انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مشاوره ازدواج » آشنایی و خواستگاری » اشتباهات متداول آقایون محترم در زمان خواستگاری

اشتباهات متداول آقایون محترم در زمان خواستگاری

با احترام فراوانی که برای تمامی برادر ها ی انجمن قائل هستم امیدوارم صحبتهام به دردتون بخوره.... البته هر دفعه یکی از اشکالات رو میزارم اگه حتی به یه نفر هم بر بخوره دیگه ادامه نمیدم نوشته هامو ان شاالله که به دردتون بخوره 1. خودتون باشید: استرس و اضطراب باعث میشه بد صحبت کنید و دخترا فکر کنن نمیتونن به شما تکیه کنن...اعتماد به نفس شرط مهم هست 2. طرز پوشش: خیلی مهمه که در نگاه اول چه تاثیری روی فرد مقابل میگذارید ..درسته که درون و شخصیت شما مهمه اما این دلیل بر
hajfhihj ljnh,g Hrhd,k lpjvl nv clhk o,hsj'hvd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2179
حالت :
اعتبار کاربر : 14272
پسند ها : 1053
حالت من :  Shad.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (14).jpg

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

با احترام فراوانی که برای تمامی برادر ها ی انجمن قائل هستم امیدوارم صحبتهام به دردتون بخوره....
البته هر دفعه یکی از اشکالات رو میزارم
اگه حتی به یه نفر هم بر بخوره دیگه ادامه نمیدم نوشته هامو
ان شاالله که به دردتون بخوره

1. خودتون باشید:
استرس و اضطراب باعث میشه بد صحبت کنید و دخترا فکر کنن نمیتونن به شما تکیه کنن...اعتماد به نفس شرط مهم هست

2. طرز پوشش:
خیلی مهمه که در نگاه اول چه تاثیری روی فرد مقابل میگذارید ..درسته که درون و شخصیت شما مهمه اما این دلیل بر ژولیدگی بودن شما نیست...
یادمه یه خواستگاری بود که طرز پوشش ایشون مثل لات های قدیم بود و به نظر خودش بهترین تیپ رو زده ....برای پوششتون از بقیه اعضا خانواده نظر خواهی بگیرید

ادامه شو میزارم برای بعد خیلییییییییییییییی زیاد مسائل
اگه وقتی بود و عمری دونه به دونه شو میگم بهتون
.
.
.

13 تشکر شده از کاربر ye adam برای ارسال مفید :
ایلیا110 , محمدELE , صبا , سینا , mohadeseh , سعید313 , شیدای شهادت , محمد121 , آیاتای , حریم قدس , حضور 313 , جمعه موعود , ,

می پسندم 8     0  8 

تعداد پسند های ( 8 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :8 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : ye adam

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

3. اینو باید بگم تا یادم نرفته خیلی مهمه
آقایون محترم اول بگذارید پدر و مادرتون وارد بشن بعد شما ....هول نشید زودتر نیاین تو....در ضمن سرتون رو مثل (()) نندازید پایین ...حتما به بقیه سلام کنید و بعد وارد بشید ...
4. موقع صحبت با موبایل بازی نکنین یا همش چشتون رو موبایلتون نباشه ...نظر منو بخواین اصلا موبایل با خودتون نیارین...
اگه هم آوردین کسی باهاتون تماس گرفت وسط صحبت کردن بودید عذر خواهی کنید و بعد به تلفن جواب بدید تا بی احترامی نشه به بقیه.
.
.
.

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

5. خانم ها علم و غیب ندارن :
آقایی که به خواستگاری دختر خانم مورد علاقت اومدی ....علاقتو نشون بده( البته من این ترفندهای آقایون رو نمیدونم که چطوری علاقشونو نشون میدن در مرحله اول) دختر خانم اگه احساس کنه علاقه ای در کار نیست زودتر از شما جواب رد میده و اومدن شما به خواستگاری رو به پای اجبار خانوادتون میزاره ...
6. اگه برای صحبت های اولیه رفتین جایی مثل کافی شاپ یا رستوران ...حتما یه چیزی سفارش بدید خسیس بازی در نیارین ...اگه خانم چیزی میل نفرمایند مطمئنن از همون نگاه اول از شما خوشش نیومده یا رفتار غلطی داشتید...
اگه صحبت ها تون کمتر از نیم ساعت بکشه مطمئنن جواب یکی از طرفین منفی هست....درستش اینه که صحبت ها تا یک ساعت طول بکشه....

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

7. هر حرفی رو تایید نکنید :
بعضی از خانم ها یه حرفی رو میزنن و منتظر میمونن بببینن شما چه نظری دارید ...نظر شما مهم هست نه تایید کردن شما....گاهی حرفهای منفی رو در غالب مثبت میزنن تا بدونن شما چقدر منطقی رفتار میکنید و آیا حرف اشتباه رو هم تایید میکنید یا نه.....
8. همه میدونن شروع کننده صحبت آقایون هستند ، پس مهمه که در ابتدای امر چه جملاتی و با چه لحنی گفته میشه (یکم تمرین تو خونه خوبه و اعتماد به نفستون رو در صحبت بالا میبره). بهتره کلی صحبت کنین و حاشیه نرین ..نه کم صحبت کنید نه زیاد ...صحبت باید دو طرفه باشه ...از جملات درست و کوتاه استفاده کنید....
9. زیاد نخندید، زیاد هم جبهه گیری نکنید ...دست به سینه نشنید....تبسم کافیه

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

سلام
خب اونوخ خانم ها باید چیکار کنن تا مردا خوششون بیاد اینم یکم بگید بد نیست
ببخشید اما اینطور که شما میگید ما یاد میگیرم بعد دو ساعت  فیلم بازی میکنیم بعد اینکه طرفمون رو تاییدشو گرفتیم چهره واقعی رو نشون میدیم
خودمم جمع بستم تا به کسی بر نخوره
ابنم بگم این طرفندا همش بیخودیه از من میشنوید خودتون باشید فیلم بازی نکنین خودتون باشید تا کسی که اخلاقتون بهتون میخوره گیرتون بیاد
با روش های بالا ی بازیگر خوب میشید
اینم نظر شخصی بنده بود

می پسندم 4     1  3 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

مثل اینکه حرفام به بعضی ها بر خورده
باشه دیگه ادامه نمیدم این بحث رو ...
باقیش بماند....
ولی جناب سردار من نگفتم کسی خودشو تغییر بده اتفاقا اولین نکته ای که گفتم این بود که خودشون باشن....تمام نکاتی که گفتم یه آداب درست بود و نه چیز دیگه ای ....اخلاق هر کس به خودش ربط داره ما نمیتونیم یه رفتار خاص رو به کسی دیکته کنیم  ...دخترا هم در این مورد خیلی پیچیده هستن و هر دختری یه ویژگی خاص آقایون رو می پسنده به عنوان مثال یه دختر ممکنه صفت مغرور بودن طرف مقابل رو بپسنده و دختر دیگه این صفت رو بد بدونه ....یا اینکه دختری شوخ طبعی رو صفت خوب بدونی و دختر دیگه دلقک بازی ....واسه همین من هیچ رفتاری رو دیکته نکردم ولی یکسری آداب پایه و اصوله که اونا رو میخواستم بگم( مثل وارد شدن آقا پسر بعد از والدینش که این یه نوع احترامه و باید در هر فردی وجود داشته باشه و یا سلام کردن و تمام چیزایی که گفتم)...
با این حال هر جور راحتید برای من مهم نیست دیگه نمیگم
خودتون بعدا یاد میگیرید...
یا علی (ع)

می پسندم 7     2  5 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

چرا منفی دادید ؟؟؟// خب گفتم دیگه ادامه نمیدم خب
عجب داره عجب
اومدیم کمک کنیم کباب شدیم

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

سلام و عرض ادب و احترام
باید عرض کنم عرایض بندرو اشتباه متوجه شدین
اولا این که عرض کردم نظر شخصی بنده هست (هر گسی حق داره نظر شخصیشو در مورد ی پست بیان کنه)
دوما بنده عرض کردم اینطور یجور نقش بازی کردن میشه
سوما شما فرمودین دخترا هر صفت مخصوص رو میپسنده یعنی به نظر شما همه پسرا ی ساختار سادهدارن؟و پیچیدیگی مختص خانم هاست؟؟خب شما اگه این موارد رو برای بهتر شدن رفتار اقایون بیان میکنید یکمی هم برای خانم ها بیان میکردین مواردی رو که هم تعادل رعایت بشه و هم خانم مطلبی یاد بگیرن
باید عرض کنم من ناراحت نشدم و حرفم فقققط جنبه نقد داره و نظرم رو گفتم و به هیچ وجه ناراحت نشدم
شما به پست خودتون ادامه بدین
همونطور که خودم جنبه نقد دارم انتظار دارم بقیه هم از نقد های دیگران ناراحت نشن
اما اگه نا احت میشید در مرحله اول معذرت میخوام و در مرحله بعد بفرمایید تا دیگه حرفی و نقدی انجام ندم
دس لایکم من نزدم ازین بچه بازیا نمیکنیم

می پسندم 3     0  3 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ قبل از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تنهاترین سردار »
سلام و عرض ادب و احترام
باید عرض کنم عرایض بندرو اشتباه متوجه شدین
اولا این که عرض کردم نظر شخصی بنده هست (هر گسی حق داره نظر شخصیشو در مورد ی پست بیان کنه)
سوما شما فرمودین دخترا هر صفت مخصوص رو میپسنده یعنی به نظر شما همه پسرا ی ساختار سادهدارن؟و پیچیدیگی مختص خانم هاست؟؟خب شما اگه این موارد رو برای بهتر شدن رفتار اقایون بیان میکنید یکمی هم برای خانم ها بیان میکردین مواردی رو که هم تعادل رعایت بشه و هم خانم مطلبی یاد بگیرن
باید عرض کنم من ناراحت نشدم و حرفم فقققط جنبه نقد داره و نظرم رو گفتم و به هیچ وجه ناراحت نشدم
شما به پست خودتون ادامه بدین
همونطور که خودم جنبه نقد دارم انتظار دارم بقیه هم از نقد های دیگران ناراحت نشن
اما اگه نا احت میشید در مرحله اول معذرت میخوام و در مرحله بعد بفرمایید تا دیگه حرفی و نقدی انجام ندم
دس لایکم من نزدم ازین بچه بازیا نمیکنیم

نظر شما اینه که نقش بازی کردنه ادب داشتن و اصول ادب رو رعایت کردن ؟ من اخلاق کسی رو عوض نمیکنم و نمیگم نقش بازی کنن میگم ادب داشته باشن مثلا فلان رفتار نشون بی ادبیه همین.

نقش بازی کردنه یا با ادب بودن؟
بازم میگم اخلاق کسی عوض نشد در حرفایی که زدم ....فقط حکم ادب بیان شد

منظورم از هر صفت مخصوص اینه که لازم نیست اخلاقتون رو عوض کنید یا به قول خودتون نقش بازی کنید ...من در اولین پست و شمار 1 گفتم خودتون باشد ....خانم ها هم همین طور فرقی نداره
شما اگه خیلی نگران خانم ها هستید باشه مینویسم ولی در اینجا نه در بخش بانوان مینویسم واسه خودشون ....چون به درد شما نمیخوره بدونید

در ادامه هم این حرفا نقد نیست نقد باید درست باشه حرفای شما اینه که من مطلبم اشتباهه  و نقش بازی کردنه و منم مطلب رو برای آقایون گذاشتم وقتی نمیپسندن و فکر میکنن اشتباهه منم صرف نظر کردم از ادامه اش فقط به خاطر شما نبود.

می پسندم 2     0  2 

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ قبل از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

والا این برداشت شما از عرایض بنده هست و مختار هستید ه  طور دوست دارید برداشت کنید بنده هم حرفم رو گفتم
در ن من کی گفتم ادب داشتن نقش بازی کردنه؟؟ای بابا من گفتم وقتی پا پیش میگذارید واسه امر خیر خپدتون باشید و همونطور که بودید رفتار کنید البته بعضی چیزارو باید بیشتر دقت کرد اما مثلا برای خوشامد طرف مقابل نباید هر کاری انجام داد و چیزی که در واقعیت خودمون وجود داره رو انکار کنیم
عرض من اینه
صلاح کار خویش را خسروان دانند
ظاهرا شما نقد و انتقادو صحبتای بنده ناراحت شدین بنده معذرت میخوام و ادامه نمیدم عرضم تمام  و
السلام

می پسندم 0     1  -1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ قبل از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 944
حالت :
اعتبار کاربر : 1641
پسند ها : 70

تو این دوره زمونه نه پسرا قصد زن گرفتن دارن نه دخترا قصد ازدواج خودتون که در جریانید پس الکی حرص نخورید واسه سلامتیتون خوب نیست

می پسندم 2     1  1 

تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ قبل از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
حالت :

ابجی جان بابت مطلبت ممنون. عزیزم آقای سردار هم فقط نظرشونو گفتن به هر حال قرار نیست هر مطلبیو همه قبول داشته باشن هر کسی به نظری داره فدات شم پس ناراحت نشو از نظرات ابجی جونم

می پسندم 3     0  3 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ قبل از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
حالت :

در ضمن ابجی جان ما منتظر مطالب مفیدت هستیم اصلا ایندفعه واسه خانم ها راهکار بگو عزیزم

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
اشتباهات ، متداول ، آقایون ، محترم ، در ، زمان ، خواستگاری ،

« مهارتهاي گفتگو در خواستگاري◆❀๑ پرسش هاي گفتگو در خواستگاری | مصیبتی بدترازین نیست که... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:21 بعداز ظهر