انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران چت روم » نظر سنجی » پیشنهاد ...!!

پیشنهاد ...!!

با سلام و عرض ارادت .... بذار بدون مقدمه بگم ...  احساس میکنم که دراین زمینه {رفع موانع ظهور}خیلی داریم کم کاری میکنم ...البته خودمو میگم .... راستش ازتون کمک میخام که بیایم باهم دیگه فکر کنیم تا یه طرح و پیشنهاد خوبی مطرح بشه بلکه بتونیم ظهور اماممونو نزدیک تر کنیم  یه کاری برا اومدنش انجام بدیم  هر کاری که ازمون برمیاد !! که فردا قیامت شرمنده اماممون نشیم حداقل با این کار برا خودمون ثابت میکنیم  این همه که دم از عاشقی میزنیم ایا واقعا عاشقیم یا همش لق لقه زبانه و...
\dakihn ...!!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

با سلام و عرض ارادت ....

بذار بدون مقدمه بگم ...

احساس میکنم که دراین زمینه {رفع موانع ظهور}خیلی داریم کم کاری میکنم ...البته خودمو میگم ....

راستش ازتون کمک میخام که بیایم باهم دیگه فکر کنیم تا یه طرح و پیشنهاد خوبی مطرح بشه بلکه بتونیم ظهور اماممونو نزدیک تر کنیم
 یه کاری برا اومدنش انجام بدیم  هر کاری که ازمون برمیاد !!

که فردا قیامت شرمنده اماممون نشیم
حداقل با این کار برا خودمون ثابت میکنیم  این همه که دم از عاشقی میزنیم ایا واقعا عاشقیم یا همش لق لقه زبانه و... ؟؟!!

ممنون میشم نظراتتونو بذارید ؟؟

واینکه  چیکار میشه کرد برا اومدن اقامو ؟؟؟؟

می پسندم 14     0  14 

تعداد پسند های ( 14 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :10 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

بهترین کار ترک گناهه.هیچ کاری به اندازه این اینکار نمیتونه کمک کنه ظهور نزدیک بشه.یعنی

خلاصه اینکه ترک محرمات انجام واجبات.

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [2]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

باسلام - خب البته که حق با برادر بلاغ مبین هستش ، بااجازه من یه  مطلب تقریبا طولانی بذارم هرکسی که میخواد  قدمی برداره حتما با حوصله مطالعش کنه بعد  هر اقدامی لازم بودو انجام  بده : 

ياري امام زمان(عج) در اين زمان به انجام صحيح وظايف خود در زمان غيبت است . وظيفه منتظر امام زمان(ع) اين است که مانند يک منتظر واقعي زندگي کند. وقتي انسان حقيقتا منتظر
کسي باشد تمام رفتار و سکناتش نشان از منتظر بودن او دارد. به عنوان مثال اگر منتظر ميهمان باشد حتما خانه را تميز و مرتب مي کند، وسايل پذيرايي را آماده مي کند و با لباس مرتب و چهره اي شاداب در انتظار مي ماند. چنين کسي مي تواند ادعا کند که منتظر ميهمان بوده است. اما کسي که نه خانه را مرتب کرده است و نه وسايل پذيرايي را آماده نموده است و نه لباس مرتب و تميزي پوشيده است و نه اصلاً به فکر ميهمان است اگر ادعا کند که در انتظارميهمان بوده همه او را ريشخند خواهند کرد و بر گزافه گويي او خواهند خنديد. لاف عشق و گله از يار زهي لاف دروغ عشق بازان چنين مستحق هجرانند بنابراين
انتظار بايد قبل از آنکه از ادعاي انسان فهميده مي شود از رفتار و کردار او فهميده شود. نمي توان هر کسي را که ادعاي دوستي و ولايت امام زمان(عج) را دارد در شمار دوستان و منتظران او قلمداد نمود. آري «مشک آن است که خود ببويد نه آنکه عطاربگويد». با چنين توضيحي روشن است که يک منتظر واقعي امام زمان بايد رفتارش به گونه اي باشد که هر لحظه منتظر ظهور امام زمان(عج) باشد. يعني در هر لحظه که اين خبر را به او بدهند خوشحال شود و آماده باشد براي ياري امام زمان(عج) با مال و جان خويش جهاد نمايد و خود را درراه آن حضرت فدا نمايد. بنابراين يک منتظر واقعي اهل گناه و دلبستگي به دنيا نيست چرا که چنين کسي نمي تواند از وابستگي ها و دلبستگي ها و آلودگي ها دست بردارد و آماده به خدمت در جهت اهداف مقدس امام زمان(ع) باشد. با توجه به نکات ذکر شده مي توان برخي وظايف منتظر امام زمان(ع) را چنين ذکر کرد:

1. اولين شرط انتظار؛ معرفت است تا انسان ميهمان خود را نشناسد و از خصوصيات خوب او مطلع نباشد منتظر او نخواهد شد. تنها هنگامي انسان در انتظار کسي مي نشيند که او را خوب بشناسد اما اگر انسان کسي را نشناسد ولو بداند که آن شخص خواهد آمد برايش اهميتي نخواهد داشت و منتظر او نخواهد ماند. در مورد انتظار امام زمان هم چنين است. کساني که آن حضرت را نمي شناسند مانند کفار و يا اهل اديان ديگر، هرگز انتظار او را نمي کشند اما کساني که او را مي شناسند و ارزش او را مي شناسند و مقام او رامي دانند منتظر او مي مانند. کساني که امام زمان(عج) را نمي شناسند اگر چه به ظاهر مسلمان باشند چنانچه در اين حال بميرند در حال جاهليت از دنيا رفته اند. چنانکه پيامبر اکرم(ص) فرمود: «من مات و لم يعرف امام زمانه مات ميته جاهليه؛ هر کس بميرد و امام زمانش را نشناسد به مردن جاهليت از دنيا رفته است» (بحارالانوار، ج 32، ص 331). بنابراين اولين شرط انتظار، ايجاد معرفت در مورد امام زمان است و طبيعي است که هر مقدار معرفت انسان نسبت به امام زمان بيشتر باشد انسان ارزش او را بيشتر درک خواهد کرد و به عظمت او بيشتر پي خواهد برد و بيشتر تشنه وجود آن حضرت خواهد شد. در حالي که افراد جاهل و ناآگاه به ارزش آن حضرت هرگز احساس تشنگي و عطش نسبت به وجود مقدس آن حضرت نخواهند داشت و بدين جهت از زمره منتظران او بيرون هستند. آري: وصل خورشيد به شب پره اعمي نرسد که در اين آينه صاحب نظران حيرانند

البته شناخت امام زمان دو گونه است. اول، شناخت تاريخي وجود آن حضرت مانند اينکه امام دوازدهم است و تاريخ ولادتش در چه سالي است و مانند آن. اما گونه ديگر شناخت امام زمان(ع)، شناخت مقام نورانيت آن حضرت است که اين شناخت کار هر کسينيست و ظرفيت و لياقت زيادي مي خواهد. و در حقيقت اصحاب خاص امام زمان(ع) کساني هستند که آن حضرت را به مقام نورانيت شناخته اند براي آگاهي از مقام عظيم امامت رجوع به زيارت جامعه کبيره و تأمل در معاني عميق و عجيب آن توصيه مي شود. همچنين خواندن کتب معتبري که در مورد امام زمان(ع) نوشته شده است مي تواند انسان را تا حدي به مقام و عظمت امام زمان(ع) آشنا سازد.

2. محبت به امام زمان(ع)؛ وظيفه ديگري است که منتظران آن حضرت بايد در خود ايجاد کنند و آن را افزايش دهند. بديهي است که تا انسان از ميهمان خويش خوشش نيايد و نسبت به او محبت نداشته باشد هر چند هم که او رابشناسد نمي تواند واقعا منتظر آمدن او باشد اگر انسان از ميهمان خود بدش بيايد چگونه مي تواند منتظر قدم او باشد و خود را براي پذيرايي از او آماده کند؟ پس تا محبت به امام زمان در وجود انسان شکل نگرفته و شعله ور نشده باشد نمي تواند به وظايف منتظران واقعي عمل نمايد.محبت به امام زمان وظيفه اي است که پيامبر اکرم(ص) نيز به دستور خدا از ما خواسته است. آنجا که در قرآن کريم مي فرمايد: «قل لا اسئلکم عليه اجرا الا الموده في القربي» ؛ (شوري، آيه23).

3. ايجاد سنخيت با امام زمان(ع)؛ منتظران واقعي وضعيت روحي و فکري و عملي خود با به گونه اي سامان مي دهند که سنخيت کاملي با امام زمان(ع) داشته باشند. آيا مي توان منتظر قدوم کسي بود و با او مشابهت و سنخيت نداشت؟ آيا مي توان محبت کسي را داشت اما با او هيچ سنخيت و مشابهتي نداشت؟ ايجاد سنخيت با امام زمان از طريق تقويت ايمان و تقوا و فضايل اخلاقي و درجات معنوي حاصل مي شود. و تنها در اين صورت است که مي توان ادعاي محبت به امام زمان را داشت. در صورتي که انسان رفتارش مطابق ميل امام زمان باشد شعله محبت او در دلش زبانه خواهد کشيد و عشق آن حضرت او را به فرياد خواهد آورد و دوري اش را بر او سخت و ناگوار خواهد ساخت. طبيعي است که هر چقدر اين سنخيت بيشتر باشد محبت آن حضرت به انسان بيشتر خواهد شد و محبت انسان نيز به آن حضرت افزون تر خواهد گشت.

4. ارتباط با منتظران ديگر؛ منتظر امام زمان مي داند که برنامه آن حضرت يک برنامه جهاني است و بايد ياوران زيادي داشته باشد تا حرکتش پيروز شود. بنابراين به فکر گسترش ياران و منتظران آن حضرت خواهد افتاد و باارتباط با آنها به تقويت روحيات ايماني خود و ديگران خواهد پرداخت تا بر اساس تعاونوا علي البرّ و التقوي به کمک مؤمنان منتظر ديگر خود را آماده ظهور حضرت بنمايد.

5. دعا براي تسريع در ظهور امام زمان(ع)؛ منتظر واقعي هر لحظه انتظار محبوب را مي کشد و از خدا مي خواهد که هر چه زودتر او را برساند بنابراين دعاي فراوان براي فرج آن حضرت از وظايف هميشگي منتظرآن حضرتش مي باشد. دعاي براي تسريع در فرج امام زمان مورد توصيه آن حضرت نيز مي باشد.

6. ارتباط با امام زمان(ع) به شکل هاي مختلف؛ اگر انسان منتظر محبوب خويش را نيابد سعي مي کند عدم دوري محبوب خويش را از طريق ديگري مانند تلفن و نامه جبران نمايد تا اگر به ملاقات او موفق نشده است لا اقل ارتباط ضعيفي با او داشته باشد. همچنين منتظر امام زمان وقتي موفق به زيارت آن حضرت نمي شود از طريق خواندن دعاي ندبه، زيارت آل ياسين، دعاي عهد که از طرف بزرگان بسيار توصيه شده است، و نيز از طريق رفتن به مسجد جمکران ارتباط خود را با آن حضرت حفظ مي کند.

7. ياد فراوان حضرت؛ ياد کردن از محبوب عادت ديرينه منتظران عاشق است که چندي منتظر محبوب خويش هستند اما نتوانسته اند پس از مدتها انتظار او را ببينند و حال خود را لا اقل با ياد او و نام او آرام مي کنند. به ياد آوردن امام عصر و عنايت او به شيعيان با ذکر احاديث، کرامات، مقام امام و عنايت امام به شيعيان وظيفه ديگري است که منتظران واقعي احساس مي کنند و بدين طريق همواره نام و ياد آن حضرت را زنده نگه مي دارند.

8. دادن صدقه براي سلامتي آن عزيز و يا حواله نمودن ثواب هايي براي آن حضرت

9. رفع شبهه و مبارزه با شبهه افکنان درباره وجود، طول عمر و آثار وجودي آن حضرت در بين منتظران.

10. اميدواري بر قيام و انقلاب آن يوسف زهرا(س) و اميد دادن به ديگران

11. ايجاد آمادگي دائم رزمي براي ظهور حضرت چنانکه در روايت آمده است: «ليعدن احدکم لخروج القائم و لو سهما؛ هر يک از شما براي قيام قائم(عج)بايد آماده گردد هر چند با تهيه يک تير باشد» (بحارالانوار، ج 52، ص 366، ح 146). منتظران و ياوران مصلح جهاني بايد خود صالح باشند؛

بنابراين براي فراهم کردن زمينه ظهور حضرتشان، ما بايد از خود آغاز کنيم و با اراده اي محکم، عزمي راسخ و برنامه اي دقيق به اصلاح افکار و انديشه ها و نيز تغيير و اصلاح رفتار و کردارمان بپردازيم و با آگاهي ازوظايف عملي و گسترش شناخت خود از مباني ديني و معرفتي، در راه تقويت بنيه اعتقادي و اخلاقي خويش، تلاش و کوشش کنيم. و در يک جمله با اجتناب از معاصي، لغزش ها و گناهان و انجام دادن واجبات و وظايف ديني ـ در هر محيطي که هستيم ـ به خودسازي اقدام کنيم و باتوبه از اعمال گذشته، قلب خويش را براي تجلّي نور الهي آماده سازيم. بنابراين گناهان گذشته ـ هر چند زياد باشد ـ نمي تواند مانع مهمي در راه رشد و کمال و پيوستن به جرگه منتظران و ياوران واقعي امام زمان(عج) باشد. پس با توبه واقعي، مي توان سيئات و بدي هاي گذشته را به حسنه و نيکي تبديل کرد و به اصلاح گذشته همت گماشت. قرآن راجع به حضرت مهدي(ع) و اصحاب ايشان مي فرمايد: «الدين ان مکناهم في الارض اقاموا الصلاه و آتوا الزکاه و آمرو بالمعروف و نَهوا عن المنکر؛ کساني که اگر در زمين به آنان توانايي دهيم، نماز را به پا داشته و زکات را [به مستحق [مي بخشند و به معروف امر نموده و از منکر نهيمي کنند (حج، آيه 41). امام باقر(ع) در تفسير اين آيه مي فرمايد: «اين آيه براي آل محمد و مهدي(ع) و اصحاب او است». در نتيجه اگر ما هم مي خواهيم از اصحاب و ياران آن حضرت باشيم، بايد به اين امور اهتمام ورزيم.

در اين رابطه به راه کارهاي زير توجه فرماييد:

1. ارتباط معنوي خود را با خداي متعال تقويت کنيد؛

2. نمازهاي يوميه را در اول وقت و حتي المقدور به جماعت بخوانيد؛

3. سعي کنيد در نماز حضور قلب داشته باشيد و هميشه خود را در محضر خداوند متعال بدانيد؛

4. از هر گونه گناه و معصيتي اجتناب کنيد؛

5. حجاب، متانت و وقار خود را کاملاً رعايت کنيد؛

6. بدانيد که هر هفته، نامه اعمال شما به حضور امام زمان(عج) عرضه مي شود و مورد بررسي قرار مي گيرد؛

7. اکنون که در دوران تحصيل علم هستيد، بيشترين توجه خود را به درس و موفقيت تحصيلي داشته باشيد؛

8. با مطالعه کتاب هايي که درباره امام زمان(ع)، آگاهي و شناخت خود را در اين زمينه تعميق و گسترش بخشيد؛ 9. براي اصلاح اوضاع فرهنگي دانشگاه، به تنهايي يا به کمک ديگر دانشجويان متدين و دلسوز و يا به کمک بعضي از تشکل هاي مذهبي دانشگاه، امر به معروف و نهي از منکر کنيد و بدين وسيله جلو بعضي اعمال خلاف را بگيريد. در اين راه نهراسيد و خجالت هم نکشيد؛زيرا خشنودي و رضايت امام زمان(ع)، در گسترش ارزش هاي ديني و اخلاقي و اجتناب از گناه و خلاف است.

باید منتظر باشیم  وقتی جای کسی منتظرمونه  زود میریم  پیششون
همین منتظر بودن  دو کلمه  برابره با کل این  مطلب بالا....
الهم عجل لولیک الفرج

ویرایش ارسال توسط : ایلیا110
در تاریخ : پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۷ بعد از ظهر

می پسندم 10     0  10 

تعداد پسند های ( 10 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1917
حالت :
اعتبار کاربر : 7260
پسند ها : 406
حالت من :  Mashghool.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

جناب ایلیا به طور کامل صحبت کردن در این باره...
اما خوندن اینا به یه طرف و عمل کردنشون به طرف دیگه....
به قول داداشم کاش مرد میدون باشیم...کاش انقدر با اراده باشیم که بتونیم از پس عمل کردن به این دستورات بر بیایم...

یا صاحب الزمان (عج)....خودت دستمون رو بگیر آقـــــــــــــــــــــا...خودت کمکمون کن....با اینهمه بدی که داریم....آقـــــــــــا جان خودت بیا بزرگی کن و ببخشمون و پناهمون باش تا بتونیم از یاران واقعی و خاصت بشیم....

اللهم عجل لولیک الفرج
الهی آمین

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : تلاطم خاموش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1917
حالت :
اعتبار کاربر : 7260
پسند ها : 406
حالت من :  Mashghool.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : تلاطم خاموش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 2384
حالت :
اعتبار کاربر : 1554
پسند ها : 141
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpeg

می دانید بیشتر آن های که در کربلا بر روی امام حسین علیله السلام ویارانش شمشیر کشیدند منتظر آن حضرت بودند و برای ایشان نامه نوشته بودند نکند دعوت نامه هایمان برای امام زمان از همین جنس باشد نکند ما اهل کوفه باشیم
چند توصیه علاوه بر توصیه های برادر ایلیا هم بنده داشتم
خواندن دعاهای الهی عظم بلا و ندبه خواندن زیارت آل یاسین و عاشورا وجامعه کبیره
انجام فریضیه امر به معروف و نهی از منکر

ویرایش ارسال توسط : بنده خطا کار خدا
در تاریخ : پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ بعد از ظهر

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : بنده خطا کار خدا
ما ییم که در غیبت کبری ماندیم
وبلاگ های ما سربزنید
bandehkatahkar.mihanblog..com
majnoonamam.blogsky.com
http://forum.roq.ir/t42790
پست بال را حتما ببینید تا آخرش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مطالبی که  بزرگواران در این زمینه گذاشتند  بسیار خوب و کامله . اگر من بتوانم خوب باشم و در خوب بودن دنیای اطرافم تلاش کنم  که بهترین کار را انجام دادم .
یک مطلب رو هم من به ذهنم رسید  که روش تاکید کنم وبگم .
جهاد یکی از دهگانه های فروع دین ماست  .قیام امام عصر عجل  الله تعالی فرجه الشریف با جهاد است . دین ما با سیاست قرین است . اینکه داره تبلیغ میشه که دین از سیاست جداست امر غلطیه . مومنی که منتظر قیام امام زمانش است خود را موظف می بینه که بدونه حق کدومه و باطل کدومه  ؟ چه کسی در جبهه حقه و چه کسی در جبهه باطل ؟ فلان شخصیت که فلان حرف رو زده  برای چه کسی تیشه و تبر می زنه ؟ وایا صحیحه که حرفش را بپذیریم یا خیر ؟
صالحان زمان را بشناسیم پشتیبان ولایت باشیم به فرمایش ولایت به دنبال بصیرت باشیم  . رازدار و امانتدار دینمون باشیم .
برائت از مشرکین در صدرشون اسرائیل و امریکا و گروههای تکفیری نوظهور از الزامات دین ماست . اینها چیزهایی نیست که بر حسب زمان  تغییر کنه . دین ما قرار نیست به مرور زمان تغییر کنه . انچه که ما نیاز داریم در قران و احادیث موجوده . مواظب اصل دینمون باشیم و همان را تبلیغ کنیم .
توکلت علی الله .

می پسندم 4     0  4 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
پنجشنبه ۲۹ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
پسند ها : 696
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

تو دنیاش  شرمنده ایم چ برسه اخرتش . . . .

می پسندم        0 

امضای کاربر : سعید313
اگر توانایی تولید مطالب دینی و مهدوی را نداریم
توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
جمعه ۳۰ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif

سلام از همگی بابت نظرات عالی ممنونم ... ولی انتظار داشتم بیشتر از این استقبال بشه
ممنونم

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
جمعه ۳۰ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

به نظرم دعا خیلی تاثیر گذاره
و اگه در دعا کردن خلوص نیت داشته باشیم
و از ته قلبمون درخواست کنیم درخواستمون بدون اجابت نمیمونه...

این بقیة الله
 این دیده نیست، لایق دیدارِ رویِ تو چشمی دگر بده که تماشا کنم تو را

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
جمعه ۳۰ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [10]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

می پسندم 2     0  2 

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
جمعه ۳۰ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [11]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

سخن رانی اقای رائفی پور در مورد مظلومیت امام زمان (عج)

می پسندم 2     0  2 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پیشنهاد ...!!
جمعه ۳۰ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [12]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

سخنرانی کوبنده اقای رائفی پور

می پسندم 4     0  4 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
پیشنهاد ، ...!! ،

« رای گیری در مورد مباحث مورد بحث استاد علوی | ...خالی... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:38 پیش از ظهر