انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مشاوره ازدواج » خصوصیات همسر آینده » بهترین مرد دنیا چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مرد دنیا چه ویژگی هایی دارد؟

وقتي مي‌خواهيد مرد روياهاي‌تان را در ذهن خود مجسم كنيد، چه تصويري در ابر بالاي سرتان شكل مي‌گيرد؟ مردي كه با چشم‌هاي بسته او را تصور مي‌كنيد، شبيه اینشتين نابغه است يا ديويد بكام ورزشكار و البته ثروتمند؟ گرچه مردها چه اینشتين باشند و چه بكام با كمي خوش‌شانسي مي‌توانند جفت زندگي خود را پيدا كنند اما نظرسنجي‌ای كه نتيجه‌اش در ديلي‌ميل منتشر شده نشان مي‌دهد كار برخي از مردها براي بله گرفتن از خانم‌ها راحت‌تر است. با توجه به اين نظرسنجي در نظر اغلب خانم‌ها مرد ايده‌آل
fijvdk lvn nkdh ]i ,dC'd ihdd nhvn?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21875
پسند ها : 2657
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان لیاقت
نشان لیاقت

|

وقتي مي‌خواهيد مرد روياهاي‌تان را در ذهن خود مجسم كنيد، چه تصويري در ابر بالاي سرتان شكل مي‌گيرد؟ مردي كه با چشم‌هاي بسته او را تصور مي‌كنيد، شبيه اینشتين نابغه است يا ديويد بكام ورزشكار و البته ثروتمند؟ گرچه مردها چه اینشتين باشند و چه بكام با كمي خوش‌شانسي مي‌توانند جفت زندگي خود را پيدا كنند اما نظرسنجي‌ای كه نتيجه‌اش در ديلي‌ميل منتشر شده نشان مي‌دهد كار برخي از مردها براي بله گرفتن از خانم‌ها راحت‌تر است. با توجه به اين نظرسنجي در نظر اغلب خانم‌ها مرد ايده‌آل ويژگي‌هايي مشخص دارد و هر مردي با كسب آن ويژگي‌ها، مي‌تواند بله را از زن مورد علاقه‌اش بگيرد.

كباب بزن تا مرد شي

روزنامه پرطرفدار ديلي‌ميل گزارشي را از يك بررسي منتشر كرده كه معيارهاي زنان را براي انتخاب همسر مشخص كرده است. از نظر زناني كه در اين بررسي شركت كرده‌اند مرد مرد، كباب‌خور است و وقتي به رستوران مي‌رود، پاستا با سس قارچ يا سوفله سبزيجات سفارش نمي‌دهد. زناني كه در اين نظرسنجي به سوال «مرد ايده‌آل كيست!» پاسخ ‌داده‌اند، تاكيد كرده‌اند كه علاقه‌اي به ازدواج با يك مرد لطيف گياهخوار ندارند و بيشتر سراغ استيك خورها و غذاهاي گوشتي خورها مي‌روند.

مثل استيو مرد باش

ظاهر مردها هم در ايده‌آل به نظر رسيدن‌شان بي‌تاثير نيست. زن‌هايي كه در اين نظرسنجي شركت كرده اند، مي‌گويند مرد بايد قد بلند و صاحب موهاي تيره و كوتاه باشد و برخلاف تصور برخي آقايان، از نظر‌شان براد‌پيت‌هايي كه قدی كوتاه و موهاي بوری دارند، چندان جذاب ارزيابي نمي‌شوند. قد ايده‌آل به گفته اين خانم‌ها نزديك به 182 سانتي‌متر است و مردهايي كه بيشتر احتمال دارد در جلسه خواستگاري جواب مثبت بگيرند، شبيه استيو جانز، مجري مسابقه ايكس‌فاكتور آمريكا، هوشمندانه لباس مي‌پوشند. بر همين اساس گفته شده زن‌ها دوست دارند مرد زندگي‌شان شيك و حساب‌شده لباس بپوشد و ميلي به ازدواج با مردهايي كه لباس ورزشي مي‌پوشند، ندارند.

نيازي نيست اینشتين باشي

از نظر آنها مرد ايده‌آل كسي است كه از موضوع‌هاي روز آگاه باشد، مدرك دانشگاهي داشته باشد و شغلش هم مناسب و دهن‌پركن باشد؛ البته درحالي‌كه خانم‌ها ترجيح مي‌دهند همسر آينده‌شان مدرك كارشناسي‌ارشد يا دكترا داشته باشد، نظرسنجي نشان مي‌دهد وقتي مردي حتي با مدركي پايين‌تر با جيب پرپول و درآمد خوب به خواستگاري‌شان مي‌آيد، آنها به خواستگار دوم جواب مثبت مي‌دهند.

15 درصد از زناني كه در اين نظرسنجي شركت كرده اند، معتقد بودند تنها حاضرند به خواستگاري كه مدرك كارشناسي ارشد يا دكترا داشته باشد بله بگويند اما جالب اينجاست كه 70 درصد از شركت‌كنندگان ادعا كردند دوست دارند با مردي كه بيشتر از خودشان پول درمي‌آورد، ازدواج كنند.

پسر مامان باش

شايد حتي زنان هم باورشان نشود كه ناخودآگاه به سمت مردهايي جذب مي‌شوند كه رابطه خوبي با مادر و خانواده‌شان دارند. با توجه به نتايج اين بررسي، خانم‌ها دوست دارند با مردي زير يك سقف زندگي كنند كه هفته‌اي دوبار به مادرش زنگ مي‌زند و علاقه‌اي به زندگي با مردي كه به مادر و عزيزانش پشت مي‌كند، ندارند. مردهاي خانواده‌دوستي كه مي‌توانند بين رابطه با خانواده خودشان و همسرشان تعادل برقرار كنند، پرطرفدارترند و مي‌توانند زني كه آرزوي ازدواج با او را دارند، هم راضي نگه دارند. انگار حتي خانم‌هايي كه ميانه خوبي با مادرشوهر‌شان ندارند هم دل‌شان نمي‌خواهد مردي كه با او ازدواج كرده‌اند، دور مادر و خانواده‌اش خط بكشد.

18 تا 24  سالگي

در سال‌هاي ابتدايی جواني، خانم‌ها ترجيح مي‌دهند با مردي هنردوست و كتابخوان ازدواج كنند و به اينكه مردي فرهيخته در مقابل‌شان بنشيند، اهميت مي‌دهند. زن‌ها در اين سنين دوست دارند همسرشان موسيقي را كه او مي‌پسندد دوست داشته باشد، عاشق كتاب‌ها و فيلم‌هايي باشد كه او مي‌پسندد و البته ظاهري امروزي داشته باشد و حتي از خودشان هم شيك‌پوش‌تر باشد.

25 تا 34  سالگي

زناني كه در اين سال‌ها ازدواج مي‌كنند، چندان به سليقه موسيقايي و كتابخوان بودن همسرشان اهميت نمي‌دهند. براي خانم‌ها در اين سنين، موقعيت اجتماعي‌شان از هر چيز مهم‌تر است و گرچه دوست دارند همسرشان ظاهري جذاب و اندامي متناسب داشته باشد اما بيشتر به جاه‌طلب و بلندپرواز بودن او اهميت مي‌دهند و دوست دارند شوهرشان در محيط كار فردي تاثيرگذار باشد.

35 تا 44  سالگي

اخلاق شريك زندگي در اين سال‌ها از ظاهر و حتي علايقش مهم‌تر است. به گفته محققان كمتر از يك‌درصد خانم‌هايي كه در اين سن تصميم به ازدواج مي‌گيرند، حاضر مي‌شوند به مردي بداخلاق بله بگويند. همسر ايده‌آل اين خانم‌ها كسي است كه رفتار شايسته‌اي داشته باشد، از خودشان بزرگ‌تر باشد و با كوله‌باري از تجربه به خواستگاري‌شان بيايد.

45 تا 54 سالگي

در اين سال‌ها خانم‌ها به سن و سال آقاي خواستگار توجه زيادي مي‌كنند؛ البته آنها به دنبال كسي مي‌گردند كه بتواند پيري بدون استرسي را براي‌شان بسازد و به همين دليل به درآمد بالا و وضعيت اقتصادي آقاي خواستگار توجه زيادي مي‌كنند. خانم‌هاي 50 ساله ديگر دنبال يك مرد بزرگ‌تر نيستند بلكه ترجيح مي‌دهند شوهرشان چند سالي هم از خودشان جوان‌تر باشد.

حساس باشي عاشقت مي‌شم

مردهاي رمانتيك از نظر اغلب خانم‌ها قابل ستايش و دوست‌داشتني هستند. نظرسنجي گفته شده، نشان مي‌دهد 86 درصد خانم‌ها دوست دارند با مردي حساس و لطيف كه حواسش به حال و هواي‌شان است و وقتي حال خوشي ندارند از آنها دلجويي مي‌كند ازدواج كنند؛ البته در اين ميان، 64 درصد خانم‌ها مي‌گويند گرچه به توجه همسرشان به احساسات خود نياز دارند اما از مردهايي كه راه و بيراه عبارت «دوستت دارم» را به زبان مي‌آورند، خوش‌شان نمي‌آيد. به عبارت ديگر، خانم‌‌ها از شنيدن اين عبارت خوشحال مي‌شوند اما دوست دارند همسرشان تنها وقتي كه واقعا عاشق‌شان است و احساساتش فوران كرده، آن را به زبان بياورد.

كارگر خودت باش

حرف تازه‌اي نيست؛ اغلب ما قبلا هم شنيده‌ايم كه زن‌ها عاشق مردهاي فني مي‌شوند. باتوجه به اين نظرسنجي، زن‌ها از مردهايي خوش‌شان مي‌آيد كه مي‌توانند لاستيك خودروی‌شان را خودشان عوض كنند، توانايي‌اش را دارند كه در مواقع ضرورت در خانه را بشكنند و خلاصه از پس خرده‌كاري‌هاي فني خانه، خودشان برمي‌آيند.

امروز بريم چي بخريم؟

طبيعي است كه كمتر زني حاضر است با مردي خسيس زير يك سقف برود اما نظرسنجي نشان مي‌دهد كه با دست و دلباز بودن به‌تنهايي نمي‌توان دل خانم‌ها را به دست آورد. 39 درصد زناني كه در اين نظرسنجي شركت كرده‌اند مايل بودند با مردهاي عشق خريد ازدواج كنند و البته يك‌سوم اين زن‌ها تاكيد مي‌كردند دوست دارند وقتي با همسر عشق خريد‌شان بيرون مي‌روند، چيزهايي كه خودشان به آنها احتياج دارند و دوست دارند را تهيه كنند.

اگه بخندوني دوستت دارم!

كمتر زني حاضر است با مردي اخمو و جدي زير يك سقف برود؛ اين ادعايي است كه نتايج نظرسنجي آن را اثبات كرده‌ است. به گفته زناني كه در اين نظرسنجی شركت كرد‌ه‌اند، مردي ايده‌ال است كه در ‌مهماني شمع مجلس باشد و بتواند با شوخي‌ها و جوك‌گفتن‌هايش همه را بخنداند. 43 درصد از خانم‌هايي كه به سوالات نظرسنجي پاسخ داده‌اند، تاكيد كرده بودند كه از همسرشان انتظار شوخ‌طبعي و خنده‌رو بودن دارند و از اينكه همسرشان با حرف‌ها و خاطره گفتن‌هايش باعث خنده و شادي ديگران شود خوش‌شان مي‌آيد. بررسي‌هاي قبلي محققان نشان داده بود كه خانم‌ها بعد از 55سالگي، بيشتر از هر زماني به بذله‌گو بودن و شوخ‌طبعي همسرشان اهميت مي‌دهند.

ورزشكار باش اما ورزشي نپوش!

گفتيم كه اغلب خانم‌ها ميلي به ازدواج با مردي كه در خيابان و محل كار لباس‌هاي ورزشي و راحت مي‌پوشد، ندارند اما معناي اين ادعا، اين نيست كه خانم‌ها دوست ندارند با آقايان ورزشكار و ورزش‌دوست ازدواج كنند. انگار مديران باشگاه‌هاي ورزشي مردانه، سليقه خانم‌هاي امروزي را مي‌دانند و آقايان هم نه‌تنها به‌خاطر داشتن بدني سالم بلكه براي جذاب‌تر به نظر رسيدن و گرفتن جواب بله در جلسه خواستگاري پول زيادي را خرج باشگاه رفتن و تهيه تجهيزات مناسب براي ورزش كردن مي‌كنند. بررسي‌هاي انجام شده نشان مي‌دهد خانم‌ها طرفدار مردهاي ورزش‌دوستي هستند كه هميشه بازي‌هاي فوتبال را تماشا مي‌كنند و ترجيح مي‌دهند همسرشان به جاي ديدن برنامه‌هاي ديگر تلويزيوني مسابقات فوتبال را پيگيري كنند. گذشته از آن، ترجيح مي‌دهند با مردي ورزشكار هم ازدواج كنند. مردهايي كه گهگاه دوچرخه‌سواري مي‌كنند و آقاياني كه اهل استخر رفتن و شنا هستند به نوشته ديلي‌ميل، شانس بيشتري براي گرفتن پاسخ بله از خانم مورد علاقه‌شان دارند.

20 ويژگي مرد ايده‌آل از نظر ديلي‌ميل

گرچه بسياري از مردها خانم‌ها را سخت‌پسند و عجيب و غريب معرفي مي‌كنند اماخانم‌ها معيارهاي نسبتا مشخصي از مرد ايده‌آل در ذهن‌شان دارند و بر اساس آن معيارها به يك خواستگار جواب مثبت يا منفي مي‌دهند. براساس فهرستي كه روزنامه ديلي‌ميل آن را منتشر كرده، مرد ايده‌آلي كه خانم‌ها معرفي‌ كرده‌اند در برخي ويژگي‌ها با هم مشترك است.

1- قدش 182 سانتي‌متر و البته عضلاني، به روز و اهل ورزش است.

2- چشم قهوه‌اي با موهاي كوتاه تيره دارد.

3- خوش‌پوش و طرفدار شلوار جين است.

4- لب به سيگار نمي‌زند.

5- زبر و زرنگ است و مي‌تواند در 17 دقيقه حاضر شود.

6- خانواده‌دوست است.

7- پول دربيار است و درآمدش از همسرش بيشتر است.

8- عشق خريد است.

9- گوشتخوار است.

10-  ريش نمي‌گذارد.

11-  فوتبال‌بين حرفه‌اي است.

12-  مدرك دانشگاهي دارد.

13-  خنده‌رو و اهل جوك گفتن است.

14- نسبت به حال خوب و بد همسرش حساس است.

15-  اهل دوستت دارم گفتن است اما نه هميشه و بي‌جهت.

16-  دست‌فرمانش خوب است.

17- شنا بلد است.

18- مي‌تواند دوچرخه براند.

19-  از پس عوض كردن لاستيك ماشين برمي‌آيد.

20-  مرتب به مادرش زنگ مي‌زند.

9 تشکر شده از کاربر programmer برای ارسال مفید :
محمدELE , یگانه 313 , admin , mersad , ایلیا110 , زهرایی , عقیق , آیاتای , ye adam ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ قبل از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

دختر ها در خواب بینند شاهزاده سوار بر اسب خویش را یا بهتر بگم گمشده ی خود را

اینم مرد رویاهای من داره میجنگه تا بهم برسه :)

از فراز و نشیب و اب و اتش و کوه و دشت رد میشه تا منو به دست بیاره بله پس چی ؟ چی خیال کردید پس ؟

ویرایش ارسال توسط : یگانه 313
در تاریخ : چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ قبل از ظهر

می پسندم 3     3  0 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 994
حالت :
اعتبار کاربر : 2429
پسند ها : 348

اینا که ویژگی های منه

هیچی دیگه برم خارجه اینجا قدرمو نمی دونن

ما رفتیم .....

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72224
پسند ها : 2030
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

ممنون از مطلب خوبتون

1- قدش 182 سانتي‌متر و البته عضلاني، به روز و اهل ورزش است.
یعنی اگه بیشتر  از 182 باشه قبول نیست

4- لب به سيگار نمي‌زند.
کمتر پسری رو دیدم که این مورد رو داشته باشه

5- زبر و زرنگ است و مي‌تواند در 17 دقيقه حاضر شود.
17دقیقه که خیلیه

9- گوشتخوار است.
یه جوریه
 یه لحظه فکرم رفت یه مقوله دیگه

بعد دیدم نه اونطوری هم که فکر میکنم نیست اشتباهه»کلا همه چیز بهم ریخته

بگذریم...
11- فوتبال‌بين حرفه‌اي است.

16- دست‌فرمانش خوب است.
مگه داریم که دست ‌فرمونش خوب نباشه

17- شنا بلد است.

18- مي‌تواند دوچرخه براند.
بنظرم این دوتا هم تاثیری توی زندگی مشترک ندارن
19- از پس عوض كردن لاستيك ماشين برمي‌آيد.
این مورد ازاوناست که خیلی عجیبه مرد باشی اما نتونی این کار رو انجام بدی

نوشته شده توسط : mersad »
اینا که ویژگی های منه

هیچی دیگه برم خارجه اینجا قدرمو نمی دونن

ما رفتیم .....

بفرمایید...
تاحالا فرار مغزها داشتیم الان...

برادر غصشو نخور خودم الان آستین بالا میزنم براتون
فقط لب تر کنید»حلّه 

اگه خواستین بیایید چتروم دربارش صحبت کنیم

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [4]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18917
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

بنظر من خوبو بد بودن هارو خودمون مشخص میکنیم اگه طوری باشیم که  خوششون بیاد طوری  برخورد میکنن که خوشمون بیاد، این چیزیه در مورد  غیره ظاهر ....

ولی اگه خوبی کردید و طوری برخورد کردن که خوشتون نیومد  بدونید که اشتباه کردید

یا اینکه درکتون نمیکنن ....

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 1086
حالت :
اعتبار کاربر : 1824
پسند ها : 261
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

نوشته شده توسط : یگانه 313 »
دختر ها در خواب بینند شاهزاده سوار بر اسب خویش را یا بهتر بگم گمشده ی خود را

اینم مرد رویاهای من داره میجنگه تا بهم برسه :)

از فراز و نشیب و اب و اتش و کوه و دشت رد میشه تا منو به دست بیاره بله پس چی ؟ چی خیال کردید پس ؟

خخخ اینکه ناپلئونه

می پسندم        0 

امضای کاربر : آیاتای

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 1086
حالت :
اعتبار کاربر : 1824
پسند ها : 261
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

گزینه 10اشتباهه اصن مرد باید ریش داشته باشه.
3هم خوب نیس انقد بدم میاد از مردایی که شلوار جین میپوشن اه اه

می پسندم        0 

امضای کاربر : آیاتای

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
بهترین ، مرد ، دنیا ، چه ، ویژگی ، هایی ، دارد؟ ،

« سازندگيهاى ازدواج | زنی که مجاورت با او عذاب آور است »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:00 بعداز ظهر