انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » گلی...

گلی...

بسم رب الشهدا والصدیقین  ارادت خاصی نسبت به این شهیده بزرگوار دارم که دلایلش بماند  شهیده خانم گلدسته محمدیان شادی روح تمام شهدا س اسلام از صدر اسلام تا کنون صلوات //الللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
'gd...

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

مدال ها:5
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم رب الشهدا والصدیقین 
ارادت خاصی نسبت به این شهیده بزرگوار دارم که دلایلش بماند 
شهیده خانم گلدسته محمدیان
شادی روح تمام شهدا س اسلام از صدر اسلام تا کنون صلوات //الللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

4 تشکر شده از کاربر حریم قدس برای ارسال مفید :
ایه , نمازتو خوندی؟ , محمدELE , جمعه موعود ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
گلی...
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
حالت :

تولد شهید گلدسته محمدیان
در آغازین شب های سرد و یخ زده زمستان 1336 در روستای دوین، خانه ی گرم و با صفای عزیز الله و سکینه خانم با تولد اولین فرزندشان رنگ و بویی دیگر گرفت. آنها نام او را بر اساس نام مادر بزرگش که تازه از دنیا رفته بود انتخاب کردند و بعدها او را گلی صدا می زدند. او تنها، دختر حاج عزیزالله و سکینه خانم نبود، بلکه سنگ صبور و آرام جان آن ها و برادرانش نیز بود.
دوران تحصیل شهید گلدسته محمدیان:

گلی راهی مدرسه شد تا بیاموزد که بخواند و بنویسد، در روزگاری که اکثر دختران ایرانی از نعمت خواندن و نوشتن محروم بودند، او راه سختی را در پیش گرفته بود و می دانست که بدون حمایت پدر و مادر در شرایط سخت آن روز ها نمی تواند سختی ها را پشت سر بگذارد. با توجه به عدم امکانات آموزشی در روستا جهت ادامه ی تحصیل، بعد از پایان ششم ابتدائی ، پدرش او را به شیروان می برد تا از ادامه تحصیل باز نماند. گلی بعد از اتمام مراحل تحصیل در مدرسه تصمیم ورود به دانشرا می گیرد ناچارا به بجنورد می آید و بعد از قبولی در آزمون ورودی مشغول تحصیل می شود.
رنج دوری از خانواده و تلاش های او نتیجه می دهد و بعد از پایان تحصیلات شغل معلمی را انتخاب می کند تا در تربیت فرزندان کشورش سهیم باشد. گلی برای شروع کار ابتدا به روستای هنامه رفت و سپس کارش را در سرچشمه دوین ادامه داد.
زندگی مشترک شهید گلدسته محمدیان

در سال 1358 گلی که معیارش برای تشکیل زندگی مشترک، ایمان وتقوا است با پسری به نام حیدر محمدی مقدم کارمند نیروی هوایی ارتش ازدواج کرد تا زندگی جدید خود را در کنار همسری مهربان و با ایمان آغاز کند. مراسم ازدواجشان را بر اساس سنت رسول الله (ص) پاک و بی پیرایه برگزار کردند.
با توجه به شغل همسر، زندگی مشترکشان را در دزفول شروع کردند، پدر و مادر گلی و بعضی از نزدیکان او  پس از مراسم ساده عروسی همراه گلی و حیدر به دزفول رفتند تا دعای خیرشان بدرقه ی این شروع شود.
باورش سخت است گلی که از دوری والدین بیمار می شد این بار به آنها دلداری می دهد.
زندگی گلی و حیدر شروع می شود و در کنار هم تمام امید و آرزو هایشان را به تصویر می کشند تا با هم و همراه هم به آنان دست یابند. گلی خون خود را رنگین تر از خون مردمان کشورش نمی داند و می خواهد با حضورش، مایه ی امید و قوت قلب خسته ی آنان باشد.
تولد شهید سمیه محمدی مقدم

در سال 1360 میان امواج متلاطم و بی قرار جنگ، خداوند دختری زیبا به محفل کوچک و پر از عشق آنان عطا کرد، آنها نام این هدیه کوچک را سمیه نامیدند. شور و اشتیاق شهادت هر روز بیشتر از قبل در جانش ریشه می دواند و با چنان ایمانی آن را آرزو می کرد که سبب نمایان شدن نگرانی و ترس بر چهره ی پدر و مادرش می شد. از مرگ هراسی نداشت و شهادت همراه همسرش را آرزوی خود می دانست و در دعا و عبادتش، آن را طلب می کند.
تقدیر الهی چنان رقم خورد تا گلی و حیدر، همراه دختر نازنینشان در انتظار فرزند دیگری باشند تا همبازی سمیه باشد.
روزهای جنگ می گذرد و زمان به دنیا آمدن فرزند دوم نزدیکتر می شود قرار است مادر برای کمک به دخترش به دزفول بیاید زیرا چشم انتظاری همراه با شادی گلی و خانواده اش به شمارش معکوس رسیده و زمان تولد کودکشان نزدیک است.
شهادت گلدسته محمدیان و خانواده اش:
این ایام همزمان با محرم است، در میان شادی و غم دنیا در چهارم آبان ماه 1361 گلی به آرزویش می رسد و طعم شیرین شهادت را می چشد. آری گلی همراه حیدر و سمیه قفس تن را رها می سازد و راهی گلشن رضوان می شود و آرزویش به انجام می رسد .
شادی روح تمام شهدا صلوات 

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
گلی...
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]

شادی روح تمام شهدا صلوات

می پسندم        0 

امضای کاربر : حسنعلی ابراهیمی سعید

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
گلی...
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

کاش ماهم لیاقت داشتیم کااااش

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد