انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » مشاجره ی ظریف و کوچک زاده (رهبر به تو میگه خائن / بی جای میکنی از زبون کسی حرف میزنی) +فیلم

مشاجره ی ظریف و کوچک زاده (رهبر به تو میگه خائن / بی جای میکنی از زبون کسی حرف میزنی) +فیلم

سلام فیلمی که جدیداً از جلسه ی غیر علنی مجلس بیرون اومده ....... مشاجره ی آقای کوچک زاده که مدعی است ظریف خائن است و این حرف رو از زبون  رهبری میگه  و ظریفی که معتقد است رهبری چنین چیزی نگفته و کوچک زاده بی جای میکنه  از زبون رهبری حرف میزنه ...... به نظر من حرف آقای ظریف اصلاً درست نیست از اایشون انتظار میره خودشو کنترل کنه شاید سخت باشه اما انتظار از ایشون اینه که از کوره در نره /  آقای کوچک زاده هم عبارات  خائن و
lah[vi d zvdt , ;,]; chni (vifv fi j, ld'i ohmk / fd [hd ld;kd hc cf,k ;sd pvt ldckd) +tdgl

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام فیلمی که جدیداً از جلسه ی غیر علنی مجلس بیرون اومده .......

مشاجره ی آقای کوچک زاده که مدعی است ظریف خائن است و این حرف رو از زبون  رهبری میگه  و ظریفی که معتقد است رهبری چنین چیزی نگفته و کوچک زاده بی جای میکنه  از زبون رهبری حرف میزنه ......

به نظر من حرف آقای ظریف اصلاً درست نیست از اایشون انتظار میره خودشو کنترل کنه شاید سخت باشه اما انتظار از ایشون اینه که از کوره در نره /  آقای کوچک زاده هم عبارات  خائن و ظریف در منطقه گند زده و  مرگ بر سازشگر زیاد میگن اما اینکه این حرف رو نسبت بدن به رهبری درست نیست بگن نظر من این است  که تو خائنی
 چون رهبری به صراحت گفتن اینا فرزندان انقلاب اند و کسی نباید بهشون بی احترامی کنه و بگه سازشگر

4 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
سید یزدان , غم هجران , حضور 313 , عهد ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مشاجره ی ظریف و کوچک زاده (رهبر به تو میگه خائن / بی جای میکنی از زبون کسی حرف میزنی) +فیلم
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

چی بگم والا بالاخره هر ادمی ی بار ممکنه از کوره در بره دیگ

می پسندم        0 

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

چه عجببببببببببببببب نمردیمو عصبی شدن ظریف ضریف زریف ذریف رو هم دیدیم

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

واقعا خنده داره....اقای کوچک زاده شاید اشتباهش این بوده که حرفاشون رو به حضرت اقا نسبت دادن باید از زبان خودشون میگفتن مشکلی پیش نمی امد...نمیدونم چرا اینقدر اشتباه میکنن تیم مذاکره کننده وکسی حرفی نمیزنه ولی اینو یادمه حضرت اقا فرمودند اجازه نمیدهم به دانشمندان هسته ایمون حرفی بخوان بزنن والبته سردار سلامی هم باسرب داغ از کسانی که بخوان مراکز نظامی رو بازدید کنند حرف میزنیم البته اونهایی که میخوان بیان مراکز نظامی رو بازدید کنن حرف سردار سلامی رو بیشتر از حرف اقای ظریف قبول دارن چون اقای ظریف سرهنگ نیست  درمورد تعدادموشکهای ما چیزی نمیدونه فقط یه نمونه اش رو  باید گفت اگرامریکا دست از پاخطا کنه اسرائیل را شخم میزنیم 
البته کو گوش شنوا اقای ظریف حق نداره ونداره ونداره در مورد مراکز نظامی با اونها توافق کنه ..البته وصد البته به هیچ کسی اجازه حضور در مراکز نظامی داده نمیشه حتی خود اقای ظریف رو هم راه نمیدن چون ایشون فقط وفقط یه دیپلماته ولاغیر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

ظریف چی میکشه ، صالحی که مریض شد افتاد روی تخت  ،  ظریف هم کم کم سکته رو خواهد زد خخخخ

به سخنان نماینده ی عزیز گوش کنین   / حالا بفهم / به درک / داری وحدت رو بهم میزنی / اون(رهبر) به شما میگه خائن / اگه داعش اومد داخل کشو اولین کسی که ضربه میخوره توئی ،  یه صدای هم میاد میگه آقای ظریف بدون ......  دیگه فیلم تموم میشه

همه بهش یه تیکه میندازن ، مصاحبه اش رو با  چارلی رز(خبرنگار مشهور امریکایی)   ببینین اونم خیلی خبرنگار سمجی هست  ، سنانتور جوان آمریکا هم تیکه می ندازه به ظریف ، نتانیاهو همینجور ،  میاد داخل کشور یه نفسی بکشه ، دعوت میشه به مجلس بیا جواب بده خخخ آخرش هم اینجوری تموم میشه ...  البته این حق مجلس است که سئوال کنه خودِ ظریف تویه همین مصاحبه اش با چارلی رز میگه من شاید دوست نداشته باشم برم مجلس اما وظیفه ام هست برم جواب نماینده ها رو بدم / تویه همین مصاحبه ظریف میگه ما در ایران کسی رو به خاطر اعتقاداتش زندانی نمی کنیم بعدش یه عده  اعتراض که آقای ظریف برو اوین تا متوجه بشی کسی رو زندان می کنین یا نه  / کلا همه یه  تیکه بهش میندازن

این مصاحبه اش با چارلی رز رو دارم البته کامل نیست (کاملش به زبون اصلی است ، این فیلم  تیکه تیکه است  ، البته وسط دانلود شارژ نتم تموم شد و اینم کامل نیست ،  اما از بعضی قسمت های مصاحبه چنتا عکس گرفتم)

خبرنگار میگه 

خدا به همه مون صبر بده 

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

هر دم از این باغ بری می‌رسد// تازه‌تر از تازه‌ تری می‌رسد

اینا چرا اینطوری می کنن
چرا این مسولین این طوری ان
اخه مگه اون پست و مقاما مال خودشونه که اینطوری استفاده شخصی می کنین و می افتین به جان همدیگه
بابا دشمنتون یکی دیگه است
دشمنتون امریکاست
دشمنتون انگلیسه
ذشمنتون فرانسه  است
دشمنتون غربه
چرا درک نمی کنین اقایان مسول!
نشستین تو خونه و می پرین به جون همدیگه
غم و غصه های خودمون کمه غم و غصه های شما رو هم باید بخوریم که نکنه هر لحظه منحرف بشین
من نمی دونم چرا این اصلاح طلبا و این اصول گرایا فکر می کنن مملکت مال اوناست
مملکت مال ایرانه
مال اسلامه
الکی هر کی واسه خودش یه ساز می زنه -مملکت قانون داره ،اسلام شرع داره -انسان هستین عقل دارین در چهارچوب این قوانین و شرع رفتار کنین
اخه مگه مردم بازیچه این ها هستند که هر چی به نفع خودشون و حزبشونه انجام بدن با هر دو طرف هستم چپ و راست
واقعا که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شورشو دراوردن دیگه

می پسندم        0 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

واقعا خجالت آوره
یه مشت کودک که 
انگارچیپسو پفکشونو گرفتن ازشون .
خدا عاقبتمونو بخیر کنه تصمیماتشون اث نامطلوب نذاره تو کشور والا 

می پسندم        0 

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif

والا اگر به کسی بگن خائن
در صورتی که طرف شب وروز نخوابه وتمام تلاشش رو بکنه برای ملت
من بهش حق میدم عصبانی بشه
شمارو نمی دونم

می پسندم        0 

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif

خخخخخخخخخخخخ
خائن
خائن الممالک

چند سال دیگه به این حرف میرسیم
که کی خائنه
و کی حق میگفت ........................

توصیه میکنم اون سخنرانی از رهبری که گذاشتم تو آپارات و لینکش و تو انجمن هم گذاشتم ببینید
آمریکا همان آمریکا هست
و بلکه بدتر و خبیث تر

و ببینید آقا و ره بر مون راجع به این آمریکا چی میگن ...
مذاکره با این طرف خیانت است
هم خیانت است
هم حماقت است ..........
خود دانید

می پسندم 1     1  0 

تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب ب امید ظهور

می پسندم 1     1  0 

تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

دکتر ظریف خائن نیست توهین نکنید لطفا
ایشون فرزند همین انقلاب است و خادم ملت ایران
اب ب  اسیب دشمن نریزید
تفرقه درست نکنید

می پسندم        0 

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
حالت :

اگه رهبر گفتن ظریف  خائن است یا علی سخنشون رو اینجا کپی کنین به همین راحتی ، این مثل روز روشن است آسمون بیاد به زمین بعضی ها غیر ممکن است بعضی مطالب رو قبول کنن  

مصاحبه های ظریف رو نگاه کنین لطفاً خواهشاً .....  همین مصاحبه اش با چارلی رز جدیداً هم فک کنم با اشپیگل مصاحبه کرده ،  این که میگن ظریف وحدت رو بهم میزنه باز دیگه از اون حرف ها هست ، اگه این مصاحبه رو نگاه کنین ظریف تمام قد داره از تیم قبلی و دولت قبلی جلو خبرنگارچغر و بد بدن امریکایی  دفاع میکنه ، سخنش توی مجلس است که میگه وزارت خارجه جایی دعواهای جناحی نیست ، اما وقتی بر میگرده این تهمت ها بهش زده میشه ،  اما مردم بسیار زیرک هستن  مصاحبه ها ؛ حرف ها و رفتار ها رو رو خوب دنبال میکنن .... 

میگیم به آمریکا اعتماد کرده خوب بابا این مصاحبه اش داره در جواب خبرنگاری که میگه رهبر کشور شما به امریکا اعتماد نداره ظریف هم میگه نه تنها رهبر بلکه اکثر مردم ایران تاریخ گذشته رو خوب بیاد دارن ، دولت آمریکا تلاش براندازی حکومت رو داره ، تحریم دارو رو بیاد دارن  ، یا در جواب این حرف خبرنگار که میگه  تحریم باعث شد شما بیان پشت میز مذاکره جواب میده .... اما بعضی ها مثل من بی خیال این حرف ها یه کاریکاتور براش بسازیم ، واسه یه تیکه از حرفش رو جدا کنیم حالش جای بیاد ،  نکنیم اونم آدم است دیگه خخخخ 

ولی  مردم بسیار زیرک......

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : غروب کربلا 313 »

ظریف چنین حرفی رو نمیزنه ، اگه دقت کنین کسی که این حرف رو میگه کلاً صداش با ظریف فرق میکنه....همین فیلم دقت کنین صداش فرق میکنه با ظریف .. کار خوبی نیست یه حرف رو نسبت بدیم به کسی که نگفته اصلاً

باز  یه حرفی که یه نفر دیگه گفته رو حذف کنیم ، کی گفته خائن ؟ کی گفته این رو از زبون رهبری میگه ؟ اینا هیچ اما یه جمله ای که اصلا ظریف نگفته رو بزرگ کنیم ؟ ؟ ؟ 

به هر قیمتی شده باید ظریف بد معرفی بشه آیا ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ حرمت چفیه ها رو لااقل نگه داریم فردا باز نگیم این کار دشمن بود .....

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
مشاجره ، ظریف ، کوچک ، زاده ، (رهبر ، به ، تو ، میگه ، خائن ، بی ، جای ، میکنی ، از ، زبون ، کسی ، حرف ، میزنی) ، +فیلم ،

« ♥زنده بآد مقـــاومــــت ♥ | طرح شهری به نام “ملک عبدالله” +تصاویر »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:55 بعداز ظهر