انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » فوتبال » تراکتور سازی » تراکتور وشایعه ها

تراکتور وشایعه ها

به گزارش گروه ورزشی “ره به ری” :حاشیه‎های عجیب و کم سابقه دقایق پایانی لیگ برتر فوتبال، از جمله موضوعات مهم اجتماعی بود که روزهای گذشته به سرعت مورد توجه علاقمندان به فوتبال و ورزش قرار گرفت، حاشیه‎هایی که البته با اضافه شدن چاشنی شایعه به آن، موجی از ناراحتی و حتی خشم را در میان هواداران تیم تراکتورسازی به وجود آورد. به گزارش رجانیوز، اتفاقات دقایق پایانی بازی تراکتور سازی و نفت تهران در شرایطی که این تیم تبریزی بازی ۳-۱ برده را به بازی ۳-۳ مساوی مبدل
jvh;j,v ,ahdui ih

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت

|

به گزارش گروه ورزشی “ره به ری” :حاشیه‎های عجیب و کم سابقه دقایق پایانی لیگ برتر فوتبال، از جمله موضوعات مهم اجتماعی بود که روزهای گذشته به سرعت مورد توجه علاقمندان به فوتبال و ورزش قرار گرفت، حاشیه‎هایی که البته با اضافه شدن چاشنی شایعه به آن، موجی از ناراحتی و حتی خشم را در میان هواداران تیم تراکتورسازی به وجود آورد.

به گزارش رجانیوز، اتفاقات دقایق پایانی بازی تراکتور سازی و نفت تهران در شرایطی که این تیم تبریزی بازی ۳-۱ برده را به بازی ۳-۳ مساوی مبدل کرده و عملا شانس بسیار زیاد خود برای قهرمانی را به اما و اگرها گره زده بود، سبب شد تا هواداران تراکتورسازی به تصور قهرمانی در لیگ برتر به شادی و خوشحالی بپردازند، اما دقایقی بعد و با روشن شدن واقعیت، این موج خوشحالی به موج خشم و دلخوری مبدل شد.

این که شرح واقعه چه بود و چه کسی مقصر اصلی این ماجرا بود، موضوعی است که برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر با حضور مسئولان کشوری و استانی به بررسی آن پرداخت، اما نکته حائز اهمیت در این برنامه، تکذیب برخی شایعات بشدت گسترده از جمله قطعی شبکه‎های ارتباطی در دقایق پایانی بازی و همچنین قطع پخش برنامه‎های تلویزیونی بود، به نحوی که مدیرکل مخابرات استان آذربایجان غربی اعلام کرد آمادگی لازم برای انتشار پرینت مکالمات متعدد در دقایق پایانی بازی تراکتورسازی تبریز و نفت تهران را منتشر کند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، غلامرضا بهروان مسئول کمیته مسابقات لیگ فوتبال و ناظر فدراسیون در بازی تراکتورسازی و نفت تهران درباره این حواشی گفت: سازمان لیگ به بررسی این بازی پرداخته و تمام مشاهدات افراد حاضر مشخص شده است .

وی افزود: از سال گذشته احتمال قهرمان شدن چند تیم را در سه نقطه کشور می دادیم  که این احتمال در هفته های پایانی فصل  به سه تیم نفت تهران ، تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان رسیدیم و در روز بازی تنها ۲۰ درصد احتمال قهرمانی سپاهان را در اصفهان می دادیم که با رقم خوردن نتایج بازیها این اتفاق افتاد .

بهروان با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در استانداری و سازمان های ذیربط در استان آذربایجان شرقی گفت : همه  به وظایف خود آگاه بودند و برنامه ریزی ها انجام شده بود .

مسئول کمیته مسابقات لیگ فوتبال درخصوص خبر منتشر شده در دقایق آخر بازی مبنی بر تساوی بازی سپاهان افزود: این قضیه از دقیقه۹۱ بازی در ورزشگاه تبریز شروع شد و ناگهان رفتار نیمکت نشینان تغییر کرد .

ناظر ویژه مسابقات ادامه داد: من در جایگاه ویژه ورزشگاه بودم که دیدم بعد از اخراج تیموریان حالت مسابقه به طور کامل برگشت و وضعیت تنش زایی در ورزشگاه حکمفرما شد .

مدیرکل تربیت بدنی آذربایجان شرقی: سیستم‎های ارتباطی ورزشگاه هرگز قطع نبوده است

مدیر کل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: با صحبت های آقای بهروان موافقم  و معتقدم موضوع شایعه در وقت اضافه  مطرح شد .

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در بازی دو تیم تراکتور سازی و نفت افزود: مطرح شده که سیستم های ارتباطی ورزشگاه یادگار امام قطع شده که با استعلام انجام شده از مدیر کل ارتباطات استان ، این مسئله را کاملا تکذیب می کنم.

اسبقیان با انتقاد از اظهار نظرهای انجام شده از جانب افراد مختلف درباره این اتفاق گفت : از همه تقاضا می کنم که اجازه دهند این قضیه درمحیط فنی بررسی شود .

وی افزود : افراد غیر متخصص در ورزش با اظهار نظر فنی در موضوعات مختلف به حواشی رخ داده دامن می زنند .

بهروان: بر اساس قوانین بین الملل پخش بازی سپاهان روی نمایشگر ورزشگاه تبریز خلاف بود

بهروان در ادامه درخصوص پخش همزمان  بازی تیم سپاهان از طریق نمایشگر بزرگ ورزشگاه واعلام نتیجه و زمان بازی گفت : بر اساس قوانین بین المللی پخش بازی بر روی نمایشگر بزرگ قانونی نیست ولی باید زمان بازی و نتایج  بر روی نمایشگر اعلام شود که این کار در ورزشگاه  تبریز انجام نشد .

وی در خصوص شایعات قطع آنتن های ارتباطی در ورزشگاه تبریز گفت : من خودم  ارتباط تلفنی مستمر با ورزشگاه اصفهان داشتم و این موضوع را کاملا تکذیب می کنم .

بهروان با اشاره به موجود بودن فیلم های روز بازی و حواشی ها گفت : پخش شایعه  مساوی شدن بازی سپاهان اولین بار توسط فرزند سرمربی تیم تراکتور سازی اعلام شد و حتی پزشک تیم هم در دقیقه ۹۳ در خط طولی زمین دستان خود را به نشانه ۲ – ۲ بودن بازی سپاهان نمایش می دهد .

وی افزود: این طور فضاها تماشاچی ها را جو زده کرد و روند بازی تیم تراکتورسازی به سمت دفاعی شدن رفت .

بهروان همچنین با اشاره به اعلام تساوی بازی سپاهان  از طریق بلندگوی ورزشگاه گفت : مجری ورزشگاه به زبان آذری بعد از هجوم  تماشاگران به زمین بازی آنها را برای آماده سازی زمین جهت مراسم قهرمانی به نیمکت ها دعوت می کند .

مدیرکل تربیت بدنی آذربایجان: بلندگوی استادیوم هرگز اعلام تساوی نکرد

اسبقیان در ادامه برنامه در خصوص اعلام تساوی بازی سپاهان بوسیله بلندگوی ورزشگاه  گفت : بلند گو اعلام تساوی نکرده فقط مجری گفته است تحت جو ورزشگاه قرار گرفته و تماشاچیان را برای آماده سازی جشن قهرمانی دعوت کرده است .

وی افزود : قطع ارتباطات نداشتیم فقط به علت وجود جمعیت بالا در ورزشگاه ترافیک ارتباطی داشتیم .

مدیرکل حراست وزارت ورزش: اخلالی در سیستم‎های ارتباطی وجود نداشت

رضا حسنی پور هم در ارتباط تلفنی با این برنامه درخصوص وقایع رخ داده گفت : بنده هم در ورزشگاه در جایگاه ویژه بودم و اعلام می کنم اخلال در اینترنت و تلفن وجود نداشته و مسائل همان طوری بوده است که آقایان اعلام کرده اند.

مدیر کل حراست وزارت ورزش گفت : تحقیقات  ادامه دارد و نتایج بزودی به سمع و نظر علاقه مندان فوتبال خواهد رسید .

بهروان: فیلم ۲-۲ کردن پزشک تیم تراکتور موجود است

مسئول کمیته مسابقات لیگ فوتبال گفت : فیلم ۲- ۲ کردن پزشک تیم تراکتور در کنار خط طولی زمین بازی موجود است .

بهروان در ادامه این برنامه افزود : تیم تراکتور سازی با شایستگی در هفته های آخر صدر نشین بود و ما هم تصور می کردیم که این تیم قهرمان شود اما در واقعیت سپاهان قهرمان شد .

وی گفت: حادثه  ورزشگاه تبریز هنوز روی تن ما مانده است که امیدواریم با بررسی حاشیه های این رویداد نتیجه را به اطلاع مردم  برسانیم.

مدیرکل حراست وزارت ورزش: اگر کسی مقصر باشد قطعا برخورد می کنیم

مدیر کل حراست وزارت ورزش نیز در این برنامه گفت: مسئولان استان و تیم تراکتورسازی و نفت اگر حرف هایی برای بررسی دقیق موضوع دارند به وزارت ورزش اطلاع دهند .

حسنی خو تاکید کرد : مطمئناً در صورتی که قصوری صورت گرفته باشد با عاملان آن برخورد خواهد شد .

تاج: برای جایگاه تبریز دو و نیم برابر جایگاه اصفهان هزینه کردیم

در ادامه رئیس سازمان لیگ فوتبال هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت : ما تصور می کردیم تبریز قهرمان شود و به همین  علت جایگاهی که برای اهدای ‌جوایز در ورزشگاه تبریز تدارک دیده بودیم دو و نیم برابر جایگاه اصفهان بود .

تاج افزود: ذات فوتبال برد و باخت است اما اگر اشتباهی صورت گرفته باشد نیز بررسی و اعلام خواهد شد

منبع:رجا

3 تشکر شده از کاربر سولماز19 برای ارسال مفید :
سولماز19 , سینا , حریم قدس ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تراکتور وشایعه ها
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

خوشحال شدم دیشبم دقیقا این صحبتها شد ولی گاهی برای کم رنگ کردن قهرمانی طلایی پوشان این حرفا بدک نیست بزنن

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تراکتور وشایعه ها
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

تراکتور قهرمانی حقش بود ولی حیف !همیشه نائب قهرمان میشه

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تراکتور وشایعه ها
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : ..دلآرام.. »

دقیقا
البته سپاهانم حقش بودا
والا چی بگم

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تراکتور وشایعه ها
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

نوشته شده توسط : سولماز19 »
نوشته شده توسط : ..دلآرام.. »

دقیقا
البته سپاهانم حقش بودا
والا چی بگم

سپاهان کیه؟ مگه همچین تیمی هم داریم؟اسمش نااشناست ؟2تاتیم داریم کلا یکیش پرسپولیسه یکیش تراکتور خخ

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تراکتور وشایعه ها
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

پرسپولیسو عشقه

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
تراکتور ، وشایعه ، ها ،

« واکاوی اتفاقات تبریز؛ پسر تونی تایید کرد که نتیجه تساوی را به پدرش گفته است! | ...خالی... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:33 بعداز ظهر