انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

مهمان  صندلی داغ اين هفته کسی نيست جز . . . جناب آقای . . . . . . . ايليا110    جمله  ايليا110 در مورد صندلی داغ :   من نمی تونم بفهمم چه نوع صندلی ای هستش این صندلی داغ  زیرا هیچ وقت داغ نیست     زمان برنامه تا پنج شنبه  8 مردادماه 1394می باشد.                                      در صورت استقبال تا هر وقت بخواين تمديدش هم می کنم   قوانین صندلی داغ :   1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل
lilhk ,dCi‌d wkngd nhy: « hXgXh 110 »

موضوع بسته
صفحه 4 از 5 < 1 2 3 4 5 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [37]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

سلام ایلیا

اول بگم خیلی کار خوبی کردی که سوالات بچه ها رو به شکل نقل قول گذاشتی بعد جواب ها رو جلوی هر سوال نوشتی این طوری من خودم همه سوال و جواب ها رو تونستم راحت بخونم ممنون از این شیوه عالی

اما همون طور که منو می شناسی خیلی دلم میخواد اذیتت کنم و لذت ببرم صندلی داغ هم بهترین فرصته

حالا سوالات:

1. وقتی من بهت میگم فخرفروش چه حسی داری؟از نظر خودت چه اندازه فخرفروش هستی؟
از1 تا 100 یه نمره به خودت بده من بهت نمره کامل یعنی 100 رو میدم

2. چرا بعضی از جواب هات مشکوکه؟علاقه به رنگ زشت بنفش که به قول سردار زنونه است و اینکه گفتی دختر بودن جالبه و از همه عجیب تر چرا سن ات رو مثل خانم ها بیست سال و اندی گفتی؟

3. اگه دختر بودی دوست داشتی اسمت چی باشه؟

4. چند تا زن داری؟راستشو بگو

5.دوست داشتی 4 تا زن داشته باشی و از هر زنت خدا بهت یه 11 قلو بده مثل این
  :
http://haraznews.com/20846

7.چرا سوالاتی که بچه ها ازت پرسیدند اینقدر تکراری داره؟

8. چه مدته زبان انگلیسی کار می کنی؟در چه حدی رسیدی؟
من عاشق زبان انگلیسی ام متاسفانه یه مشکلاتی دارم فعلا نمیتونم حرفه ای آموزش ببینم

9.از اعدام می ترسی؟

10. خشن هستی یا ملایم؟

11.تا حالا تو دنیای مجازی دل کسی رو شکستی؟

12.از سوالاتم ناراحت شدی؟

13. وقتی من اذیتت می کنم ناراحت میشی؟

14.اگه ناراحت نمیشی بگو دوباره بهت بگم فخرفروش

التماس دعا

ویرایش ارسال توسط : امیرعلی19
در تاریخ : چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [38]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : امیرعلی19 »
سلام ایلیا====>  سلام علیکم  آقا امیر علی گل برادر بزرگوارم

اول بگم خیلی کار خوبی کردی که سوالات بچه ها رو به شکل نقل قول گذاشتی بعد جواب ها رو جلوی هر سوال نوشتی این طوری من خودم همه سوال و جواب ها رو تونستم راحت بخونم ممنون از این شیوه عالی==> قابل تورو نداشت داداش گلم  لطف داریخوشحالم که خوشحال هستیو راحت تونستی بخونی خداروشکر

اما همون طور که منو می شناسی خیلی دلم میخواد اذیتت کنم و لذت ببرم صندلی داغ هم بهترین فرصته===> من قربان شما بشم همینه که منو عاشق شما کرده  درخدمتم

حالا سوالات:

1. وقتی من بهت میگم فخرفروش چه حسی داری؟از نظر خودت چه اندازه فخرفروش هستی؟===> طبیعتا باید شخص ناراحت بشه وقتی اینو بهش میگن ولی من از دستت ناراحت نمیشم چون فخر فروش نیستم البته فقط خداست که از نیات ما خبر داره پس  درموردش حرف نزنیم بهتره
از1 تا 100 یه نمره به خودت بده من بهت نمره کامل یعنی 100 رو میدم===>نمره من خیلی کمه نمیدونم باید شما بدید بهم نمره رو

2. چرا بعضی از جواب هات مشکوکه؟علاقه به رنگ زشت بنفش که به قول سردار زنونه است و اینکه گفتی دختر بودن جالبه و از همه عجیب تر چرا سن ات رو مثل خانم ها بیست سال و اندی گفتی؟===> چون مشکوکه /////بنفش رو واقعا دوست دارم!!!///// خب نگفتم که دوست دارم ، منظورم اینه که تجربه هرچی میتونه جالب باشهسنمم دقیقشو  انتظار نداشته باش بگم قربونت بشم

3. اگه دختر بودی دوست داشتی اسمت چی باشه؟====> اوه اوه امیر جان خب اگه بودم دوست داشتم اسمم فاطمه زهرا باشه

4. چند تا زن داری؟راستشو بگو====> راستش هنوز هیچی

5.دوست داشتی 4 تا زن داشته باشی و از هر زنت خدا بهت یه 11 قلو بده مثل این
  : اوه اوه  با اینکه هرچی خدا بخواد همونو قبول میکنیم ولی دیگه اینهمه نه دوست داشتین نیست،  میدونی....؟
http://haraznews.com/20846

7.چرا سوالاتی که بچه ها ازت پرسیدند اینقدر تکراری داره؟ ====> یا دوست دارن منو خسته کنن یا سوالات بقیه رو نمیخونن

8. چه مدته زبان انگلیسی کار می کنی؟در چه حدی رسیدی؟====> به صورت حرفه ای نزدیک  دو سه سال... در حدی که بتونم مشکلات بچه هارو اینجا برطرف کنم و با یه شخص انگلیسی گپ بزنم
من عاشق زبان انگلیسی ام متاسفانه یه مشکلاتی دارم فعلا نمیتونم حرفه ای آموزش ببینم====> به نظروم  علاقت فقط زبانیه  اگه واقعی باشه وقتتو تقسیم میکنی همونطور که ما گشنمون میشه اگه تو بدترین شراطی کاری و شلوغ هم باشیم وقتشو داریم و کنار نمیذاریمش!

9.از اعدام می ترسی؟===> ترس داره   خداوکیلی نداره؟

10. خشن هستی یا ملایم؟ ملایمم بیشتر اوقات ولی به جاش خشن

11.تا حالا تو دنیای مجازی دل کسی رو شکستی؟ خب من باید بپرسم ولی دل فکر نکنم!!! امیدوارم که یانطور نبوده باشه اگه کسی هست که دلش شکسته من حاضرم هرکاری کنم تا حلالمون کنه و از همین جا معذرت میخوام

12.از سوالاتم ناراحت شدی؟====> به هیچ وجه من الوجوه!! خوشحالم شدم عالی بود سوالاتت

13. وقتی من اذیتت می کنم ناراحت میشی؟====> گفتم که این اذیت کردناته باعث شده من عاشقت باشم

14.اگه ناراحت نمیشی بگو دوباره بهت بگم فخرفروش====> من ناراحت نمیشم فقط اینو بگم که پیش دیگران بهم نگو اینو چون اونا یه موقع فکر میکنن تو ادم بی ادبی هستی  تو خصوصی هرچقدر دوست داشتی بگو من در خدمتم داداش گلم

التماس دعا====> محتاجیم به دعا ممنون  خوشحالم کردی بازم اگه سوال داشتی من در خدمتم داداش دستتم درد نکنه بابت سوالاتت

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [39]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif

سلام اقا ایلیا وقت بخیر

با اجازه ....
1.به نظرت یه روز شهید میشی ؟؟ اون چیزی که تو دلته بگو ...
2. سه راهی شهادت میشه معنیش کنی ؟؟
3. چه ویژگی در وجودت هست که کسی نمیدونه و خودت اونو دوست داری ؟؟
4.چرا بعضیا از ادما خیلی خوبن ؟؟
5 . چرا بعضی ادما به خدا میرسن ؟؟رمز این عاشقی رو میدونید ؟؟
6. اصلا عشق خدا چجوریه ؟؟
7. چقدر  قدر خودتو میدونی ؟؟
8.تا حالا شده دلیل بی قراریاتو ندونی ؟؟

9.میشه یه دعای قشنگ که از عمق احساست باشه برا ظهور اقا امام زمان بکنی ؟؟ از خودت باشهبا توجه به حال و احساس الانت . ....

... برات ارزوی موفقیت میکنم ...

ان شالله دوماد بشی

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ قبل از ظهر نمایش پست [40]
عضو
rating
حالت :

سلام ایلیا

منظورم از نمره در مورد فخرفروشی بود چه میزان فخرفروش هستی؟

من که می دونم 110 سالتهخب وزنتو بگو وزن واقعی رو بگی ها

یکیس از سوالاتم حذف شدهپرسیدم چرا به سردار گفتی کتکت نزنه؟سردار خطرناکه یا تو ازش می ترسی؟

ایلیا اگه بچه ها میخوان با تکرار سوالات اذیتت کنه روش خسته کننده ایه من پیشنهاد میدم از روش های من استفاده کنن

من که منتظر بودم بیای چت تو خصوصی بهت بگم فخرفروش تازه چرا در مورد من فکر بد بکنن

مثلا من متخصص جشن پتوی مجازی هستم با ربات هم دوستم بهش میگم خاطی شون کنه

میگم تا الان وضعیتت روی صندلی داغ چه طور بوده؟از اول تا حالا؟

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [41]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : امیرعلی19 »
سلام ایلیا====> سلام مجدد اقا امیر علی گل برادر بزرگوار

منظورم از نمره در مورد فخرفروشی بود چه میزان فخرفروش هستی؟===> اها  راستش  خدا میدونه  ولی منم ادمم بعضا شیطان  میره تو جلدمون شاید 100 بشه

من که می دونم 110 سالتهخب وزنتو بگو وزن واقعی رو بگی ها قبلا گفتم ها بازم میگم 80 و خورده ای

یکیس از سوالاتم حذف شدهپرسیدم چرا به سردار گفتی کتکت نزنه؟سردار خطرناکه یا تو ازش می ترسی؟====> سردار خیلی هم دل رحم و عزیزه مو براش احترام قائلوم  مو از هیچ کسوم نمیترسوم گفته باشوم نگی نگفتی... عجب لحجه ایه ها یکی از دستاورد های صندلی داغ این احجه بوده برا من خخخخ وای خدا

ایلیا اگه بچه ها میخوان با تکرار سوالات اذیتت کنه روش خسته کننده ایه من پیشنهاد میدم از روش های من استفاده کنن===> لطف داری گلم

من که منتظر بودم بیای چت تو خصوصی بهت بگم فخرفروش تازه چرا در مورد من فکر بد بکنن====> اره راست میگی ولی سری قبل یکی ناراحت شد  یکی از بانوان  به اسم حریم خانم یادته؟

مثلا من متخصص جشن پتوی مجازی هستم با ربات هم دوستم بهش میگم خاطی شون کنه===> پارتی بازی خر است نکن اینکارو!!

میگم تا الان وضعیتت روی صندلی داغ چه طور بوده؟از اول تا حالا؟ عالی بوده عالی /گل/گل/گل}} ممنون بابت سوال خوبت

می پسندم        0 

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [42]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif

با سلام ... متشکرم بابت جوابتون

. سه راهی شهادت میشه معنیش کنی ؟؟ معنی سه راهی شهادتو بگم؟؟؟؟؟ متوجه سوال نشدم شرمنده

توصیفتون از سه راهی شهادت ؟؟اگه تا به حال رفتین فک کنم بهتر بتونید توصیف کند

... متشکرم موفق باشید

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [43]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21876
پسند ها : 2658
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

سلام آقا ايليا
خب تا زمان پا
يان صندلی داغتون چيزی نمانده
بب
ينم دمای صندليتون چقدره؟
خب من قصد کباب کردنتون رو دارم هم
ين الان هر وصيتی دارين بکنين 
خب سوالات من اختصاصی خودمه از هيچ جا هم کپی پيست نشده پس  با دقت بهشون جواب بدين
تا حالا برای خدا چکار کردی؟
بنظرتون جوانی که عاشق شده  و چشم و گوشش نسبت به واقعيت بسته شده  رو چطور ميشه بيدار کرد؟
تا حالا در دنيای مجازی کسی رو سر کار گذاشتيد
؟3 مورد از سرکاری هاتون رو توضيح دهيد ؟
به ايليای  دنيای مجازی چه نمره ای می دهيد از 20؟
دنيای مجازی رو چطور می بينيد ؟
تا حالا شده از ادمای دنيای مجازی دلخور بشين؟
ادمای دنيای مجازی  چقدر در تصمصيماتون در دنيای واقعی نقش داشتن؟
با چند نفر از ادمای دنيای  مجازی در دنيای واقعی باهاشون در ارتباط هستين (با ذکر نام)؟
به چند نفر از بچه های انجمن و روم عکستون رو نشون دادين (با  ذکر نام)؟
در طول روز چقدر از زمان خودتون رو در دنيای مجازی به هدر ميدين؟
خب الان حالتون چطوره ؟يکم ديگه دوام بيارين من سوالای خودشناسيم هم بکنم
5 تا از خصوصيات بدتون را  نام ببريد؟
5 تا از خصوصيات خوبتان را نام ببريد ؟
اقا ايليا در بين دوستانش به چه فردی شناخته شده است؟

اقا ايليا چقدر به اهدافش در زندگی  رسيده؟
خب ديگه سوالای منم تمام شد مسدوم اماده است پزشکان و پرستاران انجمن بداد مسدوم برسن

می پسندم        0 

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [44]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : زهرابانو »
با سلام ... متشکرم بابت جوابتون

. سه راهی شهادت میشه معنیش کنی ؟؟ معنی سه راهی شهادتو بگم؟؟؟؟؟ متوجه سوال نشدم شرمنده

توصیفتون از سه راهی شهادت ؟؟اگه تا به حال رفتین فک کنم بهتر بتونید توصیف کند ====>
ببخشید فکر کنم اسم جایی و من یادم نمیاد اصلا شنیده باشم   شرمنده اگه میشه همینجا بگید کجاست تا بر اطلاعاتمون افزوده بشه ممنون زهرابانو

... متشکرم موفق باشید ===> ممنون همچنین

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [45]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

سلام ایلیا جان چطوری مشتی؟؟
عاقا من ی سوال دارم
چرا بهم میگن خشن؟؟اخه من چیکاردارم ملتو مگه؟
ی عدرو نقد کردم ی عده هم گذاشتم سر کار ازم متنفر شدن عایا تقصیر منه؟
خوب امیر علی جنبه داشته باش بچه جون ایلیا حرف بدی میزنم؟
میخوام صندلی داغو به میدون جنگ تبدیلش کنم دم اخری اماده هسی؟
سه تا سلاح امفرادی نام ببر؟
سه تا سلاح گروهی؟
دوتا موشک اسراییل زن نام ببر؟
خونتون درخت دارین؟
تلوزیون خونتون مدلش چیه؟
خونتون چن متره؟میخوام بخرماارزون بده مشتری شیم
در حال حاضر چکار میکنی؟
میگم عایا این مدل جدید جواب دادن همون مدل حرف زدن رفاقتی بین منوتو نبید؟ای دزدددددددددددددددددددد ای سارق اثار من ای دزد فرهنگی بزار به پلیس (فت ها)بگم حالتو بگیرن
تاحالا سر زمین بیل زدی؟
دستت پینه بسته یا نه (مردونه شده یا هنو لطیفه؟)
خو همینا بسه خسته بیدوم
موفق باشی داداش خان

ویرایش ارسال توسط : تنهاترین سردار
در تاریخ : پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [46]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تنهاترین سردار »
سلام ایلیا جان چطوری مشتی؟؟====> سلام مجدد داداش گلم عالی  داداش
عاقا من ی سوال دارم===> بفرمایید
چرا بهم میگن خشن؟؟اخه من چیکاردارم ملتو مگه؟===> میخوان به من بگن اشتباهی ایلیا تو دهنشون سردار میاد اشتباه میکنن تو ببخششون ولی شاید خشن برخورد کری نمیدونوم والله خخخخخخخ
ی عدرو نقد کردم ی عده هم گذاشتم سر کار ازم متنفر شدن عایا تقصیر منه؟ پ ن پ تقصیر شنگول منگوله؟؟!خخخخ
خوب امیر علی جنبه داشته باش بچه جون ایلیا حرف بدی میزنم؟===> منو قاطی دعواهاتون نکنید
میخوام صندلی داغو به میدون جنگ تبدیلش کنم دم اخری اماده هسی؟===> من که دیگه برام فرقی نداره خخخخخ
سه تا سلاح امفرادی نام ببر؟===> کلاش، کلت، تفنگ بادی انفرادی نبود؟
سه تا سلاح گروهی؟ تفنگ تانک توپ فشفشه
دوتا موشک اسراییل زن نام ببر؟ اسماشونو یادم نیست ولی  ولی عالی هستن مستندشو دیدم
خونتون درخت دارین؟===> اره
تلوزیون خونتون مدلش چیه؟ سونی
خونتون چن متره؟میخوام بخرماارزون بده مشتری شیم===> کوچک
در حال حاضر چکار میکنی؟ دارم به سوالاتت جواب میدوم دیگه
میگم عایا این مدل جدید جواب دادن همون مدل حرف زدن رفاقتی بین منوتو نبید؟ای دزدددددددددددددددددددد ای سارق اثار من ای دزد فرهنگی بزار به پلیس (فت ها)بگم حالتو بگیرن ===> مو مخلص بچه های بوشهرو دریا کناروم بااجازه بله برادر عزیز
تاحالا سر زمین بیل زدی؟ بله من کشاورزی رو دوست دارم
دستت پینه بسته یا نه (مردونه شده یا هنو لطیفه؟)===> موقع بیل زدن باغ  مثل سنگ میشه عامو سوسول خودتی
خو همینا بسه خسته بیدوم==>ممنون

موفق باشی داداش خان===> شماهم موفق باشی جناب خان /گل/گل/گل دستت طِلا

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [47]
عضو
rating
حالت :

سردار من فقط دلیلشو از ایلیا پرسیدم برای منم اسلحه گرم بیارین لطفا

ایلیا میگم به سردار بگو بیاد بریم با داعشی ها بجنگیم من دوست ندارم نیروهای خودی رو بکشم

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [48]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

به اینایی که عکستون رو دادین
عایا عکس واقعی خودتون بوده؟

آیا به منم عکس دادین؟

می پسندم        0 
گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 4 از 5 < 1 2 3 4 5 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ویژه‌ی ، صندلی ، داغ: ، ايليا ،

« مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « صبا » | (◠‿◕) مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « نازنین زینب » »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:21 بعداز ظهر