انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » موبایل » برنامه های کاربردی موبایل » 4مورد که شما هرگز در مورد موبایل نشنیده اید!

4مورد که شما هرگز در مورد موبایل نشنیده اید!

مواردی وجود دارد که می‌توان در مواقع فوری خطرناک انجام داد. موبایل شما می‌تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد. مواردی را که می‌توانید با موبایل انجام دهید را ببینید. اول وضعیت فوق العاده  شماره تلفن وضعیت فوق العاده در تمام دنیا ۱۱۲ است. اگر شما در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره ۱۱۲ را بگیرید و موبایل در هر شبکه موجود جستجو می‌کند تا یک تماس وضعیت فوق العاده برای شما برقرار کند و جالب اینکه این شماره
4l,vn ;i alh iv'c nv l,vn l,fhdg kakdni hdn!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74068
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

مدال ها:6
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
اسپانسر برتر
اسپانسر برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

مواردی وجود دارد که می‌توان در مواقع فوری خطرناک انجام داد. موبایل شما می‌تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد. مواردی را که می‌توانید با موبایل انجام دهید را ببینید.

اول وضعیت فوق العاده 
شماره تلفن وضعیت فوق العاده در تمام دنیا ۱۱۲ است. اگر شما در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره ۱۱۲ را بگیرید و موبایل در هر شبکه موجود جستجو می‌کند تا یک تماس وضعیت فوق العاده برای شما برقرار کند و جالب اینکه این شماره حتی زمانیکه صفحه کلید قفل است نیز کار می‌کند. امتحان کنید.

دوم – آیا تا بحال کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته‌اید؟

آیا ماشین شما یک دستگاه ورود از راه دور بدون کلید دارد؟ این وسیله می‌تواند روزی مفید باشد. یک دلیل خوب برای داشتن یک موبایل: اگر شما کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته باشید، به موبایل یک نفر در منزل از طریق موبایل خودتان تماس بگیرید. تلفن خود را در حدود فاصله ۱ متر از ماشین قرار دهید و از فرد مقابل در منزل بخواهید که کلید قفل بازکن را فشار دهد و آنرا نزدیک موبایل خود قرار دهد. قفل ماشین شما باز خواهد شد. با این کار نیاز نیست کسی کلیدها را شخصاً بیاورد. فاصله هیچ تاثیری ندارد. شما می‌توانید کیلومترها فاصله داشته باشید، اگر شما بتوانید با کسی که کنترل ماشین شما را دارد ارتباط برقرار کنید، شما می‌توانید قفل ماشین خود را باز کنید.

سوم – قدرت باطری مخفی شده

در نظر بگیرید باطری موبایل شما خیلی کم است. برای فعال کردن کلیدهای #۰۷۳۳* را فشار دهید. موبایل شما با این اندوخته راه اندازی مجدد خواهد شد و موبایل افزایش ۵۰ % در باطری را نشان می‌دهد. این فضای اندوخته هنگامیکه موبایل خود را شارژ می‌کنید، خودبه خود شارژ خواهد شد.
چهارم – چگونه یک موبایل دزدیده شده را غیرفعال کنیم؟

برای چک کردن شماره سریال موبایل خود، کلیدهای زیر را به ترتیب فشار دهید:
#۰۶#*یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود. این شماره مختص دستگاه شما است. این شماره را یادداشت کنید و در جایی امن نگه دارید. هنگامیکه موبایل شما دزدیده می‌شود، شما می‌توانید به پشتیبان شبکه خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید. سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند، حتی اگر دزدها sim کارت را عوض کرده باشند. تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد. شما ممکن است نتوانید موبایل خود را بازپس گیرید، اما حداقل می‌دانید کسیکه آنرا دزدیده است دیگر نمی‌تواند از آن استفاده کند یا آنرا بفروشد. اگر هر کسی این کار را بکند، دیگر دزدین موبایل هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

14 تشکر شده از کاربر بانوی آفتاب برای ارسال مفید :
صبا , بنده خطا کار خدا , یازهراا313 , admin , عقیق , mosafer , غم هجران , مطهره سادات , زهرایی , محمد121 , مهتاب1 , الما , امیرعلی19 , ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28288
پسند ها : 3479
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

ممنون جالب بود
مورد 3 کار نکرد
مورد 4 هم به درد نمیخوره
چون کسی که گوشی رو بدزده میره شماره سریالشه عوض میکنه ، همینجوری استفاده نمیکنه

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 472
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 764
پسند ها : 17
حالت من :  Bitafavot.gif

نوشته شده توسط : admin »
ممنون جالب بود
مورد 3 کار نکرد
مورد 4 هم به درد نمیخوره

ینی شما همه گزینه هارو امتحان کردی؟؟؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : نشونه313

خدا هست هنوز...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28288
پسند ها : 3479

نوشته شده توسط : نشونه313 »
ممنون جالب بود
مورد 3 کار نکرد
مورد 4 هم به درد نمیخوره

ینی شما همه گزینه هارو امتحان کردی؟؟؟

فقط گذینه دوم رو امتحان نکردم
البته در موردش زیاد شنیدم
اگه کسی این کار رو کرده و جواب گرفته اعلام کنه

راستی یادم رفت بگم 
مورد 4 کد رو که وارد میکنید شماره سریال گوشی رو براتون میاره و نیازی به یادداشت کردنش نیست
چون روی جعبه گوشی هست
برای مسدود کردن و یا شکایت دزدی نمیشه با دادن شماره سریال خالی مسدودش کرد 
حتما باید جعبه موبایل رو هم داشته باشید به عنوان مدرک ، که گوشی مال خودتونه

ویرایش ارسال توسط : admin
در تاریخ : جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
مدیر انجمن آموزش زبان عربی
rating
شماره عضویت : 1116
حالت :
اعتبار کاربر : 4323
پسند ها : 713
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

می پسندم        0 

امضای کاربر : مطهره سادات

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72224
پسند ها : 2030
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

ممنون جالب بود
مورد 3 کار نکرد
مورد 4 هم به درد نمیخوره

فقط گذینه دوم رو امتحان نکردم
البته در موردش زیاد شنیدم
اگه کسی این کار رو کرده و جواب گرفته اعلام کنه

درباره گزینه دوم»

فرکانس صدای انسان در محدوده 20تا 20کیلو هرتز یعنی (20تا20000)هست و مدار ارسال سیگنال موبایل روی این محدوده تنظیم شده
و فقط امواجی که توی این محدوده هستن رو میتونه تقویت و ارسال کنه ولی سیگنال ریموت کنترل ها(مثل دزد گیر ماشین) مقدار فرکانسشون بیشتر از این مقدار هست(
معمولا  در دو فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز و ۳۱۴ مگاهرتز» (314میلیون) ) و موبایل نمیتونه اینا رو تقویت و ارسال کنه البته موبایل یه قسمت قویت کننده هم داره که ( بین 900مگا تا 1800مگا(1800میلیون))هست که اون قسمت هم نمیتونه اینو ارسال کنه

واسه اثبات هم امتحان کردم »نشد

ویرایش ارسال توسط : محمدELE
در تاریخ : جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
4مورد ، که ، شما ، هرگز ، در ، مورد ، موبایل ، نشنیده ، اید! ،

« معرفی ی گوشی خوب | ...خالی... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:42 بعداز ظهر