انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مشاوره ازدواج » رابطه قبل از ازدواج » خط قرمزهای ارتباط با جنس مخالف

خط قرمزهای ارتباط با جنس مخالف

خط قرمزهای ارتباط با جنس مخالف جام جم سرا- روزهای پر حرارت و داغ جوانی، وقتی داغ‌تر می‌شود که صحبت ارتباط با جنس مخالف، به میان می‌آید. شما دیگر کودک نیستید، احتمالا دوران مدرسه و دغدغه کنکور هم به پایان رسیده و اکنون در اوج قدرت و نیازهای روانی و جسمی، به تشکیل خانواده فکر می‌کنید.   ممکن است هنوز سن‌تان برای ازدواج مناسب نباشد و هیچ اقدامی برای انتخاب همسر انجام نداده باشید یا در به در دنبال نیمه گمشده تان باشید. فرقی ندارد،در هر حال یکی از روابطی که باید
ox rvlcihd hvjfhx fh [ks lohgt

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

مدال ها:5
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

جام جم سرا- روزهای پر حرارت و داغ جوانی، وقتی داغ‌تر می‌شود که صحبت ارتباط با جنس مخالف، به میان می‌آید. شما دیگر کودک نیستید، احتمالا دوران مدرسه و دغدغه کنکور هم به پایان رسیده و اکنون در اوج قدرت و نیازهای روانی و جسمی، به تشکیل خانواده فکر می‌کنید.

ممکن است هنوز سن‌تان برای ازدواج مناسب نباشد و هیچ اقدامی برای انتخاب همسر انجام نداده باشید یا در به در دنبال نیمه گمشده تان باشید.

فرقی ندارد،در هر حال یکی از روابطی که باید در زندگی خود آن را مدیریت کنید، ارتباط با جنس مخالف است.درست است که‌ این روزها کمی مهار آن سخت‌تر است، اما در آینده حتی بعد از ازدواج و در سنین میانسالی هم از این مهارت بی‌نیاز نیستید.

از طرفی شما دیگر در دبیرستان درس نمی‌خوانید و در محیط تحصیل تان با جنس مخالف در ارتباطید یا در محیط کارتان چند‌ ساعت در روز چنین ارتباطی را تجربه می‌کنید. رفتار امروز شما، زمانی که هنوز مجرد هستید و علاقه به این ارتباط در شما پررنگ‌تر است، می‌تواند یک پایه و اساس خوب برای زندگی فردایتان باشد.

یادتان باشد شما فعلا مجردید و بزودی تشکیل خانواده خواهید داد، در روابط‌تان به گونه‌ای رفتار نکنید که در آینده نیاز به پنهانکاری باشد. برای این‌که خط قرمز‌های رابطه با جنس مخالف را نشکنید، برایتان پیشنهاد‌هایی داریم.

خودتان را کنترل کنید

تمام شدن روزهای مدرسه و ورود به دانشگاه یا محل کار، خود به خود بانوعی استقلال همراه است که تا دیروز آن را نداشتید.

زمان‌های رفت و آمدتان، دوستان و آشنایان جدیدتان و محیط‌هایی که همچون محیط خانه و مدرسه تحت نظارت و پاستوریزه نیست . در چنینی شرایطی شما نیازمند یک مهارت بسیار مهم خواهید بود. مهارت خود کنترلی، مهارتی است که اگر آن را نداشته باشید، از گوشه اتاق و با یک رایانه، ممکن است بزرگ‌ترین خطاها را انجام دهید. خود کنترلی یا خویشتن‌داری یعنی داشتن توان و مهار فشارها و وسوسه‌های غریزی و هیجانی.

این طبیعی است که در سن جوانی در برابر محرک‌های جنسی، بی‌تاب شوید. باید با حفظ نگاه و دوری از فیلم‌ها و روابط تحریک‌کننده به خود کمک کنید تا گرفتار نشوید. بهترین راه، پیشگیری از ورود به روابط نامناسب است. این مهارت را در خود ایجاد کنید و در هر لحظه حواس‌تان به خودتان و کارهایی که انجام می‌دهید، باشد.

همرنگی با جماعت را بی‌خیال شوید

می‌گفتند، خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو! اما اگر جماعت ، طریق رسوایی را پیش بگیرند چه کنیم؟ دختر خانم‌ها و آقا پسرها، اگر همه دوستانتان دوست دختر و دوست پسر دارند و اگر به اصطلاح، این روزها هر کسی، کسی دارد و یار نورسی دارد، شما خود را وارد این بازی نکنید.

دوستانتان نمی‌گویند که این ارتباط چه تاثیرات منفی بر آنها گذاشته و ممکن است هنوز خودشان نیز ندانند از نظر روحی چه آسیبی خواهند دید، پس با افتخار خود را پاک نگه دارید .

بیکاری را از زندگی‌تان دور کنید

شما در پرانرژی‌ترین روزهای زندگی‌تان به سر می‌برید، اگر قرار باشد، بیشتر وقت‌تان، اوقات فراغت بوده و برنامه سفت و سختی برای ساعت‌به‌ساعت‌تان نداشته باشید، احتمال خطای‌تان بالا می‌رود. تفریح خوب است اما یادتان باشد این روزها زمان تلاش، کارو برنامه‌ریزی برای آینده است. چشم بر هم زدنی، با افسوس زمزمه می‌کنید: جوانی هم بهاری بود و بگذشت... پس قدر بهار زندگی‌تان را بدانید و انرژی‌تان را در راه صحیح مصرف کنید.

حواس‌تان به او باشد

فراموش نکنید که در خلوت‌ترین مکان قابل تصور نیز کسی هست که شما را می‌بیند. هیچ رفتار و اندیشه شما، از او پنهان نمی‌ماند. اگر همیشه این موضوع را مد نظر داشته باشید، دقت بیشتری حتی بر فکر و نیات خود خواهید داشت.

امام علی(ع) می‌فرمایند:

خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد. (غرر الحکم، ج ٢ / فصل ۴۶طوبی)

روزهای خوش جوانی را تباه نکنید. ارتباط با جنس مخالف، یک واقعیت است که اگر در چارچوب صورت بگیرد، دچار مشکل نخواهید شد پس از چارچوب شرع‌ پا فراتر نگذارید که پشیمان خواهید شد.

سخنی با والدین

اگر فرزند جوانی در خانه دارید، باید محیط را به گونه‌ای آماده کنید که بتواند در مورد دغدغه‌هایش با شما حرف بزند. بدانید که دیر یا زود جنس مخالف به زندگی او وارد خواهد شد پس به جای آنکه آنقدر در این موضوع حساسیت نشان دهید که نتواند در موردش با شما حرف بزند، بگذارید راحت باشد البته حرمت‌ها را نگه دارید، اگر او نتواند درباره اینگونه مسائل با شما حرف بزند، ممکن است درمعرض خطرهای جدی قرار بگیرد. به او هشدار بدهید، راه و روش سالم ماندن را برایش هجی کنید، اما در نهایت بگذارید اگر خطایی هم کرد، بتواند به شما بگوید و کمکتان مطمئن باشد.

ممنون از توجهتوhttp://sara.jamejamonline.ir/

4 تشکر شده از کاربر حریم قدس برای ارسال مفید :
تلاطم خاموش , هدی , محمد121 , محمدELE ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

ممنون بانو ..حریم را حریم قدس خوب توصیف کرد ههههه باشد که اویزه گوشمان شود عالم محضر خداست

می پسندم        0 

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

یادتان باشد شما فعلا مجردید و بزودی تشکیل خانواده خواهید داد، در روابط‌تان به گونه‌ای رفتار نکنید که در آینده نیاز به پنهانکاری باشد.
ممنون از توجهتون

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۰۱ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : حریم قدس »
یادتان باشد شما فعلا مجردید و بزودی تشکیل خانواده خواهید داد، در روابط‌تان به گونه‌ای رفتار نکنید که در آینده نیاز به پنهانکاری باشد.
ممنون از توجهتون
سلام وعرض ادب ..باتوجه به مسائل خاصی که درجامعه موجود هست بزرگترین اشتباه وقتی میشه که پنهان کاری هست وبعداز ازدواج هم پنهان کاری شده ومتاسفانه مشکلات زیادی برای بخصوص خانمهاپیش میارن

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
خط ، قرمزهای ، ارتباط ، با ، جنس ، مخالف ،

« دو آیه از قرآن در مورد دوستی دختر و پسر | دختران فریب خورده بخوانند »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:55 پیش از ظهر