انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

مهمان  صندلی داغ اين هفته کسی نيست جز . . . جناب آقای . . . . . . . ايليا110    جمله  ايليا110 در مورد صندلی داغ :   من نمی تونم بفهمم چه نوع صندلی ای هستش این صندلی داغ  زیرا هیچ وقت داغ نیست     زمان برنامه تا پنج شنبه  8 مردادماه 1394می باشد.                                      در صورت استقبال تا هر وقت بخواين تمديدش هم می کنم   قوانین صندلی داغ :   1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل
lilhk ,dCi‌d wkngd nhy: « hXgXh 110 »

موضوع بسته
صفحه 3 از 5 < 1 2 3 4 5 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [25]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : وحید زنجانی »
من والله حوصله تایپ ندارم===> سلام اقا وحید برادر بزرگوارم، خیره ان شاءلله گل گاو زبان بخورید خوبه  برا اعصاب و حوصله...
فقظ ی چنتا سوال می پرسم===> بفرمایید در خدمتم داداش
زبون مادریمون چش بود رفتی زبون اجنویی یاد گرفتی هان====> خب راستش زبان مادری رو که  بلدیم مشکلی نیست، به نظر شما بده که بتونی با افراد خارجی حرف بزی؟ بده که یه زبانبلد باشی و بتونی با کل دنیا ارتباط برقرار کنی؟( زبان بین المللی) در ضمن امروزه زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخورداره اگه بلد نباشید  یقینا میشه گفت که بی سواد هستید . یه چیز دیگه از یکی از استادای بین المللیمون که  یه روز جلسات قبل عید بود کلاس خیلی شلوغ نبود کلا 5 نفر بودیم  داشتن مارو نصحت میکردن ، میگفتن که اگه دانشجوها نتونن کتاب های زبان اصلی( انگلیسی) رو مطالعه کنن  تا 4 ، 5 ساله دیگه باید رسما رشته های مهندسی رو بذارن کنار.... اهمیت بالایی داره  دلیل این حرفشونم اینه که هر کتاب انگلیسی که  منتشر میشه بعد از حدودا 10 الی20 سال ترجمه میکننش به فارسی  .... حالا شما فکرشو بکن اگه بتونی بخونی قدر جلو تر از بقیه هستی و اینکه ترجمه شده رو بخونی و اصلش رو بخونی  خیلی فرق داره  وقتی ترجمه میخونید چیزی که مترجم از ذهنش گذشته رو میخونید ولی وقتی اصلشو میخونید خیلی بهتره  مخصوصا که تو انگلیسی وقتی ترجمه میخوای بکنی به فارسی دچار مشکل میشی چون طوریه که میخونی متوجه میشی ولی وقتی میخوای برگردونی به فارسی برات خیلی مشکله و اختلاف زبان ها  اشتباهات مختلفی به وجود میاره..... اهمیت بالایی داره در کل ممنون
اگه روزی قرار باشه بچه های چت ببینی دوست داری کی رو ببینی====> همونطور که گفتم من دوست دارم همشونو ببینم.....
بنظر ادمین من ازاد می کنه====> نمیدونم اگه بخشیدنی باشه حتما میبخشن ....
راستی اگه قرار باشه بیای زنجان میای منو ببینی لبخند====> خب بستگی داره شما دوست داشته باشی بیام ببینمت یا نه.....
بنظرت سردار ادم عصبی هس===> همه ما مستعد عصبی بودن هستیم ولی  سردار هم بله بعضا خستگی فشار میاره اعصاب نمیداره
نظرت در مورد وحید زنجانی چیست====> یکی از برادرای خوبمونه و ارادت داریم خدمتش امیدوارم تو همه مراحل زندگیش  موفق باشه
چت و انجمن ی کلمه در مورد اینا بگو===> امام زمان (عج)
بهترین دعا که ب ذهنت میاد چیه====> ظهور امام زمان(عج)
الان حوصله داشتی ب سوالات من ج بدی یا نچ====> اختیار دارید من مشتاقانه به سوالاتتون جواب دادم ممنونم بابات سوالاتتون
من اصلا حوصله نداشتم بنویسم ببین چقدر نوشتم===> متشکرم دستتون درد نکنه بابت سوالات...
ببخش===> خواهش میکنم برادر  نفرمایید
لبخند===>

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [26]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : محمد121 »
به به ببین کی اومده آقا ایلیا اگه پمادی چیزی نیاز داشتی بگو بیارم واست===> سلام محمد اقای بزرگوار برادر گل ممنون دشت شما درد نکنه
یه چندتایی سوال دارم جواب بدهPlease===>بفرمایید برادر در خدمتم
1.اسم واقعیت؟===> عرض کردم کوچیکتون سجاد
2. چی شد که اومدی انجمن؟ همونی که منو دعوت کرد چتروم ، انجمن رو هم بهم معرفی کرد، در کل این زبان انگلیسی بود که منو به اینجا اورد هم انجمن هم چتروم...
3.میگما زبانت خیلی خوفه چیکار کردی که اینقد خوب شده؟ خیلی هم خوب نیست ن هنوز دارم میخونم و تمومی هم نداره ، راستش من خیلی علاقه دارم داداش علاقه داشته باشی تمومه
4.اگه یه روز امام زمانو ببینی چی بهش میگی؟فکر نکنم این سعادت نصیب بندگان گناه کار بشه ولی اگه بشه که اونجاباید فکر کنم  ولی فکر نکنم از روی  سنگینی گناهام زبونم باز بشه به حرف زدن  فقط خودمو میندازم به پاشونو گریه میکنم
5.چرا همه بیشتر از 5تا سوال میپرسن؟(مثلا خود من)====> چون منو خیلی دوست دارن خخخخخخ و میخوان خسته بشم، خخخ باید ازشون پرسید خب خخخخخ اشکال نداره راحت باشید من راحتم هرطور که شما راحت باشید
6.دوس داری کدوم یک از بچه های انجمنو از نزدیک ببینی؟ نمیخونید جواب سوالات بچه های دیگه رو ها خخخخخ گفتوم که  همه رو بدون استثنا....
7.بهترین پست ها رو کی میزاره؟<من که میدونم خودمم خخخ> ===> همه دوستانی که من تو انجمن میشناسم پستای خوب میذارن و فعالیت مخلصانه ای دارن شما هم جزوشون هستیدا
8.شهید کیه؟ گفتوم که ، باز میگوم: کسی که از تمام دلخوشیهاش گذشت تا ما اسوده باشیم و امنیت داشته باشیم ....

9.اگه بگن الان بلیتاشون آماده س کدومو انتخاب میکنی؟ مشهد کربلا مکه سوریه قم اول اینکه همشو! ولی اگه یکی قرار باشه انتخاب کنم ، کربـــــــــــــــلا
10.صبح ها که از خواب بیدار میشی اخلاقت چطوریه؟ خیلی عالی  دیگه صبح هم خراب باشه که دیگه نمیشه خخخخخ
11. چرا ما پسرا رانندگی مون خوبه؟ولی بعضیا<دیگه نمیگم کیا خخخ> تیر چراغ برق رو به اون بزرگی نمیبینن؟ چون حواسشون جمع نیست فکر کنم اگه دقت کنن حل میشه منظورت همونایی که پارک دوبل هم نمیتونن؟؟؟
12. از زندگیت راضی؟ تا اینجا به اهدافت رسیدی؟ خداروشکر میکنم  هرچی که هست شکر خدا  ان شاءلله بعد از این بهتر باشه....
13.خواننده مورد علاقه ات؟ تو چه سبکی؟ تو پاپ  فرق نمیکنه ولی شهرام شکوهی خوبه، سنتی هم همشونو دوست دارم

14.کربلا رفتی؟ اگه رفتی چی دیدی؟ نه متاسفانه خیلی دوست داروم برم  ان شاءلله که همگی باهم یه روز کربلا باشیم....
15.شغل مورد علاقه ات؟ راننده تریلی با مدرک پایه یک ارسطو اخ اخ اخ اخ  مرد حساب  منو یاد ارسطو اندااختی
16.همسر آینده تو انتخاب کردی؟اگه مثبته چرا اونو انتخاب کردی؟ فعلا نه ولی امیدوارم شما به اونی که انتخاب کردی برسی بگو ببینوم چرا اونو انتخاب کردی؟ شرایط همسر اینده رو  تو سوالات بچه ها گفتم.....
17.تا حالا برنج رو با آبلیمو خوردی؟ من خوردم نمک نبود با آبلیمو خوردم ههه منم فکر کنم امتحان کرده باشم خخخخخ
18. خودت رو تو یه خط توصیف کن===> بنده ای گناه کار با اخلاقی نه چندان خوب و امیدوار به رحمت خدا عاشق زبان انگلیسی و برنامه نویسی......
19.یه آرزو؟====> اینکه من به جایی برسم که بتونم هم برای اسلام هم برای ایران  کارای بویژه ای بکنم و انقدر ثروت داشته باشم که بتونم مدارس، مساجد و حسینیه های فراوونی بسازم...
20.نظرت درباره محمد121؟ یکی از برادرای گلمونه من خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنه دربارهش میدونم باهام دردو دل میکرد ولی منو نمیشناخت خخخ، ارادت داریم خدمتم  ارزومند ارزوهاشیم به قول یکی از بانوان و همچنین امیدوارم در امر ازدواج موفق باشه....همچنین در تمامی مراحل زندگیش
21.یه قول بهمون بده.====> قول میدم اگه قولی بهتون دادم زیرش نزنم
قول میدم اگه دعوتم کنید عروسیتون بیام مزاحمتون بشم شما و همه برادرای گل اینجا..... به شرط اینکه مو هم دعوت کردو تشریف بیارید

با ابن کلمات یه جمله بساز===>چشم
دمپایی - نمکدون - خرچنگ - مایکل جکسون - جنگل====> یه جمله؟ چشم: با دمپایی رفته بودم جنگل دیدم مایکل جکسون زیر درخت نشسته دستشم یه نمکدونه  و نمک میزنه به خرچنگ و نوش جان میکندش اگه بگی بد بود به سردار میگما!!!
فعلا همینا بسه نمیخام بیشتر بسوزی خخخ=====> ممنون لطف کردید عامو مو عاشق بچه های با معرفت هستوم. ممنون برادر گلم بابت سوالت خوبتون و دستتون درد نکنه موفق باشید

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [27]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

نوشته شده توسط : ایلیا110 »
نوشته شده توسط : محمد121 »
ب
20.نظرت درباره محمد121؟ یکی از برادرای گلمونه من خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنه دربارهش میدونم باهام دردو دل میکرد ولی منو نمیشناخت خخخ، ارادت داریم خدمتم  ارزومند ارزوهاشیم به قول یکی از بانوان و همچنین امیدوارم در امر ازدواج موفق باشه....همچنین در تمامی مراحل زندگی

هاااا دردو دل کی؟؟  عجبا خخخ یادم نمیاد تو خصوصی بهم بگو. دمت گرم

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [28]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

خواب هایی که میبینی معمولا تعبیر دارند یا نه خواب های معمولی میبینی؟

عجیب ترین خوابی که دیدی و هنوز هم یادته مربوط به چن سال پیش بود؟

از نظر شما گريه كردن نشونه ي ضعف؟

به آدم هاي مجازي اعتماد مي كنيد؟

تا حالا شده قهر کنی و از خونه بری؟

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشید چیه؟

کارتون چیه؟دوستش دارین اگه نه که دوست داشتین چه کاره بودید؟

زیباترین جمله از نظر شما؟

تا چه اندازه ميشه تو زندگي گذشت كرد؟

تربیت فرزندان در زمان قدیم رو قبول داشتید یا زمان حال رو ؟ چرا؟

فکر میکنی چند سال عمر کنی؟!

با کار کردن خانم ها در بیرون منزل موافقید ؟

اجازه ادامه تحصیل به همسرتون میدید ؟

سخت ترین کاری که تو زندگیتون انجام دادین چی بوده؟

چند بار دست مامان باباتون و بوسیدید؟

نمازاتون چند دقیقه طول میکشه؟ عادت کردید به اول وقت یا نه هنوز ؟

.به نظرتون آدمها خوبه که رک باشن یا تو لفافه حرف بزنن؟

.چقدر نظر بقیه درباره ی خودتون براتون مهمه؟

.شعارتون توی زندگی چیه؟

با حرفاتون شده دله کسی و بشکنید ؟

از چه نوع بوی عطری خوشتون میاد ؟ خنک - شیرین - تند - گرم-

دختر آرزوهاتونو پیدا کردید ؟

فکر میکنید به اون کسی که دوسش دارید .عاشقشید میرسید ؟

چقدر برای عشقتون ارزش قائلید ؟

معشوقتون حرفاتونو گوش میکنه به خواسته هاتون عمل میکنه ؟

چه جور ادم هايي رو به هيچ عنوان نميتوني تحمل كني؟؟

مستدام باشید یاعلی

می پسندم        0 

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [29]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : محمدELE »
سلام====> سلام مجدد  اقا محمد  برادر بزرگوار
دوباره اومدم ====>welcome back
خب بدون فوت وقت بریم سراغ سوال ====> go ahead man
تو اينترنت بيشتر چه سايتهايي رو میبینید؟===>  انجمن ها، چتروم ها، تصاویر و خدانک ها، وبلاگ بعضا، سایت های دانشگاه ها، شایت های اموزش زبان داخلی و خارجی و .....

اخلاقتون چطوره؟=====> نمیدونم والله شما باید بگید. خوبه؟؟؟

یه خاطره بگید؟یه بار با بچه ها قرار گذاشته بودیم بریم بیرون ، بهار بود 5 نفر بودیم میخواستیم باربیکیو ببریم.... به هر شکل رفتیم و هوا بقدری افتاب و گرم بود که نمیشد گاها تحمل کرد ، ما مشغول روشن کردن اتیش بویدیم....  اتیش تازه پاگرفته بود  و ما داشتیم تا چوبا زغال میشن عکس میگرفتم باهم یهو هوا به کلی زیرو رو شد!!! بارونی اومد که من یه چیز میگم و شما یه چیزی میشنوید یه چادر هم برا اطمینان برده بودیم سریع بازش کردیم رفتیم داخلش دقیقا نیم ساعت بارون بکوب اومد، ما داخل نشسته بودیم ولی بارون دیگه به داخل هم نفوذ کرده بود  هیچی دیگه خیس خالی شدیم دست جمعی و چاره ای هم نداشتیم، بعد از اینکه بارون افتاد، رفتیم یبرون دیدیم اتیش هنوز یه نیمچه جونی داره  دوباره بپاش کردیم مثل اینکه فیلمو میکشن جلو همه چیز سریع میشه ها، اونطوری غذارو اماده کردیمو خرودیم.... بعد ما هنوز تموم نکرده بودیم ، مجدد بارون داشت شروع میکرد که ما دیگه زود جمع کردیمو خدانگهدار اتفاقا عکسشم دارم ولی نمیشه گذاشت ..... هیچی دیگه با بچه ها هر موقع میریم بیرون بارون هم با ما میاد!!   تصمیم گرفتیم هر جا خشکسالی شد ما بریم اونجا بریم پیکنیک.... شرمنده سرتونو درد اوردم

چی شد نشستید روصندلی داغ؟ صبا خانم گفتن معرفیتون کنم ما هم مخالفت نکردیم...

شماره پاتون؟47

تا حالا خلاف کردین؟ چه نوع خلافی؟ مو که همش خلاف میکنم برادر خخخخخ  باید بپرسی تابحال کار درستی کردی؟؟؟؟

يه سوتي خفن که تا حالا دادين: سوتی  راستش یادم نمیاد زیاد سوتی نمیدم سوتی برا اونایی هستش که زیاد حرف میزنن من معمولا خیلی حرف نمیزنم و دیگران اینو میذارن پای خجالتی بود، متاسفانه یادم نمیاد سوتی.....

يکي از به يادموندني ترين خاطراتي که تو اين سايت داريد چيه؟ اینکه با دوستانی مثل شما و برادرای گل و بانوان بزرگوار و مطلع از  علوم مختلف اشنا شدم و تونستم کنارشون فعالیت ناچیزی داشته باشم...

از لحاظ سطح سواد و هوش چند به خودتون میدید؟؟ ازچند نمره؟؟؟؟؟؟؟ سواد که هنوز مشغولیم  ان شالله وقتی  رسیدیم پای گور این سوالو بپرسید تا بگم و نمره کل رو هم بگیدا
هوش هم  باید باز دیگران جواب بدن ولی بد نیست....

گفتین که عاشق شدید درسته؟ خب چیکار کردید؟ نتیجه چی شد؟===> بله، هیچی ، هیچی

رفتاری که ازارتون میده ؟ دورویی و بی احترامی و قضاوت زود

اعتبار چیست وچرا!؟ اعتبار  اعتبار است چون اعتبار است   از اون سوالا بودا جواب منم از اون جوابا بود

چطور با اینجا آشنا شدین؟ به وسیله یکی از ناظران اینجا به نام اقا  محمدطاها  برای اموزش زبانو.....

آخرین پیام گوشیتون؟ اوه اوه  اطلاعات گوشیمو همهر و فهمیدید که  سردار هم پرسید همینو ولی الان یکی  پیام داده که چرا پیام هاتو میذاری تو سایت خخخخخخخ منم جواب دادم چشم دیگه نمیذارم

آخرین دروغی که گفتید چی بود؟برای چی بود؟نتیجش چی شد؟ راستش دروغ گفته باشمم اینجا نمیگم چون بازگو کردن و علنی کردن گناه ، گناه رو چند برابر میکنه عذابشو ولی یادم نمیاد دروغ کی گفتمو چی بودو چیشد.....

یه سوال به انتخاب خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید===>  به نظرتون اگه جنگ بشه شما برای دفاع از کشور میرید؟ اگه زنده باشیم  با کمال میل.....

تاحالا از نزدیک اسلحه دیدین؟ بله خیلی تیر اندازی کردیم شاید نزدیک 30 الی 40 بار با کلاش ولی دوشکا ، تیربار ، ارپی چی، قناسه رو فقط اموزششو دیدیم و با تفنگ بادی هم که تا دلتون بخواد ......

خونتون فرغون دارین؟ اگه دارین چه رنگیه؟؟(برگرفته ازسوالات سردارعلی ) خونه نه ولی دامداریمون هست نارنجی خدا حفظ کنه داداش سرداره گل رو

کارایی ار پی جی ۷ چیه؟؟ برای تخریب  مواضع دشمن به کار میره از جمله  تانک ، سنگر و جمعیت.....

دلتون میگره چیکار می کنید؟  میرم حیات قدم میزنمو، گریه  برای خدا..... و دردو دل با خودش

با کدوم یکی از این شبکه های اجتماعی آشنایید واز کدوم استفاده میکنید:
لاین   واتس اپ   تانگو   کوکو   وایبر  ساینا  بیی تالک   فانوس  تلگرام   هایک  انار  بیسفون   اینستاگرام  فیسبوک   گوگل پلاس  توییت فیس نما   نیم باز  و... 
قرمز هارو اشنایی دارم
آبی هارو استفاده میکنم

تا حالا تو کلاس های دانشگاه سوتی دادین؟ خیر سوتی های دیگرانو  توجیح کردم ولی اینکه خودم  بدم نه

یه جمله تقدیم به امام زمان :خیلی دوست دارم از یاران واقعیتون باشم  شفاعت مارو پیش خدا بکنید برای ما دعا کنید .....

از چه کاری خوشتون میاد؟از چه کاری بدتون میاد؟ از امر به معروف و نهی از منکر و اشتی دادن دیگران خوشم میاد، از قضاوت زود و ندانسته هم خیلی بدم میاد

اگه بگن جمعه همین هفته روزظهورآقا هست،چیکار میکنید؟ سعی میکنم خودمو اماده کنم و توبه کنمو کارای خوب انجام بدم و خداروشکر میکنمممممممممممممممممم چی از این بهتر!!؟ یه عمر دعامون همین بوده

این کلمه GLXکه روی همه چیزی دیده میشه چه معنایی داره؟  مدل یه سری گوشی های ایرانیه معناشو نمیدونم راستش همچنین ماشین...

بهترین و بدترين خاطره اي كه تو انجمن یاران داشتين===> بهترینش اینکه یه خانمی با من بد حرف زد من بجای اینکه مثل خودشون جوابشونو بدم فقط سکوت کردم بعد خودشون اومدن خصوصی و معذرت خواهی کردنو حلالیت خواستن....
بد ترین ش اینکه من باعث شدم  یکی زا کاربرا از دستم ناراحت بشه ....

بخش مورد علاقه اتون تو انجمن چيه؟  راستش همه جاش خوبه و عالی ولی من طب سنتی رو خیلی دوست دارم

دوست داريد کي بياد تو صندلي داغ ازتون سوال بپرسه؟؟ دوست دارم خوده ادمین بیاد و منزه خانم وقمرخانم و جناب سینا و حریم خانم و بانوی آفتاب ، پسر آفتاب، سید 110، سعید 313 و .....

what are you doing now? =====>I am writing your answers in hot chair...lol

هفت چیزو نام ببرید که تو جهان وجودش الزامیه ====>  پروردگاری مدبر ( خدا)، چراغ راهنما برای ما( ائمه و نبوت)، دلخوشی، تلاش، اکسیژن، موفقیت، همسر خوب و ارامش

کدوم یکی از دعاها بیشتر به دلتون میشینه؟ الهم عجل لولیک الفرج- ربِّ زِدنی علما

بزرگترین دروغتون چی بود؟ به دوستم گفتم دوستت ندارم

ان شا الله داماد بشید====> شماهم همینطور برادر گلم امیدوارم همه جوانان چه دختر چه پسر  خوشبخت بشنو  بتونن انتخاب همسر رو درست انجام بدن....
ولی اگه عروسیتون دعوتمون نکنید ان شاءالله (زن ذلیل) بشید====> شما تشریف بیارید مراسم برا خوتونه ان شاءلله دعوت هستن همه یاران منتظر به شرط اینکه منت بذارن سرمونو تشریف بیارن

موفق و مؤید باشید====> متشکرم ممنون بابت سوالات....

می پسندم 1     0  1 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [30]
بانو
rating
شماره عضویت : 1917
حالت :
اعتبار کاربر : 7260
پسند ها : 406
حالت من :  Mashghool.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

...Hi Mr.Iliya
?How are you today
???Is your seating hot now

....ok....I have some questions and you should answer
?How was youchildishness 
?What is your best behavior
?Are you honesty about every things
?Do you wear tuxedo every where
???How often did your mother punish you
?Do you iron your clothes yourself
???Can you cath more flies with honey than vinegar

???What is your idea about Talatom Khamoosh

!!!If I have  some problemes in my questions....you should forgot it

....Thank you so muchchchchch

...Have a good time

ویرایش ارسال توسط : تلاطم خاموش
در تاریخ : سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ بعد از ظهر

دلیل ویرایش : ^_^I don`t know ^_^

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : تلاطم خاموش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [31]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : یگانه 313 »

خواب هایی که میبینی معمولا تعبیر دارند یا نه خواب های معمولی میبینی؟  معمولا تعبیر دارن ولی من دنبالشون نمیرم تاگیا یه خواب دیدم که با همه خوابا فرق میکرد

عجیب ترین خوابی که دیدی و هنوز هم یادته مربوط به چن سال پیش بود؟ همین یه چند هفته پیش بود، همش فکر میکنم تعبیرش جوان مرگ شدنه ولی نمیدونم  چیه دقیقا....

از نظر شما گريه كردن نشونه ي ضعف؟ خیر به نظر من گریه اصلا هم مختص به زنان نیست و نشانه ضعف هم نیست امام علی ع هم برای چاه دردو دل میکردنو گریه....

به آدم هاي مجازي اعتماد مي كنيد؟ اگه قابل اعتماد باشن بله

تا حالا شده قهر کنی و از خونه بری؟ خیر

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشید چیه؟ خوده خدا به واسطه امام زمان عج و امام حسین ع

کارتون چیه؟دوستش دارین اگه نه که دوست داشتین چه کاره بودید؟  محصلم   ...

زیباترین جمله از نظر شما؟ اعتماد کسی که دوستت داره رو نشکن...

تا چه اندازه ميشه تو زندگي گذشت كرد؟ تا جایی که طرف مقابل دچار اشتباه نشه و پررو نشه

تربیت فرزندان در زمان قدیم رو قبول داشتید یا زمان حال رو ؟ چرا؟ زمان قدیم بهتر بوده  چون احترام گذاشتنو خوب  بلد بودن و خوب یاد میگرفتن و خانواده ها بیشتر دور هم بودن همین خودش به بچه ها به صورت عملی احترام گذاشتن و طرز برخورد با دیگرانو یاد میده....ولی الان این شبکه های اجتماعی و بعضا هفته به هفته هم  همدیگرو بعضی جاها نمیبینن.... ولی الانم میشه درست تربیت کرد حتی بهتر زا قدیم  منتهی باید رانشناسانه و با علمو فکر رفتار کنیم با فرزندان....

فکر میکنی چند سال عمر کنی؟! هرچقدر که خدا بخواد

با کار کردن خانم ها در بیرون منزل موافقید ؟خیر به نظرم زن باید خونه باشه و تربیت فرزندان رو در غیاب پدر انجام بده و کارای مربوط به خانه اگرم میخواد کار کنه و کمک خرج بشه نباید بره بیرون کار کنه بلکه باید تو خونه کار کنه کارایی مثل خیاطی و ....

اجازه ادامه تحصیل به همسرتون میدید ؟  خیر

چند بار دست مامان باباتون و بوسیدید؟ خیلی ...

عادت کردید به اول وقت یا نه هنوز ؟اول وقت؟ منظورتون چیه؟ اگه نمازه  باید بگم عادت کرده بودمم ولی اخیرا یخورده   خراب شده باید دوباره سعی کنم....

.چقدر نظر بقیه درباره ی خودتون براتون مهمه؟ طبیعتا بستگی داره اون طرف کی باشه، ولی خب انتقاد پذیرم ولی نه به صورتی که برا دیگران زندگی کنم ...

تند - .عاشقشید میرسیچقدر برای عشقتون ارزش قائلید ؟ راستش این سوالو متوجه نشدم اگه ممکنه تصحیحش کنید ممنونطبیعتا خیلی.....

معشوقتون حرفاتونو گوش میکنه به خچیشده میشه مارو هم در جریان بذارید؟

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [32]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تلاطم خاموش »

...Hi Mr.Iliya===>سلام خانم تلاطم خاموش 
?How are you today=====> so-so tnx how about you?
???Is your seating hot now=====> not yet, but I hope to countinue so ( cold)
   ....ok....I have some questions and you should answer====> ok tnx
?How was youchildishness =====> actually it was ok, but I was too buzy...
?What is your best behavior===> well, this question is one of that kind of questions that you and other friends and users should answer...
?Are you honesty about every things====> actually I dont want call myself a honest person, but I've always tried to tell the truth....
?Do you wear tuxedo every where====> approximately yes, but not so formal....
???How often did your mother punish you=====> lol, almost never, my mother is one of my best friends and we love eachother so muuuuuch, my mother lately told me that choose a girl and have a good time, but I respond her that I don't want to be in shuch a hurry....
 ?Do you iron your clothes yourself====> almost all the time my mother and my little siste do that, but if they don't be at home  or be buzy, I myselft will do that
???Can you cath more flies with honey than vinegar===> cath=catch*{{ unfortunately I've forgotten the meaning of this idiom please tell the meaning than I will reply thnks so much}}

???What is your idea about Talatom Khamoosh====> she's  one of our honorable sisters too, and she don't like the men who like say excuse me bacause of their mistakes

!!!If I have  some problem in my questions....you should forgot it===> no problem it was very good thanks so much

....Thank you so muchchchchch====> u r wlc

...Have a good time=====> you too tnx

می پسندم 1     0  1 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ بعد از ظهر نمایش پست [33]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

یه دعای ویژه برای تمامی ادما چه یاران منتظر چه ادمای واقعیت بکن ؟

ویرایش ارسال توسط : یگانه 313
در تاریخ : سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ قبل از ظهر نمایش پست [34]
عضو
rating
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
پسند ها : 696
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

به یا الله مش ایلیا گل و گلاب
اقا معذرت که زود تر از این نتونستم بیام

خب خب خب خب خب خب خب خب بریم سراغ سوالا این جا دیگه رفاقت معنی نداره

یه دعای که زیاد میگین چی هست ؟

همین الان منو نصیحت کن ؟

خواننده مورد علاقه ات کی هست ؟

فقط باچند تصویر رابطتون رو با یه  معصوم نشون بدید...

خونتون مرغو خروس دارین؟

نظرتون راجع به این عکس چیه؟

تابه حال عاشق شدید؟چیکار کردین؟نتیجه چیشد؟

-چه کاری بیشتر از همه عصبانیت میکنه؟

-چه کاری بیشترین آرامش رو بهت میده؟

-تیکه کلامتون چیه؟

-از وضعیت الانت راضی هستی؟

-آخرین باری که گریه کردین کی بود برای چی بود؟

در طول روز چه مقدار به امام زمان فکر می کنید وچقدر برای ظهورشون تلاش دارید؟

نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟

حرارت صندلی چجوریاست ؟ بیشترش کنم ؟!

اهل درد دل هستید ؟ اگه آره بیشتر با کی ؟

غیرت از نظر شما یعنی چی ؟

دوست دارید همسر ایندتون دقیقا چه ویژگی های ظاهری و باطنی داشته باشه؟

تاحالا چندبار از مدرسه فرار کردین؟

آخرین بار کی دعوا افتادین و کتک خوردین؟

مدل گوشیتون؟

اگه بهت بگن فقط یه روز دیگه زنده ایی و تو اون روز چکارایی انجام میدی؟

- اگه یه روزی بیاید انجمن و ببنید انجمن و بستن و چت روم هم همینطور شما چه حسی بهتون دست میده؟

شهید به کی میگن ؟؟؟

-نظرتون راجع به دروغ مصلحتی چیه؟

نظرتون راجع ب دانشگاه ها(تو ایران)چیه؟

اگه 10 میلیارد داشته باشید چه کارایی میکنید؟(ما رو هم فراموش نکنید)

اگه جادوگر بوديد من رو به چي تبديل ميكرديد؟

-اگه اجازه داشته باشي اسم منو عوض کني چي ميزاري؟

از کدوم ایه قران بیشتر خوشتون اومده؟وچرا؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : سعید313
اگر توانایی تولید مطالب دینی و مهدوی را نداریم
توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ قبل از ظهر نمایش پست [35]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

سلام ایلیا خیلی دلم میخواد به سبک خودم ازت سوال بپرسم اما می ترسم ناراحت بشی

در مورد سوالات بچه ها و جواب هات هم برام سوال پیش اومده

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [36]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : امیرعلی19 »

سلام ایلیا خیلی دلم میخواد به سبک خودم ازت سوال بپرسم اما می ترسم ناراحت بشی===> سلام اقا امیر گل برادر بزرگوار دلوم براتون تنگ شده بود، من راضی هستم شما هرطور که دوست دارید سوال بپرسید امیر اقا ی گل پس بفرمایید بسم الله

در مورد سوالات بچه ها و جواب هات هم برام سوال پیش اومده====> بفرمایید در خدمتوم برار

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 3 از 5 < 1 2 3 4 5 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ویژه‌ی ، صندلی ، داغ: ، ايليا ،

« مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « صبا » | (◠‿◕) مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « نازنین زینب » »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:55 بعداز ظهر