انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » بحث و گفتگو » لطفا نظرتونو بفرمایید /ممنون

لطفا نظرتونو بفرمایید /ممنون

نظرتون در مورد این دو عکس چییه؟ممنون میشم پاسخ بدین   روزهای نزدیک امتحان این روزها وقتی به بوستان ها وپارک ها می روی صحنه هایی میبینی که نمی دانی واقعا چطور باید قضاوت کنی  ؟ بزارین واضح تر بگم حلقه هایی که دانش جویان پسر ودختر روی چمن ها نشستند وسخت مشغول کنکاش در جزوه های درسیشون هستن  گاها بین این دانشجویان مختلط دخترهایی با چادر هم دیده میشه من شخصا اصلا این نوع درس خوندن وتبادل اطلاعات علمی رو قبول ندارم  نمیدونم شاید اشتباه میکنم .حتی بر فرض این که دارن
gxth kzvj,k, ftvlhddn /llk,k

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [13]
عضو
rating
شماره عضویت : 1353
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 2589
پسند ها : 156
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (19).jpg

سلام...بچه ها درست میگن نباید قضاوت کرد ولی فقط این عکس نیس خیلیا هستن که مطمئنیم که اهل رفاقتن...متاسفانه محیط دانشگاه یه جوری شده که والا امثال ماها شرم میکنیم پا توی کلاساش بزاریم انگار دبیه... دیگه اینکه یکی از بچه ها یه دفه حرف قشنگی زد تو عمرش گفت هدف وسیله رو توجیه نمیکنه ...واقعا هم درسته ما هر هدفی که داریم نمیتونیم به هر وسیله ممکن بهش برسیم ...حوزه یه چیزی هست به اسم مباحثه دخترا دور هم اطلاعات علمیشونو منتقل میکنن والا پسرم بینشون نیس درساشونم خوبه

می پسندم        0 

امضای کاربر : شیدای شهادت

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [14]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

1-عکس شماره یک اشتباه محض هستش
2-عکس شماره دو هم اشتباه محض هستش

ایندو مورد ، نظر بنده بود بخاطر اینکه تو این پست خواسته شده بود نظرات رو بگیم
حالا اگه کسی قبول نداشت یا نقدی داشت میتونه خصوصی بذاره تا بحث کنیم
و من الله توفیق

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [15]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

ارتباط با نامحرم فقط در حد ضرورت 
حالا چه تو مباحث درسی و علمی میخواد باشه چه ارتباطات خانوادگی فرقی نداره 

می پسندم 3     1  2 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [16]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

نوشته شده توسط : ..دلآرام.. »
مگه برانمازحتمابایدچادرپوشید؟

خیر اگه ادم تنها باشه حجابش هم درست باشه مشکلی نیست اما وقتی نامحرم باشه بحث فرق میکنه

می پسندم        0 

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [17]
عضو
rating
شماره عضویت : 2235
حالت :
اعتبار کاربر : 1726
پسند ها : 89

دوستان برن استفتائات رهبری رو بخونند قسمت ارتباط با نامحرم حد ضرورت و اینها رو خودتون از خودتون نگین بخاطر مسائل علمی مشکلی نداره . یا خانوادگی و................ لطفا برین و از رساله مرجعتون نگاه کنید مسائل اخلاقی رو کار نداریم ما در اینجا فقط دنبال شارع هستیم که ایا با این کار مورد عقاب قرار میگریم یا نه وگرنه در مسائل اخلاقی بما مربوط نمیشه و حق دخالت نداریم .

می پسندم 1     4  -3 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 4 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [18]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

نوشته شده توسط : qaribe-ashena »
دوستان برن استفتائات رهبری رو بخونند قسمت ارتباط با نامحرم حد ضرورت و اینها رو خودتون از خودتون نگین بخاطر مسائل علمی مشکلی نداره . یا خانوادگی و................ لطفا برین و از رساله مرجعتون نگاه کنید مسائل اخلاقی رو کار نداریم ما در اینجا فقط دنبال شارع هستیم که ایا با این کار مورد عقاب قرار میگریم یا نه وگرنه در مسائل اخلاقی بما مربوط نمیشه و حق دخالت نداریم .

قرار شد هر کسی نظر خودش رو بگه 
و بنده هم از دیدگاه زنانه خودم حرف زدم 
توی محل کار یا دانشگاه متاسفانه بعد از یکی دو ترم روابط دانشجو ها خیلی صمیمی میشه 
هرچی با نامحرم راحت تر حرف بزنی از نجابت و متانت زنانه بدوره و شأن زن بودنت زیر سوال میره 
در ضمن پیامبر ما برای مکارم و محاسن اخلاق مبعوث شدند که محاسن اخلاق مربوط به روابط و آداب و معاشرت اجتماعی ما هستش 

پیامبر اعظم (ص)«بعثت بمكارم الاخلاق ومحاسنها») من از طرف خداوند براى مكارم

اخلاق ومحاسن آن مبعوث شده‏ام.

من از این حرفتون تعجب کردم !!!

ویرایش ارسال توسط : بانوی آفتاب
در تاریخ : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ قبل از ظهر

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [19]
عضو
rating
شماره عضویت : 2235
حالت :
اعتبار کاربر : 1726
پسند ها : 89

نوشته شده توسط : بانوی آفتاب »
نوشته شده توسط : qaribe-ashena »

قرار شد هر کسی نظر خودش رو بگه 
و بنده هم از دیدگاه زنانه خودم حرف زدم 
توی محل کار یا دانشگاه متاسفانه بعد از یکی دو ترم روابط دانشجو ها خیلی صمیمی میشه 
هرچی با نامحرم راحت تر حرف بزنی از نجابت و متانت زنانه بدوره و شأن زن بودنت زیر سوال میره 
در ضمن پیامبر ما برای مکارم و محاسن اخلاق مبعوث شدند که محاسن اخلاق مربوط به روابط و آداب و معاشرت اجتماعی ما هستش 
پیامبر اعظم (ص)«بعثت بمكارم الاخلاق ومحاسنها») من از طرف خداوند براى مكارم اخلاق ومحاسن آن مبعوث شده‏ام.
من از این حرفتون تعجب کردم !!!

بزرگوار من مسئله فقهی رو گفتم نه مسئله اخلاقی گفتم که مسئله اخلاقی باید جای خودش بحث شود منتها اینکه دوستان برخی نظراتی دادن من گفتم هر نظری داده نشه حکم از خودمون ندیم که اینکار حرامه و یا اینها فاسدن و ال وبل بنده نظرمو صفحه قبل گفتم شما هم لطف کردین و نظرتون رو دادین منتها نظراتی که میدیم بعضا باید دقت کنیم دلبستگی و دلدادگی و اینها لزوما در تبعیت از هر رابطه هست و به جنس مخالف مربوط نمیشه شما دو تا رفیق همجنس مدتی باهم باشین بهم وابسته میشین منتها بازم میگم بحث در روابط اجتمعای که ما بخواهیم گیر بدیم مسائل فقهی هست مثلا نعوذ بالله اگه در پارکی خیابانی جایی خلاف شرع شد ما وظیفه داریم تذکر بدیم و امر به معروف کنیم اما در موارد اخلاقی مثلا شخصی مسئله اخلاقی رعایت نکرده ولی کار حرامی مرتک نشده ما حق نظر دادن و یا گیر دادن بهش رو نداریم الا ما خرج بدلیل منتها من میگم نگین اینها برا شهوته و فلانه و از این حرف ها دلبستگی هم ربطی به شهوت نداره .

می پسندم 1     1  0 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ قبل از ظهر نمایش پست [20]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202

ممنون از سرکار خانم بانوی افتاب

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ قبل از ظهر نمایش پست [21]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نقل قول
ارتباط با نامحرم فقط در حد ضرورت 
حالا چه تو مباحث درسی و علمی میخواد باشه چه ارتباطات خانوادگی فرقی نداره

کاملا موافقم

متاسفانه بعضی ها به بهانه درس و ...انواع و اقسام بحث ها رو با نامحرم پیش می کشند

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ قبل از ظهر نمایش پست [22]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نقل قول
بزرگوار من مسئله فقهی رو گفتم نه مسئله اخلاقی گفتم که مسئله اخلاقی باید جای خودش بحث شود منتها اینکه دوستان برخی نظراتی دادن من گفتم هر نظری داده نشه حکم از خودمون ندیم که اینکار حرامه و یا اینها فاسدن و ال وبل بنده نظرمو صفحه قبل گفتم شما هم لطف کردین و نظرتون رو دادین منتها نظراتی که میدیم بعضا باید دقت کنیم دلبستگی و دلدادگی و اینها لزوما در تبعیت از هر رابطه هست و به جنس مخالف مربوط نمیشه شما دو تا رفیق همجنس مدتی باهم باشین بهم وابسته میشین منتها بازم میگم بحث در روابط اجتمعای که ما بخواهیم گیر بدیم مسائل فقهی هست مثلا نعوذ بالله اگه در پارکی خیابانی جایی خلاف شرع شد ما وظیفه داریم تذکر بدیم و امر به معروف کنیم اما در موارد اخلاقی مثلا شخصی مسئله اخلاقی رعایت نکرده ولی کار حرامی مرتک نشده ما حق نظر دادن و یا گیر دادن بهش رو نداریم الا ما خرج بدلیل منتها من میگم نگین اینها برا شهوته و فلانه و از این حرف ها دلبستگی هم ربطی به شهوت نداره .

این حرف کدوم مرجع تقلیده؟

متاسفانه شیطان و نفس مسوله زشت رو زیبا جلوه میدن

ویرایش ارسال توسط : امیرعلی19
در تاریخ : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ قبل از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [23]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif

شرمنده کسی نگفت خانمی هرزه است هر کسی اگراز هرزگی حرف زده باشه کاملا اشتباه کرده خیلیم اشتباه کرده
ولی حرف من اینه دختری که با هزار قلم ارایش میاد بیرون حتی با اون محرمی که شما فرمودی وقراره من بخاطر این حرف بدم که درموردشون زدم برم جهنم ایا کارش درسته ایا فکر وذهن مردم ور خراب نمیکنه ایا وایا های دیگه....به چه دلیلی باید اینطوری بیان بیرون شما خودت اگر دختری رو با اون وضعیت ببینی مشکلی برای فکرت بوجود نمیاد..اگر نمیاد بفرمایین که به قول حاج رجبعلی خیاط....واگر مشکل پیش میاد که انسانی هستی عادی مثل همه ماها...پس لطف بفرمایین توجیه نکنین کار این دختر وپسرا رو.کسی هم نگفت هرزه هستن نوع رفتارشون رو نقد کردند.

البته برای من جای تردید هست مگه میشه با جنس مخالف نشیپست ودرس خوند من که نمیتونم بخونم اونهایی که میتونن درس بخونن یه قدم از حضرت علی جلوترند چون حضرت علی به زنان جوان سلام نمیکردند.

خیلی سخته اینجور درس خوندن من که نمیتونم شاید باشند ادمهایی که سطح دینداریشون از حضرت علی بیشتر باشه واز اول مسلم عالم جلوتر باشند من بهشون تبریک میگم داداشای دانشجوی ما بیان یه دستی رو سر ماهم بکشند شاید ما هم دیگه خوب بشیم وخدااز سرتقصیراتمون بگذره

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ قبل از ظهر نمایش پست [24]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

ممنون از همگی من یه نظر طولانی نوشتم ولی نشد بعدشم حوصلم نیومد دوباره بنویسم
ولی اولی  کاملا غلطه  به نظر من
پدومی هم چادراشون نیست  و نظر خاصی ندارم
یاحق

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
لطفا ، نظرتونو ، بفرمایید ، /ممنون ،

« از دکمه افزدون اعتبار در انجمن چه استفاده ای می کنید؟ | اگه به اندازه کافی پول , امکانات و وقت داشته باشی دوست داری سفر به کجا بری ؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 09:02 پیش از ظهر