انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

مهمان  صندلی داغ اين هفته کسی نيست جز . . . جناب آقای . . . . . . . ايليا110    جمله  ايليا110 در مورد صندلی داغ :   من نمی تونم بفهمم چه نوع صندلی ای هستش این صندلی داغ  زیرا هیچ وقت داغ نیست     زمان برنامه تا پنج شنبه  8 مردادماه 1394می باشد.                                      در صورت استقبال تا هر وقت بخواين تمديدش هم می کنم   قوانین صندلی داغ :   1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل
lilhk ,dCi‌d wkngd nhy: « hXgXh 110 »

موضوع بسته
صفحه 2 از 5 < 1 2 3 4 5 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [13]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

خب بسم الله الرحمن الرحیم  راستش من قراب ود دوروز غائب باشم ولی خوشبختانه یا متاسفانه کنسل شد برنامم

ممنون از سوالات عزیزان 

ولی اخه بی انصافی نکنید دیگه خخخخ هیچ کدوم 5 تایی نبود سوالا همگی  ماشاءلله  خواهشم اینه  عزیزانی که سوال نپرسیدن هنوز صبر کنن من اینارو جواب بدم بعد .... ممنون

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [14]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : جوادالائمه69 »
سلاااااااااااااام داداش ایلیا به به چه سعادتی داداش رو صندلی میبینمت ان شاء الله که خیره
به نام خدا بله  اخر پاییز معلوم میشه خیره یا شره خخخخ / ممنون

1 خب نظرت در مورد من ===> برادری گل و دوست داشتنی و شوخ طبع که خیلی دوستت دارم
2چه جور ادمیم در نظر تو====> فکر کنم منظورتون اینه که ادمین در نظر چیه، ادمین  برادری مومن و با مهارتی بالا و  فرض  که این  ویژگی هارا در راه خدا  به خوبی خرج میکنن
3به نظرت چاقم یا لاغر====> به نظر من  لاغری
4. از اشنایی بامن چه احساسی بهت دست داد====> احساس خوشبختی
5 الان وضعیتت چجوریه حالت که داری جواب میدی====> الان هم بازی و پسر عمم زنگ زد گفت که نمیای باشگاه؟ گفتم که نه من کار دارم نرفتم دیگه حالم بده
6 با خانواده راحت تری یا با دوستانو بچ ها====> تو موقعیت های مختلف   فرق میکنه ولی با هردو راحتم  همشونم دوست دارم
7 از بر نا مه های کودک کدوم یکی از همه بیشتر خوشت میاد====> برنامه کودک پلنگ صورتی و تام و جری
8 دیگه سلامتی همین داداشد عزیز مایی====> شما بیشتر داداش گل ممنون

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
شماره عضویت : 1535
حالت :
اعتبار کاربر : 9930
پسند ها : 507
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (6).jpg

من والله حوصله تایپ ندارم
فقظ ی چنتا سوال می پرسم
زبون مادریمون چش بود رفتی زبون اجنویی یاد گرفتی هان
اگه روزی قرار باشه بچه های چت ببینی دوست داری کی رو ببینی
بنظر ادمین من ازاد می کنه
راستی اگه قرار باشه بیای زنجان میای منو ببینی لبخند
بنظرت سردار ادم عصبی هس
نظرت در مورد وحید زنجانی چیست
چت و انجمن ی کلمه در مورد اینا بگو
بهترین دعا که ب ذهنت میاد چیه
الان حوصله داشتی ب سوالات من ج بدی یا نچ
من اصلا حوصله نداشتم بنویسم ببین چقدر نوشتم
ببخش
لبخند

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [16]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تنهاترین سردار »
سلاااااام===>سلام  علیک  برادر گلم
ایول بالاخره ی پسر اومد رو صندلی داغ====> خداروشکر خخخخ
اوا ایلیا جان تویی؟====> بله برار اتا خوشگل داماد بوه
خب داداش ی نفس بگیر بریم سراغ سوالات===> واستا  پشه رفت تو حلقم دارممیمیرم بفرمایید بریم  داداش گلم
۱؛جوراب چه رنگی میپوشی؟؟====> بیشتر تیره ( سورمه ای ، سیاه و...)
۲؛اهل چیپسو پفکو ازین چیزا هسی؟؟====> راستش گاها بله ولی سعی میکنم پرهیز کنم
۳؛اتاقت فرش داری یا موکت؟؟===> فرش
؛شب زیر پنکه میخوابی یا کولر؟====> زیر پتو میخوابم---- کولر
۴:اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟؟====> به نظرم مرغ
۶:چنتا گوشی داری؟؟ 2 تا
۷:میز کامپیوترت چه رنگیه؟؟ طوسی
۸:نفر بعدی که دلت میخواد بیاد رو صندلی کیه؟؟ راستش نمیدونم کیا موندن ولی خیلی دوست دارم  اقا محمد طاها رو بیاریم و سعید313 و  خود تو
۹:چرا از رنگ بنفش خوشت میاد؟؟(زنونستا نظرتو عوض کن هههه)====> خب نمیدونم ولی ارامش خاصی بهم میده  خیلی دوستش دارم
۱۰:سرامیک اشپزخونتون چه رنگیه؟؟ سفید
۱۱؛کف اتاق خوابت بتونه یا سرامیک؟؟ بتون خخخخخ
۱۲:بیرون خونتون نما داره ؟؟ ما اپارتمان نشین نیستوم  ولی نما هم داره
۱۳:تیراندازی دوست داری؟؟ اره خیلی  مخصوصا اگه تو جنگ باشه خیلی دوست داشتم برم جنگ ولی نشد....
۱۴سلاح ایرونی میشناسی؟؟(بگی نه خودم میکشمت خودم چنتاشپ یادت دادم)====>زیگ زاور-کلت ام هزارو نهصدو یازده و... 
۱۵:ایلیا جون داداش تا حالا عاشق شدی؟؟ بله هرکی تو عمرش یه بارم که شده عاشق میشه ...
۱۶؛خونتون حیوون هم نگه میدارین مثل مرغو خروس؟؟==> بله
تو شهر زندگی میکنی یا روستا؟؟  روستارو ترجیح میدم من کلا  ادم طبیعت هستم  شهر خوشم نمیاد
صدای مورچه بیشتر  هستش یا صدای هواپیما فراصوت؟؟ سخت کردیا   فرکانس صدای مورچه فکر کنم بیشتره نمیدونم دقیقا...
اخرم نظرت در مورد من چیه؟؟====> تو از برادرای گل من هستی و جزو اولین برادرای عزیز هستی که من باهاشون اینجا اشنا شدم و همیشه در قلب من هستی مثل بقیه برادرا ولی اعصاب مصاب گاها نداری که دلیلشم خستگی میتونه باشه عزیز من همه جوره میخوامت . نمیدونم قسمت میشه امسال بیام ببینمت یا نه ولی اگه اومدم  منو نزنیا
خیلی مخلصیم داداش سوال پرسیدم دور هم بخندیم ناراحت نشیا====> خواهش میکنم این حرفا چیه ممنونم ازت داداش گلم، شما تاج سرید
موفق باشی پماد خواستی بگو====>ممنون ان شاءلله که لازم نمیشه التماس دعا

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [17]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : صبا »
سلام==> سلام علیکم خانم صبا
من فقط چند تا سوال میپرسم==>بفرمایید در خدمتم
1. بهترین دوست انجمنی تون کیه؟==> راستش من دوست بد نداشتم تو انجمن همشون خوب بودن و بهترین از هرکدوم یچیز یاد گرفتم و از گفتن ینکه کدوم بهترینه معذورم .ممنون
2.بهترین اتفاق زندگیتون؟==> داشتن خانواده ای ابرومند و همچنین دوستان خوب، و بهترین اتفاق تو دنیای مجازیم اینکه با  چتروم و انجمن یاران منتظر اشنا شدم، به جرات میتونم بگم اگه من با اینجا اشنا نمیشدم معلوم نبود الان چی بودمو چه اعتقاداتی داشتم....
3.چه شخصیتهایی در روم یا انجمن هستند که دوست دارین در واقعیتم ببینیدشون؟ راستش یه حسی هست که ادما فکر کنم همشون دارن اینکه دوست دارن همه کسانی که باهاشون چت میکنن و برخورددارن رو ببینن منم دوست دارم هرکیو که باهاش برخورد دارمو ببینم
4.قشنگ ترین لحظه ای با خدا داشتی؟؟ یه بار دلم خیلی گرفته بود سر نماز واقعا احساس میکردم خدا جلوم واستاده  سر نماز نمیتونستم گریمو نگه دارمو....
5.در حال حاضر ارزوتون چیه؟ ارزوم در حال حاضر،اینکه من به جایی برسم که بتونم هم برای اسلام هم برای ایران  کارای بویژه ای بکنم و انقدر ثروت داشته باشم که بتونم مدارس، مساجد و حسینیه های فراوونی بسازم...
6.تیکه کلامتون چیه؟
راستش فکرکنم الله اکبر باشه
7.در طول روز چه مقدار به امام زمان فکر می کنید وچقدر برای ظهورشون تلاش دارید؟فقط میدونم اونقدری که باید باشه نیست و بندگان گناهکاری مثل من چطور میتونن تلاش کنن همین که ظهور رو عقب ننداز خودش خیلیه
8.غیرت از نظر شما یعنی چی ؟
دفاع از چیز هایی که برای ما هستند در برابر هرگونه دستبرد و تجاوز
9.اگه بهتون بگن فقط یه روز دیگه زنده ایی و تو اون روز چکارایی انجام میدی؟ صله رحم میکنم سخته دقیقا ولی  ادم دیگه کلا سرتاپا برای خدا میشه.... .
10.شهید به کی میگن ؟؟؟ به کسی که ا زهمه دلخوشیاش گذشت از همه چیزش گذشت و رفت تا اینکه ما راحت باشیم ، ما بتونیم شبا راحت سرمونو بذاریم رو بالش ، ما امنیت داشته باشیم!،،،،،! ولی دیده شده ما   راحت  به خونشون بی احترامی میکنیم.....
11.از کدوم ایه قران بیشتر خوشتون اومده؟وچرا؟ راستش ایات زیاده ولی اینکه میگه شهدا رو مرده حساب نکنید بلکه نزد پروردگارشون روزی میخورن خیلی خوشم میاد
موفق باشید====>  متشکرم خانم صبا بنده هم برای شما ارزوی خوشبختی و موفقیت میکنم  دست شما درد نکنه بابت سوالات..

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [18]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : ye adam »

با عرض سلام و ادب وقت بخیر استاد سوال؟؟؟؟!‏‏¡!‏‏¡‏====> سلام علیکم خانم  یه آدم متشکرم ، بفرمایید
بزرگترین صفت خدا ازنظرشما؟ به نظر من وقتی ما اعتقاد داریم خدا بزرگه، هرچیزی که برای وصف و توصیفش استفاده میکنیم حتما باید درخورش باشه  و هست، پس نمیتونیم بگیم کدوم بزرگترینشه همشون بزرگ هستن بنطرم
سه حیوان مورد علاقه به ترتیب علاقه؟؟  اسب - شیر-آهو
بهترین کتاب زبان (-: ؟؟ کتابی که با دقت و علاقه  بیشتر بخونیمش
عصبی میشید چیکار میکنید؟ بستگی داره چی باعث شه عصبی شم ولی فکر کنم  ادمی هستم که عصبانیتشو میریزه تو خودش و کنترل میکنه اخه موهام سفید شده
هدف زندگیتون چیه؟ اینکه هم برای خودم،خانوادم، هم برای جامعه اسلامی هم برای کشورم  مفید باشم، همچنین  عاقبت بخیر باشمو خدا ازم راضی باشه
بزرگترین اشتباه زندگیتون چی بوده؟ اینکه وقتی اشتباه میکنم بعضا ازش عبرت نمیگیرم
کینه به دل دارید؟ ازکی؟!!؟ کینه ای نیستم ولی ادمی هم نیستم اگه یکی بهم بد کنه مثل قبل باهاش برخورد کنم
به نظرتون میشه زبان رو یکی دو ماهه یاد گرفت؟چطوری؟ بستگی داره خب اگه میخویاد بتویند تا یه حدی صحبت کنید و بتونید کنار  مردم  نگلیسی زبان زندگی عادی کنید و به مشکلی نخورید بله میتونید تو یه ماه اونطوری که باید بخونید، بخونید و یاد بگیرید . ولی مشکل اینه ماها دوست داریم یاد بگیریم بدون تلاش  و  همیشه میخوایم یچیزو یاد بگیریم در کم ترین زمان ، خوبه ها ولی خب.....
خدا از شما چ انتظاری داره؟ راستش فکرکنم انتظار داشته باشه درست شم و انقدر نمک نشناس نباشم  و به راه راست هدایتم وقتی میکنه باز برنگردم سر خونه اول...
ان شا الله عمر طولانی و با عزت داشته باشین اگه بعد 1000 سال فوت کردید دوست دارین روی سنگ قبرتون چی بنویسن؟ بنویسن که ببخشید 1000 سال مزاحمتون شدم ایاتی از قران باشه خوبه
بدترین در دنیا چیه؟ تروریست- شرمندگی- نفاق
بهترین در دنیا؟ارامش - موفقیت- سلامتی
خدا قوت تشکر از شما با بهترین ارزوها یا علی====> خدا یارو نگهدارتون ، همچنین  موفق باشید دستتون درد نکنه بابت سوالات...

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [19]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : یگانه 313 »
به به سلام علیکمممممممممممممم و رحمتالله===> سلام علیکم خانم یگانه

بالاخره استاد هم رو صندلی نشستن===> مو که استاد نیستوم ولی استادا همیشه رو صندلی نشستن فقط بعضا پا مشین

نترسید انقدر سوالا آسونه که 1 درجه سوختگی هم نداره===> دست شما درد نکنه یگانه خانم  لطف میکنید

خونسردی خود را حفظ کنید کمر بند های ایمنی و ببندید اماده ؟ بسم الله ===> راستش من باید یه سر باز کنم برم یه دوری بزنم یه خورده ورزش کنم اخه خسته شدم از بس به سوالا جواب دادم ماشاءلله خخخخ خب اماده  هستم بفرمایید یگانه خانم

نظرت درباره یگانه 313 چیه ؟ ایشون هم مثل بقیه خواهران  جای خواهری ارادت داریم خدمتشون ، خانم فعال و پر انرژی ای هستن...

هدف اصلیت تو زندگی چیه ؟اینکه هم برای خودم،خانوادم، هم برای جامعه اسلامی هم برای کشورم  مفید باشم، همچنین  عاقبت بخیر باشمو خدا ازم راضی باشه

معیارات برای ازدواج چیه ؟
1.  مومن بودنشون 2. مومن بودنشون 3. مومن بودنشون 4. درک  و فهمو شعور بالاشون 5. خانواده دار بودنشون 6. اختلاف سنی حداقل دوسال 7. خوش اخلاقی که اینم تو همون موارد 1 تا 3 هست 8. همه موارد

یه انتقاد بزرگ از من ؟
ترجیح میدم توفضای عمومی انتقاد نکنم...مرسی

صندلی داغ من که شرکت نکردید اگه 1 سوال قراره باشه از من ببپرسید  اون چیه ؟
ایا حاظرید برای بدست اوردن دل کسی که دوست دارید همسر ایندتون باشه، همه کارایی که ایشون خوششون نمیاد رو ترک کنید و به کلی بذارید کنار؟

توی مجلس عروسیتون  آهنگ باشه بهتره یا مولودی خوان یا خشک و خالی  ؟
من  خیلی دوست دارم تو مراسم عروسی من حتی یه نفر هم رقص و این برنامه هارو نداشته باشه، دوست دارم وبا خدا قرار گذاشتم تو مراسم عروسیم طوری باشم که خدا راضی باشه، امام زمانم راضی باشه، میخوام اگه منو لایق بدونن تو مراسم  عروسیم ائمه و معصومین رو دعوت کنم  نمیدونم موفق به این کار بشم یا نه ولی این طبیعیه که اگه بخوام این کارو کنم باید از چیز هایی که ایشان  مارا در موردش نکوهش کردن و مارو ازش نهی کردن، دوری کنم ، من معتقدم این رقصایی که تو عروسیا هست حتی بای زنان هم درست نیست  شادی و موزیک باید باشه ولی نه هر شادی ای و نه هر موزیکی...  دلم پره ببخشید زیاد شد... تا هیمن جا بسنده میکنیم

خودت را در 40 سالگی چجور ادمی میبینی ؟ خدا میدونه چطور هستم ولی امیدوارم تا اون موقع به اهدافی که در ذهنم دارم رسیده باشم و شادو مومن باشم مثل الانم نباشو توبه کرده باشم

تاحالا عاشق دختری شدید ؟ هنوزم عاشقشید ؟  بله.......ENOUGH

حاضری برای کسی که دوسش داری تا کجا پیش بری ؟ تا جایی که لیاقت داشته باشن......

نظرت درباره ی خیانت چیه ؟ متنفرم از خیانت

تاحالا اشک دختری و درآووردید ؟ بله روضه میخوندم  صداشون میومد که داشتن سمت زنونه گریه میکردن- نمیونم ولی  احتمال زیاد اره

اگه قرار باشه به من یه شکلکی و اختصاص بدید کدومو میدید ؟

همانطور که شما یه اولویت هایی برای انتخاب همسر دارید
انتظار دارید که همسر مقابلتون معیاراش برای ازدواج چی باشه ؟
معیار هایی که در راستای تحقق هدف من برای ترویج ازدواج اسان هست باشه  مثلا مهریه پایین و خواسته هایی که خدا پسندانه و مسرفانه نباشه....و همچنین خلاف خواسته ائمه و سنت پیامبر نباشه

برای اخرتت تلاش میکنی ؟ همیشه سعی میکنم به فکر اونور هم باشم در همه کارها...

تو فضای مجازی تاحالا دلت شکسته ؟ بله گاها...

غذای مورد علاقه ؟قورمه سبزی(سبزی قورمه)

اگه تو تهران یه موقعیت کاری خیلی خوب پیدا بشه حاضری تهران زندگی کنی ؟اگه ارزششو داشته باشه چرا که نه

مرجع تقلیدتون کیه ؟ اقای مکارشیرازی

اگه 1 میلیارد گیرت بیاد چیکارش میکنی ؟؟ دنبال صاحبش میگردم

چرا محل سکونتتونو زدید تهران شما که قزوینی هستی ؟؟ میخواستم ببینم کی حواسش جمعه

از زنگیت راضی ؟ خداروشکر راضی هستیم به رضای خدا

رفتار و کردار های ممجازیت چقدر شبیه واقعیتته ؟ تقریبا یکیه...ولی نمیشه تو مجازی کسیرو طوری که باید شناخت...  دچار اشتباه زیاد میشیم چون واقعیتو ندیدیدم....

اگه خدا ی فرزند پسر بهت بده ایا مثله خودت تربیتش میکنی یعنی دوست داری مثله خودت بشه  ؟؟ بله ولی باید از من بهترترترتر بشه...

تحصیلاتتونو تا کجا می خواید ادامه بدید ؟ تا هرجا که بتونم من سیری ندارم تا اخرش....

اگه بهت پیشنهاد بشه  برای کار و تحصیل با موقعیت عالی بری اونور آب قبول میکنی ؟ اگه ارزششو داشته باشه شاید ولی اگرم برم من کشورمو دوست دارمو....

از پست هایی که میزارم راضی هستید ؟ اکثرا عاااااااالی هستن  مخصوصا اونی که مربوط به قضاوت زود بود رو خیلی دوست داشتم

بیشتر به کدوم امام ارادت خاصی داری ؟ امام حسین(ع)

بچه هیئتی هستی ؟ تف به ریا

حجاب و از دیدگاه خودتون معنی کنید ؟ حجاب دیواریست بین شیطان و زنان مومنه که سربلندشون میکنه و نمیذاره که شکست بخورن و خدای ناکرده ضربه بخورن....

اگه ی مورد خوب برات پیدا بشه در خودت آمادگی ازدواج و میبینی ؟ یانه امادگیشو که داریم مهم طرفه که درک کنه و شرایطشو داشه باشه...
تاحالا شده از رو عصبانیت یه چیزیو بشکنید ؟ نه یادم نمیاد ...

شیطون انجمن ؟ خودش خخخخخ

پر انرژی انجمن ؟ بازم خودش خخخخ

آشپز انجمن ؟ خانم بانوی افتاب و قمر خانم و یگانه خانم و احسان فقط خدا خخخخخ یه بار یه چایی درست کردو یه نیمرو
و همچنین خانم صبا و بقیه خانما که شرمنده اسم نبردم....

بزرگ انجمن ؟اقا محمد طاها؟؟؟ یا اقا سینا؟؟؟

ولگرد انجمن ؟ نداریم!

فعال انجمن ؟ خیلی از عزیزان  داداش محمد داداش افتاب  خانم صبا خانم قمر خانم حریم  خانم غروب و ..... شرمنده همه رو اسم نبردم

مادر انجمن ؟ قمر خانم؟ یا حریم خانم؟؟

پدر انجمن ؟ اقا محمد طاها یا اقا سید 110 یا اقا سینا

معتاد انجمن ؟ ان شاءلله که نداریم!!

از این سه نفر بیشتر از کدومشون حساب میبری ؟ منزه - انتظار - ادمین
اگه منظورتون ترسیدنه، هیچ کدوم
اگه منظورتون احترام گذاشتنه، همشون

زندگی پر از فراز و نشیب و سختیه  زیر بار مسئولیت برای زندگی ایندتون میرید ؟ شروعش سخته ولی  بالاخره باید رفت
سختی هاشو به شیرینی هاش ترجیح میدید ؟ بنظرم باید سختی بکشیم تو زندگی تا لحظات شیرینی رو ایجاد کنیم....و توقعات بیجا نداشته باشیم....

یه پند یه نصیحت به همه کنید ؟ من خیلی کوچک تر از اونم که بخوام نصیحت کنم به عزیزانم ولی خواهشی که دارم اینه  خیلی خوبه هیچ وقت زود قضاوت نکنیم....

از کدوم سوالم بیشتر  خوشتون اومد ( نگی هیچ کدوما ) ؟ جوابو از کجا فهمیدید؟!؟؟!؟ وای خدای من شما باهوش ترین خانم اینجا هستیدا تبریک میگم
مزاح کردم تقریبا همشون خوب بودن  ممون دست شما درد نکنه

فعلا همینا بسه تا بعد ببینم چی به ذهنم میرسه :)===> موفق باشید چشم
 با آرزوی بهترین ها===> همچنین

التماس دعا ===> محتاجیم به دعا

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [20]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : نازنین زینب »

سلام آقا ایلیا وقت بخیر خیلی وقتتونو نمیگیرم بریم سر وقت سوال===> سلام ممنون خانم زینب  وقت شما هم بخیر بفرمایید
1.معدل دانشگاهتون چنده؟ معدل 15 به بالا نمیگم 19 که ریا نشه
2.اهل ورزش کردن هستید یا نه؟ چه ورزشی؟ بله   در حال حاظر گاها فوتبال و والیبال و پینگ پنگ
3.اوقات فراقت رو چیکار میکنید؟؟ زبان میخونم، چت، ورزش و ...
4.علم بهتره یا ثروت؟ عـــــلم
5.درس خوندن سخت تره یا بیکاری؟  بیکاری سخت تره
6.چرا دوست ندارید بهتون بگن استاد؟ چون استاد نیستم  و خوشم نمیاد بهم بگن استاد
اگه من بهتون بگم استاد ناراحت میشید؟؟ اگه دوست دارید بگید اشکال نداره 
7.قیافه خودتونو وقتی من خیلی مزاحمتون میشم با شکلک نشون بدید خخخخ =====> راستش طور خاصی نیست در ضمن مزاحم نشدید که تابحال همش مراحمت بوده و انجام وظفه زا طرف ما....
8.نظرتون راجع به صندلی داغ====> خوبه بدک نیست  برنامه جالبیه ولی زندش خیلی بهتره
9.من که خیلی دوست دارم رو صندلی داغ بشینم شما هم دوست داشتید؟؟؟  اگه دوست دارید بعداز خودم شمارو معرفی کنم ؟ بهم خبر بدید پس ، ای همچین بدم نمیومد و خوشمم نمیومد...
خب بسه ديگه براتون آرزوی موفقیت دارم برادر ===> ممنون خوشحال شدیم  زینب خانم ، همچنین دست شما درد نکنه بابت سوالات...

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [21]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

به به ببین کی اومده آقا ایلیا اگه پمادی چیزی نیاز داشتی بگو بیارم واست
یه چندتایی سوال دارم جواب بدهPlease
1.اسم واقعیت؟
2. چی شد که اومدی انجمن؟
3.میگما زبانت خیلی خوفه چیکار کردی که اینقد خوب شده؟
4.اگه یه روز امام زمانو ببینی چی بهش میگی؟
5.چرا همه بیشتر از 5تا سوال میپرسن؟(مثلا خود من)
6.دوس داری کدوم یک از بچه های انجمنو از نزدیک ببینی؟
7.بهترین پست ها رو کی میزاره؟<من که میدونم خودمم خخخ>
8.شهید کیه؟
9.اگه بگن الان بلیتاشون آماده س کدومو انتخاب میکنی؟ مشهد کربلا مکه سوریه قم
10.صبح ها که از خواب بیدار میشی اخلاقت چطوریه؟
11. چرا ما پسرا رانندگی مون خوبه؟ولی بعضیا<دیگه نمیگم کیا خخخ> تیر چراغ برق رو به اون بزرگی نمیبینن؟
12. از زندگیت راضی؟ تا اینجا به اهدافت رسیدی؟
13.خواننده مورد علاقه ات؟
14.کربلا رفتی؟ اگه رفتی چی دیدی؟
15.شغل مورد علاقه ات؟
16.همسر آینده تو انتخاب کردی؟اگه مثبته چرا اونو انتخاب کردی؟
17.تا حالا برنج رو با آبلیمو خوردی؟ من خوردم نمک نبود با آبلیمو خوردم ههه
18. خودت رو تو یه خط توصیف کن
19.یه آرزو؟
20.نظرت درباره محمد121؟
21.یه قول بهمون بده.

با ابن کلمات یه جمله بساز
دمپایی نمکدون  خرچنگ مایکل جکسون  جنگل
فعلا همینا بسه نمیخام بیشتر بسوزی خخخ

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ قبل از ظهر نمایش پست [22]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : mohadeseh »
سلام منم اومدم همکار و برادرمهربان 1خوش اومدین به صندلی داغ==>سلام محدثه خانم زحمت کش درخدمتم ممنون
بدون فوت وقت میریم سراغ سوالها==> بفرمایید

تاحالا شده غذات بسوزه؟==> مگه املت و نیمرو هم میسوزه؟== بله شده

چه نوع غذاهایی بلدی بپزی؟ (ذکر 5 مورد کافیه)====> اووووه من یعنی بیشتر از5 تا بلدم مگه!!خخخخخ خب راستش بلدم ، ولی نه خیلی حرفه ای
مثلا استانبولی، و گذاشتن برنج خالی با خورشت نیمرو بلدم خخخخخ دیگه چیکار کنیم دیگه چون گفتید 5 تا ما به همون دوتا بسنده میکنیم

بعد از خدا کی رو بیشتر از همه دوست داری؟ ائمه و خانواده

چقدر برای خودت وقت میزاری؟ کل عمرمو خخخخ من تا وقتی که زنده هستم وقتم برا خودمه دیگه ولی شاید منظورتون این بوده که چقدر
پای ایینه وامیستم به خودم میرسم!!؟!؟؟ نه؟؟؟!

چقدر برای دوستان وقت میزاری؟ تا جایی که لازمشون باشه و بهم نیاز داشته باشن

چقدر برای خانواده وقت میزاری؟ تا جایی که کار داشته باشن باهام و نیاز داشته باشن

چقدر برای خدا وقت میزاری؟ اخ اخ اخ نگید منه گناه کار  خیلی کم خیلیییییی کم

مامانت هر چی درست کنه میخوری یا میگی من اینو دوست ندارم؟نه  من همه رو میخورم با ولع و تشکر فراون اخرشم میگم مادر این انگشتای من کو پس؟ میگه: منظورت چیه میگم: از بس خوشمزه بود انگشتامم خوردم در قلب منی مادر

غذای بیرون یا غذای مامان؟ فقط غذای مادرولی غذای سنتی بیرون رو هم میشه خورد خخخخخ

کتاب یا بازی کامپیوتری؟ بازی کامپیوتری اصلا!!! کتاب

از امپول میترسی؟ بله بدم میاد

اگه خون ببینی غش میکنی؟ غش نه ولی حالم بد میشه

چقد سرت تو گوشی موبایله؟ خیلی کم تر از بقیه، بدم میاد سرم تو گوشی باشه خودم دیگران نهی میکنم از اینکار

نظرت راجب فتح علی شاه قاجار چیه؟  خدا بیامرزدش

اوقات فراغتت بیشتر چجوری میگذره؟ چت، ورزش، مطالعه زبانو....

چقد تلویزیون میبینی؟چند ساعت؟  شاید هفته ای 4 ساعت کم تر خیلی کم میبینم خوشم نمیاد

وقتی معلم نیاد عکس العملت چیه؟ معمولی نه خوشحال میشم نه ناراحت

بعد از ظهر چهارشنبه رو دوست داری؟ اگه حالم خوب باشه دوستش دارم خخخخ بله خیلی

گچ یا ماژیک؟ برا چه کاری؟ خخخخ خب گچ یه صفای  دیگه داره

نماینده کلاس شدی؟ بله منو به زور نماینده میکردن خودم انصراف میدادم خوشم نمیومد

اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟ قضاوت زود  ...

نظرت درباره ی ادامه ی تحصیل "زگهواره تا گور"چیه؟دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟عالیه.  تا گور

دست خطت چطوره و ی عکس ازش بگیر؟‌ دست خطم بدک نیست عکسشم حالا اگه مایل بودید بعدا....

موقع ناهار دوست دارید باکی ناهاربخورید؟ با خانواده  انتظار داشتید چی بگم؟

بهترین هدیه ای که تاحالا گرفتی؟از کی؟ یه ماشین خوشگل موشگل وقتی بچه بودم تولدم بابام خریده بود

چی دوست داری کادو بگیری؟ هرچیزی که  خود طرف  لازمش باشه بیشتر عطرو ادکلن خوبه
کسی تاحالا مهربونی برات قاب کرده بهت کادو بده؟ اوه اوه محدثه خانم این سوالا رو باید بعد از 4 الی 5 سال بپرسید بخدا بله معلم هام

معمولا با کی میری خرید؟ با برادرم

در خرید مشکل پسند هستی؟ خیر

بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟ برای خدا  شبا تنهایی میرم تو حیات و....

تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟بزنم؟ وای محدثه خانم  من نزدم کسیو ولی برادرم منو میخواست تو استخر بکنه تو اب و شوخی.... منم عکس العمل قاطع نشون دادم و دفاع و در نهایت حمله... و فرار طرف مقابل

وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟ پدرو مادرم و مسلمانان غزه و...

برزگ ترین شکستی که داشتی؟ یه بار نمیدونم چرا مادرمو ناراحت کردم خیلیییییییییی ناراحت شدم حتی قلبم شکست

بزرگترین آرزوت چیه؟ اینکه من به جایی برسم که بتونم هم برای اسلام هم برای ایران  کارای بویژه ای بکنم و انقدر ثروت داشته باشم که بتونم مدارس، مساجد و حسینیه های فراوونی بسازم...

وقتی دلت میگیره سراغ کی میری؟ خوده خداو مادرم

وقتی عصبانی هستی چیکار میکنی؟ سعی میکنم خودمو کنترل کنم  و به خدا فکر کنم

اگه بخای محکم بزنی تو گوش یه نفر  اون کیه و به چه علتی ؟ امریکا به علت اینکه خیلی  شکر زیادی خورده

آخرین مسیج گوشیتو چی بود..بنویس اینجا و از طرف کی بود؟ از طرف تنها ترین سردار گفته که  عاشق کی شده بودی؟
فقط بخاطر ترس از سوختگی گفتموگرنه نمیگفتم

آخرین بار کی کتک خوردی؟از کی؟برای چی؟راستشو بگیا===>راستش یادم نیست کی کتک خوردم اها!!! یه برادر کوچکی داریم هر روز منو کتک میزنه منم که چیزی بهش نمیتونم بگم صورتمو چنگ میندازه و گردنمو

اگر بخای به یکی ضد حال بزنی...چه ضدحالی میزنی؟ میگم خب!خخخخ

یه شکایت از خودت به خدا---یه شکایتم از خدا به خودت؟؟؟من از خدا شکایتی ندارم ولی از خودم شاکی هستم بخاطر اینکه نعمت هایی رو که خدا در اختیارم گذاشته اونطور که باید  استفاده نکردم....

آرزوی برآورده نشده؟آرزوی برآورده شده====> یادم نیست  راستش ولی ارزوی براورده نشده رو هم بالا گفتم

دغدغه این روزهای اقا ایلیا چیه؟ازدواج اسان جوانان!!!

10سال بعد اقا ایلیا110 زندگی اش چه جوریه؟ انشاءلله که خوبه

اگه بهت بگن یه هفته وقت داری برا زندگی کردن چیکار میکنی تو این یه هفته؟خب زندگی میکنم سعی میکنم صله رحم کنم چون طول عمرو زیاد میکنه و خیلی کارای دیگه برای سبک کردن سنگینی گناهام و طلب حلالیت....

اگه به خودت بخوای تو بندگی خدا از 0تا 100امتیاز بدی چند میدی؟ بااجازه جز 0 عدید رو نمیتونم بگم
دوست داری کی رو ببینی از بین ادمای رو این کره خاکی اما نمیتونی؟  هرکسیو که دسوت داره منو ببینه ولی نمیتونه...
دوس داری از بین مرده ها که منظورم فوت شده هان کی رو تو خواب ببینی؟ مادر بزرگموو پدر بزرگمو
اولین خاطره کودکی که یادته بگو؟ اتش زدن خونه عمو جان با  بازی با کبریت و....
با کدوم یکی از اعضای خانواده ات صمیمی تری یا باهاش راحت تری؟  همشون
3تا از رفتارهای که وجود داره تو خلقتون اما دوسش نداری رو بگو؟ تو جایی که بهم ریخته هستش نمیتونم درس بخونم در حالی که خیلی میتونن اگه منم بتونم بهتره.... رفتارام بد زیاد داره  اینم هست که گاهاشیطان میره تو جلدم بعد زود قضاوت میکنم....
3تااز رفتارهای که وجود داره تو خلقتون دوسشون داری رو بگو؟ اینارو در صورت وجود من نمیگم خودشما و بقیه کاربرا بگن خواهشا
تابه حال اشک شوق داشتی ؟بگو واسه چی بود؟ نه بابا اینا برا فیلماست خخخخخخ نه یادم نمیاد شایدبعد این باشه

اگه یه نامه بخوای بنویسی به همسر اینده ات بهش چی میگی ازش چی میخوای،حرفات چیه بهش؟ بهش میگم  لطفا خودتونو از نگاه های نامحرم حفظ کنید و شبکات اجتماعی عضو نشید!!! و ازشون خواهش میکنم که امانتی  رو که در وجودشون خدا قرار داده صحیحو سالم  به صاحبش که همون همسر ایندشون هست برسونن
اگه بهت 2تا بلیط سفر بدن 1خارجی و 1هم داخلی کجا میری باهاش؟ خارجی کربلا ، داخلی مشهد
بیکاری هاتو چه جور پر میکنی؟ با برنامه ریزی برای اوقات پر مشغله
چه جور اهنگهای رو بیشتر میپسندی؟ سنتی و پاپو انگلیسی، پاپ های ملایم نه خاک توسری
کجای ایرانو بیشتر دوس داری؟ شمال ایران و دریای خلیج فارس
رنگ مورد علاقه ات چه رنگیه؟ بنفششششششششششش

اقا ایلیا چه رنگیه؟ وا مگه من مدادم؟ ،فقط بنفش

زندگی اقا ایلیا  چه رنگیه؟ ان شاءلله که آبیه

دوست داشتی جای کدوم یکی از اعضای یاران منتظر بودید؟ اوه اوه جای هیچ کدوم دوست دارم همیشه کنارشون باشم و ازشون چیزای خوب یاد بگیرم
بیشتر بیشتر دوست داری عروس شدن کدوم یکی از بچه هارو ببینی ؟ عروس شدن هر کدوم که زیاد دوست داره عروس بشه ولی بیشتر عروس شدن  همه رو ببینم خخخخخ
چن نفر از بچه های اینجا رو از نزدیک دیدین؟؟ کیا رو دوس دارین از نزدیک ببینین؟؟ چند نفری میشن ، همه رو
نماز صباتون اول وقته؟؟ .....
به نظر شما تو ازدواج پسرا سخت گیر ترن یا دخترا؟؟هردکدوم باید سخت گیریای خودشونو داشته باشن ولی یه عده دخترای بد هستن که سخت گیریای الکی میکنن که این رو نمیپسندم چون باعث پایین اومدن امار ازدواج میشه مثل ماشین خونه  بزرگ و....
چرا بابا ها بیشتر قربون صدقه دخترا میرن مامانا بیشتر قربون صدقه پسرا؟؟ چون میخوان حس حسادت بچه هارو بر انگیخته کنن  و ضربدری کار کنن خب خلقت خداست دیگه  کلا اینطوریه
آخرین کتاب غیر درسی که خوندین چی بوده؟؟ پریساتیس و شمشیر خدایان
دوس دارین مهمان بعدی صندلی داغ کی باشه؟ زینب خانم، محمد طاها و سردارو...
دوس داشتین دختر بودین؟؟ نه  ولی شاید جالب باشه  تجربش خخخخ

توی دنیا لبخند چه کسی رو بیشتر از همه دوست داری ؟ و چقدر برای خندیدنش تلاش کردی؟ مادرمو پدرم، خیلیییییی

10نفر از اعضای انجمن و چتروم رو بارسم شکلک توضیح بدید===> اوه اوه  من رسم ش
کل کلا از اول اهمیت نمیدادم چون نمرش کمه صرف نظر میکنم  همه رو میشناسید دیگه خخخخخخخ

نظرتون درباره من چیه و ی انتقاد به من بکنین و منو با ی شکلک نشون بدین

پانزده ریاضی دان معروف دنیا رو نام ببر؟؟؟بازم نگی بلد نیستما باید جواب بدی؟
عه! محدثه خانم شما قرار شد سوال در مورد خودم بکنید درمورد ریاضی دانان دنیا خب   شرمنده قوانین صندلی داغ رو بخونید ببینید چی گفته انتقاد هم من تو ملا عام نمیتونم بکنم  شرمنده  نظرمم در مورد شما: شماهم به جای خواهری ارادت دارم خدمتتون موفق باشید

دوست داری بازم بیام ازت سوال کنم ؟؟؟ اگه شما دوست داشتید حتما بپرسید

خب فعلا بسه ولی حتما بعدا هم میام===>منتظرتون هستم موفق باشیدو دستتون درد نکنه بابت سوالات...

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ قبل از ظهر نمایش پست [23]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

سلام
دوباره اومدم 
خب بدون فوت وقت بریم سراغ سوال 
تو اينترنت بيشتر چه سايتهايي رو میبینید؟

اخلاقتون چطوره؟

یه خاطره بگید؟

چی شد نشستید روصندلی داغ؟

شماره پاتون؟

تا حالا خلاف کردین؟

يه سوتي خفن که تا حالا دادين:

يکي از به يادموندني ترين خاطراتي که تو اين سايت داريد چيه؟

از لحاظ سطح سواد و هوش چند به خودتون میدید؟؟

گفتین که عاشق شدید درسته؟ خب چیکار کردید؟ نتیجه چی شد؟

رفتاری که ازارتون میده ؟

اعتبار چیست وچرا!؟

چطور با اینجا آشنا شدین؟

آخرین پیام گوشیتون؟

آخرین دروغی که گفتید چی بود؟برای چی بود؟نتیجش چی شد؟

یه سوال به انتخاب خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید

تاحالا از نزدیک اسلحه دیدین؟

خونتون فرغون دارین؟ اگه دارین چه رنگیه؟؟(برگرفته ازسوالات سردارعلی )

کارایی ار پی جی ۷ چیه؟؟

دلتون میگره چیکار می کنید؟

با کدوم یکی از این شبکه های اجتماعی آشنایید واز کدوم استفاده میکنید:
لاین   واتس اپ   تانگو   کوکو   وایبر  ساینا  بیی تالک   فانوس  تلگرام   هایک  انار  بیسفون   اینستاگرام  فیسبوک   گوگل پلاس  توییت فیس نما   نیم باز  و... 

تا حالا تو کلاس های دانشگاه سوتی دادین؟

یه جمله تقدیم به امام زمان :

از چه کاری خوشتون میاد؟از چه کاری بدتون میاد؟

اگه بگن جمعه همین هفته روزظهورآقا هست،چیکار میکنید؟

این کلمه GLXکه روی همه چیزی دیده میشه چه معنایی داره؟

بهترین و بدترين خاطره اي كه تو انجمن یاران داشتين

بخش مورد علاقه اتون تو انجمن چيه؟ 

دوست داريد کي بياد تو صندلي داغ ازتون سوال بپرسه؟؟

what are you doing now?

هفت چیزو نام ببرید که تو جهان وجودش الزامیه

کدوم یکی از دعاها بیشتر به دلتون میشینه؟

بزرگترین دروغتون چی بود؟

ان شا الله داماد بشید
ولی اگه عروسیتون دعوتمون نکنید ان شاءالله (زن ذلیل) بشید

موفق و مؤید باشید

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [24]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : *زینب* »
سلام علیکم===> سلام علیکم خانم زینب قوانین رو رعایت کردید ممنون خیلی لطف کردید ولی اگه سوالات بیشتری داشتید بفرمایید در خدمتم
1- توی قوانین صندلی داغ هست فقط 5 سوال میتونین بپرسین چرا اینقد زیاد سوال میپرسن بچه ها؟====> درسته ولی اشکال نداره حتما دلشون پره  بذارید بپرسن
2- یه خاطره  از دوران تحصیلیتون===> وقتی دوم دبستان بودم همه بچه ها یه دفتر 100 برگ برای ریاضی برداشته بودن و کامل پرش کرده بودن  با تکالیفی که معلم میگفت ولی هیچ وقت نگاه نمیکرد، همین باعث شده بود من اصلا دفتر برا ریاضی برندارم وای چشمتون روز بد نبیته!! یه روز معلم فهمید بهم گفت دفترت کجاست؟ گفتم ......... خ خو خونه وای گفت برو بیار!!!!  منم رفتم خونه دیگه  با گریه به مادرم گفتم بیاید بهشون بگید که من اصلا دفتر ریاضی ندارم یادش بخیر نمیدونم چرا یادم نمیاد چیکار کرد معلم
3- چرا اسم ایلیا رو به عنوان نام کاربری خودتون انتخاب کردین؟ راستش ایلیا اسم خوبی هم هست و من دوستش دارم ولی به لطف یکی از ناظران زحمت کش اینجا این اسم به من هدیه داده شد
4-به زور نشوندنتون روی صندلی یه خودتون دوست داشتین؟ نه زوری نبود تقربا ودم نشستم
5-موافقین همه از من یاد بگیرن فقط 5 تا سوال بپرسن؟ بله 100 درصد ولی اگه همه اینطور کنن پس کی منو خسته کنه؟ محدثه خانم که سوالات کنکور رو داده بودن
موفق و موید باشید====> متشکر زینب خانم شماهم همینطور، دستتونم درد نکنه بابت سوالات...

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 2 از 5 < 1 2 3 4 5 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ویژه‌ی ، صندلی ، داغ: ، ايليا ،

« مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « صبا » | (◠‿◕) مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « نازنین زینب » »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:40 بعداز ظهر