انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » امر به معروف » !!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

!!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

همانطور که میدانید پیام های زیادی در فضای مجازی رد و بدل میشود که بدون شک و به وضوح ( و گاها با کمی دقت و کنکاش) نوشته های دشمن هستند و با هدف های خبیثانه ای  تدوین شده اند تا ارزش های مارا به غیر ارزش و هنجار های مارا به ناهنجاری ها و بالاعکس، و گاها ترویج دروغ هایی در مورد اوضاع کشور (ها)، اسلام، ممالک، مردم و ..... میپردازند. . . . از طرفی هم  ضربه ای که این موارد به تدین مردم و پای بند بودن انها به اعتقادات و
!!!!v,ak'vd nv tqhd l[hcd ilhk [ihn hsj. hlhl ohlki hd (vi)!!!!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 3 از 7 < 1 2 3 4 7 > آخرین »

مشاهده رای ها رای : این کارو میپسندید؟ !
سوال : این کارو میپسندید؟ !
بله عالیه! حتما انجامش میدم رای دهندگان : 7
نه! رای دهندگان : 0
خوبه ولی وقت نمیکنم متاسفانه رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ قبل از ظهر نمایش پست [25]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18917
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

⁉️واقعا دیدار رسمی و ملیحانه #ظریف با همتای جنایتکارش در #نیجریه که در #آذر 94 #قتل عام 1000 #شیعه در #زاریای_نیجریه پایتخت شیعه در #آفریقا از شاهکار های او و #دولت متبوع اوست،چه معنایی دارد؟

@roshangarane .

🔴 پاسخی به دروغها و جعلیات شبکه های اسلام ستیز درباره یک دانشمند مسلمان: #رازی 👆
. #دانشمند #مسلمان #اسلام #نبوت #شیعه .
👉 @roshangarane

• متن #شبهه : .
    ۱- #علامه_باقر_مجلسي در کتاب مرآة العقول في شرح أخبار آل الرسول، ج12- ص525 اذعان دارد كه : إن القرآن الذي جاء به جبرائيل عليه السلام إلى محمد سبعة عشر ألف آية ايشان درباره اين حديث نيز ميگويد"ان هذا الحديث موثق"، وفي بعض النسخ عن هشام بن سالم موضع هارون بن سالم، فالخبر صحيح. ولا يخفي أن هذا الخبر و كثير من الأخبار الصحيحة صريحة في نقص القرآن وتغييره وعندي أن الأخبار في هذا الباب متواترة معنى ، وطرح جميعها يوجب رفع الاعتماد عن الأخبار رأسا، بل ظني أن الأخبار في هذا الباب لا يقصر عن أخبار الإمامة فكيف يثبتونها بالخبر : .
    .
    مختصر ترجمه متن : پس از اينکه روايت کافي کليني مبني بر اينکه قرآني که الله نازل فرموده است 17000 آيه داشته است ملا باقر ميگويد: هيچ شکي وجود ندارد که اين خبر صحيح است و صحت اين خبر کمتر از خبر امامت نيست.
    .
    ۲- #شيخ_مفيد در کتاب اوايل المقالات ص: 48 آورده است: واتفقت الأمامية على وجوب رجعة كثير من الأموات إلى الدنيا قبل يوم القيامة، وإن كان بينهم في معنى الرجعة اختلاف ، واتفقوا على إطلاق لفظ البداء في وصف الله تعالى ، وإن كان ذلك من جهة السمع دون القياس ، واتفقوا أن أئمة الضلال خالفوا في كثير من تأليف القرآن، وعدلوا فيه عن موجب التنزيل وسنة النبي صلى الله عليه وآله وسلم . مختصر ترجمه:
    .
    اماميه(#شيعيان) اتفاق نظر دارند بر اينکه امامان گمراه #قرآن را تحريف کرده اند. .
    .
    ۳- ابوالحسن العاملي (حر عاملى): در مقدمه کتاب تفسير مرآة الأنوار ومشكاة الأسرار ص 36 مينويسد: اعلم أن الحق الذي لا محيص عنه بحسب الأخبار المتواترة الآتية وغيرها ، أن هذا القرآن الذي في أيدينا قد وقع فيه بعد رسول شيء من التغييرات ، وأسقط الذين جمعوه بعده كثيرا من الكلمات والآيات . مختصر ترجمه: بدان که حق اينست که اين قرآن دستخوش تحريف قرار گرفته است. .
    .
    ✅✅ #پاسخ:
    .
    1⃣ شبهه 17 هزار آیه قرآن قدیمی است و بارها جواب داده شده: روایاتی که دال بر #تحریف کاهش قرآن دارند، #ضعیف و #واحد هستند و در سند آنها، اغلب غالیان و افراد غیرموثق وجود دارند و در هیچیک از کتب اربعه شیعه وجود ندارد. ضمن اینکه برخی معتقدند روایت مربوط به وجود حدود 17000 آیه در قرآن، در اصل حدود 7000 آیه بوده. که بدلیل اشتباه در نوشتن، در نسخه های قدیمی، دیگران را به اشتباه انداخته است.http://yon.ir/8JNI .
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii .
    ادامه مطلب را در کامنت اول بخوانید 👇

• roshangaraneادامه مطلب 👇 .
    2⃣ علامه مجلسی درباره روایات مربوط به نقصان قرآن چنین می گوید: " اين اخبار ، اخبار آحاد هستند و قطع به صحت آنها پيدا نمي شود " .
    . (بحار الانوار جلد 89 صفحه 75 )
    .
    3⃣ وهابیون عبارت شیخ مفید را تقطیع کرده و به دلخواه خود قسمتهای مختلف بیانات شیخ را به هم چسبانده اند تا معنای دلخواه از آن برداشت شود ! شیخ ‌مفید نه تنها قائل به عدم تحریف قرآن است بلکه حتی روایات دال بر تحریف را هم به دلیل این‌که خبر واحد هستند و نمی­توان قطع به صحت آن‌ها پیدا کرد رد می­کند. در لینک زیر میتوانید اصل مطلب را ببینید: .
    http://yon.ir/sVS0 .
    4⃣ مطلب و کتاب منتسب به شیخ حر عاملی در متن شبهه، متعلق به ایشان نیست و مربوط به شخص دیگری است که تنها تشابه اسمی «عاملی» در آنها مشترک است😐 و باعث این شیطنت شده است. شیخ حر عاملی از بزرگان فقه شیعه است و مانند بزرگان یاد شده چنین عقاید فاسد و انحرافی از وی بعید است.
    http://yon.ir/2mmu
    .
    5⃣ به صرف اینکه یک شیعه عقیده باطلی را مطرح کند نمیتوان آن را به کل شیعیان تعمیم داد و نهایتا میتوان گفت آن شیعه اشتباه کرده است.
    . ☘ قرآن، خود بهترین سند بر مصونیت خویش از تحریف است: «ما خود قرآن را نازل کردیم و خود نیز نگهبان آن خواهیم بود.» (حجر/9)
    .

🔵 دهها پاسخ به ادعای دروغتر از روز روشن #سلطنت_طلبها داده شده
.
اما جواب از زبان #دشمنان_ایران هم جالبه👆 اقرار #دشمن،خود بهترین سندهاست.
.
#پهلوی #پیشرفت #دروغ #فریب #جنگ_رسانه #انقلاب
.

اینجاست که باید گفت احتمال زیاد خودشون مثل وحشی ها از ایران گریختند!👉 @roshangarane .

⚫️ بدرقه قدرشناسانه مردم و چهره ها با مادر شهید صیاد شیرازی.. فاتح مرصاد✌✅
.
به کوری چشم منافقین کوردل و لانه دهندگان به آنها .
#منافقین #مجاهدین_خلق #تروریست #حقوق_بشر #فرانسه #رجوی
.
👉 @roshangarane .

#کربلایی_کاظم_ساروقی ، یک شبه #حافظ_کل_قرآن شد.. آن هم چه حافظی...😊😉 اما چرا؟👆
.
#لقمه #حلال #حرام #زکات #فقرا #کمک #حفظ #قرآن #معجزه #فیش .
👉 @roshangarane .

⛔️ پاسخ یک #شایعه دروغ: #آیا_ایرانی_ها_غمگین_ترین_مردم_جهان_هستند؟! 😳😄
.
آمار خود #غربی ها 👆
.
#شادی #غم #غمگین #شاد #شایعه #دروغ #فریب #سیاهنمایی #القای_ناامیدی #شادترین_مردم_جهان #غمگین_ترین_مردم_جهان
.
👉 @roshangarane .

🔵 می دونید خنده دارترین جوک سیاسی چیه؟ اینه 👆😐😁😁
.
#پهلوی #جوک #قرون_وسطا #عهد_بوق #سلطنت_طلبی #روشنفکری! #فاز_ترکوندن #خندشون_نمیگیره؟!😉😅
.
👉 @roshangarane .

🔵 اصولگرا با اصلاح طلب چه فرقی دارد وقتی... 👆 .
#اصولگرا #اصلاح_طلب #جناح #حزب #دزدی #نقاب #رهبر #خط_مشی .
👉 @roshangarane .

التماس دعا

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ قبل از ظهر نمایش پست [26]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

https://igcdn-videos-b-7-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/t50.2886-16/13875446_1627832387529947_1555419441_s.mp4

🎬 #اعجاز_علمی_قرآن درباره یک #ستاره😳 #ستاره_شعری
.
#دشمنان میگویند #قرآن، سخن #پیامبر است! نه #وحی !
.
✔️اما مگه ممکنه 1400سال پیش،یک #انسان بیسواد ازاین علوم خبر داشته باشه؟!😉
.
#جهل + #تعصب 🚫 #آتئیست #آتئیسم .
👉 @roshangarane .

• 🔴 مرتبا به هموطنان ما می گویند چرا نام فرزندان خود را از اسامی #عربی انتخاب میکنید؟؟ 😠
    .
    فقط نامهای ایرانی بر کودکان خود بگذارید. مگر شما ایرانی نیستید؟ (تحریک حس عرب و #عجم) 😣
    .
    👈 البته آن هم نه همه نام های ایرانی که بعضا زیبا و بامعنا هستند. ☘👍
    بلکه بعضی نامهای #خاص! (#هخامنشی، #عبری و #زرتشتی)
    .
    می روند در کوچه پس کوچه های کهنه #باستان می گردند و اسم هایی به شما پیشنهاد می کنند که ابتدا باید بپرسید نام دختر🙍 است یا پسر؟ 👦نامهایی که حتی طرز تلفظ آن را نمی دانید. 😐 چه برسد به معنایش. .
    مثلا به معنی بعضی از اسامی پیشنهادی شان نگاه کنید👇
    .
    📌دورشاسب : دور از اسب پادشاه!
    📌آریو برزن: آتش!
    📌ديانوش : دزد دريائي
    📌راژانه : رازيانه
    📌کورش: خوار کردن. پست کردن!
    📌ساغر : پياله شرابخوري
    📌شاران : گردنبند درست شده از بادام
    📌 اخشان : دارای گاوهای نر
    📌ارْ بُپال : دارای کُرّه‎‎‎‌های سفید
    📌فریناسپ : دارای اسپ‎‎‎‌های فراوان
    📌ارشام: دارای زور خرس!
    📌آذرچهر : از تُخمه آتش
    📌ارشیا: تخت و اورنگ و مرکب دوران هخامنشیان!
    📌آتوسا و رکسانا: دو دختر کورش و خواهران تنی کمبوجیه که اولین بار در تاریخ ایران، با محارم (برادر خود) ازدواج کردند..
    .
    🔴 بعضی از مردم ما هم نه تنها از معنای این اسم ها، بیخبرند و بخاطر #خاصصص! بودن! پرستیژ و کلاس گذاشتن،😑 نام های عجیب را انتخاب می کنند. بلکه از هدف این همه اصرار که به اسم هویت ایرانی ! تبلیغ می شود بی خبرند! .
    .
    🔴 به شما می گویند اسامی و کلمات عربی را دور بریزید! اما حتی این را نمی دانند که نیمی از زبان فارسی، را کلمات عربی تشکیل می دهد و اگر این کلمات را از زبان خود حذف کنیم، دیگر فارسی ای وجود ندارد!😃😆
    .
    🔴🔴 اما هدف این پروژه چیست؟!🔴🔴
    .
    چرا مرتبا در گوش ها این عقیده جاهلانه را تکرار می کنند که مگر عرب هستیم که اسمهای #عرب انتخاب کنیم؟! 🤔
    .
    دروغ میگویند آنها قصدشان نامهای زیبا گذاشتن بر فرزندان ما و یا حفظ هویت ایرانی نیست.❌ .
    .
    🚫 آنها در حقیقت می خواهند بگویند اسم ائمه، اسامی قرآنی و مذهبی را بر فرزندان خود نگذارید.😔👉
    .
    اما می دانند اگر این چنین عریان و صریح بگویند، نقشه شوم شان برای من و توی شیعه ایرانی، افشا می شود. .
    بخاطر همین با تحریک حس #عرب و #عجم، و #نژادپرستی، هدف اصلی خود را پنهان می کنند. .
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii .

• roshangaraneادامه مطلب 👇
    .
    🚫 مشکل آنها اصلا عرب نیست! عرب و عجم یک نقاب است. نقابی برای مبارزه با اسلام. مشکل آنها پیامبر و اهلبیت و قرآن ماست. 👉
    مشکل آنها ابدا عرب و عربیت نیست.
    .
    نویسندگان و تولیدکنندگان این متن ها خودشان یا صهیونیست غیرایرانی و عرب وهابی و دشمن اهلبیت هستند یا از آنها پول می گیرند تا ما را از اسلام دور کنند. تا راحتتر ما را از هویت اصیل خودمان، از یکتاپرستی جدا کنند. تا نوکران شیطان در زمین زیاد شوند. .
    جلز و ولز می کنند تا نام اهلبیت را بر کودکان خود نگذارید.. تا هویت آنها را بگیرند.. هویت ایرانی اسلامی ما را بگیرند و بجای آن یک هویت ساختگی به اسم هویت باستانی و هخامنشی بگذارند.
    .
    مشکل آنها با ایران هم هست. آنها ضدایران هستند. چرا که هویت ایرانی با اسلام در آمیخته، شکوفا شده و رشد کرده. و وقتی اسلام را از ایران بگیرید، دیگر اثری از ایران بالغ و پیشرفته و معنوی نخواهد بود. ایرانی که فقط در پادشاهی و شاه دوستی (نه مردم ایران، که چند شاه هخامنشی) خلاصه خواهد شد.
    .
    ☘ ما اما نام اهلبیت را بر فرزندان خود میگذاریم و خواهیم گذاشت. چرا که معتقدیم، انسانها به نام هایشان شبیه می شوند.👨‍👩‍👧‍👦
    .
    🌸ما دوست داریم فرزندانمان شبیه محمد(ص) شوند، 🌸 ما دوست داریم فرزندانمان شبیه امام رضا، باشند. مهربان و باگذشت. 🌸 شبیه جوادالائمه باشند، بخشنده و سخی. 🌸 دوست داریم کودکانمان شبیه مهدی باشند. هدایت یافته. 🌸 شبیه باقر(ع) باشند، شکافنده علوم.🌸 شبیه صادق باشند، راستگو. 🌸 شبیه کاظم باشند، فروبرنده خشم و غضب.🌸 شبیه عباس باشند، عبوس نسبت به دشمنان. شجاع همچون شیر غرّان. 🌸 ابوالفضل باشند، صاحب فضل و بزرگی. 🌸 مجتبی باشند، برگزیده. 🌸 شبیه حسین باشند.. حسین.. .
    🌸 ما دوست داریم دخترانمان، فاطمه وار زندگی کنند.
    .
    🌸 دوست داریم دختران سرزمین مان تکثیر زینب باشند. زینت پدرها و زینت دین. . 🌸 دوست داریم زنان مان خدیجه باشند. یار و غمخوار همسر که تمام ثروتش را به پای دین محمد می ریزد. .
    ☘ آری ما با این نامها، فقط کودکانمان را صدا نمی زنیم.🗣 .
    با این نامها به آنها می آموزیم که باید شبیه چه کسی باشند.. پا جای پای کدام اسوه انسانیت و شرافت بگذارند.. 🐾
    .
    ☘ ما نخواهیم گذاشت نام شرافتمندترین انسان های زمین، که همگی در راه توحید، در راه انسانیت و آزادگی جان داده اند، در سرزمین مان گم شود. و به زعم شوم دشمنان اسلام خاک بخورد. .
    ☘ ما با اسلام و هر اسمی که یادآور آن است، زندگی می کنیم و خواهیم کرد. اینجا ایران است. قلب اسلام. ❤️✌

• 🔵 معنی الحاد و آتئیسم به بیان ساده 👆
    این #عقلانیت است یا بی خردی؟ 😊 .

https://igcdn-videos-b-0-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/t50.2886-16/13884072_1732403857015060_793457573_n.mp4

آتش زدن #پرچم #اسرائیل در #آمریکا✌
.
طرفداران #برنی_سندرز در اعتراض به حمایت #نامزدهای_انتخاباتی_امریکا از اسرائیل، پرچم این رژیم را به #آتش کشیدند👏
.
☘سلام خدا بر #آزادگان_جهان✌
.
#BDS
.
👉 @roshangarane .

https://igcdn-videos-b-17-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t50.2886-16/13568640_660768937405317_931850608_s.mp4

ویدئو کامل را در کانال روشنگری ببینید .
🔸#علت_کشتار_شیعیان_نیجریه_چیست؟ 🔸#شیخ_زکزاکی_کیست؟ 🔸#بوکوحرام_از_کجا_شکل_گرفت؟ .
پاسخ به همه سوالات در این ویدئو 👆

اسلام به #شادی 😋 و #شوخی 😆😂 تشویق کرده یا ممنوع کرده؟ 👆
مسلمون واقعی شوخه یا اخمو؟🙂🙃

#اعجاز_علمی_قرآن
.
🌐 این #جنین_شناسان بزرگ #امریکایی، تنها بخاطر #آیات_جنین_شناسی_قرآن ، #مسلمان شده اند 😯😊👏
.

التماس دعا

می پسندم        0 

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ قبل از ظهر نمایش پست [27]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

#ساعت_عاشقی❤️
.
#امیرمومنان(ع) فرمودند: اى #کمیل ! این #دعا را (#دعای_خضر یا کمیل) در هر #شب_جمعه یا ماهى یک بار، یا سالى یک بار، یا حداقل یکبار در طول عمر خود بخوان🍃
.
#التماس_دعا .
👉 @roshangarane

🔞 #هشدار: #کلیپ حاوی تصاویر دردناک
.
🎬 این هم حاصل سالها یوگابازی بودایی ها👆
.
🔥 #زنده_سوزاندن_مسلمانان_بی_دفاع_و_بی_آزار_میانمار 😭
.
🚫#بودیسم دین #جنایت، نه #آرامش
#بودا #خشونت .
👉 @roshangarane .

🌐 کی میگه عصر علم و عقلانیته؟! #جهان همچنان آلوده #خرافات و موهوم پرستی👆
.
عصر #تکنولوژی و ابزارسازی و محاسبه گری یا عصر #عقل ؟! 😕🤔
.
✍ اطلاعات بیشتر:http://yon.ir/y8X2
.
#خرافات #جهل
.
👉 @roshangarane .

#عصر_یک_جمعه_دلگیر 💠 .
#عصر یک #جمعه دلگیر، دلم گفت بگویم بنویسم که چرا عشق ❤️ به انسان نرسیده است؟ چرا آب به گلدان نرسیده است؟ چرا لحظه باران نرسیده است؟
.
و هر کس که در این خشکی دوران، به لبش جان نرسیده است، به ایمان، نرسیده است و غم عشق ❤️ به پایان نرسیده است. .
بگو حافظ دلخسته زشیراز بیاید بنویسد که هنوزم که هنوز است چرا یوسف گمگشته به کنعان نرسیده است؟
چرا کلبه احزان به گلستان نرسیده است؟🍃
.
دل عشق ❤️ ترک خورد، گل زخم نمک خورد، زمین مرد، زمان بر سر دوشش غم و اندوه به انبوه فقط برد، فقط برد، زمین مرد، زمین مرد ،
.
خداوند گواه است، دلم چشم به راه است، و در حسرت یک پلک نگاه است،
ولی حیف نصیبم فقط آه است و همین آه، خدایا برسد کاش به جایی، برسد کاش صدایم به صدایی...
.
عصر این جمعه دلگیر.. وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شود حس، تو کجایی گل نرگس؟ 🌼
.
به خدا آه نفس های غریب تو که آغشته به حزنی است زجنس غم و ماتم، زده آتش به دل عالم و آدم.
.
عزیز دو جهان یوسف در چاه،دلم سوخته از آه نفس های غریبت.. .
به همان صحن و سرایی که شما زائر آنی و خلاصه شود آیا که مرا نیز به همراه خودت زیر رکابت ببری تا بشوم کرب و بلایی..
.
به خدا در هوس دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد، نگهم خواب ندارد، قلمم گوشه دفتر غزل ناب ندارد، شب من روزن مهتاب ندارد،🌙
.
همه گویند به انگشت اشاره مگر این عاشق بیچارهء دلدادهء دلسوخته 💔 ارباب ندارد...
.
تو کجایی؟ تو کجایی شده ام باز هوایی،شده ام باز هوایی...
.
تو خودت کرب و بلایی، قسمت می دهم آقا به همین روضه که در مجلس ما نیز بیایی، تو کجایی ... تو کجایی...💠
.
☘ اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج ☘
.
✍ بحر طویل زیبای سید حمیدرضا برقعی در وصف منتظران عاشق
.
👉 @roshangarane

🔵پاسخ بامزه #سیدحسن به دلقک بازی #وزیرخارجه_عربستان 💪😄
.
🔴کی بود به همین #عادل_الجبیر که به خون ایرانیها تشنه س،گفت:دوست عزیزم!😐
.
#سوریه #مقاومت #وهابیت #طرز_حرف_زدن_با_دشمن #ظریف
.

https://scontent.cdninstagram.com/l/t50.2886-16/13871066_1797079547240965_2045519836_s.mp4

#ویدئو کامل در کانال روشنگری .
🎬 ببینید توی #اوکراین با #وزرا و #سیاستمداران_دزد و #فاسد چیکار میکنن😄
.
توی #سطل_زباله شون میندازن😳😁
.
#چالش باحالیه😂
.
فکر کنید توی #ایران بود! #صفدرها الان هم طلبکارن!😐
.
#فیش #فساد #فیش_های_نجومی #فیش_حقوقی
.
👉 @roshangarane .

🔵 آیا به اندازه دشمنان #تشیع به شناخت مبانی مذهبمان توجه داریم؟👆
.
#شیعه_شناسی #اهلبیت #دشمن #اسرائیل #صهیونیست

🔴#تحليل_ویژه 👇 (کامل بخوانید)
.
🔴 وقتی دین را تفسیر به رای خودمان کنیم، هر #افراط و #تفریطی خواهیم کرد.
.
🚫 برخی در برابر توهین زشت روزنامه یالثارات، (نسبت دادن لفظ " #دیوث " به #هنرپیشه های زننده پوش و کنار عکس آنها) استدلال! می کنند که .
.
👈 خود #پیامبر(ص) فرمودند: هر مردی که همسرش آرایش کند و از منزل با حالت آرایش کرده خارج شود دیوث است.. .
.
همین استدلال! را در مورد #لعن #اهل_سنت و.. هم ذکر می کنند.. و شروع به #لعن افراد و بریدن حکم زنازادگی و.. می کنند!
.
✅ اما یک نکته خیلی ریز و ظریف و در عین حال #مهمی در این میان، وجود داره.. و اون اینکه:
.
معصومین هرگز و هرگز این لفظ یا هر توهین دیگری را خطاب به شخص خاص و فرد خاصی به کار نبرده اند.. بلکه به صورت کلی بیان کردند... .
.
🔸در سیره پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) یک مورد پیدا نمیشه که اونها به شخص خاصی، العیاذبالله فحش و ناسزا گفته باشند..😳
.
بخاطر همین دلیل نمیشه توی خیابون راه بیفتیم و هر زن آرایش کرده ای دیدیم، به همسرش فحاشی و توهین کنیم.. و این لفظ را بکار ببریم..
.
مراقب باشیم.. روز حساب، روز سختی است..
.
🔴 اشتباه پشت اشتباه😞 .
.
#یالثارات بدلیل جرمی که کرده، باید محاکمه بشه، #غفوریان هم بخاطر توهینی که کرده باید عذرخواهی کنه👌
.
#حجاب #زننده_پوشی #نهی_از_منکر #هنرپیشه #مهران_غفوریان .
👉 @roshangarane .

#اسلام از ما چه می خواهد از زبان #امام_موسی_صدر 👆
.
👉 @roshangarane .

🔴 #اکبر_گنجی رو که یادتونه؟
. (پونز و اینا؟؟😉) اینم نوریزادشونه 👆👆😐
.
#فتنه #سبز #اصلاحات #نوریزاد #منافقین #مجاهدین_خلق #رجوی #ضدانقلاب #بهائی #نفاق .

https://igcdn-videos-g-14-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/t50.2886-16/13894051_219876771743334_1164129824_s.mp4

🎬صراحت مجری و #طفره رفتن مهمانها از پاسخ این سوال: .
#سلطان_شکر ایران کیه؟!🤔 .
🚫تعرفه واردات را از 30 به 0 آوردند! و #تولید_داخل ضربه خورده!
.
هیچکس جرات نداره بگه! چرا؟! .
👉 @roshangarane .

#قابل_توجه_روشنفکران 👇 .
.🔵 کدام #وطن_دوستی است؟ کدام #پیشرفت می کنند؟🤔👆 .
#خارجی #ایرانی #تولید #واردات #کارگر #پیشرفت #عقب_ماندگی #آریایی #تولید_داخل #میهن_پرست #میهن #وطن_پرست

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [28]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🔴 #پوکمون_گو، چه #بازی است و چرا #خطرناک است؟! 👆 .
#بازی #عمر #بطالت #حیف_عمر #سرگرمی #بیهوده #جاسوسی #تخیل #اندروید #تاره_های_تکنولوژی #فناوری #بازی_اندروید #pokemongo #pokemon #ios
.
👉 @roshangarane .

🔶 شما می دانید که #مرحوم #شیخ_فضل_الله_نوری را کی #محاکمه کرد؟! 😳😪👆
.
#نفوذ #ملا #فساد #تهذیب
.
👉 ☑️ Telegram/abdollahy
👉 ☑️ @roshangarane .

⛔️ متن #شایعه⛔️
.
#کسی_میدونه_معنی_بای_چیست؟
.
آیامیدانستیدمعنی( #بای ) که این روزهابعضی جوانان به اصطلاح تحصیل کرده ومترقی برای کلاس در محاوره های روزانه خودچه ازطریق مسج=پیامک=اس ام اس ویادرزمان جداشدن ازهمدیگه بجای خداحافظ/خدانگهدار/درپناه خدا به کارمیبرندسرمنشأوبیادش ازکجاست؟
.
وچه معنی دارد؟ومفهومش چیست؟ بای یعنی درحفاظت پاپ باشی. نگوییدکه پاپ رهبرمسیحیان رونمیشناسید. آیا رواست که یک مسلمان خداشناس و خداپرست درحفاظت پاپ باشه؟ خودتان قضاوت کنید (خداحافظ/خدانگهدار)=خداوندحافظ ونگهدارتان باشدبهتر؟ یا (بای)=درحفاظت پاپ باشید/پاپ نگهدارتان باشد.(نعوذ بالله)
.
لطفأنشرکنیدتا #مسلمانان بدانندکه دانسته یاندانسته چه کلمه وجملاتی رااشتباهی درمحاوره ریهای روزانه خودبکارمیبرند.
.
✅✅ #پاسخ شایعه:
.
1⃣ چنین معنی و ریشه ای برای "بای" در هیچ منبع معتبری یافت نشد.
.
2⃣ کلمه goodbye شکلی از good-bye است که از قرن شانزدهم مورد استفاده قرار گرفته است. این کلمه از godbwye گرفته شده است که مخفف God be with ye یا "خدا با شما باشد" بوده و تحت تاثیر good day, good evening و غیره (عصر بخیر و روز بخیر) قرار گرفته است.
.
http://yon.ir/XMxq
.
3⃣ بای یا همان Bye شکل اختصاری Goodbye می باشد. .
4⃣ در ریشه یابی لغت بای هیچ نامی از پاپ برده نشده است. بنابراین شایعه فوق و معنای ادعا شده برای بای صحیح نیست.
.
👉Telegram/Antishobheh
👉 @roshangarane .

🔴 رفتار #امام_صادق(ع) با مردی که به غلامش، دشنام مادر داد 😞👆 .
#شیعه اهل #دشنام و #بددهانی نیست.. .
👉 @roshangarane .

⛔️ #اتحاد راهبردی محور #غربی_عربی و #عبری و مزدورهایشان علیه #ایران و #مقاومت... و یک یادآوری کوچولو 😉👆
.
#صدام #مزدور #دشمنان_ایران #مقاومت #اتحاد_خائنها
.
👉 @roshangarane .

🔶 #افشاگری قابل تامل #نادر_طالب زاده از نقش #محمد_جواد_ظریف در متوقف کردن #کنفرانس_ضدصهیونیستی_افق_نو تهران.
.
🔹#طالب_زاده : ”روز اوﻟﯽ ﮐﻪ #ظریف بعنوان وزﯾﺮ ﺧﺎرﺟﻪ ﺣﮑﻢ ﮔﺮﻓﺖ
.
ﺑﺎ #جنتی #وزﯾﺮ_ارﺷﺎد ﺗﻤﺎس ﮔﺮﻓﺖ ﮐﻪ ﺟﻠﻮی ﮐﻨﻔﺮاﻧﺲ اﻓﻖ
.
ﻧﻮ را ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ و آن را ﺑﺮﮔﺰار ﻧﮑﻨﯿﺪ.”
.
🔸پازل جواد ظریف در حال تکمیل شدن است، از حمله رسانه ای ظریف به #نمایشگاه_کاریکاتور_های_ضد_اسراییلی تهران و مقایسه #هنرمندان ایرانی ضداسراییلی با جنایتکاران نژادپرست مطرود تا تعطیلی کنفرانس ضد صهیونیستی افق نو #تهران.
.
🔷 واقعا آلارم از این واضح تر؟!
.
🔺منبع:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950511000895
.

https://igcdn-videos-h-10-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t50.2886-16/13867991_1657217017939190_1905469728_s.mp4

🎬 #افشاگری #پروفسور_کرمی و #نادر_طالب_زاده از پروژه نابودی #مسلمانان با #بیوتروریسم
.
📌آلوده کردن آب گوارای #زمزم به #آرسنیک توسط دولت #سعودی 😓
.
#بهائیت #وهابیت #صهیونیسم
.
👉 @roshangarane .

🔴 علت کینه طایفه #هاشمی از #شهید_لاجوردی 👆
.
#شهید #لاجوردی #منافقین #مجاهدین_خلق #تاریخ_انقلاب #نفاق
. 👉 ☑️ Telegram/abdollahy 👉 ☑️ @roshangarane .

🔷#مدافع_برجام در مقابل #مدافع_حرم
.
🔹دقت کردین تا حالا؟
تو کشور با یه دسته به شدت #با_غیرت و یه دسته ی به شدت #بی_غیرت مواجهیم:
.
🔵 یه عده با غیرت 🚹که مدافع حرم هستند و جونشونو دارند هزینه می کنند برای #اسلام
.
🔴 و یه عده بی غیرت 🚼که مدافع برجام هستند و دارن اسلام رو هزینه میکنند برای جیب شون ) #صفدر، #فریدون و ...(
.
⛔️ هدف نامردان مدافع برجام🔑🇮🇱، #خلع_سلاح کردن مردان مدافع حرمه🇮🇷
.
📌 #به_هوش_باشیم.
.

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ بعد از ظهر نمایش پست [29]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

• اما جواب: .
    1⃣ توصیه #ائمه علیهم السلام این است که: انتخاب #نام_خوب_و_مناسب برای فرزند، اولین نیکی به او می­باشد. (وسائل الشیعة، ج ۲۱، ص ۳۸۹-۳۸۸، روایت ۲۷۳۷۴)
    .
    2⃣ #دین_اسلام، اگرچه توصیه ­های گوناگونی در انتخاب نامی نیکو بیان نموده، اما این سفارشات، جنبه الزامی نداشته و اشخاص مجازند؛ به شرط نداشتن مفهوم #شرک ­آلود و ضد ارزش؛ هر نام مورد علاقه خود را بر فرزندان خود بگذارند.🍃(همان، ج ۲۱، ص ۳۸۹-۳۸۸، روایت ۲۷۳۷۴)
    .
    3⃣ نکته: در عربی نیز #مانند_فارسی و زبان‌های دیگر، یک واژه ممکن است به معانی متفاوتی به کار رود. مثلا واژه‌ی شیر به «نوعی حیوان» - «شیر نوشیدنی» و «ابزار آلات – شیر آب» نیز اطلاق می‌گردد. همین واژه اگر در استعاره به کار رود، به معنا قدرتمند، جنگجو، نترس و ... نیز به کار می‌رود. چنانچه می‌گویند: فلانی دل شیر دارد.
    .
    🔶 اما معنی برخی از اسامی مورد شبهه: .
    .
    #غلام؛ واژه غلام نیز چندین معنا دارد که از جمله: #بنده‌ی زر خرید و نیز فرزند #پسر است. چنان خداوند در قرآن می‌فرماید:(مریم -۷)«يا زَكَرِيَّا إِنَّا نُبَشِّرُكَ بغُلامٍ اسْمُهُ يَحْيى‏ ... این زکریا ما تو را به فرزند (#پسری) بشارت می‌دهیم که نامش یحیی است
    .
    ▫️به مجاز :به معنی نوکر و بنده. نوچه : نوچه ٔ سبک و تیزخاطر. بنده .عبد. مملوک و... .
    .
    http://yon.ir/qolam1
    .
    #کلثوم: مرد پر گوشت، رخسار نیکو روی. آنکه دو گونه و چهره ٔ او پرگوشت باشد.
    .
    http://yon.ir/kolsoum1
    .
    #فاطمه : از ریشه "فطم" به معنای جدا شدن ؛ .
    🔸به استناد روایات موجود؛ جدایی از هرگونه بدی - زشتی- جهنم ، رسانده است. (بحار الانوار، ج ۴۳، ص ۱۰، باب ۲، روایت ۱، ۱۴۰۴)
    .
    🔸مؤنث فاطم .زنی که بچة دوساله را از شیر گرفته . از اعلام زنان است. .
    .
    🔸نام دختر پیغمبر (ص ) و همسر علی (ع ) ملقب به زهراء.
    .
    🔸بریده از آتش جهنم، شخصی که آتش جهنم بر او حرام است.🔥
    .
    http://yon.ir/Fatimaa1 وhttp://yon.ir/Fatima1a
    .
    #سکینه : آرامش. آرامش و آهستگی. ❤️ آرامش دل . آرام و آسایش و آهستگی. :🕌 قوله تعالی،و فیه سکینة من ربکم .(قرآن ۲۴۸/۲).
    .
    http://yon.ir/sakine1 .
    ادامه مطلب در کامنت اول 👇

✍🏼 باقر :امام پنجم را باقر می‏خواندند چرا که علم را می‏شکافت و به اصل آن پی می‏برد و فروع علم را از آن استنباط می‏کرد و دامنه علوم را وسعت می‏داد.
    .
    http://yon.ir/baqirelm وhttp://yon.ir/baqir1a وhttp://yon.ir/baqir1aa
    .
    ✍🏼 هاشم :(اسم فاعل) مشتق از هَشَم به معني شكسته شدن چيزيست كه سست است و اصطلاحاً لقب بزرگ طايفۀ بنی هاشم است،که در يكی از سالهای قحطی، با تهيۀ آرد و نان و تهيۀ تريد و اطعام آن به مكَّيان، لقب هاشم (يعنی تهيه كنندۀ تريد) به خود گرفت.
    .
    http://yon.ir/hashem1aوhttp://yon.ir/hashem2a
    .
    ✍🏼 خدیجه: “اصطلاحا” برای طفل-کودک-بچه شتر زودتر از موعد به دنیا آمده. اما معانی لطیف دیگری نیز برای این اسم وجود دارد: از قبیل:
    .
    ▫️ درخت نخل بارور🌴
    ▫️ ابر باران زا 🌧 (هر دو اصطلاح به معنای پربرکت)
    .
    http://yon.ir/KRRH وhttp://yon.ir/khadijah1a
    .
    ✍🏼 بتول: زنی که از جهت عفاف و فضیلت و دین و شخصیت و حسب از زنان زمان خود و زنان تمامى امت ممتاز و جدا است،از جهت فضیلت و دیانت و حَسَب بریده و ممتاز است، یا زنی که از دنیا بریده باشد به جهت خدای تعالی . 😊
    .
    http://yon.ir/batoul1وhttp://yon.ir/batoula1a
    .
    ✍🏼 رقیه؛ هیأت صعود کردن . || نوع صعود کردن . بالا رونده کوچک.🙆
    .
    http://yon.ir/BQ4e وhttp://yon.ir/roqaye1
    .
    ✍🏼 عذراء؛ بکر؛ دوشیزه. (صفت) ویژگی سخنی که پیش از آن گفته نشده؛ سخن تازه‌آورده. پیدا؛ آشکار. و... .
    .
    http://yon.ir/azra1
    .
    ✍🏼جعفر: معانى متعدد دارد، يكى از آن معانى، نام نهرى است در بهشت، از اين رو امام باقر نام فرزند خود را جعفر نهاد چرا كه وجود پر بركت او همچو آب زلال نهر بهشت، حياتبخش و پر ثمر است.🌿
    .
    http://yon.ir/jaafar1aa

• 🚫 قابل توجه #آقازاده های محترم و غیرمحترم!🚫 .
    🌼 #فرزند_رهبر_انقلاب ( #سید_مسعود_خامنه_ای ) در راسته #کتاب‌فروشی‌های_خیابان_انقلاب
    .
    بدون #محافظ و #بادیگارد و #خدم و #حشم و #نوکر و چوکر!!
    .
    👉 @roshangarane .

• #تحليل_ویژه 👇 .
      🔴 رسواترین جعل آثار باستانی تاریخ ایران در #بیستون .
      🔴 یکی از جنایتهای تاریخی حکومت پهلوی برای تحمیق و فریب مردم ایران .
      .
      #بیستون #جعل #تاریخ #داریوش #هخامنشی #هرکول #پهلوی #باستان
      .
      🔴 سلسله افشاگری های مورخین نواندیش ایران
      .
      🔴 جعل آثار باستانی در #بیستون توسط پهلوی .
      .
      🔴 توهینی عجیب به شعور ملت فهیم ایران
      .
      اینجا کوه #بیستون است: در نزدیکی شهر بیستون و کرمانشاه و در کنار راه تاریخی ابریشم! .
      .
      ⛔️ حکومت پهلوی، ناگهان در سال 1337 اعلام کردند: 🗣 ما آثار باستانی عجیب و خیلی تاریخی! در اینجا کشف!! کردیم! 😳😂 (خخخخ همگی در یک شعاع نهایت 50 قدمی): .
      .
      📌1. غار انسان نئاندرتال (دوره انسانهای نخستین!) 😕
      .
      📌 2. مجسمه عظیم هرکول (دوره سلوکی) 😮
      .
      📌 3. کتیبه داریوش (هخامنشی)😐
      .
      📌4. فرهادتراش خخخخخخخ: بقایای تراشه کوه درافسانه ایرانی شیرین و فرهاد! (دوره نامعلوم)!😁
      ووو
      .
      🔵 یک نفر نبود از پهلوی ها بپرسد :👇👇
      .
      ⚠️1. آخه عقلِ کل! در فاصله 20 قدمی یک رود بینظیر و دریاچه به آن خوش آب و هوایی که احتمال وجود تمدن در کنار آن 100% است، چطور ممکن است اینهمه آثار مختلف و متراکم آن هم بالای کوه ( نه زیر خاک) را قرن ها کسی ندیده باشد و به ناگاه پهلوی دوم در سال 1337 آنرا کشف کرده؟!
      .
      . ⚠️ 2. چرا نباید این آثار خیلی خیلی باستانی! 😉 در هیچ کتابی از مورخان و جهانگردان تاریخ ایران که طول و عرض و ارتفاع و رنگ و طرح یک کوزه ساده سفالی ! 🛢 را هم در کتابهایشان 📚 دقیق توصیف کرده اند، نامی و حتی اشاره ای از این آثار عجیب غریب! نباشد؟! 🤔
      .
      آثاری در ابعاد بزرگ و حجیم که یک کور هم میتوانسته ببیند!😐 ولی در طی این همه قرن، کسی جز عمله های راهسازی حکومت شاه ندیده اند؟! (مرغ پخته به خنده می آید!)😆
      .
      ⚠️ 3. آقای پهلوی! مگر اصلا #شیرین و #فرهاد، واقعی بوده که برایش کوه تراشیده اید؟! خخخخخ .😄 هر آدم سالمی می داند که داستان شیرین و فرهاد یک #افسانه است که نظامی گنجوی، قرنها پس از دوره اسلامی، آن را به نظم کشیده! .
      .
      اصلا بیایید در یک فرض خوشمزه، بپذیریم که این افسانه واقعیت داشته باشد! چرا این فرهاد کوهکن! 🔨صفحه تراشیده؟! 📜مگر نباید تونل می کنده تا به آن طرف کوه برسد؟!🛏 ضمنا این فرهاد در 20 قدمی خودش، مجسمه عظیم هرکول و کتیبه بلندبالای داریوش شاه!! را ندیده؟! 😁 .
      .

(البته بعدا نوچه های پهلوی، این گاف تاریخی خود را با داستان پردازی های دیگری مثل صفحه ساخته شده خسروپرویز و.. مثلا ماستمالی کردند!) .
      (ولی در حقیقت، اینجا صفحه ای است که جاعلان غربی آثار باستانی ایران، قرار بوده در آن کتیبه ای نقر کنند و بدلایلی نرسیده اند یا نتوانسته اند.)👌
      .
      ⚠️4. مجسمه هرکول! یکی از خدایان یونان باستان! 😳در ایران چه می کند؟! چرا در خود یونان مجسمه او بر کوه و دشت ساخته نشده؟! 😳 چرا رنگ مجسمه با رنگ سنگ های اطراف آن تفاوت دارد؟! چرا به وضوح اثر قالب های بتونی و برش های ماشینی بر پشت مجسمه پیداست؟! در توجیه گفته اند برخی از مردم محلی، سر و پیاله و آلت تناسلی مجسمه را در چند سال گذشته شکسته اند! و ما مجبور به ترمیم شده ایم! این چه سازه ای است که به این آسانی تخریب می شود؟! پس چرا مجسمه دوره سلوکی! توسط شاهان بعدی که دشمن سلوکی بودند از بین نرفته؟!☹️ زیرخاک رفته بوده؟!😄
      .
      ⚠️5. آقای پهلوی و نوچه باستان سازهایش ادعا کرده اند در غار نئاندرتال، استخوانهای انسان اولیه هم پیدا کرده اند.🙃 دست شان درد نکند، همین یک قلم، برای خیلی باستانی شدن اینجا کم بود! 😂 سوال اینجاست که خب این استخوان ها کجاست؟! 🙁 چرا به کسی نشان نمی دهند؟! و فقط با نامگذاری جایی که ابعاد آن بیشتر شبیه پناهگاه سگهای وحشی است بعنوان غار انسانهای اولیه! موجبات شادی نسل جدید ایرانیان را فراهم کرده اند.😐😁
      .
      ⚠️6. از همه جالبتر، آقای پهلوی! چرا تصاویر اولیه از کتیبه منسوب به داریوش هخامنشی! 📸با تصاویر بعدی همخوانی ندارند! در عکسبرداری های اولیه مستشرقان غربی، داریوش و بادیگاردهایش و همچنین کتیبه ها وجود ندارند و بعدا اضافه شده اند!😂 جالب اینکه این مثلا کتیبه، مبنای تاریخ نگاری و ادعاهای دروغین نوچه های سلطنت، درباره تاریخ هخامنشی و باستان است!😆 و چرا الان باز دوستان بازمانده آنها در سازمان میراث فرهنگی به بهانه ترمیم و مرمت، دوباره در حال تصحیح غلط ها و گاف های این مثلا کتیبه! هستند؟😑
      .
      🔵 دوستان! آثار کنده کاری شده ⛏بر عرصه معصوم کوه بیستون کرمانشاه، رسواترین جعل تاریخی آثار باستانی ایران در دوره پهلوی است. آنها نه تنها برای ما کتابها و جملات ساختگی از کوروش و هخامنشیان جعل کردند که برای استثمار و استحمار فرهنگی و هویتی ما، حتی آثار باستانی هم جعل کرده اند. 😶
      . 🙏 پیشنهاد میشود به این جوک تاریخی و یادگارنویسی های پهلوی ها بر طبیعت زیبای ما، حتما سری بزنید تا خاطره "چاله اسکندرون " در "شب های برره" برای تان زنده شود.😄
      .
    • roshangarane.
      🔸کلام آخر: مورخین نواندیش اجازه توهین بیشتر از این به شعور ملت شریف ایران را نمی دهند. .
      🔸منتظر افشاگری های بعدی ما باشید...
      .
      ✍ منابع برای مطالعه بیشتر:
      http://yon.ir/wRuM و
      http://yon.ir/y670 و
      http://yon.ir/BXMn

https://igcdn-videos-c-15-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t50.2886-16/13839098_1368075129873655_551132178_n.mp4
    • دانلود #مستند کامل در کانال روشنگری .
      در این #فیلم ، #اسناد مختلف #جعل آشکار #تاریخی در کتیبه #بیستون را خواهید دید👆
      .
      🔴 یکی دیگر از #دروغهای تاریخی حکومت #پهلوی برای تحمیق مردم ایران
      .
      #تاریخ_نویسان_یهود #کتیبه_بیستون #پورپیرار .
      👉 @roshangarane .

👇 و همچنین پاسخ شعار "دین من، عقل من است" 👇
      .
      🔴 می گوید: " #دین من، #عقل من است! " .
      .
      اما نمی گوید: پس چرا این همه عاقل و #محقق در دنیا، #مسلمان می شوند! .
      .
      و رشد پرشتاب #اسلام در جهان اصلا قابل مقایسه با بقیه #ادیان و #ایدئولوژی ها نیست.
      .
      اما نمی گوید: مگر اصلا دین (اسلام) خلاف عقل است!!
      .
      اتفاقا دین برای پرورش و نیز یاری عقل آمده، (در آنجا که عقل وا می ماند).
      .
      🔴 سخت ترین کار در دنیا، بحث کردن با کسی است که از قبل به خودش قول داده است نفهمد..
      .
      #دین #انسانیت #فریب #گمراهی #اومانیسم #آتئیسم #آتئیست .
      👉 @roshangarane .

#تحليل_ویژه 👇 (کامل بخوانید)
      .
      🔴 کجا هستند آن کسانی که این چند روز، اقدام خائنانه محمود عباس را به پای مردم #فلسطین نوشتند و به این بهانه، هر چه دلشان خواست علیه ملت مظلوم فلسطین عقده گشایی کردند؟!🔴 .
      .
      👇بیانیه مشترک ده تشکل انقلابی فلسطینی علیه اقدام #محمود_عباس (دیدار با سرکرده #منافقین): دوشادوش ایران می‌ایستیم👇
      .
      🔺ده تشکل انقلابی فلسطینی تحت عنوان «ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطینی» از اقدام محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار با مریم #رجوی سرکرده سمخا (سازمان مجاهدین خلق) انتقاد کرده و آن را عملی دیکته‌شده از سوی عربستان توصیف کرده‌اند.
      .
      ائتلاف گروه های فلسطینی دربرگیرنده این تشکل‌هاست:
      .
      1⃣ جهاد اسلامی فلسطین
      2⃣ جبهه خلق برای آزادی فلسطین
      3⃣ جبهه خلق برای آزادی فلسطین فرماندهی کل
      4⃣ جبهه مبارزه مردمی فلسطینی
      5⃣ سازمان صاعقه
      6⃣ حزب کمونیست انقلابی فلسطین
      7⃣ جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین
      8⃣ جنبش فتح انتفاضه
      9⃣ جبهه آزادیبخش فلسطین شاخه ابونضال الاشقر
      🔟 حماس
      .
      🔸 ائتلاف گروه های مبارز فلسطینی در بیانیه خود تاکید کردند: کمک های جمهوری اسلامی #ایران به مسئله #فلسطین و مقاومتش که از زمان پیروزی اش آغاز شده است فراتر از هر کشور #عربی بوده و هست. .
      .
      در حالیکه اقدام محمود عباس در دیدار با آنچه که به اپوزیسیون ایران خوانده می شود، بیشترین زیان ها را به مسئله فلسطین وارد کرده و بیانگر حجم افول و #سقوط و وابستگی سیاسی تشکیلات خودگردان است.
      .
      http://yon.ir/BpML
      .
      باز هم زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند.. .
      .
      👉 @roshangarane .

⛔️ پاسخ دروغی دیگر: #مسلمانان در #فتح_ایران ،#کشتار کردند و همه جا را آتش زدند!؟😳😄👆
      .
      #عرب #عجم
      .
      مطالب مرتبط را در کانال روشنگری دنبال کنید :
      https://telegram.me/roshangarii/3553
      و
      https://telegram.me/roshangarii/3546 .
      👉 @roshangarane .

🔵 #نوبخت #بجای #محاکمه #نوشابه برای #صفدر وا میکنه!! #فیش #عجب! #رو که نیست!! 😐
      .
      👉 @roshangarane .

https://igcdn-videos-e-1-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t50.2886-16/13880488_1574258469542961_223041290_s.mp4

🎬 توهین علنی #ظریف به نیروهای مسلح ایران و مردم ما 👆
      .
      🔴 سوال مردم این است: چرا نباید بی نفوذ و متنفذ ، در برابر قانون و محکمه مساوی باشند؟!! .
      👉 @roshangarane .

#تحليل_ویژه
      👇 )) کامل بخوانید ((
      . 🔴 #حسن_عباسی بازداشت شد/ #مفسدان_اقتصادی و صاحبان #فیش_های_نجومی همچنان آزاد و در حال خوردن #بیت المال !🔴 .
      .
      👈صبح امروز چهارشنبه 13 مرداد، حسن عباسی با شکایت ارتش در دادسرای نظامی به حکم بازپرس بازداشت شد
      .
      👈 اتهام: جمله ای که 6 سال پیش ‼️ درباره خنثی بودن سیاسی #ارتش گفته است! .
      .
      🔴 عجیب است که حسن عباسی بخاطر یک جمله، باید بازداشت شود و #ظریف بخاطر توهین علنی به کل نیروهای مسلح و مردم ما باید آزاد باشد! .
      .
      🔴 #مفسدین و #غارتگران بیت المال با کمال وقاحت آزادند و به ریش ملت و ارتش ایران می خندند و ذخیره نظام نامیده میشوند و با طلبکاری، از تریبون‌ مجلس ما این دزدیها را حق خود از سفره #انقلاب می خوانند ...
      .
      🔴 رئیس بازرسی کل کشور در مصاحبه ای با رسانه ملی رسما اعلام می کند که برادر رئیس جمهور «حسین فریدون» در ابقای مفسدان اقتصادی چون صدقی به این قوه فشار وارد کرده، اما هیچ برخوردی با نامبرده صورت نمی گیرد..
      .
      ⚠️ ملت ایران همچنان منتظر پاسخگویی روحانی درباره اسناد ارتباط وی با مسئولین رژیم صهیونیستی است. همان اسنادی که توسط #حسن_عباسی افشا شد و دولت محترم وی را به جرم این افشاگری به دادگاه کشید و نهایتا عباسی توسط دادگاه تبرئه شد. به جای کینه جویی، پاسخ دهید.. .
      .
      ⚠️ ملت ایران، منتظر خروج قوه قضائیه از انفعال در برخورد با ویژه خواران و مفسدین و محاکمه اصولی و رد بیت المال است، و آنها آدرس را سرو ته گرفته اند!
      .
      دنیای عجیبی است..
      .
      👉 @roshangarane .

کانال روشنگری:
      💍 اسلام 1400 سال پیش، استفاده از #طلا را برای مرد حرام کرده و برای زن حلال.
      و بشر اینک، راز آن را می فهمد.. التماس تفکر✋
      #فقه #طلا #زینت #مرد #زن #علم #اسلام #دین_عقلانیت #سلامت
      #روشنگر
      #روشنگرانه
      #روشنگری
      👉@roshangarane 🌹آدرس کانال؛👇

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [30]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

مهمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم::::::::::بسیار مهم

امام صادق سلام الله علیه : : 

اِعْلَموا اَنَّ اللّه‏َ تَعالى یُبْغِضُ مِنْ خَلْقِهِ الْمتَلَوِّنَ، فَلا تَزولوا عَنِ الْحَقِّ وَاَهْلِهِ؛ 

بدانید که خداوند از انسان‏هایى که دائما رنگ عوض مى‏کنند نفرت دارد. پس از حق و اهل آن جدا نشوید.

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [31]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

☘ ایرانیان نه با زور!!⚔ که عاشق اسلام شدند❤️👆
.
✍برای دیدن مطالب قبلی در این موضوع، #فتح_ایران #ایران #ایران_مسلمان #عرب #عجم را در کانال روشنگری جستجو نمایید
.
https://telegram.me/roshangarii/3919
.
👉 @roshangarane

⛔️ متن شبهه ⛔
.
️" سرزمین عجایب جاییست که: مردمش در اعتراض به اعدام یک شیخ بیگانه، تظاهرات میکنند و فردای آن روزمی روند به تماشای دسته جمعی اعدام جوانان سرزمین خودشان. حکومت ها براساس لیاقت ملت ها حکمرانی میکنند "
.
. ✅◀️ پاسخ شبهه: ▶️✅
1⃣ تصویر منتشر شده مربوط به اجرای حکم قصاص یک قاتل سنگدل و متجاوز است، نه اعدام جوانی بیگناه!
http://yon.ir/ghesas2
.
2⃣ این قاتل حیوان صفت با همدستی دوستش در اردیبهشت ۹۴، مادری جوان اهل میاندرود را در مسیر دندانپزشکی ربود و پس از آزار، به شکل بسیار فجیعی به قتل رساند!
http://yon.ir/ghatl2
.
3⃣ شهادت مظلومانه شیخ نمر، روحانی برجسته و رهبر شیعیان عربستان در سراسر جهان مورد اعتراض قرار گرفت و منحصر به ایران نبود! او موحدی بود که بیگناه کشته شد، تنها به جرم چند انتقاد از ظلم ها و انحرافات حکومت وهابی سعودی. دل هر انسان پاک سرشتی برای کشتن یک انسان بیگناه میسوزد، از هر نژادی که باشد، چه برسد به اینکه هم مذهب او باشد.
http://yon.ir/nemer1
.
4⃣ نویسنده شبهه برای اغراض سیاسی خود علاوه بر اهانت به شهید شیخ نمر، نادیده گرفتن جنایت وحشتناک این قاتل و سعی در تطهیر او، به ملت ایران نیز اهانت کرده است!
.
#بررسی_شایعه #بررسی_شبهه #روشنگر #روشنگری #roshangarii .
.
http://SHAYEAAT.ir/post/672
.
👉 @roshangarane 🌹
👉 @SHAYEAAT 🌹

⛔️ متن شبهه ⛔️
.
امام صادق (ع) :
كُلُّ رَايَةٍ تُرْفَعُ قَبْلَ قِيَامِ الْقَائِمِ فَصَاحِبُهَا طَاغُوتٌ يُعْبَدُ مِنْ دُونِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ ترجمه : هرپرچمی که قبل از قیام قائم برافراشته شود صاحب آن طاغوتی است که به جای خدا او را میپرستد . (کافی، جلد 8، صفحه 295 و وسائل‏الشيعة ج : 15 ص : 52 و مستدرك‏الوسائل ج : 11 ص : 34) (خلاصه شده)
.
. ✅◀️ پاسخ شبهه: ▶️✅
.
1⃣ هرچندعلامه ی مجلسی،این روایت راموثق دانسته، (مراة العقول،ج 26،ص 325) ولی سندآن، خالی ازاشکال نیست، چون در این سند رواتی چون «حسین بن مختار» وجود دارند که در وثاقت و ضعف آنها، اقوال مختلف است.
http://yon.ir/uatV
.
2⃣ اگراین روایت، اطلاق داشته باشد یعنی «هیچ قیامی تا زمان ظهور بر حق نیست» از جمله:
.
👈 الف) قیام هایی که درتاریخ واقع شده مانند ✅ قیام کربلا ✅ قيام زيدبن علي «پسر حضرت سجاد(ع)». ✅ قيام حسين بن علي شهيد فخّ از نوادگان امام مجتبي (ع) ✅ قيام مختار ✅ قيام توابين و...😳 در حالیکه این قیام ها مورد تأييد ائمه اطهار (ع) قرار گرفته است. 😊 (روضة کافی، ج 8، ص 296، حدیث 456؛ بحارالانوار، ج 45 ،ص 345 ،حديث 13)
.
👈 ب) قیام هایی که در روایات به وقوع آن قبل از ظهور تصریح شده مانند: قیام یمانی (بحارالانوارج 52، ص 253) و قیام خراسانی
.
3⃣ بر اساس اصل امر بمعروف و نهي از منكر (كه در شرايط خاصي بر همه افراد در هر زمان و مكاني واجب است)، مسلمانان وظیفه دارند در مقابل منكرات و انواع ظلم و جور و مقابل #ستمكاران قد علم كنند و در برابر آن ها بايستند. بديهي است كه، ايستادن گاهي منجر به درگيري و قيام مي شود.
.
4⃣ امام خمینی (ره) در مورد این روایت می فرمایند:"مراد این است که عَلَم #مهدی به عنوان مهدویّت بلند کند. چنانکه در طول تاریخ پرچم‌های زیادی به نام مهدی (عج) قیام کردند، ولی گذشت زمان آنها را رسوا نمود..... حکومت نبودن یعنی این‌که همة مردم به جان هم بریزند، بکشند..،
.
📌 اگر فرض می‌کردیم دویست تا روایت هم در این باب داشتند، همه را به دیوار می‌زدیم، برای این‌که خلاف #قرآن است". (صحیفة نور، ج 20،ص 196ـ198).
.
5⃣ در مقابل این روایات، آیات زیادی داریم که، دستور به ✅ قیام برای خدا( سبا – 46) ، ✅ جهاد در راه خدا، ✅امر به معروف و نهی از منکر ✅مقابله با طاغوت داده اند. .
.
#بررسی_شایعه #بررسی_شبهه #روشنگر #روشنگری #roshangarii .
.
👉 Telegram.me/Antishobheh 🌹
👉 @roshangarane 🌹 .

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [32]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⚔همراهی دشمنان اسلام با #قمه زنی، 🗡از زبان رهبرمان👆
.
📌حالا مشخص شد چرا #شیعه_انگلیسی تمام هم و غمش، قمه کشی است؟چون #مامور است👍
.
#شیعه_اسرائیلی #انحراف #عزاداری #خرافات #بدعت
.
👉 @roshangarane 🌹

کانال روشنگری:
🔵 متاسفانه این صحنه ها در جامعه ما در طبیعت ما درخیابان های ما زیاد دیده میشه👆 📌نقد کنیم تا #فرهنگسازی بشه👌
#فرهنگ #آداب_اجتماعی #نظافت
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری
👉@roshangarane 🌹آدرس کانال؛👇
https://telegram.me/roshangarii

💥 #تحليل_ویژه⤵ ⤵ ⤵ .
.
🔴 لطفا این طرح را در کانالها و گروه های مختلف، خصوصا گروههای #طنز، منتشر نمایید. 👆 .
.
🔴 #درباره_ماه_محرم_جوک_نسازیم ‼️‼️
.
⭕️لطفا بخونید 👇👇👇👇
.
دوست عزیزی که درباره ماه محرم جوک میسازی و جوک میذاری، جوک هایی ک مربوط به نذری دادن و.... است
تا حالا فکر کردی که، همیشه مطالب را در قالب جوک و طنز به خورد ماها دادن؟ .
.
🔴 قبلنا تا میگفتن #شیرازی، به یاد حافظ و سعدی و میراث ادبی مون میفتادیم.. تا میگفتن #رشت به یاد طبیعت بکر و مردم خوش خُلق گیلان میفتادیم، تا میگفتن #اصفهانی، به یاد هوش و ذکاوت و دقت مردمش میفتادیم، تا میگفتن #ترک، به یاد غیرت دینی و شیعی آذربایجان و مردم پاک و بی ریای اون میفتادیم.. الان چطور؟! شعار میدیم که ایران، وطنم.. ولی دلهای بعضی از ما رو به همدیگه چرکین کردند.. 😪
.
همیشه در قالب جوک تخریب شدیم☹️
.
🔴اوایل هرگز به امام نقی(ع) ما، به امام باقر(ع) ما، به پیامبر خاتم النبین(ع)، توهین نمیکردند و جوک نمیساختند.. بلکه اول از #لقمان حکیم، اسوه ادب و حکمت شروع کردند، بعد #یوسف نبی(ع) را به تمسخر گرفتند، جوکهای #یوزارسیفی رو رایج کردند!! الان علنا در کانالها و رسانه های ظاهرا ایرانی ولی در پشت پرده #وهابی و #اسرائیلی، به تک تک اهلبیت ما توهین میکنند..😞 انواع مزخرفات و روایت های جعلی و #اسرائیلیات اجدادشون رو به اسم اهلبیت منتشر میکنند و بعضی از جوونهای ساده دل ما رو فریب میدن.. همه اولش از چند تا جوک شروع شد.. 😔
.
🔴دوست عزیز جوک ساختن و پخش کردن همیشه هم برای خنده نیست گاهی با اهدافی دنبال میشه که ممکنه هیچ توجهی به محتوای متن نکنیم.. ولی اثرش #ذره #ذره است.. 👌کم کم در ناخودآگاه ما جا میگیره .. .
.
🔴 دوست خوبم، فراموش نکن که 📌سیاست سازنده این جوک ها اینه که، مستقیم نمیاد بهت بگه ماه محرم و عزاداری رو فراموش کن، داره بهت #جوک تحویل میده اونم به اسم ماه محرم .. به اسم جوک نذری و تمسخر عزادارها و.. " انقد جوک به خوردت میده که" وقتی اسم ماه محرم اومد ناخودآگاه خنده ات بگیره حتی بخاطر اون جوک هایی که خوندی برای نذری و... برای محرم جوک میسازند.. برای ماهی که زمین و آسمان و ملائک در عزای اولاد پیغمبر(ص) محزون و ماتم زده هستند.. و همینطوری کم کم دیگه محرمی نیستیم.. دلهامون یخ میزنه..
.
🔴 کم کم دیگه برای کشته شدن بهترین انسانهای زمین و رمز زنده بودن جامعه مون می خندیم.. به همین سادگی.. می خندیم.. .
.
#روشنگر #روشنگری #roshangarii .
.

🔶بعضیام هستند تا چند تیپ غیرمذهبی توی عزاداری می بینند، شروع میکنند به طعنه و تمسخر و..
اما 👆
.
💔خرم آن دل که عزادار حسین است.. از صدق و صفا خادم دربار حسین است💔

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [33]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🚩 بی ریاترین مجلس عزای امام حسین (ع) و ایستگاه صلواتی🚩
.
💔من از کودکی عاشقت بوده ام یا حسین 💔
.
#کودکان از زیباترین قسمتهای #عزاداری ها هستند.. همپای کودکان #کربلا
.
#کمپین_حسین_کیست #امام_حسین(ع) #عاشورا #کربلا #shia #karbala #ashoura #whoishussain
.
👉 @roshangarane 🌹

🚫تفاوت #شیعه واقعی و شیعه نماهای غرق در جهل و جمود
.
یکی با گل و نذری و مهربانی🌸 یکی با #قمه و چهره منزجرکننده

فلسفه نذری دادن چیست؟🍲🍵🍶 چرا در محرم و صفر، #نذری میدهیم👆
.
💔 سلام خدا بر یتیمان کربلا.. سلام خدا بر اسرای نینوا.. سلام خدا بر عترت پیامبر(ص)😭😭

💔 شعر شاعر #زرتشتی در وصف اباعبدالله الحسین(ع) .
عشق او مرز و قوم و نژاد و دین نمی شناسد.. #حسین(ع) پیوند همه انسانهای آزاده است.. 💔

🔵 آیا میدانید برخلاف تبلیغات شدید وهابی ها، اکثریت علمای اهل سنت در تاریخ، #یزید را واجب اللّعن دانسته اند؟👆 .

💔 اشعار سوزناک #شافعی از ائمه چهارگانه #اهل_سنت در سوگواری و مصیبت #امام_حسین(ع)💔
.
🌹حسین(ع) در قلب همه انسانهای آزاده❤️

برَیر بن خضیر، #معلم شهید عاشورا.. #محاجه و طرز #گفتگو و #مباهله او با دشمنان اسوه همه آزادمردان جهان است👆

التماس دعا...

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [34]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

💔 اولین #آتشنشان #شهید بهنام میرزاخانی
بسیجی که دوست داشت #مدافع_حرم شود 🌷 سلام خود بر شهدای پاک در راه خدا 🌷
👉 @roshangarane 🌹

⛔️پاسخ #آتشنشانی به شایعات درباره امکانات👆
✅ امکانات برای مهار آتش کافی بود/ در ابتدا نیاز به #بالگرد نداشتیم و اطفای حریق بطور طبیعی در حال پیشرفت بود/ #پلاسکو #قالیباف 🆔 @tlgrm.me/online137ir 👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [35]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

• ⛔️ 🔹 #شایعه:
    برج #ایفل به احترام آتش نشانان ایرانی به رنگ پرچم ایران درآمد ✍واقعیت:
    این ادعا کذب است. تصویر اصلی مربوط به پرچم مکزیک بوده که با فتوشاپ تغییر داده اند
    #پلاسکو #قالیباف #برج_ایفل #آتشنشان_ایرانی
    👉 @roshangarane🌹

• 🔴 دو نوع #مدیریت در یک قاب👆
    #قالیباف! دستت نمک ندارد.. اینجا در فضای مجازی، #لاشخورها مامورند تا بجای حمایت، هر که بیشتر #خدمت کند، بیشتر #تخریب کنند.. #منصف_باشیم #پلاسکو
    👉 @roshangarane 🌹

• ⛔️ پاسخ شبهه پراکنی دیگر ضدانقلاب درباره حادثه #پلاسکو⛔️
      شهرداری تهران اگر بودجه بیشتری را برای نوسازی تجهیزات آتش نشانی اختصاص می داد، خسارات حادثه پلاسکو به حداقل می رسید... چرا شهرداری بهترین امکانات و تجهیزات را برای شهرداری تهیه نکرده؟! ◀️◀️پاسخ:
      1⃣ ✅آیا میدانید، دولت بیش از 17 هزار میلیارد تومان به شهرداری بدهکار است😳 و تنها و تنها بدلیل کینه ها و اختلافات سیاسی، بودجه شهرداری را به گرو گرفته اند و قالیباف، شهر تهران را، مترو و این همه بزرگراه و پارک و جاده و بوستان و .. را با کمک مالیات و عوارض خود مردم در این 10 سال تحریم! ساخته است؟
      2⃣ ✅ این #شورای_شهر است که برای تقسیم و تخصیص بودجه شهرداری ها تصمیم میگیرد. نه شهردار. شهرداري تهران در برنامه هاي بودجه اي پیشنهادی خود بارها بر افزايش سقف اعتبار براي بروزرساني تجهيزات آتش نشاني تاكيد داشته اما در بررسي بودجه در شورا اعتبارات پيشنهادي شهرداري كاهش پيدا مي كرد. درحالیکه برخي از اعضاي شوراي شهر از نیاز 1000 ميلياردي شهرداري تهران براي نوسازي تجهيزات خبر میدادند، در نهايت با نگاه مغرضانه و سياسي برخی از اعضا به بودجه شهرداري 25 ميليارد تومان در شورا تصويب مي شود. ⚠️ به امید روزی که خدمت به مردم و منافع کشور، بجای گروکشی ها و سیاسی کاری ها در این مملکت بنشیند.
      👉 @roshangarane🌹

•  

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [36]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

• 👇 #تحليل_ویژه .
    🔴 نگاهی به مرحله مرحله #شایعه سازی ضدانقلاب فقط در حادثه #پلاسکو
    .
    ❌اول از همه و بدون اینکه معلوم بشه چی به چیه شروع کردن هشتگ زدند: #قالیباف استعفا!! قالیباف استعفا!!📣
    .
    ✔️همه میپرسیدن: مگه قالیباف ساختمونو آتیش زده؟!!😳
    .
    ❌گفتند: نه! آتش نشانا دیر اومدند! نردبانهاشون کوتاه بوده! تجهیزات نداشتن! هلیکوپتر نذاشتن بیاد چون منطقه پرواز ممنوع بوده!
    .
    ✔️فوری معلوم شد که آتش نشانی ۲ دقیقه بعد از تماس حاضر بوده! 🚒 عکس نردبون های هیدرولیکی رو هم قبل از باز شدن کاملشون گذاشته بودن و اصن هلیکوپتر برای این ساختمون بسته لازم نبوده!😐
    .
    ❌بعد گفتند: قالیباف استعفا! پرسیدیم: مگه قالیباف ساختمونو خوابونده؟! 😳
    .
    ✔️گفتند: نه! دیر اومده! انگار قراره هر جا توی شهر آتش بگیره،🔥 شهردار فوری سر صحنه حاضر بشه!!
    .
    ❌بعد گفتند: چه معنی میده روز تعطیل رفته بوده قم؟!😠 اما معلوم شد دیدار سالانه مراجع رفته بود که نصفه رها کرده و خودشو فوری رسونده! نه اینکه تا ببینه حادثه ای اتفاق افتاده، جیم بزنه بره خارج از کشور!😒
    .
    ❌جالبتر اونکه همونا که اولش گفتند چرا از اولِ آتشسوزی نیومده! بعدش گفتند: قالیباف چرا همش سر حادثه اس؟! میخواد خودنمایی و تبلیغات انتخاباتی کنه! .
    .
    ✔️ ۵شنبه جمعه تموم شد و شنبه توی ساعتای کاری، آقایان روسا!! از روحانی تا آخوندی و حسین فریدون و آشنا و #دخترصفدر و هر کی دنبال آبرو میگشت، با تشریفات و بادیگارد و.. لب خندون و خونسرد رفتن سر آوارها، عکس یادگاری بگیرن! 📸 و نگاه هاج و واج آتشنشانان و امدادگرا که اینا اومدن چه دردی دوا کنند!!😟
    .
    ❌مرحله بعد گفتند: قالیباف استعفا!! چرا؟ چون پلاسکو رو پلمپ نکرده بوده!
    طولی نکشید که اسناد افشا شد که نشون میداد اتفاقا بیشتر از همه هشدار داده و میخواسته پلمپ کنه اما #شورای_شهر مسکوت گذاشته و هیات دولت فورا مجری رسیدگی رو به #وزارت_کار واگذار کرده و عملا شهرداری رو خلع ید کرده! و حتی علاالدین رو هم مانع شدن!
    .
    ❌این تیر هم که به سنگ خورد، کلیپ پخش کردند که قالیباف گفته تونل نکنن و اون بدبختا رو نجات ندن!! و صد فحش و ناسزا نثارش!👹
    .
    ✔️فوری لو رفت که کلیپو برش دادن و برعکس، قالیباف کلی به مسائل ایمنی و ازدحام نکردن و.. تاکید کرده تا فاجعه جدیدی درست نشه و بعد هم دستور حفر تونل داده! و با سرعت ۱۰ برابر آواربرداری برجهای دوقلو همزمان آوارها رو هم برداشتند..
    .
    ❌از رو نرفتن و بازم شایعه کردن توی #موتورخونه چن نفر پیامک زدند و تماس و اینا که ما زنده ایم! #پلاسکو .
    .
    @roshangarane🌹 .

•  

⛔️ #شایعه ⛔️ کلیپی منتشر شده با عنوان "فوری فوری! طبقات پایینی #پلاسکو سالم هستند و حتی گزندی به برخی مغازه ها وارد نشده."

.

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 3 از 7 < 1 2 3 4 7 > آخرین »

برچسب ها
روشنگری ، در ، فضای ، مجازی ، همان ، جهاد ، است. ، امام ، خامنه ، ای ، (ره) ،

« شیوه امربه معروف و نهی از منکر | فضای مجازی ،سرگرمی یا سردرگمی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:35 پیش از ظهر