انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » دعوت از هکرها برای شرکت در یک مسابقه

دعوت از هکرها برای شرکت در یک مسابقه

مرکز ارتباطات دولتی بریتانیا (GCHQ) از برگزاری مسابقه‎ای اینترنتی برای هکرها خبر داد. به گزارش سافت‌گذر به نقل از سیتنا؛ در پی دعوت از هکرها برای شرکت در یک مسابقه، مرکز ارتباطات دولتی بریتانیا اعلام کرد که برندگان این مسابقه می‎توانند به عضویت یک گروه ویژه‎ متشکل از متخصصان رمزنگاری و امنیت سایبری درآیند. وب سایت رسمی GCHQ با اعلام این خبر اضافه کرد که همه‎ی علاقه مندان به شرکت در این مسابقه با عنوان «? Can You Find It» باید پنج تکلیف متشکل از رمزگشایی پیام‎های رمزگذاری
nu,j hc i;vih fvhd av;j nv d; lshfri

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 242
حالت :
اعتبار کاربر : 209
پسند ها : 28
حالت من :  Bahatghahram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

مرکز ارتباطات دولتی بریتانیا (GCHQ) از برگزاری مسابقه‎ای اینترنتی برای هکرها خبر داد.

به گزارش سافت‌گذر به نقل از سیتنا؛ در پی دعوت از هکرها برای شرکت در یک مسابقه، مرکز ارتباطات دولتی بریتانیا اعلام کرد که برندگان این مسابقه می‎توانند به عضویت یک گروه ویژه‎ متشکل از متخصصان رمزنگاری و امنیت سایبری درآیند.

وب سایت رسمی GCHQ با اعلام این خبر اضافه کرد که همه‎ی علاقه مندان به شرکت در این مسابقه با عنوان «? Can You Find It» باید پنج تکلیف متشکل از رمزگشایی پیام‎های رمزگذاری شده را انجام دهند.

ریاضیدانان، برنامه نویسان، هکرها و همه‎ی علاقمندان برای شرکت در این مسابقه که شش هفته ادامه خواهد یافت دعوت شده‎اند.

برندگان علاوه بر امکان استخدام در سازمان اطلاعاتی بریتانیا، می‎توانند یکی از 100 رایانه‎ی کوچک Raspberry Pi و یکی از پنج لوح رایانه ای Google Nexus را به دست بیاورند.

6 تشکر شده از کاربر peyman7162 برای ارسال مفید :
احسان فقط خدا , mohadeseh , حریم قدس , سولماز19 , غروب کربلا 313 , ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : peyman7162
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم

امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست

از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من . . .
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

ایده  جالبی هست

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

من که وقتشو ندارم

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72224
پسند ها : 2030
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

من هم که اهل این بچه بازی ها نیستم

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

من همیشه فکر می کردم هک کردن ینی دزدی ودست درازی یا بهتر بگم خرابکاری بعد رفتم خوندم که در مواردی بله اشکال شرعی داره اما در برخی موارد اشکالی نداره 
 دو نوع هکر داریم
1- کلاه سیاه
2- کلاه سفید

هکرهای کلاه سیاه کار تخریبی و سوءاستفاده میکنن و با اغراض بد مثلا down کردن هک سرور یه سایت مفید یا یه بانگ اطلاعاتی یا یه بانک
کلاه سفید ها هک میکنن با اغراض مثبت
مثل هک کردن برای اینکه نقطه ضعف طرف رو بهش بگن یا مثل گروه آشیانه و سایت گرداب در راه اسلام 

پس با این اوصاف به نظر میرسه فقط این کار کلاه سیاه هاست که مشکل داره
حالا اگه کلاه سفید هستین یا علی بسم الله

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خیلی جالب بود ممنون اقا پیمان جالب بود

می پسندم        0 

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دعوت ، از ، هکرها ، برای ، شرکت ، در ، یک ، مسابقه ،

« فیسبوک همچنان سوژه اصلی وزیر ارتباطات | شاتل اینترنت 8 مگابیتی عرضه می کند »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:20 بعداز ظهر