انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اطلاعیه ها » اطلاعیه های مدیران و ناظران » اخطار به کاربرانی که در اعتبار دادن تقلب میکنن

اخطار به کاربرانی که در اعتبار دادن تقلب میکنن

وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرين با سلام خدمت همه کاربران چند ماهی دارم مشاهده میکنم بعضی افراد به یک پست کیلویی و چند بار اعتبار میدن ( به خودمم میدن  ) اول میگفتم حتما اینترنتشون ضعیفه پیش میاد چند بار درخواست ارسال بشه ولی جدیدا انگار همه یاد گرفتن  خب اولا  همه اعتبارایی که الکی داده شده کسر میشه از امروز هرکی اعتبار کیلویی بده 1000 تا از اعتبار خودشم کسر میشه  پیامبر اکرم (ص) فرمودند:  لَیسَ مِنّا مَن غَشَّ مُسلِما اَو ضَرَّهُ اَو ماکرَهُ  از ما نیست کسى که با مسلمانى تقلّب کند، یا
hoxhv fi ;hvfvhkd ;i nv hujfhv nhnk jrgf ld;kk

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 3 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [25]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : جوادالائمه69 »
نوشته شده توسط : ایلیا110 »
سلام علیکم
بعد یک هفته  الی یخورده بیشتر  برگشتم
امیدوارم در غیاب من خوش گذشته باشه بهتون که مطمئنم همینطوره، من که خیلی خوشحالم این اعتبار رو برداشتید خودم میخواستم
پیشنهاد بدم که برای  جلوگیری از رقابت کاذب یا یه چیزی مثل همون لایک هایی که تو  شبکات اجتماعی کاربرا دنبالشن و برا بالا بردنش تلاش میکنن  این اعتبار رو بردارید و یا یه کاریش کنید .....

ولی باید اعتراف کنم که خیلی از این اعتبارا دادم، ولی زیاد دریافت نکردم و فکر کنم یه باری هم 1000 تا از اعتبار هام کم شد که من 100 البته راضی هستم که هر طور که صلاح میدونید برخوردکنید  امیدوارم حلال کنید......

باتشکر -ایلیا110
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام الیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلیا جاااااااااااان اسمتو میبینم هوس تن ماهی میکنم خوشمزه ههه کجا بودی میگما یکی پیداش نیست اون تو بودی ستاره سهیل

سلام داداش کم سعادت بودیم  بعد اون دوباره رفتم و امروز دوباره برگشتم  خیلی دلم براتون تنگ شده بود

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ قبل از ظهر نمایش پست [26]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

اعتبارای من که حلال شدخصوصی خواستین تو اعتبار بپرسین تا بگم چقد از من کسر شد  بقیه هم خود دانید.. فکرشو بکنید من چند صفحه پنل کاربری باز کردم چقد شمردم ریاضیم حسابی فول شده ///فکرشم نمیکردم اینهمه اعتبار مضاعف گرفته باشم دوستان منبعد یه دونه اعتبار بهم بدین هر پستی رو.... راضی به زحمتتون نیستم منم قول میدم یه دونه اعتبار  بیشتر نشه البته شاید گاهی دوتا هم شد با اجازه ی مدیر اگه پستش سرنوشت ساز باشه البته 
ان شا الله همه ی ما نزد خداوند معتبر باشیم وروسفید در محضر ابدیت بی همتا حاضر بشیم 

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [27]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

نوشته شده توسط : ياس بهشت »
مديرررررر چ كاريه خب ديگه اعتبار الكي نميديم چرا اعتبارو ورداشتين!!!؟برش گردونين لطفاااا ديگه كسي الكي اعتبار نميده!

طبق خواسته شما اعتبار رو برگردوندم
ولی بعضیا بازم رعایت نمیکنن 
نمونش آقای  جوادالائمه69
از الان به مدت 1 هفته برش میدارم
همه اونایی که اعتبار کیلویی به یک پست گرفتن ، همه اعتبارا رو میشمرن تعدادش رو به من اعلام کنن
با ذکر نام اعتبار دهنده
در صورت عدم همکاری شما اعتباردهی بر نخواهد گشت

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [28]
بانو
rating
شماره عضویت : 275
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 11123
پسند ها : 1225
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (3).gif

کار خیلی خوبی کردین مدیر دیگه اعتبارو برش نگردونین
من خودم الان نزدیکه دو ساله ک اینجا عضوم خودتون ببینید ک چقد اعتبارم کمه اونوقت ی عده ک تازه هم عضو شدن چ اعتبارای نجومی ای دارن
دیگه دکمه اعتبارو نذارین مدیر ممنون.

می پسندم        0 

امضای کاربر : mosafer

یاعلی
(علیه السلام)

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [29]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

اینکه کسی بخواد توی دنیای مجازی اعتبار و مدال و از این حرفا براش مهم باشه یه خورده بچگانه به نظر میاد 
چون نه فضیلتی میاره نه برتری داره (حتی توی دنیای واقعی هم نباید دنبال جاه طلبی بود چه برسه به مجازی که اسمش روی خودشه)
ولی اینکه به یه کاربری توی یه پست به قول شما اعتبار کیلویی داده شده (که خودم شخصا با این عملکرد مخالفم)دست کسی که بهش اعتبار داده میشه نیست و مقصر نیست (یادمه یکی از کاربرای محترم اینجا برای یه پستی چندتا اعتبار به بنده داده بودن و نوشته بودن که این پست از نظر من اینقد عالیه که هر چی اعتبار هم بهش بدم کمه)
و دیگه اینکه اگه کاربری اینجا 2 سال عضوه و اعتبار کمی داره به تعداد ارسالاتش هم دقت کنه شاید تعداد ارسالی کمی داشته که کم اعتبار گرفته و یا شاید مطالب در خور اعتبار دادن نداشته....
و بازم دیگه اینکه به نظرم سخت گیری خیلی زیاد نسبت به این موضوع شاید خیلی مناسب نباشه و یه خورده انعطاف پذیری بد نباشه چون خیلی از کاربرای اینجا کم سن و سال هستن و متاسفانه گرفتن این اعتبارا براشون مهمه هرچند دیدگاهشون اشتباه باشه (الان از روزی که این بحث مطرح شده فعالیت توی انجمن خیلی کم رنگ شده)
و این آخرین دیگه اینکه ایی هست که میگم (خخخ) بنده به شخصه اول از زحمات بی دریغ مدیر اینجا کمال تشکر و سپاس رو دارم 
و ازشون میخوام که همه ی مدال ها و اعتبارایی رو که به بنده داده شده رو صفر کنن چون حقیقتا برام اهمیتی نداره 

بازم ممنون و متشکرم 
التماس دعا

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [30]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

خانم بانوی آفتاب حالا که اینجوری شد اعتبار منم صفر کنین ، فکر کردین مدال و اعتبار برای من مهم است / نخیر   برای منم مهم نیست بعله .......... صفر نکن شوخی کردم آقا از دهنم پرید ای بابا چرا جدی میگیری خخخخخ 

جناب مدیر منم خسته نباشید میگم بهتون و همه هم میدونن خیلی زحمت میکشین اما به قول خانم بانوی آفتاب یخورده انعطاف یه بار چشم پوشی یه بار تذکر بعدش اعتبارو حذف کنین 

منم یه بار گفتم بهتون که کلاً سیستمتونو قبول ندارم اینکه هرکی بیشتر مطلب ارسالی کنه میشه بهترین و هرکی بیشتر مطلب ارسال کنه میشه ارشد / روزی 4تا مطلب برای هر نفر بس است  نه تند تند مطلب ارسال کنیم و  این همه مدال رنگارنگ / اگه مدال برای رقابت است که کیفیت مطالب بره بالا  پس چرا این همه و به همه 3_4تا مدال میرسه کجا این مدال ها باعث میشه کیفیت مطالب بره بالا.... به هر حال شما و بزرگواران تصمیم گرفتین که اینجوری باعث پیشرفت و بالا رفتن کیفیت انجمن میشه
ولی آقای مدیر به نظر من یا کلاً فراموش کنین  و بگین دیگه تکرار نشه یا از همه بدون استثنا از همه مثلاً 300 یا 400 اعتبار کم کنین چون تقریباً همه  میدونستن و به شما نگفتن و این قضیه دیگه داره بیش از حد کش پیدا میکنه

تشویق برای یک نفر تنبیه برای همه خخخخ
بازم ممنون از شما و زحماتون 

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [31]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

من شمردم 6 تاازامتیازام اضافی بوده.بفرمایین این 6 تارو ازامتیازم کم کنین ممنون

ویرایش ارسال توسط : ..دلآرام..
در تاریخ : شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۹ بعد از ظهر

دلیل ویرایش : پیام خالی رفته بود

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ قبل از ظهر نمایش پست [32]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21876
پسند ها : 2658
حالت من :  Ashegh.gif

با سلام خدمت تمامی کاربران ارجمند  انجمن

کاربران گرامی توجه داشته باشین

اعتبار یعنی : پست شما ارزش داشت و  ارزشی بالاتر ازیک تشکر رو داره  و پست مفید روتعریف میکنه

بنابراین  اعتبار دادن باید بادقت بیشتری انجام بشه و این اعتبارها رو به پست های ارزشمند اختصاص بدین

حتی اگر هدف از اعتبار دادن شروع دوستی و ایجادانگیزه به کاربران تازه وارد هم باشه خوبه اما اگه هدف از اعتباردادن اعتبار گرفتن باشه درست نیست

اعتبار دادن قانون خودش رو داره مشاهده شده است که برخی از دوستان دراعتبارها مکالمات روزمره خود را نوشته واین نشان  میده از اعتبار درست استفاده نشده ،
دوستان عزیز  اعتبار
برای چت کردن نیست برای چاق سلامتی نیست برای سوال کردن نیست برای نوشتن جملات محبت امیز برای دوستت نیست برای نوشتن نامه فدایت شوم نیست

والا ادم از این متن هایی که تو اعتبارها فرستاده میشه سرش سوت میکشه چراماها یاد نمی گیریم از هر چیزی در جای خودش و با توجه به هدف و ساختارش ازش استفاده کنیم.خواهشا برای این جور موارد
(چاق سلامتی ،سوال کردن نوشتن و ....) از  پیام های خصوصی  استفاده کنید هر کدوم از ابزارهایی که در انجمن هست هر کدام برای یه کاری ساخته شده است

یه سری الگوها رو ما قرار میدیم به عنوان مقررات بخش اعتبارات، خواهشی که دارم این موضوع رو رعایت بفرمایید.
* بر اساس زیبایی مطالبی که کاربران میزارن بهشون اعتبار بدید
 *  از روی چشم و هم چشمی بهم اعتبار ندید این رسم غلطیه
* اعتبارها عاقلانه بهم دیگه بدهید

گاها خبرا میرسید که بعضی ها پیام میدن که بهشون اعتبار بدید, قرار نیست ما یه روزی به کسی که بالاترین اعتبار داره مثلا هدیه ای بدیم
درسته انجمن کاربرای کم سن و سال هم  داره اما فکر نمی کردم  لازم باشه پست جدا گانه ای بزنیم ویا برای هر کدوم دو ساعت وقت  بزاریم وتوصیح بدیم  فرق بین تشکر و اعتبار و پیام خصوصی چیه اما با این   البته قبلا تو  چند پست این رو توضیح داده بودم ولی خب انگار باید یک یکی سراغ افراد رفت و بهشون توضیح داد توضیح عمومی فایده نداره انگار کسی بهش توجه نمی کنه نمی دونم والا شاید هم بعضی از افراد این پست های توضیحاتی که مدیران میزارن رو میخونن ولی حرفای مدیران براشون اهمیتی نداره و توجهی بهش ندارن

خب شما کاربر عزیز  شما اگه جای مدیران بودین با این افراد که توجهی به حرفای مدیران ندارن و به قول معروف کار خودشون رو میکردن چکار میکردی؟

اما در مورد مدال ها :مدال ها یه جور برای تشکر و قدردانی  از فعالیت افراد بوده  خب هر کار خوب و با ارزشی مطلبه که  صاحب اثر  تشویق بشه حال به شکل  دادن مدال یا اعتبار، در مقابل ما اخطار و اخراج و یا محدود کردن کاربرا هم برای کسایی که خطا می کنن هم داریم و مدیران هم این حق رو دارن که هم از ابزار تشویق استفاده کنند و هم از توبیخ هر دو این در کنار هم هستش نمیشه یکیش رو حذف کرد .

ببخشید از اینکه سرتون رو درد آوردم، امیدوارم کسی از صحبت های من ناراحت نشده باشه، صرفا جهت اینکه یه نظم و ترتیب و هماهنگی  توی انجمن  باشه و همه با هم در کنار هم خوب باشیم این نکات رو خدمتتون یادآور شدم .

می پسندم 3     2  1 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ قبل از ظهر نمایش پست [33]
عضو
rating
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
پسند ها : 696
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

ببخشید یک سوال داشتم الان فایده دقیق اعتبار چیه؟
مثلا یک پستی خیلی قشنگه و خیلی ازش لذت میبریم به نویسندش یک اعتبار خالی بدیم؟یا توش چیزیم بنویسیم؟
اون یک هفته که جناب ادمین فرمودن تموم شد؟
نتیجه چی شد؟

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سعید313
اگر توانایی تولید مطالب دینی و مهدوی را نداریم
توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ قبل از ظهر نمایش پست [34]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

نوشته شده توسط : احسان فقط خدا »

خانم بانوی آفتاب حالا که اینجوری شد اعتبار منم صفر کنین ، فکر کردین مدال و اعتبار برای من مهم است / نخیر   برای منم مهم نیست بعله .......... صفر نکن شوخی کردم آقا از دهنم پرید ای بابا چرا جدی میگیری خخخخخ 

جناب مدیر منم خسته نباشید میگم بهتون و همه هم میدونن خیلی زحمت میکشین اما به قول خانم بانوی آفتاب یخورده انعطاف یه بار چشم پوشی یه بار تذکر بعدش اعتبارو حذف کنین 

منم یه بار گفتم بهتون که کلاً سیستمتونو قبول ندارم اینکه هرکی بیشتر مطلب ارسالی کنه میشه بهترین و هرکی بیشتر مطلب ارسال کنه میشه ارشد / روزی 4تا مطلب برای هر نفر بس است  نه تند تند مطلب ارسال کنیم و  این همه مدال رنگارنگ / اگه مدال برای رقابت است که کیفیت مطالب بره بالا  پس چرا این همه و به همه 3_4تا مدال میرسه کجا این مدال ها باعث میشه کیفیت مطالب بره بالا.... به هر حال شما و بزرگواران تصمیم گرفتین که اینجوری باعث پیشرفت و بالا رفتن کیفیت انجمن میشه
ولی آقای مدیر به نظر من یا کلاً فراموش کنین  و بگین دیگه تکرار نشه یا از همه بدون استثنا از همه مثلاً 300 یا 400 اعتبار کم کنین چون تقریباً همه  میدونستن و به شما نگفتن و این قضیه دیگه داره بیش از حد کش پیدا میکنه

تشویق برای یک نفر تنبیه برای همه خخخخ
بازم ممنون از شما و زحماتون 

آقا اصن اعتبارای منم حذف کنین منم نمیخامچه معنی داره آخه...اعتبار باید پیش خدا بره بالا

می پسندم        0 

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [35]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

پس اعتبارا خونده میشه ؟اعتبارای اضافه واصلااعتبارای الکی  باعث چه چیزی میشه که اینقد برا مدیرااهمیت پیدا کرده من نمیدونم!یعنی به انجمن لطمه میزنه!بعضی پستا رو ادم صلاح میبینه جوابشوتواعتباربده ونه تو عمومی.
واینکه حالایعنی فقط اعتبارخالی وبدون متن بفرستیم؟
من اهمیت این قضیه رودرک نمیکنم بیاین پول بزاریم روهم یه انجمن بهتربگیریم که این مشکلات هم نباشه
یا خداببین داریم سرچی بحث میکنیم

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [36]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479

نوشته شده توسط : سعید313 »
ببخشید یک سوال داشتم الان فایده دقیق اعتبار چیه؟
مثلا یک پستی خیلی قشنگه و خیلی ازش لذت میبریم به نویسندش یک اعتبار خالی بدیم؟یا توش چیزیم بنویسیم؟
اون یک هفته که جناب ادمین فرمودن تموم شد؟
نتیجه چی شد؟

با سلام
اعتبار یک جور تشکر و ابراز علاقه به مطلب و افزایش امتیاز فرد در انجمن هستش
میل خودتونه تو اعتبار هر چیزی میتونین بنویسین ولی تو اعتبار از بنده سوال نپرسید و درخواست  نکنید
چون تو اعتبار نمیشه جواب داد و برای سوال جواب ساخته نشده.
اون یک هفته از همین جمعه شروع شده  و الان شده 24 ساعت
مشکل ما الان اعتبار دادن شما نیست
مشکل ما بعضی افراد هستن که به یک مطلب 150 تا اعتبار میزنن
خود انجمن هم جوری ساخته شده که برای هر مطلب فقط بشه 1 اعتبار داد
حالا این افراد با هر روشی بر میدارن به یک مطلب 100 تا اعتبار میدن ، این چه معنی داره؟
یکی بیاد این کار رو توجیه کنه من همین الان اعتبار رو بر میگردونم و از همه معذرت خواهی میکنم

با وجود تذکری که دادیم باز برمیدارن به خودمون اعتبار کیلویی میدن
آیا این دهن کجی به مدیران نیست؟

ویرایش ارسال توسط : admin
در تاریخ : شنبه ۲۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 3 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

برچسب ها
اخطار ، به ، کاربرانی ، که ، در ، اعتبار ، دادن ، تقلب ، میکنن ،

« ادامه جلسات حديث شناسي و مرگ و معاد بعد از امتحانات كاربران | معرفی اولین رمان نوشته شده توسط یکی از کاربران انجمن »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:36 پیش از ظهر