انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » چهارده معصوم » امام هشتم: حضرت امام رضا علیه السلام » چه خانه بزرگی داری امام رضا، خوش به حالت، ما خانه نداریم!نقدی بر آستان قدس رضوی

چه خانه بزرگی داری امام رضا، خوش به حالت، ما خانه نداریم!نقدی بر آستان قدس رضوی

5 نامه برگزیده دهمین جشنواره بین‌المللی نامه‌ای به امام رضا(ع)، برگرفته از کتاب نجوای دل، ساری: شلفین، تابستان 1394. *نامه اول: امیرعلی جعفری(نفر اول گروه سنی 7 تا 10 سال) من امیرعلی هستم. هشت سال دارم و با مامان و بابا در شهر تهران زندگی می کنم. من تو را خیلی دوست دارم. من را یادت می آید؟ 3 سال پیش با مادربزرگ و مامانم به حرمت آمدیم. از مادربزرگم پرسیدم حرم یعنی چی؟ گفت یعنی خانه. گفت آن جا خانه توست. یا امام رضا چه خانه بزرگی داری. خوش
]i ohki fcv'd nhvd hlhl vqhT o,a fi phgjT lh ohki knhvdl!krnd fv Hsjhk rns vq,d

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

5 نامه برگزیده دهمین جشنواره بین‌المللی نامه‌ای به امام رضا(ع)، برگرفته از کتاب نجوای دل، ساری: شلفین، تابستان 1394.

*نامه اول: امیرعلی جعفری(نفر اول گروه سنی 7 تا 10 سال)

من امیرعلی هستم. هشت سال دارم و با مامان و بابا در شهر تهران زندگی می کنم. من تو را خیلی دوست دارم. من را یادت می آید؟ 3 سال پیش با مادربزرگ و مامانم به حرمت آمدیم. از مادربزرگم پرسیدم حرم یعنی چی؟ گفت یعنی خانه. گفت آن جا خانه توست. یا امام رضا چه خانه بزرگی داری. خوش به حالت. ما خانه نداریم.

بابا همه‌اش دارد تلاش می کند تا برای ما خانه بخرد اما پول ندارد. مامان خیلی ناراحت است. با خدا حرف بزن. من دیگر از اسباب کشی خسته شده ام. از نگرانی های بابا و اشک های مامان هم خسته شده ام.

کاش شما که خانه تان این قدر بزرگ است یکی از اتاق های تان را هم به ما می دادید تا ما هم خانه دار شویم. منتظر جواب نامه ات می مانم. خیلی زود تصمیم تان را بگیرید و به ما خبر دهید، چون باید این خانه مان را خالی کنیم و هنوز جایی پیدا نکرده ایم. دوستت دارم.

* نامه دوم: محمد مهدی محمدی(نفر اول گروه سنی 11 تا 15 سال)

من محمد مهدی هستم امام رضا. پدر من یک سوپر مارکت دارد که اسم مرا روی آن سوپرمارکت گذاشته است. مادر من خانه دار است. وضع مالی من خوب نیست. من خیلی دوست دارم به مشهد بروم. من یکبار هم به مشهد نرفتم. بعضی از دوستانم می گویند در حرم تو خیلی در زیاد است. می گویند شما همه ی مریضان را خوب می‌کنین. پدر و مادر من پول سفر به مشهد را ندارند. من الان 50 هزار تومان پول دارم. من می خواهم هر وقت پولم به 200 هزار تومان رسید بدهم به مادر و خانوادگی بتوانیم به مشهد برویم.

پدرم این ماه یادش رفت تا 10 هزار تومان به من پول دهد، اما من به روی او نیاوردم. امام رضا خواهش می‌کنم به یاد پدرم بینداز که به من 10 هزار تومان پول را نداده، پدر من برای من نه موبایل نه کامپیوتر خریده است، اما من پدرم را خیلی دوست دارم.

او از ساعت 6 صبح تا 10 شب در مغازه است و برای ما پول جمع می‌کند. مادر من هم در این وقت خیاطی می‌کند. درست است که ما خانه کوچکی داریم اما در آن عشق زیادی است.

مادر من به من قول داد تا 2 سال دیگر به مشهد می‌رویم اما من می‌دانم که او دروغ می‌گوید. امام رضا مادر من دروغگو نیست. او فقط به من دروغ های مصلحتی می‌گوید. لطفا او را به جهنم نبر. من خیلی پدر و مادرم را دوست دارم. امام رضا تو خیلی مهربان هستی. خواهش می‌کنم به من یکم پول برسان 20 هزار تومان هم خیلی خوب است. من داستان‌های زیادی درباره شما شنیدم که همش خوبی شماست. من یک شعر از افسانه شعبان نژاد آماده کردم تا برایتان بخوانم :

کاش من یک بچه آهو می شدم
 می دویدم روز و شب در دشت

توی کوه و دشت و صحرا روز و شب
 می دویدم تا که می دیدم تو را

امام رضا من خیلی تو را دوست دارم. تو خیلی مهربان هستی. تو بخشنده هم هستی. با اینکه جیب من خالیست اما دلم از مهربانی های تو پر است. امام رضا تو خیلی مهربان هستی من به عشق شما طرفدار تیم پدیده مشهد هستم .!

*نامه سوم: معصومه میردار درویش (رتبه دوم گروه سنی 7 تا 10 سال)

سلام امام رضا. اسم من معصومه است. مامان میگه تو نذر امام رضا هستی چون وقتی همه ی دکترها نتونستن برای ما کاری انجام بدهند از امام رضا خواستم اگر دختردار شدیم اسمش را معصومه بذاریم و خادم امام باشد.

امام جون دعاهای مامانم را گوش دادی و من دختر مامان سمیه و بابا رضا شدم. وقتی پنج ساله شدم مریض شدم و دکترها گفتند باید موهای بلندم را خیلی کوتاه کنم خیلی گریه کردم و نمی خواستم ولی خاله مریم موهای بلند من را کوتاه کرد و گفت :«تو که نذر امام رضا هستی با امام رضا حرف بزن زود خوب می شی و موهایت دوباره بلند می شود».

من خیلی دعا کردم و آمدیم مشهد و مامان النگوی من را توی حرم شما انداخت تا شما به آن هایی بدهید که مریض هستند و نمی توانند دارو بخرند. حالا من 8 ساله شدم حالم خوب شد و موهایم هم نذر شماست. من و شما با هم دوست شدیم.

امام رضا جون دعا می کنم خاله مریم هم بچه دار شود. خیلی ناراحته و دکتر میره، من به مریم قول دادم که امام رضا دوست من است به حرف من گوش می دهد و یک دختر قشنگ با موهای بلند مال اون می شود. امام رضا جون دعای من را گوش دادید؟ من قول می‌دهم درسم را خوب بخوانم تا بزرگ شوم و نذر مامان و بابا را انجام بدهم و خادم شما بشوم.

*نامه چهارم: یگانه حضرت پور(رتبه  پنجم گروه سنی 7 تا 10 سال)

با عرض سلام خدمت آقایم امام رضا (ع). امیدوارم نظر لطف خود را شامل حال ما کنید و این بار هم نامه ام را از اعماق وجودم می نویسم به امید آنکه دوباره قبول فرماید. آقاجان الان که دست به قلم شدم تا درد و دل های خودم را روی کاغذ بنویسم احساس می کنم در حرمت هستم با آنکه فرسنگ ها از شما دورم.

آقا جان هر وقت نام مبارک شما را به زبان می آورم ناخودآگاه اشک از چشمانم جای می شود. چون من پارسال معجزه ای از لطف شما را با چشمان خودم دیدم.

آقای من یادت هست پارسال از شما خواسته بودم که مادر دوستم را شفا بدهی؟ درست قبل از عید من عیدیم را که بزرگترین و با ارزش ترین عیدی بود که در 8 سال زندگیم گرفته بودم، از شما گرفتم. مادر عزیز دوستم با لطف شما شفا پیدا کرده بود و الان مادر و دختر در کنار هم با خوشبختی دارند زندگی می کنند و من این را مدیون مهربانی شما امام بزرگوارم هستم.

آقاجان، آقای من، رضا جان دوباره می‌خواهم پیشت درد و دل کنم. دوباره از شما خواهشی دارم. این روزها خیلی از آدم ها از بچه تا میان سال همه دارند از بیماری سرطان رنج می برند. بچه هایی را دیدم که به این بیماری لعنتی دچارند و تمام موهای سرشان و ابروهایشان ریخت و خجالت می‌کشند که کسی آن ها را می بیند. آقا جان دلم دارد آتش می گیرد. چرا این بچه ها باید زجر بکشند؟ مگر از دنیا چی می خواهند که دنیا باهاشون اینطوری می کند. یا امام رضا(ع) شاید کسانی باشند که از معجزه ات خبر نداشته باشند ولی من خوب معجزه ات را دیدم. از شما می خواهم که دست شفاعت بر سر همه ی کودکان مبتلا به سرطان بکشی و آن ها را نجات دهی تا اینقدر زجر نکشند و مثل ما راحت زندگی کنند و به مدرسه بروند و هر سال به زیارت شما بیایند.

یا امام غریب چند روز پیش از یکی شنیدم که می گفت کودکی سرطانی صحبت می کرد و می‌گفت که «آرزو دارم سر آمپول ها نرم باشد. آرزو دارم من هم دیگر درد نکشم. آرزو دارم دوباره زندگی را زندگی کنم. آرزو دارم موهایم را دوباره روی سرم ببینم، یعنی می شود؟؟»

آقاجان وقتی که این حرفا رو شنیدم قلبم آتش گرفت و یک دفعه نام شما را به زبان آوردم. بمیرم براش، می گفتند وقتی که کودک صحبت می‌کرد از خجالت اینکه مو نداشت سرش را پایین می انداخت. رضا جان دستم به دامنت به داد همه ی این کودکان برس. کودکان مثل فرشته اند پس به خداوند بزرگ قسمت می دهم که این فرشتگان پاک و معصوم را نجات بده.

آقا جان با آن که ما هم تو زندگیمان مشکلات زیادی داریم ولی هیچی از شما نمی خواهم فقط می خواهم که همه ی مریضان به خصوص مریضای سرطانی را شفا بدهی.

در پایان از شما امام عزیزم تشکر می کنم چون امروز به مادرم از طرف فرهنگ و ارشاد زنگ زدند و ما را به پابوست دعوت کردند. خیلی خوشحالم چون شب تولدت دعوت شدیم. من آرزویم این بود که شب تولدت حرمت باشم. از این که مرا طلبیدی هزاران بار تشکر می کنم و از شما می خواهم که همه ی کودکان سرطانی را شفا بدهی و آن ها هم به حرمت برای زیارت بیایند.

* نامه پنجم: ابوالفضل فلاحتی (رتبه سوم گروه سنی 7 تا 10 سال)

سلام آقای مهربون سلام امام رضا(ع)

امام رضا من همیشه از دور به تو سلام می کنم آخر تا حالا نیومدم مشهد خونت. مامانم همیشه میگه که آقا باید ما رو بطلبه.

از مامانم شنیدم که تو جون یه آهو رو نجات دادی برای همین بهت میگن ضامن آهو، تازه خودمم توی تلویزیون دیدم که یه زنه می گفت یا ضامن آهو بچم رو شفا بده، بعضی وقتا فکر می کنم که چطوری حرف تمام مردم رو گوش میدی؟ واقعا خسته نمی شی؟ یا اشتباه نمی کنی؟ من که وقتی دوتا شعر می خونم بعدش اشتباه می کنم.

مامانم گفت هر وقت رفتیم مشهد هر چی دلت می خواد با آقا صحبت کن اما من نمی دونم کی پیشت میام برای همین الان میگم.

من یه دوست دارم که یک سال از من بزرگتر است وقتی خیلی کوچیک بود باباش مرد. الانم داره با مامانش زندگی می کنه همیشه وقتی می خوام برم باهاش بازی کنم مامانم میگه حرفی درباره بابام بهش نزنم که ناراحت بشه. منم دلم نمی خواد که دوستم ناراحت بشه برای همین حرفی درباره‌ی بابام بهش نمی زنم اما ازت می خوام که تمام بچه هایی که همسن و سال من هستند بابا و مامانشون پیششون باشه و اون ها ناراحت نباشن.

بابام می گه اگه امام زمان بیاد همه ی مریض ها خوب میشن یا مردم با هم دعوا نمی کنند یا به هم حرف بد نمی زنند. همه با هم خوب میشن برای همین من امام زمان رو دوست دارم و ازت می خوام که امام زمان هرچه زودتر بیاد به شهر ما بعد همه‌ی اون هایی که مثل من دوست دارند بیان پیشت هر چه زودتر دعوتشون کن.

دوستت دارم امام رضا (ع)

نکته : به نظرتون نمیشه با پول هایی که تو حرم امام رضا برای نذری ریخته میشه رو صرف امور مملکتی کرد نه صرف توسعه اراضی حرم؟؟؟
چقدر پول باید یک جا انباشه بشه تا منشا فساد نشه؟؟؟
یه بنده خدایی میگفت با پول هایی که تو حرم هست وآستان قدس داره بودجه10 سال ایران رو میشه باهاش برنامه ریزی کرد.
بماند که چه حرفایی پشت سرآستان قدس و کسی که نمایندش هست وجود داره.
این همه گرسنه وفقیر تو همین مشهد هست نمیشه با پول همین کسایی که نذری میندازن تو حرم ایناروسیر کرد...
بیخیال حرف خیلی زیاده...امان از این پول پرستای قدرت طلب...

8 تشکر شده از کاربر بلاغ مبین برای ارسال مفید :
..دلآرام.. , صبا , محمد121 , زهرایی , بانوی آفتاب , mohadeseh , یازهرااا , سعید313 ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

همونجور که ما به پارک و بیمارستان و سینما و وووو برای بهبود و سلامتی جسمی مون نیاز داریم
به مکانهایی مثل حرم امام رضا برای تقویت بعد روحی مون نیاز داریم و باید هرچه بیشتر توسعه داده شود
و این هزینه هایی که برای توسعه حرم امام رضا (ع) خرج میشه همشون رو مردم به خواست و اراده خودشون برای توسعه ی حرم میدهند

می پسندم 1     1  0 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

این چه حرفیه چرا الکی برا خودمون توجیهات الکی میکنیم.

بیمارستان چه ربطی به توسعه حرم داره؟؟؟شما الان مریض بشی خدای نکرده جای دکتر رفتن پا میشی میری حرم که شفا بگیری یا خوب بشی؟؟؟

مسلما اینکارو نمیکنی.بنده خدا میگفت به بهونه توسعه حرم به زور میان مغازه هارو میخرن که توسعه بدن...خب اخه امام رضا کجا راضی از اینکارا؟کجا زیارت تو مکانی که اگر حرف این آقا درست باشه که میشه غصبی درسته؟؟؟

بحث بین مهم ومهمتر هست.بین خوب و خوبتر...

وقتی این همه گرسنه و فقیر تو جامعه هست چه معنی داره توسعه اراضی حرم؟؟؟ینی فکر میکنی که کسی که بخاد عبادت بکنه وحال عبادت پیدا بکنه بستگی به توسعه حرم داره؟
ینی اگر حرم کوچیک باشه حال عبادت نداره؟اگر بزرگ باشه حال پیدا میکنه؟
770میلیون دلار ثروت آستان قدس میدونین ینی چی؟
توسعه حرم تا کی؟تا جایی که کل مشهد بشه زیر نظر آستان قدس؟؟؟
دوستان خواهشایکمی منطقی فکر کنن نه از رو احساسات.
در اختیار قرار دادن بودجه میلیار دی از جیب همین زائران برای تهیه کردن یک مستند درباره نذورات چه معنی داره؟؟؟اونم به کسی که نه تجربه تهیه کنندگی داره نه آشنایی با اینکار...
صرفا بخاطر اینکه مدال المپیاد ریاضیشو به آستان قدس داده...بعدشم مسئولین اونجا پاسخگو نباشن و هی بپیچونن.
اینا همه بیخیال...
حضرت آقا تو سفرش به مشهد گفته بود که حوزه علمیه مشهد باید بیاد زیر نظر حوزه قم..اما آقایون قبول نکردن/چرا؟؟؟چون برای خودشون یک کشور جداگانه ای هستن...
حالا بگردین دنبال مدیر حوزه مشهد.
واقعا اسلام اینو گفته؟؟؟؟واقعا امام راضا راضی هستش که بیخ گوشش یتیم و گرسنه باشه اما به خونش که همون حرم میشه اینهمه پول تزریق بکنن وبزرگ وبزرگتر بشه؟
همون کاری که با حرم امام خمینی کردنوورفتن یک کاخ بزرگ ساختن برا کسی که مظهر ساده زیستی بود.من اصلا این کارارو قبول ندارم.نظر شخصی خودمه.
دوستان ناراحت نشن.اگر حرفی دارن بیان تو اینجا علام کنن نه تو اعتبار.

ویرایش ارسال توسط : بلاغ مبین
در تاریخ : پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ قبل از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

نمیخوام حرفی بزنم که باعث ناراحتی بشه ولی بهتر بود به جای این حرفا که بگی چرا حرم رو توسعه میدن
بهتر بود بری سراغ یه جای دیگه و موضوع فقر و گرسنگی رو از ریشه بررسی میکردی
اینهمه اختلاص های هزار میلیارد دلاری رو بررسی کن چرا شاخ و برگ رو میزنی
توسعه ی حرم به پول خوده مردمه این رو درک کن
من خیلیا ها رو دیدم که شب نون واسه خوردن نداشتند ولی از نون شبشون گذشتن و پولشون رو دادند که حرم توسعه داده بشه
خدا به همه مون معرفت امام حسینی و امام رضایی بده ان شاءالله
حرفه دیگه ای ندارم والسلام.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نوشته شده توسط : محمد121 »
نمیخوام حرفی بزنم که باعث ناراحتی بشه ولی بهتر بود به جای این حرفا که بگی چرا حرم رو توسعه میدن
بهتر بود بری سراغ یه جای دیگه و موضوع فقر و گرسنگی رو از ریشه بررسی میکردی
اینهمه اختلاص های هزار میلیارد دلاری رو بررسی کن چرا شاخ و برگ رو میزنی
توسعه ی حرم به پول خوده مردمه این رو درک کن
من خیلیا ها رو دیدم که شب نون واسه خوردن نداشتند ولی از نون شبشون گذشتن و پولشون رو دادند که حرم توسعه داده بشه
خدا به همه مون معرفت امام حسینی و امام رضایی بده ان شاءالله
حرفه دیگه ای ندارم والسلام.

کاملا موافقم

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

بالا خره باید تغییر ازیه جایی شروع شه دیگه نمیشه که همش بگیم این مورد مهم نیست موردای دیگه رو جلوش رو بگیریم اگه مدیریت باشه کم کم فقرریشه کن میشه. من نمیدونم توسعه دادن حرم درست هست یانه اما باپولایی که به حرم میدن چیکارمیکنن؟
الان همین نظری دادنامونو نگاه کنین همش غذا میپزیم میدیم به بقیه خب ادم وقتی میخواد نظری بده نمیتونه بجز غذا نظردیگه ای بکنه؟

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

از روی شنیده ها که نمیشه قضاوت کرد
 کی گفته دارن مغازه ها رو به زور میگیرن ؟ اونم از یه جای شنیده حتماً و اینکه آره باید جای عبادت انسان زیبا باشه الان هر کی از کربلا میاد میگه ( منم شنیدم و خودم ندیدم ) میگه کوچه هاشون کثیف هست و مشهد و حرم امام رضا خیلی تمیز هست. همین چقد خوبه

اما آره بعضی مواقعه اسراف اتفاق میفته ولی باید با مسئولش یا کسی که میشه صداتو رسوند به مسئول گوش زد کرد . مثلاً چیزی که من چندباری به طور غیر مستقیم تذکر دادم  مسجد خودمون کلی لامپ روشن هست تعداد لامپ ها از تعداد نمازخون ها بیشتر است، یه بار دیدم خادم مسجد صف پشت سرم من هست از الکی به رفیقم گفتم خوب این همه لامپ چرا روشن میکنن نصفشو خاموش کنن خونه ما کلاً یه لامپ روشن هست و اینا میشه خیلی برابر خونه ما این لامپ های کنار دیوار همه اضافی هست مگه لامپ های سقف نور ندارن.... .... تا خادم بشنوه (البته رفیقم جواب کوبنده ای داد و گفت قبض مسجدو تو که نمیدی بانیش هر کی هست خودش میدونه و خودش خخخ) اینو مطمئن نیستم اما یه وقتی از تلویزیون شنیدم که مساجد از این به بعد قبض ندارن و رایگان هست نمیدونم تصویب شد یا نشد

یه بار هم نماز جمعه قبل از خطبه مسئول نماز جمعه (اون که قبل از امام جمعه حرف میزنه(از صبح سر کار بودم حوصله ندارم فکر کنم چی بهش میگن همون بنده خدا  خخخ ) صحبت میکرد منم از الکی هی نگاه لامپ های روشن و پنکه سقفی ها و کلر میکردم و یه نگاه به اون باز از الکی مثلاً دارم میشمارم چنتا پنکه و لامپ روشن هست و یه نگاه به دور بر و یه نگاه به اون  (هفته بعدش کلی از لامپ ها خاموش کردن نمیگم به خاطر من بود اما تیری بود در تاریکی خخخخ)

حرم امام رضا هم برم به یکی از خادماشون میگم اینا آیا اسراف هست به زور مغازه گرفتن برای توسعه حرم شایعه هست یا واقعیت برم میپرسم

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
چه ، خانه ، بزرگی ، داری ، امام ، رضا، ، خوش ، به ، حالت، ، ما ، خانه ، نداریم!نقدی ، بر ، آستان ، قدس ، رضوی ،

« در چه صورت امام رضا حاجت روا می‌کند؟ | پیامی از امام ابوالحسن الرضا علیه السلام »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:15 پیش از ظهر