انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مباحث چت روم » مهدویت » زنان فاحشه خارجي +عكس (+18)

زنان فاحشه خارجي +عكس (+18)

بنام خدا سلام عليكم (عجله نكنيد ميگم اين موضوع چه ربطي داره ) اول معذرت از بيان اين موضوع اما مدتهاست دلم گرفته بود از اينكه واقعا ما چرا اينقدر از امام زمان خود دور هستيم و چرا اين همه ادعا داريم اما در عمل .... گاهي كه به چت روم و انجمن ياران منتظر سر ميزدم مخصوصا همين اواخر ميديم كه كاربران اين گروه كه  تقريبا ميبايست همه حول يك محور و ان هم  ياران منتظر باشد جمع شده باشند اما متاسفانه ..... همه را نميگم اما خوب خود شما قضاوت
ckhk thpai ohv[X +uكs (+18)

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [13]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نوشته شده توسط : عالمانه »
بنام خدا
ممنون از همگي كه در بحث شركت كردند و لطف كردن نظر دادن اما ظاهرا بزرگواران به چند موضوع دقت نكردن اونم اينكه بيان من اينه كه ايا رسالت انجمن و روم بر مبناي نام و نشان اون ياران منتظري بود  يا نه رسالت ديگري بود در نتيجه اگر ياران منتظري بود اين موضوع بايد بره در راس قرار بگيره و همه موضوعات برن در حاشيه در حالي كه بلعكس شده بزرگواران دقت كنن كه همه ما در برابر قضاوت خود مسعول هستيم ممنون از همگي

سلام جناب عالمانه

این حرفیه که من چند ماهه مرتب تکرار می کنم اما اکثرا اهمیت نمیدن در این مورد چندین بار با مدیران و محمدELE و خیلی از کاربرا صحبت کردم به نظر من هم اونهایی مقصرن که پست بی محتوا میذارن هم اونهایی که در پست های بی محتوا نظر میذارن

می پسندم 3     1  2 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [14]
عضو
rating
شماره عضویت : 1960
حالت :
اعتبار کاربر : 819
پسند ها : 64
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

بسم الله الرحمن الرحیم.
عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان بزرگوار.
با اجازه دوستان نظرم رو در مورد دست نوشته اقای عالمانه با موضوع.زنان........به عرض میرسانم.
اقای عالمانه عزیز فرمودی عجله نکنید میگم چه ربطی به موضوع داره.ولی من خوندم و متوجه نشدم این خانهای هرزه خارجی چه ربطی به دوستان بزرگوار روم داره؟
نوشتی دلت گرفته.خب عزیز من دلتو به خدا مشغول کن تا به غیر خدا سرگرم نشی که باعث دلگرفتگی میشه.
نوشتی چرا اینقدر از امامزمام دور شدیم؟اقای عالمانه عزیز اگر من از امام زمان دور شدم نباید بگم همه دور شدن بلکه باید خودم رو پیدا کنم .شکر خدا تا جایی من میبینم همه دوستان امام زمانی هستند شما هم بهتره در مورد خودتون سخن بگید نه همه دوستان.
نوشتی بحث یاران منتظر به حاشیه رفته و بدتر ول شده.نه دوست بزرگوار به لطف خدا اعضای این روم و انجمن دستگیرشون خداست و حاشیه کشیده نمیشن بهتره با دقت بیشتری به مطالب دوستان نظر کنیم.فرمودیاعضا هنوز بچه هستند. دوست بسیار عالم اقای عالمانه عزیز.شما که فکر میکنی همه بجه هستند پس انتظار نداشته باش به این چراها جواب بدن و خود شما که شکر خدا عالمانه و عالم هستید بفرماید درست است در یک انجمن مذهبی نوشته بشه.زنان فاحشه خارجی همراه عکس؟ایا فکر نکردید این نوشته ممکنه توهینی باشه به روم.انجمن و اعضای محترم ؟ خواستی خودمون قضاوت کنیم.چشم من به نوبه خودم بعد از چند بار خوندن مقاله شما به این نتیجه رسیدم که حق با شماست.اره خدایی حق با شماست  و به قول خودتون.شما  نصبت به اعضای بزرگوار و شریف روم بی انصافی کردی .اره عالمانه عزیز خیلی نصبت به این دوستان بی انصافی کردی.و در اخر این که بابت این جوابیه از همه دوستان عذر میخوام مخصوصا از اقای عالمانه .و بابت اینکه چنین ن.شته ایی حتا به صورت شوخی و یا کنیانه <مثل همین جمله زنان .....خارجی>در این روم به نمایش گذاشته بشه  من به نوبه خودم شرم میکنم  از تکرار این جمله از مدیران محترم میخوام چنین نوشته هایی رو حذف کنند.باز هم ممنون به امید روزی که در کنار هم در رکاب مصلح چهانی به ارزوهامون برسیم.وسلام بنده بیمقدار خدا انتی666.

می پسندم 10     2  8 

تعداد پسند های ( 10 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : انتی666

جسم و جان و هر چه دارم آن اوست
من کیم فرمان فقط فرمان اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ قبل از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
پسند ها : 696
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

ب نام خدا
استاد علوی عزیز منم نظرمو میگم شاید کاربردی داشت البته اینجا راحت تر میشه نظر داد :

اول و مهم ترین اینکه استاد عزیز ب نظرم خیلی بهتر میشد که شما معدود کسایی که دارن مطالب مذهبی و  مهدویت میذارن رو
تعریف و تمجید میکردین  چون ممکنه با این گلایه شما زحمات اون عزیزا پای مال بشه وبا خوندن مطلب شما  انگیزشونو برای نوشتن همین چند مطلب هم از دست بدن اون وقت دیگه . . . .

ببینین استاد همون طور که میدونین الان دنیای واقعیه کاربرا ب خصوص جوونا داغون شده مثال میزنم

ی مرد باید کل وقتشو بذاره بره سر کار یا ی خانم باید تمام کارای خونه رو انجام بده یابعضا برای جبران کمبود مالی مجبوره بره سر کار
یا ی پسر مجرد مدام در بین فشار های جنسی مشکل مالی مشکل عاطفی  و ... 
و یا ی دختر جوون مدام  منتظر یکی باشه ک بهش توجه کنه براش ارزش قایل بشه اونو برا خودش بخواد و و دچار دو گانگی میشه بین چ حجابی و کلی مسایل دیگه....
در گیری ها و مشغله های روز مره فراوون شده نمیدونم شما این مطلب منو مد نظر داشتین یا نه تو این جامعه ای که مسئولینش به اسم اسلام گند زدن ب کشور پر از هیاهو و مشکلات هست

خب این ها نتیجه اش چی میشه؟
کم حوصلگی خستگی غم اندوه و پایین اومدن استانه صبر و خونسردی مردم این میشه که طرف وقتی  انلاین میشه میخواد یکم از مشکلاتش دور بشه و این میشه که میره سراغ مطالب طنز و خنده دار

ی نکته دیگه برای خوندن و فهمیدن مطالب مذهبی ب خصوص مهدویت که خیلی حساس هست و ریشه در اعتقاد یکک انسان داره باید دل ادم یا همون روحش اماده باشه ینی بتونه مطلب رو که مثلا ی شعر یا چند خط توضیح در باره امام مهدی عج  هست رو درک کنه وگرنه سر سری رد میشه و هیچ حضور قلبی هم نخواهد داشت پس   اینکه مطالب مذهبی بازدید کمتری نسبت ب مطالب طنز داشته باشه ب نظر من کامل طبیعی هستش

نتیجه گیری و راه حل:

ب نظر من تنها راه حلی که برای بهبود وضع موجود ب فکرم میرسه و برای ترویج مسایل مهدیوت بین
جوونای امروزی
اینه که از در منطق و شوخی و انسانیت وارد بشیم قطعا تجربه من خیلی کمه ولی تو همین مقدار کم برام ثابت شده که چ دختر و چ پسر امروزی
رو اگه بخواین ب طرف مهدی عج بکشونین یا مهدی عج رو بهشون معرفی کنین باید از حق عدالت طنز شوخی انسانیت قوانین روانشناسی و عقلی و همدردی با مشکلات و
از همه مهم تر علت های علمی احکام خدا و ... براشون بگین
تا نظرشونو بشه جلب کرد و بشه نفوذ کرد.

(البته این نظر من توضیح بسیار داره صرفا در حد تیتر وار گفتم شاید کمکی بکنه ب وضع موجود)

چون به دلیل اتفاقاتی که افتاده از سوی مبلغین دین و کم کاری ها و یا نادرست توضیح دادن دین به محض اینکه اسم دین، گناه، نا محرم و ... برده بشه طرف دورمونو خط
قرمز میکشه و دیگه راه نفوذ بهش بسته میشه

ب هر حال اینم نظر من بود قطعا مخالف و موافق بسیار داره فقط در حد نظر  و بر اساس تجربه بود اونم ب خاطر ی دلیل خصوصی و

استاد علوی عزیز
خدایا توفیق بده بتونیم انسان شیعه واقعی باشیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد

می پسندم 3     0  3 

تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : سعید313
اگر توانایی تولید مطالب دینی و مهدوی را نداریم
توزیع که میتوانیم بکنیم

www.masaf.ir

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [16]
عضو
rating
شماره عضویت : 1694
حالت :
اعتبار کاربر : 2104
پسند ها : 78
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (10).jpg
وبسایت من : وبسایت من

با سلام
من ‍پیشنهاد میدم هر کاربری در یک جمله بگه منتظر یعنی چی ؟ . چه کسی با چه ویژگی هایی

بعد از بررسی جوابها خواهیم دید ذهن همه بزرگواران و برداشتشون از معنای انتظار و منتظر یکی نیست

لهذا به نظر من این امر فعلی و جریانی که در حال استمرار در نوع پیام گذاشتن هست عادی به نظر میرسه

و ثانیا به نظر بنده به یاد امام زمان بودن به معنای واقعی و سوز ایشون رو داشتن کار اسونی نیست باز چه برسه به تربیت افرادی با این سوز

ببخشید من قسمتی از جهلم رو نمایش گذاشتم خدا کنه وقتتون گرفته نشده باشه برای خوندن این مطلب

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : یاسر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ قبل از ظهر نمایش پست [17]
مدیر انجمن بخش پرسش و پاسخ جناب عالمانه
rating
شماره عضویت : 443
حالت :
اعتبار کاربر : 1690
پسند ها : 140

بنام خدا
مجدادا از تمامي دوستاني كه لطف كردن و نظر دادن ممنون هستم اما ظاهرا به ندرت كسي متوجه منظور شده بحث ما در اين نيست كه بايد همه خفه بشن و فقط بحث مذهبي بلكه بحث ما در شانيت و  مقام و جايگاه الفاظ است توجه داشته باشيد و قتي يك شبكه تلوذيوني اسمش ميشه شبكه قران ديگه نميتونه فوتبال پخش كنه يا  برنامه اسپزي بزاره  چون در شان  اون شبكه نيست اين به معناي بد بودن فوتبال يل بد بودن اسپزي نيست بحث ما ايه كه شان و جايگته يك انجمن مذهبي با اين نام و نشان اين نيست كه الان بهش رسيديم  چون شان اينجا بايد اين اين باشه كه مطالب مهدويت در راس باشه و ديگر مطالب در حاشيه اما بر عكس شده هر مطلبي رفته در راس و مهدويت در انتهاي حاشيه بزرگواران خوب دقت كنن چي ميگم اشتباه فهميديد انگار

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : عالمانه
خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن  ---- ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری  ------- شکسته قلب من جانا بعهد خود وفا کن
خدایا بی پناهم
ز تو جز تو نخواهم    -----   اگر عشقت گناه است    ------  ببین غرق گناهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ قبل از ظهر نمایش پست [18]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستانی که نظر دادن عالی بود نظراتتون به نوبه خودش  متشکر

جناب عالمانه مثال خوبی زدید ، خب بنظر میرسه باید د رمورد موضوعاتی که به اسم اینجا میخوره بیشتر گفت ، اینکه عمل  میکننو نمیکننو دیگه خودشون میدوننو خداشون ولی بعید  به نظر میرسه کسی این مطالب رو بخونه و فقط در مرحله حرف بمونه.....

لطفا راه حل ها رو بگید  جناب عالمانه ....

متشکر بابت انتقاد به جاتون  ...

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [19]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : ایلیا110 »
عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستانی که نظر دادن عالی بود نظراتتون به نوبه خودش  متشکر

جناب عالمانه مثال خوبی زدید ، خب بنظر میرسه باید د رمورد موضوعاتی که به اسم اینجا میخوره بیشتر گفت ، اینکه عمل  میکننو نمیکننو دیگه خودشون میدوننو خداشون ولی بعید  به نظر میرسه کسی این مطالب رو بخونه و فقط در مرحله حرف بمونه.....

لطفا راه حل ها رو بگید  جناب عالمانه ....

متشکر بابت انتقاد به جاتون  ...

به نظر من راه حلش همونه که بارها گفتم

سعی کنید مطلب بی محتوا نذارید و در تاپیک های بی محتوا نظر نذارید

این طوری پست های بی محتوا کم و متروک میشن

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [20]
عضو
rating
شماره عضویت : 2179
حالت :
اعتبار کاربر : 14272
پسند ها : 1053
حالت من :  Shad.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (14).jpg

بنام خدا
مجدادا از تمامي دوستاني كه لطف كردن و نظر دادن ممنون هستم اما ظاهرا به ندرت كسي متوجه منظور شده بحث ما در اين نيست كه بايد همه خفه بشن و فقط بحث مذهبي بلكه بحث ما در شانيت و  مقام و جايگاه الفاظ است توجه داشته باشيد و قتي يك شبكه تلوذيوني اسمش ميشه شبكه قران ديگه نميتونه فوتبال پخش كنه يا  برنامه اسپزي بزاره  چون در شان  اون شبكه نيست اين به معناي بد بودن فوتبال يل بد بودن اسپزي نيست بحث ما ايه كه شان و جايگته يك انجمن مذهبي با اين نام و نشان اين نيست كه الان بهش رسيديم  چون شان اينجا بايد اين اين باشه كه مطالب مهدويت در راس باشه و ديگر مطالب در حاشيه اما بر عكس شده هر مطلبي رفته در راس و مهدويت در انتهاي حاشيه بزرگواران خوب دقت كنن چي ميگم اشتباه فهميديد انگار

منظورتون این هست که چون اسم انجمن یاران منتظره پس نباید بخش های مختلف فوتبال و آشپزی و .... رو داشته باشه؟!
اما وقتی میشه گفت از یاران هستیم که تمامی این ایتم ها باشه چون باید اول درست زندگی کرد و بعد خود به خود به سمت درست و راست پیش میریم چون روال زندگی درست میشه...اینکه بیایم همه بخش ها رو حذف کنیم به نظرم اشتباهه در ضمن چرا باید به شان و منزلت امام لطمه وارد بشه؟؟؟؟ به هر حال  من مخالف صحبت شمام
البته شاید بعضی از موارد بی محتوا باشه و قبول دارم اما باید تمامی بخش ها باشه ولی در جهت و سو درست.
اگر هم بخش خاصی مد نظرتونه که کمتر دیده میشه خب، بسم الله  ، مطلب بگذارید ما هم میخونیم و استفاده میکنیم
شما اگه بیشتر مطلب بگذارید (پشت سرهم) یا بقیه افرادی مثل شما،خود به خود توجه بچه ها به اون بخش جلب میشه و شروع میکنن به مطلب گذاشتن در همون بخش. 
با تشکر

می پسندم 1     3  -2 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : ye adam

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [21]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : ye adam »
بنام خدا

منظورتون این هست که چون اسم انجمن یاران منتظره پس نباید بخش های مختلف فوتبال و آشپزی و .... رو داشته باشه؟!
اما وقتی میشه گفت از یاران هستیم که تمامی این ایتم ها باشه چون باید اول درست زندگی کرد و بعد خود به خود به سمت درست و راست پیش میریم چون روال زندگی درست میشه...اینکه بیایم همه بخش ها رو حذف کنیم به نظرم اشتباهه در ضمن چرا باید به شان و منزلت امام لطمه وارد بشه؟؟؟؟ به هر حال  من مخالف صحبت شمام
البته شاید بعضی از موارد بی محتوا باشه و قبول دارم اما باید تمامی بخش ها باشه ولی در جهت و سو درست.
اگر هم بخش خاصی مد نظرتونه که کمتر دیده میشه خب، بسم الله  ، مطلب بگذارید ما هم میخونیم و استفاده میکنیم
شما اگه بیشتر مطلب بگذارید (پشت سرهم) یا بقیه افرادی مثل شما،خود به خود توجه بچه ها به اون بخش جلب میشه و شروع میکنن به مطلب گذاشتن در همون بخش. 
با تشکر

خانم یه آدم آقای عالمانه نوشتند :

نقل قول
شان اينجا بايد اين اين باشه كه مطالب مهدويت در راس باشه و ديگر مطالب در حاشيه اما بر عكس شده هر مطلبي رفته در راس و مهدويت در انتهاي حاشيه بزرگواران خوب دقت كنن چي ميگم اشتباه فهميديد انگار

مطالب مهدویت باید در راس باشه مطالب بی محتوا در حاشیه

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [22]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

جناب استاد مجدداً سلام

من که تیتروار براتون نوشتم مشکلات چی هست چرا شما تیتروار جواب ندادین ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ آیا همین نمیشه یه بی احترامی ؟  ؟ ؟ ؟ ؟ وقتی از عنوان موضعتون انتقاد میکنن چرا نمیاین پاسخ بدین جناب استاد ؟ ؟ ؟ ؟
من وقت گذاشتم و براتون تیتر وار نوشتم شما هم باید لطف کنین و تیتر وار و یکی به یکی جواب من و بقیه رو بدین و کلی صحبت نکنین وگرنه همه میدونن در این زمینه کم کاری شده ، خب دلیل کم کاری چی بوده که برای دیدن یه موضوع مذهبی دست به دامن موضوعی با عنوان زنان فاحشه عکس18+ شدیم ؟ ؟ ؟ ؟ اگه خواستین جواب بدین نقل قول بزنین و جواب هر سئوال جلوی خودش

معذرت اگه تند بود اما بدون تعارف یا علی جواب بدین تا معلوم بشه چرا کم کاری هست

می پسندم 3     1  2 

تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ قبل از ظهر نمایش پست [23]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

همونجور که آقا احسان و بقیه ی دوستان گفتن
و خودمم در نوشته ی قبلی از عنوان موضوع انتقاد کردم
و گفتم که توی انجمن  نام ائمه ی اطهار گفته میشه
 نباید از کلمه ی زنان فا..... استفاده میشد
و خیلی ناراحت شدم از اینکه این عنوان رو انتخاب کردید
عنوان دیگه ای نمیتونستید انتخاب کنید؟
ببخشید ولی شما راجع به ماها چه فکری کردید که این عنوانو انتخاب کردید؟
در نوشته ی قبلیمم نوشتم که این عنوان رو تغییر بدید
که متاسفانه هیچکی اصلا اون رو نخوند وبهش توجهی نکرد
شاید ما بچه باشیم و هنوز بزرگ نشده باشیم
ولی  اینقدر میفهمیم که گذاشتن اینجور عنوانی توهین به ماست.یاعلی

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [24]
عضو
rating
شماره عضویت : 1694
حالت :
اعتبار کاربر : 2104
پسند ها : 78
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (10).jpg

http://s2.picofile.com/d/e41e2f01-3535-4f3f-bbea-9ecac16c76e3/Haj_mansour_arzi_Kistam_man_.mp3

در تایید حرف جناب عالمانه و دغدغه بعضی دوستان
فکر کنم جناب عالمانه براشون این نوای حاج منصور حرف دلشون باشه
و تامل بر انگیز برای ما کاربران درمورد امام عصر عج

می پسندم        0 

امضای کاربر : یاسر

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
زنان ، فاحشه ، ايراني ، +عكس ، (+18) ،

« ندای آشنا | حساب سال خمسی دارید یا نه ؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:56 پیش از ظهر