنی یه نفر توی کادر این مدرسه نبود که به اجرای این برنامه گیر بده؟؟
معلم پرورشی  این بچه ها کجا بوده 
معلم قرآنشون کجاست ؟
شاید برای همه والدین مهم نباشه که بچه هاشون طبق اصول مذهبی و دینی بزرگ بشن ولی قطعا هستن والدینی که بچه هاشون رو از خیلی از محرمات دور کردن و نذاشتن که اولادشون با همچین فضاهایی آشنا بشه و با خیال راحت فرزند خودشون رو فرستادن که مثلا هم درس بخونن و هم خیلی چیزایی دیگه یاد بگیرن اما غافل از اینکه بچه شون توی چه فضایی قرار گرفته...!
یکی از اصول و فلسفه آموزش و پرورش  
برخورداري از تعليم و تربيت صحيح و متناسب و صادقانه، يعني توأم با روش مناسبه 
اما متاسفانه مسولین بی لیاقت این مدرسه این اصل و هدف رو زیر سوال بردن 
پراگماتیسم یکی از اصول فلسفه ست که آموزش و پرورش  اونو از اصول خودش قرار داده 
به معنی (عمل گرایی و عمل کردنه)یعنی در وله اول معلم و کادر مدرسه خودشون به اصول تربیتی عمل کنند پراگما یه فقط یه فلسفه  شناخت شناسی نیست که، بلکه به نظر من یه فلسفه زندگی هستش 
اما متاسفانه توی این مدرسه همه چیز رو زیر سوال بردن همه چیز رو 

من اگه جزء والدین این بچه ها بودم محال بود از کنار این قضیه راحت بگذرم تا مدیر و مسولین این مدرسه رو به دادگاه نمیکشوندم محال بود رهاشون کنم 
چون اینا خائن به مقام و اهداف معلمی اند

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

توخیلی ازمدارس روز معلم ازاین کارامیکنن ولی بدون حضور خانواده دانش اموزا...ولی یه سوال جداازاینکه کارشون در شان مدرسه نبوده  ...ایا رقص حرامه؟

ویرایش ارسال توسط : ..دلآرام..
در تاریخ : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

نوشته شده توسط : زهرا74 »
توخیلی ازمدارس روز معلم ازاین کارامیکنن ولی بدون حضور خانواده دانش اموزا...ولی یه سوال جداازاینکه کارشون در شان مدرسه نبوده  ...ایا رقص حرامه؟

مقام معظم رهبری:
رقص مرد بنا بر احتياط واجب حرام است و رقص زن براى زنان اگر عنوان لهو بر آن صدق كند مثل اين‌كه جلسه زنانه تبديل به مجلس رقص شود، احتياط واجب در ترك آن است؛ در غير اين‌صورت هم اگر به‌گونه‏اى باشد كه باعث تحريك شهوت شده و يا مفسده‏‌اى بر آن مترتب شود و يا همراه با فعل حرام (مانند موسيقى و آواز حرام) باشد يا مرد نامحرمى حضور داشته باشد، حرام است. و در حكم فوق تفاوتى بين مجلس عروسى و غير آن نيست.

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

حضرت امام خمینی(ره ) : رقصیدن خانمها در هر کجا اعم از مجلس عقد وعروسی ویا مولودی ها جایز نیست مگر رقصیدن زن برای شوهرخود .

حضرت آیت ا... خامنه ای : رقص بطور کلی اشکال دارد مگر رقص زوجه فقط برای شوهرش ودور از چشم دیگران.

حضرت آیت ا... بهجت : رقص مطلقا اشکال دارد .

حضرت آیت ا.... مکارم شیرازی : تنها رقص زن برای شوهرش جایز است وبقیه اشکال دارد.

نظرحضرت آیت ا... بهجت :

سئوال :

رقص زن در مجالس زنانه که به عنوان مولودی « جشن تولد» « جشن تکلیف» و... برگزار می شود چه حکمی دارد؟

رقص درمجلس عروسی چه حکمی دارد؟

رقص در جشن عقد چه حکمی دارد؟

رقص زن دربرابر شوهرچه حکمی دارد؟

آیا رقص های محلی یا حرکات عادی که به اسم رقص انجام می شود حکمش تفاوت دارد بارقص کلاسیک ومنظم یا فرقی نمی کند ؟

جواب: رقص بتمام انواع آن اشکال دارد

آیت الله فاضل لنکرانی (رحمة الله علیه)

رقص زن براى زن و رقص مرد براى مرد چگونه است؟

به طور كلى رقص نوعاً منشأ فساد و از بین رفتن حیاء است و احتیاط در ترك رقص و عدم حضور در مجلس رقص است.

رقص زن در مقابل شوهر چه حكمى دارد؟

جایز است.

آیت الله نورى همدانی  (دام برکاته)

آیا رقص زن برای زن حرام است؟

بنابر احتیاط واجب جایز نیست.

آیا در مراسم عروسی می توان جداگانه، (خانم ها، آقایان) رقص انجام شود؟

بنابر احتیاط واجب جایز نیست.

آیا رقص زن و مرد اشكال دارد؟

تنها رقص زن براى شوهر جایز است.

آیت الله تبریزی (رحمة الله علیه)

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [7]
کارشناس انجمن
rating
شماره عضویت : 159
حالت :
اعتبار کاربر : 1788
پسند ها : 211

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام علیکم جمیعا 

بنده در جواب یاد این شعر کوتاه افتادم  که :

هر چه بگندد نمکش میزنند

وای به حال انکه بگندد نمک

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
بزرگداشت ، روز ، معلم ، همراه ، با ، رقص! ، +ویدئو ،

« مدل موی تاج خروسی و شیطانی در ایران ممنوع شد/ | زنان طراح مد، مروجان ابتذال +عکس »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:08 بعداز ظهر