انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » نقد فرقه ها و ادیان » بهائیت » استفاده فرقه ضاله بهاییت ازجذابیت جنسی

استفاده فرقه ضاله بهاییت ازجذابیت جنسی

استفاده فرقه ضاله بهاییت ازجذابیت جنسی به گزارش "شیعه نیوز" حجت الاسلام سید رضا سجادی، کارشناس عرصه بهاییت در گفت‌و‌گو با رسا گفت: برخی از جریانات انحرافی و فرق ضاله از هر وسیله ای برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود استفاده می کنند و شعارشان این است که هدف وسیله را توجیه می کند.   وی در ادامه افزود: اسلام ناب محمدی و مذهب حقه شیعه به ما این اجازه را نداده است که برای رسیدن به اهداف مشروع از وسایل و ابزار نامشروع استفاده کنیم، حق را زیر پا
hsjthni tvri qhgi fihddj hc[bhfdj [ksd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

مدال ها:5
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

به گزارش "شیعه نیوز" حجت الاسلام سید رضا سجادی، کارشناس عرصه بهاییت در گفت‌و‌گو با رسا گفت: برخی از جریانات انحرافی و فرق ضاله از هر وسیله ای برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود استفاده می کنند و شعارشان این است که هدف وسیله را توجیه می کند.

وی در ادامه افزود: اسلام ناب محمدی و مذهب حقه شیعه به ما این اجازه را نداده است که برای رسیدن به اهداف مشروع از وسایل و ابزار نامشروع استفاده کنیم، حق را زیر پا بگذاریم و حدود الهی را نادیده بگیریم، این محدودیت ها از شاخصه های مهم تبلیغ دین و مذهب ما است.

حجت الاسلام سجادی اظهار داشت: یکی از روش ها و ابزار تبلیغ و ترویج در فرقه ضاله بهاییت، استفاده از جذابیت های جنسی است؛ این فرقه ضاله با استفاده از برنامه های مختلف همچون برگزاری میهمانی های مختلط و ارتباط احساسی و عاطفی برای پیوستن افراد به این فرقه ضاله زمینه سازی می کند.

وی خاطر نشان کرد: ازدواج در دین مبین اسلام شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد و برای زن و شوهر وظایف خاصی مشخص شده است که آنان ملزم به پذیرش و رعایت آن هستند.

این پژوهشگر حوزوی یادآور شد: اگر مسلمانی بخواهد با یک غیر مسلمان ازدواج کند، با یک مسأله فقهی مواجهه می شویم که حکم شرعی این ازدواج چیست، از این رو برای دریافت پاسخ به مرجع تقلید خود مراجعه می کنیم.

وی با اشاره به فرایند ازدواج در بهاییت گفت: ازدواج، نوع تعامل با دیگران، تولید مثل، تربیت فرزندان و مانند آن در این فرقه تحت سیستمی مدون و برنامه ریزی شده انجام می‌شود و لجنه ها، محافل ملی و بیت العدل بر این روند نظارت می کنند.

وی تأکید کرد: به طور مثال یک دختر و پسر بهایی حق ندارد با هر کسی ازدواج کنند و فرایند ازدواج، از خواستگاری تا ازدواج در محدوده خواست و اراده لجنه انجام می شود و اگر خانواده ای از این برنامه تبعیت نکند دچار مشکلات و موانع بسیار خواهد شد.

حجت الاسلام سجادی ادامه داد: لجنه محلی، سیاسی، هدایت امری، قضایی و مانند آن، همه و همه دست به دست هم می دهند و زندگی را برای آنان غیر ممکن می کنند.

وی تصریح کرد: مدت هاست که شاهد ازدواج و ابراز علاقه دختران و پسران بهایی به پسران و دختران شیعه هستیم، جدا از پرسش شرعی حرام یا حلال بودن این مسأله اهداف و چگونگی ادامه این نوع ازدواج ها، تولد و تربیت فرزندان، مباحث فرهنگی، اجتماعی و تبعات این گونه ازدواج ها از دیگر نکاتی است که ذهن ما را به خود مشغول می کند.

این کارشناس بهایی پژوهی اضافه کرد: آیا این ازدواج ها «مجوز امری» دارد، هدف بیت العدل از تجویز این گونه ازدواج ها چیست، شیوه تعامل یک فرد مسلمان و بهایی چگونه باید باشد و پرسش های مانند آن از دیگر مسائلی است که ذهن ها را به خود مشغول می کند.

وی خاطر نشان کرد: با کمی تأمل در می یابیم که این ارتباطات از پیش طراحی شده و در راستای جذب افراد به این فرقه ضاله است، اگر یک جوان مسلمان در رفت و آمد ها و تعاملاتی که با آنان داشت، جذب آنان شد که این هدف محقق شده است.

حجت الاسلام سجادی ابراز داشت: اما اگر جوان مسلمان نتوانست با عقاید، رفتار و نوع تعاملات آنان ارتباط برقرار کرده و عقاید آنان را بپذیرد، مشکلات، فشار ها و تهدید ها آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این گونه مواقع فرد بهایی از همه امکانات، حمایت ها و پشتیبانی سیستم بهاییت برخوردار می شود و به طور مثال با به اجرا گذاشتن مهریه، فرد مسلمان را با همه توان خود تحت فشار قرار داده و تهدید می کنند در این صورت فرد مسلمان یا مجبور به پذیرش اعتقادات آنان شده یا به دلیل نداشتن توان پرداخت مهریه به زندان می افتد.

این پژوهشگر حوزوی بیان داشت: از سوی دیگر مباحث فرهنگی و اجتماعی و تبعات این گونه ازدواج ها مطرح است، به طور مثال فرد مسلمان و شیعه ای که محب اهل بیت(ع) در برنامه های مذهبی شرکت می کند، روزه می گیرد، صله رحم به جا می آورد، روضه برگزار می کند چگونه می تواند با یک بهایی زیر یک سقف زندگی کند که هیچ کدام از اعتقادات ما را باور ندارد.
negahedigar10.blogfa

5 تشکر شده از کاربر حریم قدس برای ارسال مفید :
محمدELE , بلاغ مبین , عقیق , مهتاب1 , مدافع حرم313 ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

یه شیعه واقعی هرگز با غیرشیعه ازدواج نمی کنه

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 1960
حالت :
اعتبار کاربر : 819
پسند ها : 64
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

حریم خانم دستت درد نکنه .از این وهابیها هر چی بگی بر میداد..
امیر علی داداش خوبم این که چیزی نیست من به امید خدا قراره بعد از محرم یعنی نزدیک سال تازه میلادی با یک خانم مسیحی ازدواج کنم.برامون دعای خیر بکنید ممنون.

می پسندم        0 

امضای کاربر : انتی666

جسم و جان و هر چه دارم آن اوست
من کیم فرمان فقط فرمان اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نوشته شده توسط : انتی666 »

امیر علی داداش خوبم این که چیزی نیست من به امید خدا قراره بعد از محرم یعنی نزدیک سال تازه میلادی با یک خانم مسیحی ازدواج کنم.برامون دعای خیر بکنید ممنون.

شوخی می کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1086
حالت :
اعتبار کاربر : 1824
پسند ها : 261
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

آقای آنتی 666.چه جالب!!!!! خوشبخت بشید :|

می پسندم        0 

امضای کاربر : آیاتای

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
استفاده ، فرقه ، ضاله ، بهاییت ، ازجذابیت ، جنسی ،

« بهاییت و امام زمان عجل الله | ...خالی... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:17 بعداز ظهر