انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » تغذیه » خواص مواد غذایی » از سرکه سیب غافل نشوید

از سرکه سیب غافل نشوید

از سرکه سیب غافل نشوید سرکه سیب دارای خواص درمانی فوق‌العاده‌ای است که مصرف آن به روش‌هایی خاص می‌تواند همانند دارو عمل کند.   سرکه سیب اگر به‌طور روزانه مصرف گردد می‌توان به عنوان یک داروی شفابخش و باور نکردنی عمل کند. برای این منظور توصیه می‌شود دو قاشق غذا خوری سرکه سیب را با آب ولرم مخلوط کرده و دو قاشق غذا خوری عسل را به آن اضافه کنید. این داروی شگفت انگیز سلامت کل بدن را تضمین می‌کند. همچنین به گردش خون، سیستم گوارشی بدن کمک کرده و مشکلات
hc sv;i sdf yhtg ka,dn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1001
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 69947
پسند ها : 5815
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (4).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
مدال پیشرفت
 مدال پیشرفت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سرکه سیب دارای خواص درمانی فوق‌العاده‌ای است که مصرف آن به روش‌هایی خاص می‌تواند همانند دارو عمل کند.

سرکه سیب اگر به‌طور روزانه مصرف گردد می‌توان به عنوان یک داروی شفابخش و باور نکردنی عمل کند.

برای این منظور توصیه می‌شود دو قاشق غذا خوری سرکه سیب را با آب ولرم مخلوط کرده و دو قاشق غذا خوری عسل را به آن اضافه کنید. این داروی شگفت انگیز سلامت کل بدن را تضمین می‌کند. همچنین به گردش خون، سیستم گوارشی بدن کمک کرده و مشکلات حنجره و گلو را بهبود می‌بخشد.

پزشکان توصیه دارند که افراد برای بهبود کارکرد کلیه‌ها و رگ‌های خونی و همچنین مقابله با بیماری‌های قلبی مصرف این سرکه را برنامه غذایی خود بگنجانند.گفتنی است که این نوشیدنی به زنان توصیه اکید می‌شود چراکه می‌توان وضعیت باروری را بهبود بخشد.

باید افزود که سرکه سیب قادر است فشار خون را نیز کاهش دهد.
در اینجا به برخی مشکلاتی اشاره می‌گردد، که با مصرف سرکه سیب می‌توانید خود را در برابر آنها بیمه کنید.

سرماخوردگی

کافی است طی مدت زمان سرماخوردگی، گلوی خود را به وسیله سرکه سیب خالص غرغره کنید.بهتر است برای اثر بخشی هرچه بیشتر از ترکیب سرکه سیب و عسل استفاده کنید.

سردرد

ترکیب سرکه و عسل می‌تواند تنها در عرض چند دقیقه سردرد شما را به‌طور عجیبی درمان کند.

کاهش فشار خون

دو قاشق غذاخوری سرکه سیب را در آب مخلوط کرده و روزی سه وعده از آن بنوشید.با این کار می‌توانید نگرانی فشار خون بالا را از خود دور کنید.

درمان آکنه

سرکه سیب را با آب مخلوط کرده و سه با در روز پوست خود را با آن مرطوب کنید.با این کار آکنه‌های پوستی شما درمان می‌یابند.

چاقی

برای درمان اضافه وزن خود کافی است روزانه در وعده صبح دو لیوان از ترکیب سرکه سیب و آب را با معده خالی بنوشید. توصیه می‌شود که این عادت را حداقل تا 2 ماه انجام دهید.

درمان سوختگی

برای درمان مکان سوختگی لازم است چندین بار در روز سرکه سیب را روی مکان سوختگی بمالید.با این کار علاوه بر کاهش میزان درد می‌توانید قرمزی نسبی ناشی از سوختگی را از بین ببرید.

خستگی مزمن

اگر تجربه خستگی مزمن را دارید می‌توانید با نگهداری مخلوط سرکه سیب و عسل و مصرف شبانه دو قاشق از این مخلوط به راحتی از این معضل نجات یابید.

4 تشکر شده از کاربر صبا برای ارسال مفید :
mohadeseh , محمدELE , امیرعلی19 , محمد121 ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : صبا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
از سرکه سیب غافل نشوید
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

برای تهیه سرکه

هر چقدر سیب‌ها بعد از چیده شدن از درخت، برای مدت بیشتری در یک جا قرار بگیرند تا پلاسیده و نرم شوند، سرکه بهتری می‌توان از آنها تهیه کرد. مثلاً سیب‌ها را مــدت 8-7 ماه نگه دارید تا پلاسیده و نرم شوند، ولی نباید دچار گندیدگی و فساد شوند.
سیب‌ها را بعد از شستن، با چاقو از وسط نصف کرده یا چند تکه کنید. هسته آنها را خارج کنید.سپس آنها را در یک دبّه پلاستیکی بریزید تا پُر شود و درب آن را کیسه نایلونی گذاشته و محکم درب آن را ببندید. سپس هـر 3-2 روز یک بار، درب ظرف را باز کنید و اگر سیب‌ها پایین رفته بود، مجدداً روی آن تکه‌های سیب را بریزید. چون بعد از چند روز سیب‌ها در ظرف پایین می‌روند و در ته آن جمع می شوند. این کار را تا چندین مدت ادامه دهید تا جایی که دیگر سیب‌ها ته ظرف نروند و کاملاً دبّه را پر کرده باشند.
بعد از آن کیسه نایلونی را محکم سر ظرف کشیده و درب آن را محکم ببندید تا هوا وارد نشود. سپس دبّه ی محتوی سیب ها را در یک مکان گرم مثل اتاق یا گوشه آشپزخانه قرار دهید و یک پارچه ضخیم هم روی آن بکشید تا جایش کاملا گرم باشد، زیرا هر چقدر مکان ظرف محتوی سیب ها گرم تر باشد،سرکه بهتری به دست می آید.

نکته

فقط توجه داشته باشید که اصلا نباید روی سیب ها آب اضافه کنید، بلکه خود سیب ها به مرور تبدیل به سرکه می شوند.
بعد از حدود یک سال سرکه سیب کاملاً جا می‌افتد. بعد از این مدت سیب‌ها را از ظرف خارج کرده و کاملاً له کنید. بعد سیب‌های له شده را در یک کیسه پارچه‌ای (مثل جنس ژرسه) بریزید و کیسه را در یک آبکش قرار دهید و روی کیسه یک جسم سنگین مثل سنگ قرار دهید تا آن را فشار دهد. آبکش محتوی کیسه پارچه‌ای را روی یک قابلمه یا ظرف گودی قرار دهید تا سرکه به تدریج در ظرف جمع شود. بعد از چند روز کاملاً سرکه سیب از تفاله‌ی آن جدا می‌شود.
یک مایع شفاف روی سرکه قرار می‌گیرد و یک مایع تقریباً کدر در ته ظرف. البته هر دو مایع قابل خوردن و مصرف هستند و علت کدر بودن سرکه‌ی ته ظرف، مخلوط بودن عصاره سیب با آن است

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
از سرکه سیب غافل نشوید
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

چه خواص خوب و جالبی داره

کاش یقیه هم به جا گذاشتن مطالب بی محتوا و نظر دادن در تاپیک های بی محتوا مطلب علمی و آموزنده میذاشتند

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
از ، سرکه ، سیب ، غافل ، نشوید ،

« نکاتی جالب درباره زیتون | بیشتر میگو بخورید »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:42 بعداز ظهر