انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دانستنی های پزشکی » طب سنتی » <(-_-)>طب سنتی-طب قرآنی<(-_-)>

<(-_-)>طب سنتی-طب قرآنی<(-_-)>

- رفع واريس: پس از حمام، آب سرد به پاها بزنيد، در هنگام شب دو بالشت زير پاها و بالشتي كوچك زير سر قرار دهيد. پاها را روغن بادام ماليده و ماساژدهيد و روزي دو ليوان آب زرشك بخوريد. - هنگام خروج از حمام، چند ثانيه آب سرد بر روي پاهايتان بگيريد تا از واريس جلوگيري شود.
<(-_-)>xf skjd-xf rvHkd<(-_-)>

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18917
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
مدال تخصص
مدال تخصص

|

- رفع واريس: پس از حمام، آب سرد به پاها بزنيد، در هنگام شب دو بالشت زير پاها و بالشتي كوچك زير سر قرار دهيد. پاها را روغن بادام ماليده و ماساژدهيد و روزي دو ليوان آب زرشك بخوريد.

- هنگام خروج از حمام، چند ثانيه آب سرد بر روي پاهايتان بگيريد تا از واريس جلوگيري شود.

9 تشکر شده از کاربر ایلیا110 برای ارسال مفید :
قمرخانم , کوثر , محمدELE , روزهای سخت 01 , حریم قدس , بانوی آفتاب , یازهرااا , عاشق شهدا , ye adam ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72224
پسند ها : 2030
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

نوشته شده توسط : ایلیا110 »
 هنگام خروج از حمام، چند ثانيه آب سرد بر روي پاهايتان بگيريد تا از واريس جلوگيري شود.

من این مورد رو شنیدم خیلی موثره

آفرین آقای ایلیا

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [2]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

خدمت دوستان عرض کنم موردی که گفته شد برای واریس، برای رفع کمر درد هم موثره  به این صورت که:

هنگام خروج از حمام از زانو به پایین را با اب سرد بشوید برای چند لحظه.

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

- شب ادراري: بر دو نوع است، يا از گرمي است و يا از سردي. بچه‎هايي كه از گرمي به اين حالت دچار مي‎شوند، قبل از خواب دچار عطش زيادي شده و آب زيادي مي‎خورند كه صفراوي مزاج هستند. و بچه‎هايي كه اين حالتها را ندارند از سردي است و بلغمي مزاج مي‎باشند كه بايد رژيمهاي مربوط به مزاجها را رعايت نمايند.

- رفع شب ادراري: نخوردن مرغ، ماست، برنج و ترشي و شبها سه ساعت قبل از خواب،اين غذا را به فرد بدهيد: 5 عدد خرما، 5 عدد مغز بادام خام، يك قاشق پودر نارگيل، 2 قاشق چايخوري دارچين. قبل از خواب حتما دستشويي برود، چند روزه مشكل حل مي‎شود.

- دفع ادرار: اگر ادرار خوب دفع نمي‎شود، به علت خوردن غذاهاي سديم دار است كه براي رفع آن بايد غذاهاي پتاسيم دار مانند ته خيار، موز، كاهو و بادام خورد.چنين افرادي دست و پا و زير چشمهايشان ورم مي‎كند.

دکتر جمشید خدادادی

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ قبل از ظهر نمایش پست [4]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

چای: بیشترین ناراحتی های انسان که باعث مرگ می شوند بیماریهای قلبی هستند که در بین کسانی که چای زیاد مصرف میکنند شیوع دارد.

۶۵ بیماری برای چای نوشته شده (مثلاً کم خونی) و تنها آفت چای در طبیعت، انسان است.

اولین عوارض کسانی که چای زیاد بخورند ساییدگی و ناراحتی استخوان و دیسک کمر و فتخ دیسک است و در صورت ادامه یافتن دچار سنگ های کلیوی و تومورهای کلسیمی مغزی می شوند.

چای دارای پلی فنل می باشد که یک ماده آروماتیک حلقوی است. مواد آروماتیک حلقوی سرطانزا هستند. در رسانه ها به اشتباه به پلی فنل ،آنتی اکسیدان گفته می شود.(آنتی اکسیدان به ویتامین هایی مثل A و B و C و D  گفته می شود).

نوشیدن چای بعد از غذا آهن موجود در خون را (که وظیفه انتقال اکسیژن و دفع دی اکسید کربن را دارد) از بین می برد و همین امر باعث بیماری های متعددی می شود از جمله: فقر و ازدیاد  آهن، کم خونی، چربی خون، بالا بودن فریتین در خون (آهن ذخیره در کبد)، ساییدگی استخوان، آرتروز، خار پاشنه، رشد استخوان دنبالچه و… .

آب جوش: آب بر اثر جوشیدن املاح خود را از دست می دهد و اگر مرتب میل شود با خون ترکیب شده و املاح آن را دفع می کند. همچنین آب جوش مضرّ است و با مصرف مکرر آن سلول های اپیتلیال کلیه آسیب می بینند و با تحریک این سلول ها مایعات بدن دفع می شوند و باعث غلظت پلاسما و خون شده و عوارض زیر را موجب میشود: غلظت خون، خواب رفتگی دست و پا، درست کار نکردن سلول اندام ها و اجتماع مواد زاید در بدن.

- چايي هم در تغذيه شما جايي ندارد؟
 من كتابي نوشتم در مورد چايي كه ۶۷ نوع بيماري را با سند و مدرك كاملا علمي برايش عنوان كرده ام. اگر به آخرين تحقيقات دنيا رجوع كنيد، مي فهميد كه چاي يك گياه سمي است كه ۵ هزارسال است شناخته شده و ما به همراه شاگردانم آزمايشي را انجام داديم و ديديم هيچ موجود گياهخواري در دنيا برگ سبز چايي را نمي خورد، حتي ما آن را لاي نان گذاشتيم و به گاو داديم و خورد، به محض اينكه طعم چايي را حس كرد، چاي را بيرون انداخت. اين را هم بگويم كه هيچ آفتي هم سراغ اين برگ چاي نمي رود و هيچوقت اين گياه سم پاشي نمي شود.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ قبل از ظهر نمایش پست [5]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

مصاحبه با استاد جمشيد خدادادي، مبتكر طب قرآني
به نقل از روزنامه كيهان، شماره ۱۸۱۸۷ - ۱۸ اسفند ۱۳۸۳ صفحه ۱۴

- اول از همه بگوئيد شيوه ابداعي شما براي درمان يك بيماري، فرضاً چند آيه مي آورد يا دليل علمي هم دارد؟
¤ اساس درمان براساس آيات قرآن است اما اين اساس كاملا علمي و مطابق با علم روز است.

- يعني مي توانيد براي بيمار دليل علمي بيماري اش را بيان كنيد؟
¤ بله كاملا. هم علت علمي و فيزيولوژيكي بيماري قابل بيان است و هم راه حل كاملا علمي آن.

- با يك معرفي كوتاه چطوريد؟
¤ جمشيد خدادادي هستم، سرهنگ نيروي هوايي كه از ۱۳۵۵ وارد نيروي هوايي شدم و دوره هواپيمايي فوق مدرن F-14 را در ايران گذراندم، از ۱۳۵۷ هم شروع كردم به تدريس موتور جت تا به امروز. در كنار كارم ۱۴ سال است كه تحقيقات قرآني انجام مي دهم و مبتكر و بنيانگذار طب قرآني در جهان هستم و عضو جامعه مخترعين و مبتكرين ايران و داراي دو ديپلم افتخار يكي در طب و ديگري در صنعت هواپيمايي.

- اولين ويژگي برتر طب قرآني چه چيزي است؟
¤ طب قرآني از همه طب هاي رايج در جهان، سريع تر جواب مي دهد. مثلا اوريون ۳ روزه درمان مي شود، هليكو باكتر معده ۳ روزه، پركاري كم كاري تيروئيد ۱۵ روزه، ميگرن يك هفته اي. ضمن اينكه در اين شيوه برخلاف طب امروز علت بيماري كاملا كشف شده و به طور كامل درمان مي شود.

- قبل از اينكه جلوتر برويم، يك سؤال و آن هم اينكه چطور متخصص جت مدرن سراغ طب قرآني رفت؟
¤ سال ۱۳۶۸ موقعي كه قطعنامه ۵۹۸ پذيرفته شد، تعدادي افسر از طرفUN آمدند ايران، من هم از طرف نيروي هوايي به عنوان افسر رابط اعزام شدم به منطقه. يكي از افسراني كه براي آموزش از يوگسلاوي آمده بود فردي بود به نام «ديويد اويچ»، ايشان دارويي به همراه خودش داشت به نام «پراپوليز» كه هر بيماري اي كه پيدا مي كرد از همين دارو براي درمانش استفاده مي كرد. وقتي مواد اوليه اين دارو را بررسي كردم ديدم در كشور ما فوق العاده زياد يافت مي شود اما متأسفانه هيچ استفاده اي از آن نمي شود.

- دارو را به شما هم داد؟
¤ بعد كه اين آقا رفت يوگسلاوي، براي من قطره و پماد اين دارو را فرستاد. كنجكاو شدم و مراجعه كردم به كتاب قانون بوعلي سينا و ديدم كه بوعلي در جلد دوم اين كتاب، طرز تهيه قرص اين دارو را هم كامل بيان كرده است. سه ماه فكرم دائم مشغول بود، تا اينكه به فكرم رسيد اگر قرآن معجزه است حتماً بايد در زمينه بيماري ها و درمان حرف هايي براي گفتن داشته باشد.

- پس اينطوري استارت خورده شد؟
¤ بله، شروع كردم به مطالعه و تحقيق و بيش از ۱۶۰ آيه از قرآن را در اين زمينه پيدا كردم و شگفت آور بود كه هر روز دريچه هاي جديدتري به روي من باز مي شد. البته دراين مدت به مطالعه طب قديم و طب جديد هم پرداختم و در بسياري از كنفرانس هاي علمي و پزشكي شركت كردم و الان ۵ سال است كه من اين علم را در دانشگاه ها تدريس مي كنم.

- شاگردهاي شما معمولاً چه كساني هستند؟
¤ خب دانشجوهاي رشته هاي مختلف و بسياري از پزشكان دراين كلاسها حضور داشته اند.

-بيمارهاي شما معمولاً چه كساني هستند؟
¤ معمولاً بيماراني مي آيند سراغ من كه تمام مراحل پزشكي را طي كرده اند و وقتي به نتيجه نمي رسند و يا حتي دكترها و بيمارستانها از آن ها قطع اميد مي كنند، مي آيند پيش من. حتي خيلي از اين بيماران را خود پزشكان مي فرستند تا آخرين تير را هم امتحان كنند.

-طب قرآني يعني چه؟ يعني در آيات قرآن علت و روش درمان مثلاً يك بيماري ذكر شده است؟
¤ بله، يكي از جنبه هاي اعجاز قرآن، ديدگاه هاي آن درمورد بيماري ها و پيشگيري از تمام بيماري هاست. در سوره روم، آيه ۳۰ اگر دقيق بررسي كنيد، درمان و پيشگيري همه بيماري ها آمده است. خداوند درقرآن مي فرمايد هيچ خشك و تري نيست مگر اينكه درقرآن باشد،با همچين ادعايي چطور مي شود در زمينه درمان انسان بي نظر باشد.

- اساس اين طب چه چيزي يا چيزهايي است؟
¤ فقط تغذيه و نه هيچ داروي ديگري. خداوند مي فرمايد زماني انسان را كرامت داديم كه غذاي پاك به او داديم. شعار اساسي قرآن اين است: غذاي انسان داروي انسان است و داروي انسان غذاي انسان است.

- و بيماري ها فقط به خاطر تغذيه اشتباه اند؟
¤ تمام بيماري ها از نظر قرآن به خاطر اشتباهات خود انسان و تغذيه نامناسب او به وجود مي آيند. هيچ حيواني به طور غريزي تغذيه خودش را عوض نمي كند، هيچ جانور گوشتخواري حتي در فرط گرسنگي گياه خوار نمي شود. بنابراين در طبيعت هيچ حيواني بيمار نمي شود مگر حيواناتي كه با انسان در ارتباط اند. انسان تنها موجودي است كه تغذيه خودش را اين همه دستكاري كرده و امروز به پيتزا و سوسيس و كالباس رسيده است. پزشكان امروز معتقدند غذا هيچ ربطي به بيماري ندارد و در واقع طب قرآني فقط از طريق تغذيه و نوع غذا عمل مي كند.

- پس يك جورهايي مي شود گفت طب شما، دخالتي دركار پزشكان امروز نمي كند؟
¤ دقيقاً همين طور است و ما هميشه به آقايان پزشك مي گوئيم كه شما داروي خودتان را بدهيد، ما هم شيوه تغذيه مان را. منتها كسي كه اين شيوه تغذيه را اجرا كرد، ديگر محتاج دارو نمي شود.

-طبق صحبت شما اگر كسي اين شيوه تغذيه قرآن را عمل كند، نبايد اصلاً مريض شود؟
¤ اگرانسان غذاي خودش را مصرف كند، اصلاً بيماري براي بدن او مفهوم ندارد. من خودم كسي بودم كه هر سال ۲۴ ساعت دربيمارستان بستري مي شدم به خاطر مسموميت هاي غذايي و مشكلات معده، الان ۱۴ سال است كه خودم و خانواده ام يك قرص هم مصرف نكرده ايم. بيماران من الان ۵ سال است كه نيازي ديگر به دكتر و دارو ندارند و اين شگفتي قرآن است.

- مي توانيد دليل علمي تري براي من بياوريد؟ مي خواهم بدانم شمايي كه اين سيستم تغذيه را عمل مي كنيد، ويروس و يا ميكروب وارد بدن تان نمي شود؟
¤ ببين، ويروس و ميكروب وارد هر بدني مي شود. مثل اين است كه در محيط كاري شما دو نفر سرما مي خورند اما سه نفر نمي خورند. ويروس وارد بدن آدم سالم هم مي شود اما شرائط بدن او براي رشد و بقاي ويروس يا ميكروب مناسب نيستند براي همين ويروس دفع مي شود. شما اگر غذايي مصرف نكني كه ويروس ها از آن تغذيه كنند و زمينه رشد آنها را فراهم كند، به هيچ وجه بيمار نمي شوي. در آزمايشگاه هاي پزشكي براي كشت ميكروب از پنج عامل استفاده مي كنند كه عبارتند از آب گوشت، خون، آگار، خون آگار و شكلات. آيات قرآن را كه بررسي مي كني مي بيني در هيچ كدام از غذاهايي كه توصيه كرده، هيچ يك از اين ۵ عامل وجود ندارد.

- تعريف شما از غذا، چه چيزهايي است؟
¤ ما به چهار عامل مي گوئيم غذا: پروتئين ها، قندها، چربي ها و ويتامين ها. مجموعه اينها را مي گوئيم غذا كه در سوره عبس بيان و نكته جالب اينجاست كه قندها دو دسته اند راست گرا و چپ گرا، قندهاي راست گرا همان قند و شكر هستند و چپگراها قندهايي اند كه اگر پلاريزه كنيم، نور را به سمت چپ منحرف مي كنند و خداوند در سوره عبس از قندهاي چپگرا نام مي برد و نه اين قند و شكرهاي پرضرر.

- آقاي خدادادي بفرمائيد چائي!
¤ نه، من چايي هم نمي خورم.

- چايي هم در تغذيه شما جايي ندارد؟
¤ من كتابي نوشتم در مورد چايي كه ۶۷ نوع بيماري را با سند و مدرك كاملا علمي برايش عنوان كرده ام. اگر به آخرين تحقيقات دنيا رجوع كنيد، مي فهميد كه چاي يك گياه سمي است كه ۵ هزارسال است شناخته شده و ما به همراه شاگردانم آزمايشي را انجام داديم و ديديم هيچ موجود گياهخواري در دنيا برگ سبز چايي را نمي خورد، حتي ما آن را لاي نان گذاشتيم و به گاو داديم و خورد، به محض اينكه طعم چايي را حس كرد، چاي را بيرون انداخت. اين را هم بگويم كه هيچ آفتي هم سراغ اين برگ چاي نمي رود و هيچوقت اين گياه سم پاشي نمي شود.

-واي چه بد، اينطوري كه از همه چيز بايد بگذريم؟
¤ خب ما به جاي همه اينها خوراكي هاي جايگزين معرفي مي كنيم. به جاي چاي ۱۶ مورد نوشيدني معرفي مي كنيم كه بسيار خوش طعم تر از چاي اند و كاملا در دسترس اند.

- سيستم شما بيشتر براي درمان بيماري است يا پيشگيري از بيماري؟
¤ هر دو مورد.

- روي چند بيماري تا به حال كار كرديد؟
¤ بيش از ۱۴۰ بيماري و اغلب روي بيماري هايي كه از نظر پزشكي امروز علت آنها كشف نشده و درماني براي آنها موجود نيست.

- فكر كنم گفتيد يك ديپلم افتخار هم در زمينه طب داريد؟
¤ بيماري هست به نام «آندمتيوز» كه در مورد اين بيماري تا به حال در دنيا ۵۰۰۰ مقاله و ۱۶ جلد كتاب نوشته شده است ولي هنوز علت آن مشخص نشده كه من توانستم علت آن را پيدا كنم و به صورت يك مقاله بنويسم كه ديپلم طب را در اين زمينه دريافت كردم.

- چند نفر از همين بيماري را تا به حال درمان كرديد؟
¤ بيش از ۳۰ نفر.

- به طور مثال همين بيماري، شما مي توانيد سند قرآني اش را ارائه كنيد؟
¤ بله، اين شگفتي قرآن است و درمان اين بيماري در آيه ۲۴ تا ۳۲ سوره عبس جزء سي ام است.

- شيوه شما يك جور پرهيز غذايي است؟
¤ بله

- صرفاً غذاهاي گياهي؟
¤ خير، ما حتي گوشت را بعضي اوقات به جاي دارو تجويز مي كنيم. در واقع در اين سيستم غذايي حذف نمي شود اما مقدار آن و نحوه استفاده از آن تغيير مي كند.

- پس مثل چاي، براي غذاها هم جايگزين داريد؟
¤ ما بيش از ۶۰ نوع غذاي گياهي معرفي مي كنيم، ما از مغز دانه ها بيش از ۲۰ نوع شير درست كرديم تا حالا كه بسيار خوش طعم و مزه اند.

- مي خواهم بدانم اين غذاهاي جايگزين خوش طعم پسندي انسان را ارضا مي كنند يا يك حالت رياضت كشيدن و تحمل مزه هاي جديد لازمه استفاده از آنهاست؟
¤ اصلا اينطور نيست. غذاهاي جايگزين به مراتب از غذاهاي فعلي كه جبر زندگي روزانه به مردم تحميل كرده خوش طعم تر و لذيذترند. كساني كه براي امتحان اين غذاها را مي چشند، خيلي زود طرفدار غذاها مي شوند.

- ولي تأكيد بيشتري بر روي گياه داريد؟
¤ خب شما آياتي كه در مورد غذا هست را بررسي كنيد ببينيد از گياه بيشتر صحبت شده يا گوشت.

- لابد گياه؟
¤ به مراتب گياه بيشتر است و هيچ توجه قرآن بي حكمت نيست.

- فكر نمي كنيد ادعاي شما بيش از حد بزرگ باشد؟
¤ قرآن معجزه همه قرن هاست و مطمئناً هر دريچه اي كه از يك معجزه گشوده شود، مسلماً بزرگ خواهد بود. خداوند در آيه ۶۱ سوره بقره مي فرمايد هر كس غذاي پست بخورد، به ذلت مي افتد! در واقع اگر غذاي پست خوردي، نعمات و الهام هاي الهي را نمي تواني دريافت كني. چرا واقعاً در يك كشور مسلمان بايد اين همه بيمار سرطاني وجود داشته باشد.

- هر پزشكي براي تشخيص بيماري يك روشي دارد، طب قرآني هم شيوه خاصي براي اين كار دارد؟
¤ بله، من از روي زبان و چهره افراد. بسياري از بيماري ها را دستگاه هاي آزمايشگاهي نشان نمي دهند اما زبان و چهره وضعيت درون انسان را كامل نشان مي دهد.

- عكس العمل مجامع پزشكي در برخورد با اين طب چه بوده است؟
¤ ديدارهاي زيادي و همينطور برخوردهاي زيادي داشتيم با پزشكان و اساتيد مختلف. بعضي ها استقبال خوبي داشتند و حتي در كلاس هاي من حاضر مي شوند و بعضي ها هم چون من مدرك پزشكي ندارم برايشان سخت است كه حرفم را قبول كنند.

- خب مگر شما با سند و مدرك حرف نمي زنيد؟
¤ همه حرف من همين است و بارها گفته ام كه حاضرم كسي پيدا بشود و دلايل درماني طب قرآني را رد كند و يا در يك كنفرانس بحث كنند و مثلا از برخي شيوه هاي درماني امروز كه من آنها را رد مي كنم دفاع كنند.

- گفتيد برخورد هم داشتيد؟
¤ چند مورد

- يكي از آنها را بگوئيد.
¤ برخوردي داشتيم با انجمن ام اس ايران كه ماگفتيم به چه مجوزي پزشكان اين انجمن براي بيمارانشان اينترفرون يا آوانكس تجويز مي كنند، اين داروها آنتي ويروس اند ولي مگر ام اس ويروسي است.

- چه جوابي دادند؟
¤ گفتند حدس ما اين است كه ويروسي باشد. ولي مگر مي شود با حدس و گمان كسي را درمان كرد. جزوه اي را نوشتم و علت و را درمان بیماری ام اس را در آن توضيح دادم و فرستادم براي انجمن ام اس تهران.

- شنيدم كه قرار است اين طب را به اروپا بفرستيد. چرا؟
¤متأسفانه در كشور ما تا چيزي از طرف كشورهاي غربي تأييد نشود، جدي گرفته نمي شود. مثالش هم همين طب حجامت است كه وقتي ارگان هاي رسمي آن را به رسميت شناختند كه يك دكتر آلماني نتايج تحقيقاتش را در مورد حجامت به صورت كتاب چاپ كرد و وارد ايران شد. درحالي كه حجامت را سالها پيش بوعلي در كتابش آورده و اصلاً يكي از سنت هاي قديمي اسلام است.

- البته ما كه اميدواريم اين ماجرا دراين مورد تكرار نشود.
¤ من هم اميدوارم.

- آقاي خدادادي، اين موضوع موضوع نو و تازه اي است و ما دوست داريم با تعدادي از بيماراني كه اولاً مراحل پزشكي را در بيمارستان ها طي كرده اند و جواب نگرفته اند و ثانياً از طريق طب قرآني درمان شده اند تماس برقرار كنيم و با آنها هم گفتگويي داشته باشيم و در جلسات شما هم حضور پيدا كنيم.
¤ موافقم و همينجا هم از همه پزشكان و مراجع پزشكي كه علاقمند باشند اين شيوه ها را آزمايش كنند و يا بحث مستند و علمي بكنند، دعوت مي كنم.

می پسندم 2     0  2 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [6]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

معرفی کتب دکتر جمشید خدادادی و ....      http://www.09387932030.ir/

کلیه کتب استاد خدادادی همراه با یک نرم افزار رایگان .
توضیحات بیشتر...

کتاب جدید ارمغان الهی ( غذاهای خام گیاهی) جمشید خدادادی .
توضیحات بیشتر...

کتاب راز کامیابی در زندگی زناشویی جمشید خدادادی .
توضیحات بیشتر...

کتاب عسل درمانی استاد خدادادی شامل راهکار های طب قرآنی برای درمان و پیشگیری از کلیه بیماری ها
قیمت :25000تومان توضیحات بیشتر ...

کتاب پانزده روز تا سلامتی نوشته استاد خدادادی یکی از پرفروش ترین کتاب های مرتبط با سلامتی و طب سنتی اسلامی قیمت : 24000 تومان  توضیحات بیشتر ...

کتاب ارمغان تندرستی نوشته استاد خدادادی شامل دستور تهیه صدها نوع غذا و.. با اصول طب سنتی اسلامی قیمت : 20000 تومان  توضیحات بیشتر...

کتاب کلید ورود به طب قدیم نوشته استاد خدادادی کتابی مفید در شناخت طب سنتی و داروهای گیاهی قیمت : 15,000 تومان توضیحات بیشتر...

این نرم افزار شامل : 20 ساعت سخنرانی تصویری - 1000 پرسش و پاسخ - درمان بیماری ها - مقاله و... قیمت : 10،000 تومان توضیحات بیشتر...

در صورتی که مایلید از کتاب های بعدی استاد خدادادی مطلع شوید یک پیام بدون متن به شماره

2030 793 0938 ارسال نمایید .

کتاب ارمغان الهی - غذاهای خام گیاهی

در جستجوی سلامتی (۶)

مولف : جمشید خدادادی

با مقدمه ی دکتر محمدهادی موذن جامی

ناشر : ندای سینا

تعداد صفحات : ۶۵۰ صفحه + ۳۲ صفحه گلاسه رنگی

قطع : وزیری – گالینگور

قیمت پشت جلد : ۳۵۰۰۰ تومان

برای مشاهده ی فهرست کتاب اینجا کلیک کنید

در کتاب ارمغان الهی می خوانید :

انسان و گیاه خواری –  هرم غذایی انسان در قرآن کریم -  انواع نوشیدنی ها (شربت ها) -  انواع نکتار میوه جات با عسل - انواع آب میوه جات با عسل -  آب سبزی جات مفید برای بیماری ها - لبنیات گیاهی - شیرهای گیاهی - دوغ های گیاهی - ماست های گیاهی - انواع خامه گیاهی - بستنی های گیاهی - بستنی های یخی گیاهی - انواع مارمالاد گیاهی - دسرهای خام گیاهی - دسرهای لوز گیاهی - انواع رولت خام گیاهی - انواع معجون گیاهی -  سالادهای گیاهی - سس های گیاهی - جوانه ها - انواع سوپ گیاهی - غذاهای خام گیاهی و…

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کتاب راز کامیابی در زندگی زناشویی

در جستجوی سلامتی (۵)

موضوع : زناشویی – روابط زن و مرد – مسایل جنسی

مولف : جمشید خدادادی

با مقدمه ی دکتر محمدهادی موذن جامی

ناشر : ندای سینا

نوبت چاپ : اول – سال ۹۳

تعداد صفحات : ۶۱۴ صفحه

قطع : وزیری – گالینگور

قیمت پشت جلد : ۲۵۰۰۰ تومان

برای مشاهده ی  فهرست کتاب  اینجا کلیک کنید

در کتاب راز کامیابی می خوانید :

زن تجلی هنر خداوند سبحان در جهان خلقت – موجودیت زن و مرد – طب قدیم ، مزاج ها و بلوغ – دوران عقد و آغاز زندگی مشترک – شب زفاف – اصول ، آداب و روش های هم بستری – بهبود و تقویت روابط و قوای جنسی – مشکلات جنسی در روابط زناشویی – بهداشت ، سلامت جنسی و بیماری های مقاربتی – ناهنجاری های جنسی و آسیب شناسی روابط زناشویی – تاثیر روانی رنگ ها در زندگی زناشویی – بارداری ، زایمان و تولد فرزند – نکاتی در مورد رفتار همسران با دیگران و…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جمشید خدادادی معروف به استاد خدادادی و دکتر خدادادی می باشد .

که البته ایشان بارها گفته است ” بنده پزشک نیستم و ویزیت هم نمی کنم ” پس ” دکتر خدادادی ” یک غلط مصطلح می باشد .

طب قرآنی ابتکار جمشید خدادادی می باشد که درمان بیماری ها را براساس قرآن بیان می کند . در این روش برای درمان ، دارو تجویز نمی شود بلکه با اصلاح تغذیه ، بهبودی حاصل می گردد .

سرهنگ جمشید خدادادی ، سابقه کار در نیروی هوایی ارتش را دارد که با اتفاق جالبی به تحقیق در مورد تغذیه روی آورده است . وی عضو جامعه مخترعین و مبتکرین می باشد و دارای دو دیپلم افتخار می باشد که یکی از آنها برای درمان بیماری آندومتریوز (نازایی در زنان) با رژیم غذایی است . خدادادی تحقیقاتش را از سال ۱۳۶۹ شروع کرده و کتب مفیدی در این زمینه تالیف نموده است . در ضمن کلاس های آموزش تغذیه در قرآن نیز از جانب استاد برگزار شده است که فیلم آنها موجود است .

خدادادی می گوید طب قرآنی بسیار سریعتر از سایر روش های درمانی جواب می دهد و البته علت اصلی بیماری کشف و از بین می رود . این روش ها تاکنون مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است …

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کتاب پانزده روز تا سلامتی – ویراست جدید
بازخوانی آیات مربوط به غذای انسان در قرآن کریم
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۱)
موضوع: تاثیر تغذیه , سلامتی , پزشکی در قرآن
پدید آورنده : مهندس جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی
ناشر: ندای سینا

زبان: فارسی
تعداد صفحات : ۴۴۶ صفحه 
نوع چاپ: وزیری (گالینگور)
قیمت پشت جلد : ۲۴۰۰۰ تومان
شامل رژیم ۱۵ روزه و لیست غذاهای ممنوعه

برای مشاهده ی فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید.

در کتاب پانزده روز تا سلامتی می خوانید …:

خود شناسی و خداشناسی , ساختمان بدن انسان , بدن انسان و عناصر چهارگانه , بدن انسان و طبع های سه گانه , بدن انسان و مواد چهارگانه ی غذایی , قرآن کریم و تغذیه ی انسان , طبع های سه گانه غذا , مزاجهای گوناگون مواد غذایی , پاکسازی بدن از سموم , رژیم های غذایی برای پاکسازی بدن , آداب غذا خوردن و مهمانی , انواع مختلف ظروف غذا , بیماری، تشخیص طبی و منشا آنها , اصول پیشگیری و اصلاح مزاج , بهداشت تن و روان و پوشاک و مسکن , رنگها و آثار مثبت و منفی آنها , وظایف همسران در روابط خصوصی خود , چگونگی آفرینش انسان.

جمشید خدادادی هدف خود را از نوشتن این کتاب , پیشگیری از بیماری ها بیان می کند .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کتاب ارمغان تندرستی
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۲)
موضوع: آشپزی , دستورالعملهای آشپزی – راهنمای زندگی افراد خانه دار
پدید آورنده: جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی
ناشر: نشر شهر
نوبت چاپ: نهم  
تعداد صفحات:۵۲۳ صفحه + ۳۰ صفحه مصور رنگی گلاسه (تصویر غذاهای آموزشی)
قیمت  : ۲۰,۰۰۰ تومان

برای مشاهده ی فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید .

در ارمغان تندرستی می خوانید …:

دستور تهیه انواع پلوها – روش طبخ انواع خورش های گیاهی – انواع خوراک های گیاهی – انواع دلمه ها – انواع کتلت ها – انواع سمبوسه ها – انواع آش ها – انواع سوپ ها – انواع سالادها – انواع سس ها – انواع جوانه ها – انواع دسرها – انواع مرباجات خام – انواع شکلات ها – انواع بستنی ها – انواع شیرهای گیاهی – انواع نوشیدنی سرد و گرم – انواع ترشی جات – انواع نکتار میوه جات – انواع آب سبزیجات – انواع کبابهای حیوانی و دریایی – انواع آب گوشتها – انواع خوراک ماهی و میگو – انواع کوفته ها – انواع خورش های گوشتی – انواع حلیم های گوشتی – و انواع خوراک های گوناگون…

در این کتاب انواع مواد غذایی سالم و مورد تایید طب قرآنی به ساده ترین روش آموزش داده می شود .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کتاب کلید ورود به طب قدیم 
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۳)
موضوع: پزشکی سنتی , گیاهان دارویی , داروها
پدید آورنده: جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی
ناشر: موسسه نشر شهر

تعداد (صفحه): ۳۱۰
تعداد صفحات : ۳۱۰ صفحه
قیمت پشت جلد: ۱۵,۰۰۰ تومان
برای مشاهده فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید .

عناوین فصول اصلی این کتاب عبارتند از:
- طب قدیم (سنتی) – - طب مدرن (روز) – داروهای گیاهی – معرفی داروهای مفرده – داروهای شیمیایی و اثرات جانبی آنها

کتاب عسل درمانی – ویراست جدید
شگفتی قرآن کریم
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۴)
موضوع: عسل – مصارف درمانی – نحوه درمان بیماری ها با طب قرآنی (عسل و…)
پدید آورنده: مهندس جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی 
ناشر: نشر ندای سینا

تعداد صفحات : ۵۱۹ صفحه 
قیمت : ۲۵۰۰۰ تومان

برای مشاهده ی فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید .

در کتاب عسل درمانی می خوانید …:
زنبور عسل , حشره شگفتی آفرین – عسل و بیماری ها – علل بیماری ها در انسان – بیماری های عفونی – بیماری های هورمونی – سرطان ها – بیماری های زنان – بیماری دیابت – بیماری های سیستم گوارش – بیماری های انگلی روده – بیماری های کبدی – بیماری های خونی – بیماری های سیستم ایمنی – بیماری های مغز و اعصاب – بیماری های اورولوژی – بیماری های قلبی – بیماری های پوستی – بیماری های استخوان – بیماری های چشم – بیماری های گوش و حلق و بینی – آلرژی ها – بیماری های اعصاب و روان

مجموعه کامل محصولات استاد جمشید خدادادی شامل :

۱- کتاب پانزده روز تا سلامتی (در جستجوی سلامتی ۱ )

قیمت : ۲۴,۰۰۰ تومان

۲- کتاب ارمغان تندرستی (در جستجوی سلامتی ۲ )

قیمت   : ۲۰,۰۰۰ تومان

۳- کتاب کلید ورود به طب قدیم (در جستجوی سلامتی ۳ )

قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان

۴- کتاب عسل درمانی (در جستجوی سلامتی ۴ )

قیمت : ۲۵,۰۰۰ تومان

۵- کتاب راز کامیابی (در جستجوی سلامتی ۵ )

قیمت : ۲۵,۰۰۰ تومان

۶- کتاب ارمغان الهی (در جستجوی سلامتی ۶)

قیمت : ۳۵،۰۰۰ تومان
هدیه: نرم افزار پانزده روز تا سلامتی به صورت رایگان

(با ارزش ۱۰،۰۰۰ تومان)

قیمت کل : ۱۴۴,۰۰۰ تومان

نرم افزار پانزده روز تا سلامتی استاد خدادادی – کامل ترین مجموعه از استاد خدادادی

نرم افزار  پانزده روز تا سلامتی شامل :

- مجموعه آموزش تصویری تغذیه استاد خدادادی تحت عنوان غذای انسان در قرآن و یا ۱۵ روز تا سلامتی (۱۰جلسه ویدئویی – ۲۰ ساعت)

درس های طب قرآنی به همراه مقالات متنی استاد و ۱۰۰۰ مورد پرسش و پاسخ , درمان انواع بیماری ها و...

+ مجموعه سخنرانی صوتی موضوعی استاد خدادادی (قابل اجرا در کلیه دستگاه های پخش )

قیمت پشت جلد نرم افزار : ۱۰،۰۰۰ تومان

می پسندم 2     0  2 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

ممنون آقا الیا 

اب جوش هم خوردنش ضرر داره  مگه ؟! ای بابا خخخخ عالی بود آقا الیا ممنون

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [8]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

کلسترول خون

- كساني كه كلسترول خون دارند، اگر شبي دو گردو بخورند مشكل كلسترول آنها رفع مي‎‎‎شود.

- براي رفع‎‎‎كلسترول‎‎‎خون،روزي‎‎‎چند عدد سيب با پوست و دانه بخوريد، ورزش و راهپيمايي نماييد.

- پائين آوردن چربي بالا: تمبر هندي يك بسته، زرشك آبگيري  250گرم، قره‎‎‎قروت  100گرم، گلاب نصف استكان، سركه سيب يك ليوان. تمبر هندي را در دو ليوان آب حل نموده و صاف كنيد. زرشك آبگيري را در يك ليتر آب ريخته، بجوشانيد تا آب آن نصف شده و سپس صاف كنيد. آبهاي تمبر هندي و زرشك را با هم مخلوط نموده، قره‎‎‎قروت را در آن حل نموده و گلاب و سركه به آن اضافه كنيد. روزي سه بار و هر بار يك قاشق غذاخوري از اين مخلوط را در يك ليوان آب خنك حل نموده و  5/2  ساعت بعد از غذا ، آرام آرام ميل كنيد. اگر فردي ناراحتي معده دارد، به همراه آن زنيان نيز مصرف كند. افرادي كه به هيچ وجه چربي آنها پايين نمي‎‎‎آيد، اين مخلوط بسيار مفيد است.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
<(-_-)>طب ، سنتی-طب ، قرآنی<(-_-)> ،

« پیشگیری از پوکی استخوان با نسخه طب سنتی | رازهای زندگی*قسمت اول »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:27 پیش از ظهر