انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » امر به معروف » !!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

!!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

همانطور که میدانید پیام های زیادی در فضای مجازی رد و بدل میشود که بدون شک و به وضوح ( و گاها با کمی دقت و کنکاش) نوشته های دشمن هستند و با هدف های خبیثانه ای  تدوین شده اند تا ارزش های مارا به غیر ارزش و هنجار های مارا به ناهنجاری ها و بالاعکس، و گاها ترویج دروغ هایی در مورد اوضاع کشور (ها)، اسلام، ممالک، مردم و ..... میپردازند. . . . از طرفی هم  ضربه ای که این موارد به تدین مردم و پای بند بودن انها به اعتقادات و
!!!!v,ak'vd nv tqhd l[hcd ilhk [ihn hsj. hlhl ohlki hd (vi)!!!!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 7 < 1 2 3 4 7 > آخرین »

مشاهده رای ها رای : این کارو میپسندید؟ !
سوال : این کارو میپسندید؟ !
بله عالیه! حتما انجامش میدم رای دهندگان : 7
نه! رای دهندگان : 0
خوبه ولی وقت نمیکنم متاسفانه رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [13]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

🔴 این سلبریتی ها و البته بعضیای دیگه برای دختر #صفدر #تبلیغات انتخاباتی کرده بودند.. به کدام دلیل؟! بخاطر کدام خدمت؟! .
.
#بتهای_جدید #سلبریتی #هنرمند #سوال #فساد #فیش_نجومی #دختر_صفدر_حسینی #فیش_حقوقی #مجید_مظفری #لیلی_رشیدی #افشین_پیروانی #پوران_درخشنده
.
👉 @roshangarane .

🔴 #پاریس، #کنفرانس_منافقین ... .
#شارلی_ابدو #تروریسم #رجوی #آزادی_بیان #منافقین #عربستان #ایفل #شمع! .
👉 @roshangarane .

#حاشیه_از_اصل_مهم_تر_است .
📌 یه تلنگر برای اونایی که دم از #ایرانیت میزنند..دم از #عرب و #عجم میزنند👆
.
براستی کدام ایرانی اند؟ رجوی ملعون یا #سیدحسن_نصرالله اسوه شرافت و مردانگی؟!
.
#منافقین #منافقین_خلق #مسعود_رجوی
.
👉 ☑️ @roshangarane .

#قابل_توجه_روشنفکران 👇 .
🔴 وقتی #پیشرفت را بجای رشد #علم و #صنعت، #بی_دینی و #سکولار شدن معنا کردند👆
.
و بجای گرفتن نقاط #مثبت غرب، نقاط #منفی اش را به ایران آوردند😞
.
#پهلوی #رضاشاه #حجاب #شاه
.
👉 Telegram/pahlaviiran 👉 @roshangarane .

می پسندم        0 

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [14]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

#هفته_حجاب_گرامی_باد❤
. 🍀 حرکت زیبای #الهام_چرخنده #هنرپیشه محجبه کشورمون، امروز در #میدان_جمهوری_تهران 👏👏
.
🌼هر چند محجب بودن، تنها با #چادر نیست.. اما حجاب چادر، کاملتره👍
.
👉 @roshangarane .

✅ بیانیه #آیت_الله_مدرسی_یزدی درباره #فتوا ی "ترک حجاب" #آقای_مکارم
.
http://yon.ir/3JZU .
⚠️ گفتنی است، دفتر آقای #مکارم ،جوابیه ای در پاسخ به آیت الله یزدی،صادر کرده!
و باز هم #توجیه.
.
👉 @roshangarane .

🍀 من این خدای مهربان را که دنبال بهانه میگردد، تا ما هم مهربان باشیم.. خیلی دوست می دارم.. خیلی❤️
.
#مهربانی #فرزند #کودک .
👉 @roshangarane

🔴 #تفاوت_جهان_اول_با_جهان_سوم همین است👆
.
#تبعیض #استعمار #استثمار .
👉 ☑️ telegram/abdollahy
👉 ☑️ @roshangarane .

• #آتئیست ؛ #آتئیسم #تحليل_ویژه 👇 (کامل بخوانید)
    .
    ⚠️ #کفار و #خداناباوران میدونن اکثر مردم از جدیدترین تحقیقات و نتایج علمی بی خبر هستن، بخاطر همین با بی انصافی تمام یه سری متن های علمی طولانی و پیچیده میفرستن و در آخرش تو ذهن مردم القا ميکنن که #علم، #خدا رو رد کرده‼️
    .
    ⚠️ تمام مطالب طولانی و پیچیده ی علمی که خدا ناباوران برای گول زدنتون میفرستن توی این 10 جمله خلاصه میشه👇
    .
    1⃣ ❌ خداناباور: جهان خود به خود از #هیچ به وجود اومده!
    .
    ✅ پاسخ: منظور از کلمه ی "هیچ" در واقع "خلاء كوانتومي" هست که شامل انرژی و قوانین فیزیکی هست که خدا برای به وجود آوردن جهان وضع کرده اما خداناباوران به عمد از کلمه ی "هیچ" استفاده ميکنن برای گول زدن مردم‼️
    .
    2⃣ ❌ خداناباور: اگه به دنیای زیر اتمی برین یه سری ذره ها هستن که خود به خود به وجود میان و از بین میرن!😳
    .
    ✅ پاسخ: این ذرات به هیچ وجه خود به خود به وجود نمیان! این ذرات از #نوسانات #انرژی و طبق قوانین فیزیکی که #خدا وضع کرده به وجود میان‼️
    .
    3⃣ خداناباور: مکانیک كوانتومي کاملا تصادفی است 👈پس خدا وجود نداره!😕
    .
    ✅ پاسخ: مکانیک كوانتومي اوج زیبایی خدا رو نشون ميده! از قوانینی که از نظر انسان ها تصادفی و گیج کننده هست، جهانی این چنین زیبا به وجود آورده که دقیقا برای حیات انسان ها مناسبه‼️😉
    .
    4⃣❌ خداناباور: ذره ای به اسم بوزون هیگز شناسایی شده و در آستانه ی کشف هست!
    .
    ✅ پاسخ: آخه ذره بوزون هیگز چه ربطی به وجود نداشتن خدا داره؟؟؟ این ذره ویژگیش اینه که به سایر ذرات جرم میده. کلا دانشمندان با تحقیق رو این ذره فقط و فقط میخوان بفهمن سایر ذرات چجوری #جرم پیدا کردن و هیچ ربطی به وجود نداشتن #خدا نداره‼️🙂
    .
    5⃣❌خداناباور: اصل عدم #قطعیت نشون ميده هیچ قطعیتی در کار نیست!
    .
    ✅ پاسخ: اصل عدم قطعیت چه ربطی به وجود نداشتن خدا داره؟ این واسه ما 👈انسان ها 👉هست که قطعیتی وجود نداره نه برای خدا‼️
    .
    6⃣❌ خداناباور: نیروی گرانش ما رو از وجود خدا بی نیاز ميکنه!
    .
    ✅ پاسخ: نیروی گرانش(جاذبه) نیروی بنیادی هست که اتفاقا نشون دهنده ی وجود طراح #هوشمند (خدا) هست. نیروی گرانش یکی از نیروهایی هست که خدا برای ایجاد جهان وضع کرده. ابتدایی ترین چیزی که همه میدونن اینه که 📌 خدا از طریق وضع کردن قوانین و نیرو ها بوده که جهان رو ایجاد کرده‼️.
    .
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii .
    ادامه مطلب را در کامنت اول بخوانید 👇

• roshangaraneادامه مطلب 👇 .
    7⃣
    ❌خداناباور: قبل از بیگ بنگ زمان و مکان وجود نداشته پس خدا وجود نداره!😶
    .
    ✅ پاسخ: آخه خدا چه ربطی به زمان و مکان داره؟؟؟ بچه کوچیک هم میدونه خدا فرا زمان و فرا مکان هست. قبل از اینکه زمان و مکان به وجود بیان خدا وجود داشته. اصلا این خدا بوده که زمان و مکان رو به وجود آورده‼️😄
    .
    8⃣❌خداناباور: مجموع انرژی های مثبت و منفی جهان صفر هست و جهان مثل یه ناهار مجانی میمونه پس خدا وجود نداره!😤
    .
    ✅ پاسخ: اینکه مجموع انرژی های مثبت و منفی صفر هست نه تنها ربطی به عدم وجود خدا نداره بلكه اوج نظم و عظمت و زیبایی خدا هست که جهان رو این چنین طراحی کرده که مجموع انرژی ها برابر با صفر باشه‼️مگه خدا انرژیه!!😜
    .
    9⃣❌خداناباور: ممکنه در آینده نشونه هایی از جهان های موازی کشف کنیم!
    .
    ✅ پاسخ: جهان های موازی به عقیده ی اکثر دانشمندان یه داستان علمی-تخیلی هست که بدرد فیلم هالیوودی ساختن میخوره. ضمن اینکه کشف شدن یا نشدنش ربطی به وجود نداشتن خدا نداره‼️
    .
    🔟❌خداناباور: نظریه ریسمان نحوه ی به وجود اومدن ذره ها از انرژی رو توضیح ميده!
    .
    ✅ پاسخ: نظریه ریسمان فقط و فقط شکل گیری ذرات از انرژی رو بررسی ميکنه و اصلا ربطی به وجود نداشتن خدا نداره‼️
    .
    ✍ جالب اینکه هر چقدر علم، به ظرافت ها و دقایق زیبای آفرینش، بیشتر پی ببرد، وجود خالقی هوشمند و خلاق در پس این همه قانون زیبا و باعظمت را بیشتر نمایش میدهد.. اما امان از جحود و بی عقلی.. ☹️

.

• #ماجرای_پیامهای_پادشاهی_بریتانیا! .
    جالب اینه که واژه های «#شاهزاده» و «#ملکه» بعضی وقتا برعکس روی #لباسهای_دخترانه و #پسرانه، حک شده😄
    .
    #مد #عقب_ماندگی_فرهنگی #تقلید #ملکه #شاهزاده .
    👉 @roshangarane .

https://igcdn-videos-a-8-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t50.2886-16/13683368_1809084109320968_267051053_s.mp4

film👆

👆

👆

👆

👆

#قابل_توجه_روشنفکران 👇 (فیلم کامل در کانال)
    .
    🎬 کشوری که هنوز در آن #برده_فروشی می شود😦👆 .
    اگر 13000 #برده 😳 در ایران یا یک کشور اسلامی وجود داشت،
    سینه چاکان #آزادی و #حقوق_بشر و #کرامت انسانی! چه میکردند؟😏
    .
    #انگلیس #برده_داری .
    👉 @roshangarii .

التماس دعا

می پسندم        0 

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
شماره عضویت : 2179
حالت :
اعتبار کاربر : 14272
پسند ها : 1053
حالت من :  Shad.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (14).jpg

نوشته شده توسط : ایلیا110 »

🔶#نژادپرست_امریکایی که انتفاضه #فلسطین،او را #مسلمان کرد😊✌
.
میدانی هرگاه خون مسلمان بیگناه بریزد، از آن #خون، صدها همچو او متولد خواهند شد.. این رسم خونخواهی خداست💔
.
#رهیافته .
👉 @roshangarane .

🔴 #مارتین_لوژن، #مسلمان شد👏🍃
.
مسلمانی ات مبارک💐🌷 نورانی شدن #قلب و رخسارت مبارک🌺
.
#عدو (#اسرائیل) شود سبب خیر اگر خواهد خواهد ☺️
.
#رهیافته #تازه_مسلمان #فلسطین #اسرائیل .
👉 @roshangarane .

📚 فرق کتابخانه های ما با کتابخانه های چین (قدرت دوم جهان)☹️👆
.
ملتی که خود کتاب نمی خواند، چطور میتواند دولتمردان باسواد انتخاب کند؟!
.
#تلنگر #کتاب #مطالعه .
👉 @roshangarane .

🔶 #بی_عدالتی و ظلمی که خود انسانها، آن را بر علیه همنوعان شان ایجاد کرده اند👆
.
💔 به راستی کدامیک، دل یک #انسان را بیشتر تکان میدهد؟! و صدای عدالت خواهی اش را رساتر.. .
👉 @roshangarane .

🔴 #حادثه_پالایشگاه_ماهشهر ، نمونه ای از کارآمدی و مدیریت بحران #دولت_تدبیر!!
.
⚠️ #وزیر : خودش خشک میشه میفته!! 😐😐
.
#تدبیر #امید #محیط_زیست #وزیر #کارآمدی #ماهشهر #آلوده #روحانی_متاسفیم .
👉 @roshangarane .

🔴 36 سال پیش در چنین روزی، وقتی #کودتای_نوژه شکست خورد...
.
#شریعتمداری #نوژه #کودتا #مرجع_تقلید #سلطنت_طلبی #شاه #انقلاب #امام #صاحب_الزمان .
👉 @roshangarane .

🔴«#فیش_حقوقی» و #مزایای_دولتی_حضرت_علی_ع_هم_لو_رفت❗️❗️
.
✅ ای مردم با این #لباسی که بر دوش دارم و این #مرکبی که بر او سوار هستم٬ داخل شهر شما شدم. پس اگر من از شهرتان خارج شدم و به غیر از چیزهائی که با آن وارد شدم چیز دیگری داشتم٬ پس بدانید من از #خیانتکاران هستم.
.
المناقب ج ۲ ص ۹۸.
.
👉 ☑️ @roshangarane .

🚫
❗️كانال ' #ياران_روحاني ' مدعي حقوق ١٨٧ميليوني #حسين_شريعتمداري شد!!
.
🔹اين #فيش #جعلي است و ستونهاي حق بيمه و درمان اشتباه پر شده.يك نمونه از فيشهاي #كيهان👆 .
http://fna.ir/8BPD4 .
👉 @roshangarane .

• تحليل_ویژه 👇 ؛ #ویژه💥؛ (کامل بخوانید) .
    🔴 وقتی با #دروغ، چهره #حقیقت را وارونه میکنند 👆
    .
    🔴 این روزها با افشای خبر #فیش_های_نجومی برخی مدیران دولتی، 📝برخی سلطنت طلبها هم به راه افتاده اند تا مثل همیشه، از آب گل آلود برای تطهیر چهره سیاه پهلوی، ماهی بگیرند.. 🐋 چنین القا می کنند که گویی حکومت سراسر فساد #پهلوی، گل و بلبل و پاک و مطهر بوده! 😏
    .
    اما کافی است فقط گوشه هایی از فسادهای رسمی حکومت #شاهنشاه،👑 یادآوری شود، تا این عده، فکر نکنند، قلی آباد هم شهر شده! 😉👇
    .
    1⃣ در حکومت پهلوی، #رشوه، در معاملات دولتی در داخل و خارج، به صورت یک رویه عرفی و معمولی درآمده بود. به گونه ای که حتی شاه مملکت، برای عقد قراردادهای نفتی، هواپیمایی، تسلیحاتی و ... رشوه دریافت می کرد.💰
    .
    2⃣ #خوشگذرانی های 💃💃 میلیون دلاری شاه و دربار #ایران، موضوعی عجیب در بین دولتمردان جهان (البته بجز حکومتهای پادشاهی دیگر مثل #عربستان و..) بود و اختلاس و خیانتها در دوره پهلوی به حدی بی رویه بود که موضوع کتابها و مقالات خارجی شده بود! ✍
    .
    3⃣ #اختلاس از داراییهای دولت، مرسوم بود و مقامات درجه اول حکومت، همگی در خارج به صورت رسمی، برای خود حسابهای بانکی💂 داشتند و دارایی غارت شده را به خارج منتقل می کردند.
    .
    4⃣ خزانه مملکت، حساب #شخصی شاه به شمار میرفت. یک مورد از این شخصی شدن بیت المال، مربوط به "#بنیاد_پهلوی" بود. یک امپراطوری عظیم اقتصادی متعلق به خانواده سلطنت! که کنترل 80 درصد صنعت سیمان ایران، 70 درصد امور هتلها و جهانگردی، 62 درصد امور بانکی و بیمه، 40 درصد صنعت پارچه، 35 درصد صنعت موتور و هر جا که کوچکترین منبع سودآوری بود را در دست خود داشتند.💼
    .
    5⃣ #وامهای کلان به دلالان و وابستگان به رژیم امری عادی بود و به انحاء مختلف از آن برداشت می شد، کمک به مؤسسات و شرکتهای غربی بخصوص در آمریکا و انگلیس، یک تبلیغ مرسوم و معمول رژیم برای کسب وجهه ☹️ در خارج بود.
    .
    6⃣ بعد دیگری از فساد مالی رژیم شاه در #حراج #ثروت عمومی کشور بود. برای برداشت از خزانه و صرف وجوه متعلق به ملت، تمایل شاه، فرح، علم، اقبال و...کافی بود و هر نوع خریدی را مجاز می ساخت، حتی خرید آپارتمان در خارج از کشور برای مقامات خارجی سایر کشورها. شاه حتی برای پادشاه معزول #افغانستان، هم در رم خانه خریده بود! و برای چندین شاه و شاهزاده از دور خارج شده، #مستمری ماهانه مقرر کرده بود.
    .
    #جنگ_رسانه_ای #رضاشاه #امام #انقلاب #دستاوردهای_انقلاب #وارونه_نمایی
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii .

• roshangaraneادامه مطلب 👇
    .
    🔴 اما در جمهوری اسلامی: .
    1⃣ نه تنها رأس نظام (رهبری انقلاب) کاملا خلاف این رویه حرکت می کند بلکه در پیشگیری و مقابله با هر نوع فساد تاکید بسیار دارد . .
    2⃣ بسیاری از مسئولان، نه تنها خود دست به حرامخواری نمیزنند، که مانع آلودگی مالی سایرین هم هستند. به فرموده رهبر انقلاب، «اینها یک عده‌ای هستند که در قبال مجموعه مدیران و کارکنان دستگاه‌های مسئول که با پاکی و صداقت دارند کار می‌کنند، عده زیادی نیستند اما همین کمشان هم مضر است، کم‌شان هم عیب است» . 👍 لذا مردم باید بدون هراس و بصورت جدی، #پیگیر عزل خاطیان و برگشت بیت المال باشند. .
    3⃣ درست برعکس حکومت شاه،👈 این خود #مردم هستند که دولتها و دولتمردان را با #رای خود #انتخاب کرده و می کنند و لذا، اکثریت مردم هم در ضعف و بی لیاقتی و فساد دولتمردان، بدلیل انتخاب ناصحیح، مسئولند. هم در برابر رایی که میدهند، هم برای #مطالبه از حق خویش. مطالبه ای که در حکومت شاه، جرات ابراز آن را هم نداشتند، چه برسد به افشا و پیگیری آن.
    .
    4⃣ در جمهوری اسلامی، دستگاه #قضایی مستقل است و علیرغم فشارهای سیاسی، با فسادهای مالی در هر رده و سطحی، قاطعانه برخورد می کند. از معاون اول رئیس جمهور سابق گرفته تا پسر رئیس جمهور اسبق!
    .
    🔴 درست است كه به دليل خيانت‌های برخی مسئولين داخلی، نفوذ دشمنان و فشارهای خارجی مشكلاتی داريم، اما انقلابمان را دوست داریم. انقلابی که به مردم ما شهامت داد تا مسئولین خطاکار را به سلابه دادخواهی بکشند.🗣 نه اینکه در برابر پایمال کردن منافع ملی، جرأت نکنند دم بزنند. انقلابی که به مردم ما که #رعیت خوانده میشدند، عزت داد.✌ قدردان انقلابمان هستیم. اما نمیگذاریم بدست نااهلان بیفتد.🌺
    .
    ✍ منابع در:
    http://yon.ir/xsOr و .
    http://yon.ir/gWIe و .
    http://yon.ir/wZCK
    .
    👉 @roshangarane

ممنون بابت پست هاتون

اما کتابخانه ژاپن رو نمیشه با کتابخانه ملی ایران مقایسه کرد
انقدررررررررر واسه عضویتش شرایط گذاشتن که اگه کسی هم بخواد بره نمیتونه..
فقط دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری حق استفاده از این کتابخونه رو دارند...اما کتابخونه ژاپن فکر نمیکنم این طور باشه....
به نظرم در این مورد مسئولین مقصرند و کم لطفی کردند 

می پسندم        0 

امضای کاربر : ye adam

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [16]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

آه ای بقیع
ای #آرامگاه بهترین مردمان عالم
اما سوت وکورترین #قبرستان عالم
تاچشم کار میکند
خاک است وخاک
تنها کبوترها میتوانند #آزادانه بر خاکت راه روند وبر قبرها #بوسه زنند
خوشا بحالشان
.
👉 @roshangarane

#دسته_گل_جدید_دولت_روحانی👆
.
#تقلید_صدای_برادر_روحانی از او 😳😂
.
✍ منبع:http://yon.ir/lUK6
.
#مشایی #فریدون #خط_قرمز #فساد #بی_دروپیکر #بی_قانون
.
👉 @roshangarane .

⛔️ آیا چنانکه بی بی سی میگوید، داعش، اسلام را اجرا می کند؟😕 کدام اسلام؟!
.
#داعش #جهاد #کفر #اسلام #اسرائیل #فرقه #تکفیر #وهابیت .
✍ اطلاعات بیشتر:http://yon.ir/MD2A
.
👉 @roshangarane .

✅ از پندهای #لقمان_حکیم به پسرش در زبان #قرآن👆 .
✍ لقمان، غلام حبشی سیاهی بود که به فرموده قرآن،به مقام #حکمت نائل آمد.
.
برخی توصیه ها و کلام حکیمانه او در سوره مبارکه #لقمان آمده است.
.
👉 @roshangarane

👊 پرچم جنایتکاری 🇺🇸 که حتی در کشور خودش ارزشی ندارد.. 😉
.
برسد به دست ندیدبدیدهای وطنی! 😏😄
.
#پرچم #امریکا #غربزدگی #خودباختگی #روشنفکری #ندیدبدیدی
.
👉 ☑️ telegram/abdollahy
👉 ☑️ @roshangarane

⚠️یک تصویر و یک دنیا حرف... .
کی این #معضل_سیاسی ! در کشور رفع خواهد شد، خدا میداند... 😉
.
#انحصارطلبی #اشرافی_گری #ویژه_خواری #خودبرتربینی #جدایی_از_مردم #بالاترازمردم! #هاشمی #هاشمی_رفسنجانی #سفر_کرمان
.
👉 @roshangarane

⛔️ پاسخ #شایعه دیگری درباره حجاب.. این بار با دروغ بستن به #آیت_الله_طالقانی👆 .
#حجاب #شرع #قانون #واجب_شرعی #طالقانی #حجاب_اجباری .
👉 @roshangarane

⛔️ بی انصافی است اگر فراموش کنیم👆
.
بعضی از مردم ما تا کی میخوان فریب BBC# رو بخورن و دوست و دشمنو برامون برعکس جا بزنند☹️
.
#سوریه #جنگ #روشنفکری #دوست #دشمن #حافظ_اسد #صدام #قدرشناسی
.
👉 @roshangarane .

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ بعد از ظهر نمایش پست [17]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⚠️ #نیویورک_تایمز هم دلواپسه عایا؟! .
ضمنا سالگرد هیچ! مبارک!😜
#برجام #هسته_ای #تحریم #فریب #هیچ #دولت #روحانی #دلواپس #دلواپسان #دلواپسیم
.
👉 @roshangarane .

❤️ کیا #فرمول_خوشبختی رو میخواستن؟ 😄😍👆❤️
.
#خوشبختی #تسکین #همسر #آرامش #سبک_زندگی #محبت #زن #شوهر #پناهیان
.
👉 @roshangarane

⛔️ من برای حامیان تروریسم #شمع_روشن_نمیکنم
.
فقط یک #دیوث_سیاسی میتواند برای قاتلان #مردم خودش، اشک تمساح بریزد .
#قاتل #ترور #تروریسم #منافقین #فرانسه #شمع #روشنفکری .
👉 @roshangarane

• ۱۰ دروغ در یک شایعه 😳
    ⛔️متن #شایعه ⛔️
    .
    #آیت_الله_ﺧﺎﻣﻨﻪاﯼ: «ﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﺟﻮﻭﻧﻬﺎﻣﻮﻥ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺭﺍﻩ ﮐﺞ ﻣﯿﺮﻭﻧﺪ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﻧﯿﺎﻣﺪﻩ» .
    🔘ﻭﻟﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ 200 ﻫﺰﺍﺭ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﺍﺯ ﺣﻖ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﻓﺖ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺮﺩ؟؟
    .
    🔘ﻭﻗﺘﯽ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺭﻓﺎﻩ ﻓﻠﺴﻄﯿﻦ ﻭ ﻟﺒﻨﺎﻥ ﻭ ﺳﻮﺭﯾﻪ ﻭ ﻋﺮﺍﻕ ﻭ ﯾﻤﻦ ﺭﺍ ﻣﯿﺪﻫﯿﻢ ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﮔﺮﺳﻨﻪ ﺗﺮﻧﺪ ﻭ ﻓﻘﯿﺮﺗﺮ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﺩ؟؟
    .
    🔘ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﻧﺪﺍﺭﯼ، ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﻭ ﺯﻧﺎن ﺍﯾﺮﺍﻧﻢ ﺗﻦ ﻓﺮﻭﺷﯽ ﻣﯿﮑﻨند؟؟
    .
    🔘ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺰﺭﮔﺎﻥ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﻏﺮﻕ ﺩﺭ ﺧﻮﺵ ﮔﺬﺭﺍﻧﯽ ﻭ ﺍﺧﺘﻼﺱﺍﻧﺪ ﻭ ﺟﻮﺍﻥﻫﺎﻣﻮﻥ ﺑﯿﮑﺎﺭﻧﺪ ﻭ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻓﮑﺮ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﯿست ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﻣﯿﺮﻭﺩ؟؟
    .
    🔘ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺎﻧﺘﺎﻥ ﺭﻓﺘﻪ ﭼﻮﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺍﺭﻥ ﯾﺎﺩ ﻣﯿﮕﯿﺮﻥ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻫﻤﯿﻦ ﺷﺒﮑﻪﻫﺎ چطور ﻣﺘﺤﺪ بشن ﻭ فعلاً ﺟﻠﻮﯼ ﻇﻠﻢ ﻭ ﺩﺯﺩﯼ ﺷﺮﮐﺖﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩﺭﻭ ﺳﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﻤﺸﺎﻥ ﮐﺮﺩند!
    ﺍﮔﻪ ﭘﻮﻝﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺯﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﺮﻣﯿﮕﺸﺖ٬
    ﯾﺎ ﺣﺘﯽ ﭘﻮﻝﻫﺎﯼ ﺑﻠﻮﮐﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺯ ﺗﺤﺮﯾﻢﻫﺎ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺮﻣﯿﮕﺸﺖ
    ﺩﯾﮕﺮ ﻫﯿﭻ ﻓﻘﯿﺮﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﯿﻢ
    ﺳﻬﻢ ﻫﺮ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺑﺎﻻﯼ 300 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻮﺩ!
    ﯾﻌﻨﯽ ﻋﻤﻼ ﻓﻘﺮ ﺻﻔﺮ ... (مهمترین نکات متن ذکر و خلاصه شده)
    .
    ✅✅ #پاسخ: .
    دروغهای موجود در این مطلب:
    1⃣ عدد 200 هزار میلیارد تومان فاقد رفرنس است و در هیچ منبعی ذکر نشده است. این عدد معادل 4 سال فروش نفت ایران است.😡😡
    .
    2⃣ وﻗﺘﯽ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺭﻓﺎﻩ ﻓﻠﺴﻄﯿﻦ ﻭ ﻟﺒﻨﺎﻥ ﻭ ﺳﻮﺭﯾﻪ ﻭ ﻋﺮﺍﻕ ﻭ ﯾﻤﻦ ﺭﺍ ﻣﯿﺪﻫﯿﻢ... !!! کدام رفاه؟؟؟؟ آیا مردم فلسطین و سوریه و یمن در رفاه هستند؟ 😳😳😳در اصل آنها به نیابت از شما در حال جنگ هستند تا شما در رفاه باشید. آیا حاضرید که ایران به آنها کمکی نکند و در مقابل شما در مرزها وشهرهایتان با آنها بجنگید😳؟
    .
    3⃣ اگر پولهایی که به ایران دزدیده شده به ایران برگرده سهم هر ایرانی 300 میلیون تومان؟؟؟ 😳 آیا شما اهل حساب و کتاب هستید؟ 300 میلیون تومان برای هر ایرانی معادل 21 میلیون میلیارد تومان است. معادل بیش از 300 سال فروش نفت ایران؟؟؟ واقعا این عدد را از کجا در آورده اید؟
    .
    4⃣ همه کشورهای نفت خیز دنیا پول دار نیستند. بعنوان مثال نیجریه و ونزویلا از کشورهای نفت خیزی هستند که وضعیت اقتصادی بسیار بدی دارند. شاید منظورتان از کشورهای نفت خیز ثروتمند کشور عربستان است با #تولید نفت 4 برابر ایران است و یا چند کشور کوچک که تولید نفتشان نزدیک به ایران است ولی #جمعیتشان حداکثر 3 یا 4 میلیون نفر است (یعنی یک بیستم ایران).😳😕
    .
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii .

5⃣ جواب اعتراض در کشور ما اعدام است؟؟؟ در حال حاضر کافی است روزنامه ها، سایتها و شبکه های اجتماعی را ببینید که پر است از اعتراضات. در دیدار اخیر دانشجویان با رهبر انقلاب (رمضان 95) صحبتهای اعتراض گونه یکی از دانشجویان پخش شد که بازتاب وسیعی در شبکه های مجازی نیز داشت.
    .
    6⃣ انقلاب نتیجه نا آگاهی نبود 👈بلکه نتیجه 35 میلیارد دلار اختلاس شاه بود.http://yon.ir/fD6Y
    این مبلغ در سال 57 معادل 140 گرم طلا برای هر ایرانی بود.http://yon.ir/fca0 .
    انقلاب 👈نتیجه کشتار مردم در 13 آبان، 15 خرداد و 15 شهریور بود.
    انقلاب👈 نتیجه فروش کشور بحرین به عربستان و انگلیس بود
    انقلاب 👈نتیجه بی ثباتی دولتها بود بطوری که از سال 1355 تا 1357 پنج دولت بر سر کار آمدند.http://yon.ir/OBut .
    7⃣ جنگ نتیجه انقلاب بود؟؟؟؟؟ 😳😳😳 این دروغ نیاز به پاسخ ندارد زیرا همه میدانند که جنگ حاصل دیوانگی فردی بنام صدام بود که از طرف کشورهای عربی شوروی و غربی حمایت میشد. به طمع تصرف مناطق نفت خیز ما.
    .
    8⃣ تحریم نتیجه عقب ماندگی نیست بلکه نتیجه دشمنی برخی کشورها با ایران و
    #پیشرفت آن است.
    .
    9⃣ اختلاس نتیجه تحریم نیست بلکه نتیجه دنیااندوزی است. در زمانی که اختلاس 35 میلیارد دلاری در زمان شاه، انجام شد (بیش از 10 برابر اختلاس بابک زنجانی) نه تنها ایران تحریم نبود بلکه مورد حمایت نیز بود.
    .
    🔟 ایمان و خرافات نتیجه فقر؟؟😳😳😳 ایمان نتیجه باور به خداست و خرافات نیز نتیجه خدا ناباوری است.
    .
    🔶از تمام این دروغها معلوم است که دشمنان ایران تنها با دروغ و گنده گویی می توانندعلیه آن کار کنند.
    .
    دروغ دهم نشان میدهد که سازنده این پست سراسر دروغ، تنها از
    #ایمان مردم عصبانی است و ساختن همه این دروغها به این هدف بوده است. این که چرا کانالهای آمریکایی و اسرائیلی مرتب با چنین پستهایی سعی میکنند با تفکرات مردم بازی کنند عجیب نیست اما اینکه چرا برخی ها، بخصوص افراد تحصیل کرده بدون کمی فکر این دروغها را پذیرفته و حتی برای دیگران میفرستند مورد تعجب است.
    .
    ⚠️پیشنهاد می شود قبل از ارسال هر پست برای دیگران 1 دقیقه به آن فکر و 5 دقیقه درباره آن تحقیق کنید.
    التماس تحقیق و تفکر قبل از فوروارد.

https://igcdn-videos-c-3-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t50.2886-16/13739194_251485355237963_196033711_s.mp4
  • 👆

• #خلاصه_کودتای_دیشب_ترکیه 😂
    🔫 یک شوی هیجان برانگیز و خام که باعث خودنمایی بیشتر #اردوغان شد💪😕 .
    #کودتا_نبود_تئاتر_بود #کودتای_نظامی_در_ترکیه #کودتا #ترکیه #ترکیه👑 #کودتای_شیشه_ای #ترکیه_ناامن
    .
    👉 @roshangarane .

🔶 #فتح_الله_گولن کیست؟👆 .
شخصی که دولت ترکیه، او را عامل اصلی #کودتا میداند👆
#گولن #ترکیه #اسلام_ترکیه_ای #اسلام_امریکایی #اسلام_لیبرال #امریکا #کودتای_شیشه_ای #کودتای_نظامی_در_ترکیه .
✍ اطلاعات بیشتر:http://yon.ir/sdIU .
👉 @roshangarane .

✌ما همه #امنیت و #آرامش امروزمان را از #تدبیر کسی داریم که قدرش را نمیدانیم. .
همو که برخلاف مدعیان سیاستمدار، همیشه اصلی ترین حامی رای #مردم بوده است.✌
.
👉 ☑️ telegram/abdollahy
👉 ☑️ @roshangarane .

التماس دعا

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [18]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

https://igcdn-videos-a-17-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/t50.2886-16/13721474_1737098796533297_700875464_s.mp4

#فیلم کامل در کانال .
🎬 ماجرای #حقوق_بشر ، #ایران ، #عربستان ، #آمریکا، #بان_کی_مون و... .
اگر این #فیلم رو هنوز ندیدید پس چی دیدید؟!😂😆
.
خیلی بامزه س👍
.
👉 @roshangarane .

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [19]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⚠️ میگن چرا به حزب الله و مقاومت توی لبنان و سوریه و فلسطین و عراق کمک میکنیم.. 🤔 خب معلومه👆

#کمک #مقاومت #لبنان #حزب_الله #بازوهای_ایران #امنیت #مکتب
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری
👉@roshangarane 🌹آدرس کانال؛👇
https://telegram.me/roshangarii

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲ امرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [20]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🔶 #جوکاکس ،قوی ترین زن مجلس #انگلیس (و البته #ضدصهیونیست ترین) را کشتند تا می،نخست وزیر شود👆 .
#اسلام_هراس ترین چهره #اروپا ☹️
http://yon.ir/VNLe
.
#انگلیس #اسلام #اسلام_هراسی #اسرائیل #ترزا_می
👉 @roshangarane .

#قابل_توجه_روشنفکران 👇 .
🔶به بهانه های جور وا جور تو را از #عرب بیزار کردند!!!
.
هدف آنها فقط پیامبرت (ص) بود,,
نه عربهای سعودی وهابی که خودشان ساپورت میکنند!!!
.
مدام میگویند عربی حرف نزنید!!؟ و ننویسید!!!
.
اما یکبار هم جلوی زبان #انگلیسی که در دهانمان بیشتر از عربی جاری ست!!! را گرفتند!!!؟؟
.
اصلا میتوانند در شبکه هایشان از غربی ها بد بگویند!؟؟
دیگر کی به آنها جا دهد!!!😕
.
عید غدیر و قربان را تحقیر میکنند,
اما جلوی کریسمس و ولنتاین و....را نمیگیرند!!!
.
#آریایی بودن آنها فقط برای #عرب هاست نه #غربی ها!!!☹️
.
🔶 شما را تحریک میکنند, که عرب با حمله و زور آنها را مسلمان کردند!!!😳
و شما را به روح آریایی تان تحریک میکنند که انتقام بگیرید…
.
اما شما حتی حاضر به مطالعه کتاب و منبع هم نیستید!!
.
تا بدانید در زمان ساسانیان آنقدر اوضاع بهم ریخته بود و مردم از آنها ناراضی بودند,
.
که اگر اسلام هم نمیامد,
دین دیگری مثل مسیحیت جایگزین میشد!!!
و آنها به زور مسلمان نشدند, بروید بخوانید!!!
.
که این بزرگترین توهین به ایرانیهاست که بگوییم به زور و تجاوز به زنانشان، مسلمان شدند؟! یعنی از روی ترس و بی غیرتی؟! 😳😞
.
دریغا بر این همه جهل و بی خبری! و تحریف روشن تاریخ...
.
چطور میشود به زور مسلمان شد و این همه به اسلام خدمت کرد؟! این همه عاشق اسلام شد؟! .
چطور روشن ترین حقیقت تاریخ ایران را انکار می کنند. یعنی اینکه: .
ما ایرانی ها عاشق اسلام شدیم.
. ❤️ مثل خیل عظیم مسلمانان در بقیه کشورها.
.
🔶 نگذارید باورتان را هدف بگیرند فقط بخاطر کم مطالعه بودنتان!!!
اسیر چه شدی!!؟
.
فقط بخاطر کلاس و مد و به به و چه چه چند بهائی و وهابی که خود را #آتئیست می خوانند,
.
شدی ضد اسلام و قرآنت تا دیگران مدحت کنند!!!
.
این #روشنفکری نیست. این اوج تاریکی است.. .
.
👉 @roshangarane

🔷 ببینید کی خاخام ارتش اسرائیل شده👆 دشمنان ما اینجور جونورهایی هستند 👆
.
#اسرائیل #ترور #تجاوز #حقوق_بشر #بشر #انسانیت #حیوانیت #تزویر #خاخام #صهیونیست .
👉 @roshangarane .

⛔️ از حرامخوار، توقع #خدمت نداشته باشید... ماموریت دیگری دارد... 😢
.
#فیش_نجومی #حرامخوار #صفدر #فساد #فقر #کمبود #رفاه #دولت .
👉 @roshangarane .

⭕️ اینجا کشمیر است.. .
کشتار در بایکوت کامل خبری... .
در سکوت همه مدعیان حقوق بشر! .
#کشمیر #حقوق_بشر #کشتار #شیعه #مسلمان #بیخدا #حق_حیات #خفقان .
👉 @roshangarane .

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [21]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⚠️ #تفاوت_های_آمریکا_و_ایران ⚠️ .
🔴 امریکا انسان به فضا فرستاد
✅ایران میمون
.
🔴 امریکا ایستگاه فضایی
✅ایران ایستگاه ماهواره ای
.
🔴امریکابمب هسته ای ساخت
✅ایران انرژی هسته ای
.
🔴 امریکا رتبه اول مغز و نخاع
✅ایران رتبه دوم
.
🔴 امریکا رتبه اول تکنولوژی را دارد
✅ایران هم جزء پانزده کشور داری تکنولوژی برتر
.
🔴 و امریکا........
✅ و ایران هم .......
—------------
✅✅ اما اما اما .
🔴 امریکا 500 سال از زمان تولدش و حدود 250 سال از استقلالش میگذرد
.
✅ و ایران فقط 37 سال از انقلابش !!!👌
.
*#ولایت_فقیه* و *مردمی* که توانسته اند ظرف مدت 37 سال ایران را به چنین جایگاهی هدایت کنند در مدت 100 سال، ایران را به چه جایگاهی خواهند رساند؟؟😊
.
🔴 #امریکا #انگلیس #اسراییل #فرانسه #آلمان #ایتالیا #اتریش #عربستان #ترکیه #قطر و... همگی گفتند: 🔹#اسد باید برود🔹
.
✅ و #رهبر_معظم_انقلاب فرمود: 🔹اسد باید بماند 🔹 و ماند.. .
حالا چه کسی قدرتمندتر است؟؟؟؟!!!!!!😉
.
👉 @roshangarane .

🔴 حقیقت یکی دیگه از روشهای سلطنت طلبها در #وارونه نشان دادن #تاریخ سراسر سیاه #پهلوی👆 .
#پهلوی #شاه #تونل_زمان #Manoto #منوتو #عصر_عقب_ماندگی #سلطنت #جنگ_روانی .
👉 @roshangarane .

⛔️⚠️ لطفا یک لحظه استوپ! ⚠️⛔️
.
✈️✈️✈️✈️✈️ ۱۲ هواپیمای خالی به استانبول رفتند ✈️✈️✈️✈️✈️✈️
.
🔴 تا گردشگرها و خوشگذرون های ایرانی رو برگردونند🔴
.
خیلی هم خوب. 👍
آآآآما: .
⚠️اگه اتفاقات و انفجارهای ترکیه در یکی از مراکز و شهرهای مذهبی افتاده بود، مثل کربلا، مکه، مدینه و قراربود هواپیما اعزام بشه و هموطنانمان رو بیاره؛ سیل پیام ها بود که از طرف ضدانقلاب، ارسال میشد که:
.
🔹 چرا رفتن حج و زیارت و..؟! 🔹 چرا پولش رو به فقرا ندادن؟! 🔹 چرا بیت المال باید هدر بره برای این آدما و...
.
⚠️ولی حالا کسی نیست بگه چرا در شرایط ناامنی ترکیه و در شرایطی که همه می دانند که ترکیه از حامیان #داعشه و تيشرت های داعش در پاساژهای ترکیه بفروش میرسه،
.
#بیمارستانهای ترکیه در اختیار درمان نیروهای زخمی داعش قرار داره و #نفت عراق توسط داعش و به نصف قیمت به ترکیه فروخته میشه به این کشور سفر می کنید؟😖 .
آیا نیازمندان همه بی نیاز شدند و مستضعفان همه به اغنیا پیوستند و...☹️
.
🔴 فقط کمی تفکر و انصاف!
.
👉 @roshangarane .

🔴خبر وحشتناک است: دفن 400 روستای سیستان در 2 روز گذشته در زیر خاک😳😞
در بایکوت کامل خبری
.
منتشر کنید شاید به خودشون اومدن😪 .
#ابتکار #زیست #گردوخاک #محیط_زیست #آلودگی #بیوتروریسم
.
👉 @roshangarane .

🍀 اسلام، نه یک دین خرافی، که علمی و عقلی و ضدخرافه ترین مکتب بشری است👌🍀
از روز روشن تر... .
#علم #دین #اعجاز #قرآن #عقل #خرافه #اسلام #کربن #دانشمندان_مسلمان .
👉 @roshangarane .

• #شبهه 👇 .
    🔴 چرا #فقر، چرا #تبعیض بین انسانها، پس کو #عدالت #خدا؟! .
    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
    .
    دوست خداناباوری عکس هایی از کودکان گرسنه آفریقایی و کودکانی که با نقص جسمانی به دنیا اومده بودن رو فرستاد و گفت: اینها را ببین! خدا به شدت ظالم و بی رحم هست‼️😳
    .
    ⚠️ به این خدا ناباور عزیز گفتم شما که از نظرت خدا وجود نداره! پس چرا ميگی عامل گرسنگی و نقص جسمانی این کودکان خدا هست؟ وقتی از نظرت خدا وجود نداره پس دلیل اینکه ميگی خدا ظالم هست چیه؟ مگه میشه هم وجود نداشته باشه هم ظالم باشه؟‼️
    .
    ✂️در پاسخ گفت من میدونم خدا وجود نداره اما این عکس ها رو میفرستم که برای شما هم روشن بشه خدا وجود نداره‼️
    .
    ⚠️ به این دوست عزیز گفتم من قبول ميکنم که خدا وجود نداره. حالا که خدا وجود نداره پس دلیل گرسنگی این کودکان آفریقایی چیه؟ دلیل نقص عضو شدن کودکان چیه؟ خدا که وجود نداره، پس چرا کودکان گرسنه داریم؟ چرا کودکان با نقص عضو داریم؟‼️
    .
    ✂️جواب داد دلیل گرسنگی کودکان آفریقایی بخاطر طبیعت هست. تو آفریقا مواد غذایی کم هست. مردمشون هم همش درگیر جنگ هستن و با هم همدل نیستن و برا آبادانی کشورشون تلاش نمیکنن. و البته مردمان سایر کشور ها هم به اندازه ی کافی بهشون کمک نمیکنن. دلیل نقص عضو کودکان هم ژنتیک هست. عواملی مثل تغذیه و رفتار های نا صحیح مادر در حین بارداری و آلودگی های آب و هوایی و همچنین شیمیایی و هورمونی بودن خیلی از مواد غذایی و.... باعث میشه کودکی با مشکل به دنیا بیاد‼️
    .
    ⚠️ در پاسخ گفتم حرف ما خدا باوران هم همینه. همونجور که خودت گفتی علت گرسنگی این کودکان و دارای نقص عضو بودنشون خود انسان ها هستن و مقصر خدا نیست!☺️😉
    .
    🍀 تقصیر خدا چیست که #انسان آب و هوا رو آلوده کرده؟ تقصیر خدا چیست که #شرکتها برای سود دهی بیشتر اکثر مواد غذایی رو شیمیایی هورمونی کردن؟ تقصیر خدا چیست که سالها منابع آفریقا و جهان سوم چپاول شد و بینشون جنگ راه انداختن تا بتونن بیشتر چپاول کنن؟ تقصیر خدا چیست که #ما انسانها نسبت به گرسنگیشون بی تفاوت هستیم و هیچ کار خاصی براشون نمیکنیم؟‼️
    .
    مگه در قرآن گفته نشده که حتی نماز خوندن به تنهایی و بدون کمک به فقرا ارزشی نداره؟؟؟☹️ مگه در سرتاسر قرآن خدا تاکید نکرده که به فقرا و نیازمندان کمک کنین؟ دیگه خدا باید چیکار کنه؟؟؟‼️
    .
    🍀 مگر اینکه انتظار داشته باشین خدا از آسمان براشون غذا بریزه! 🍔 یا به محض اینکه انسانی خواست جرم و جنایت کنه از آسمان نیزه ای بیاد 🗡 و به سرش بخوره!‼️😋
    .
    #آتئیست #آتئیسم
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii
    ادامه مطلب در کامنت اول 👇

خیر دوست عزیز. 👈👈"هدف خلقت" این نیست که خدا دنیا رو جبر مطلق کنه و اختیار انسان ها رو ببره زیر سوال.
    . "هدف خلقت" اینه که انسان با قدرت اختیاری که داره چه راهی رو انتخاب میکنه. به وقتش خدا عدالت رو در حق این کودکان اجرا خواهد کرد‼️

کانال روشنگری:
💔 چهارده قرن تشیع مظلوم... 💔 از زبان دکتر #شریعتی.. و شیعه همچنان تحت ستم و جور ظالمان زمان... در سوریه.. در عراق.. در یمن.. در کشمیر و... #تشیع_مظلوم
#سوزیه
#یمن
#کشمیر
#stop_killing_in_kashmir
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
💠 بهترین دیدگاه درباره کوروش کدامست؟ انکار؟ توهم یا واقع بینی؟👆 ✍ تاکنون مطالب بسیاری درباره کوروش و چرایی #کوروش_گرایی در کانال روشنگری قرار گرفته. لطفا روی #کوروش کلیک کنید.
#کورش
#کورش_گرایی
#کورش_پرستی
#انکار_کورش
#اسطوره
#ذوالقرنين
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🍀 معماری شگفت انگیز ایرانی اسلامی 🍀
شباهت سقف مسجد شیخ لطف الله اصفهان.. و سیستم عصبی بدن انسان😮😊 #عالی #معماری #زیبا #هنر #ایرانی #صفویه #دندریتی
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
⛔️ پاسخ شایعه دختری که به دلیل اهانت به قرآن مسخ شد!! 👆
بابت تصویر چندشناک، عذر☺️ #مسخ #قرآن #اهانت #عذاب #رحمت #پیامبر #بعثت #مجسمه #کافر #شایعات_زرد
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔫🔫 فرق کودتا توی ایران و ترکیه اینه 👆😃🙃😑 #فتنه #کودتا #قانون_شکنی #نقض_دموکراسی #رأفت_نظام #ترکیه #اردوغان #پرروبازی #بچه_پررو
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔴 توی امریکا،دموکراسی اینجوریه😄
حتما به فکر یه عده میرسه این پیشرفت بی نظیر! امریکاییو توی ایران هم بومی کنند!😁 ببینید کی گفتم😉
#دموکراسی #کلینتون #ترامپ #ترس #رای_از_روی_ترس
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔴 پدرسوخته بازی رسانه ای یعنی این👆
#سوریه #مقاومت #اشک_تمساح #1آواره #85مقاوم #رسانه #جنگ_رسانه_ای #سانسور #امریکا
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ قبل از ظهر نمایش پست [22]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

کانال روشنگری:
🔴 کورش در نظر ایرانیان، شخصیتی ناچیز بوده که برای او اهمیتی قائل نبوده‌اند😐
#اسطوره_تراشی از کورش،در قرن معاصر،توسط یهودیان و عوامل داخلی آنها👆

#کوروش #یهود #صهیونیست #هخامنشی
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔴حمایت از کدام؟!
وقتی تماس تلفنی یک خائن مهمتر از زندگی هزاران زندانی بیگناه (باجرائم غیرعمد)میشود.. #روشنفکری #خیانت #منافقین #حقوق_بشر #حقوق_بعضیا #FreeNarges #افشار #علیدوستی
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

💪 حماسه ای دیگر از #وزارت_خارجه قهرمان ما👆
.
سرعت عمل توی قضیه #کشمیر و #یمن و اینا رو که یادتونه؟! اینم یه نمونه شه👆 .
تاریخ به احترام #ظریف و دارودسته ش خواهد ایستاد😁💪
ضربان قلبش البته😂
.
#محمد_جواد_ظریف #وزارت_امور_خارجه #مرسی_اه
.
👉 @roshangarane .

⛔️ اسلام ستیزها این همه برای بی دینی تبلیغ میکنند، اینو میخواهند بهمون هدیه بدهند عایا؟!👆😕
.
بی خدایی پایان آدمیزاد است... .
#آتئیسم #الحاد #مناظره #اسلام #کفر #خودکشی #افسردگی #آتئیست .
👉 @roshangarane

👑👑 ملکه های 13 هزارتومنی!! از روی #مانتو یا از روی شخصیت؟؟ مسئله این است... 👗👗
.
#تقلید #مد_جلف #جلف #ارزونی #زن #ملکه #شخصیت #ناهنجاری #فرهنگ #بیلبورد #keep_calm_i_am_queen
👉 @roshangarane

📌 مسئولی که راحت بخوابد ... .
درود بر #غیرت این مرد 👏👏👍
.
#رحیم_پور #فیش #نجومی #صفدریسم #فساد #خیانت #مسئولیت #دکتر_رحیم_پور_ازغدی
.
👉 @roshangarane .

• ⛔️ متن #شایعه ⛔️
    .
    #سهم_ایران_از_دریای_مازندران!!!
    این دریا پیش از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، دریای مشترک میان شوروی و ایران بود.
    پس از فروپاشی شوروی به دلیل طولانی شدن روند مذاکرات جهت تعیین رژیم حقوقی دریای مازندران که بیش از یک دهه زمان را مصروف خود نمود و ناکامی نشست های مختلف سران دولتهای ساحلی، تلاش برای تقسیم در میان برخی از 5 دولت ساحلی(#روسیه #ایران #ترکمنستان #قزاقستان #آذربایجان) با پشتیبانی و طراحی روسیه صورت گرفت.
    .
    روسیه نیز از ابتدای فروپاشی #شوروی تا سال 2000 طرفدار رژیم حاکمیت مشاع دولت‌ها بود ولی از سال 2000 به بعد دیدگاه این کشور به سمت مواضع آذربایجان و قزاقستان متمایل شد. به همین دلیل، در سال 2003 سه کشور روسیه، قزاقستان و جمهوری آذربایجان با استفاده از ضعف سیاسی ایران در جامعه بین المللی و مسائل ناشی از آغاز بحران هسته ای، موافقتنامه ای سه جانبه را دائر بر تقسیم دریای مازندران را امضا کردند که عملا ۶۴ درصد از محیط دریا را در حاکمیت آنها قرار داد. .
    .
    بر اساس این توافق، قزاقستان ۲۷ درصد، روسیه ۱۹ درصد و جمهوری آذربایجان ۱۸ درصد از مازندران را متعلق به خود نمودند و برای ترکمنستان، حدود ۲۳ درصد نیز درنظر گرفته شد و تنها حدود ۱۳ درصد برای ایران باقی ماند.
    .
    در این میان، آذربایجان نیز با حمایت امریکا و تمهیدات فنی مربوط به اکتشاف و بهره برداری از منابع نفت و گاز، عملاً نسبت به تسلط بر بخش زیادی از این دریا و اعلان حاکمیت بر آنها اقدام کرد و بهره برداری از منابع نفت و گاز را نیز آغاز نمود.
    .
    #پاسخ:
    .
    1⃣ ایران هیچگاه #مالک 50 درصد #خزر نبوده است و دمیدن بر یک مالکیت واهی، چیزی جز سیاسی کاری و خودتحقیری نیست.
    اصلا با توجه به نقشه و موقعیت طبیعی دریاچه و کشورهای اطراف آن، سهم 50درصدی ایران از دریاچه امکانپذیر نیست! .
    2⃣ ایران تنها بخش کوچکی از سواحل جنوبی خزر را در اختیار دارد و چندین برابر آن در اختیار کشورهای دیگر است. چگونه می توان پذیرفت که ایران با اندکی ساحل، صاحب نیمی از خزر شود و بقیه با سواحلی به مراتب طولانی تر از ایران ، مالکیت مشابه داشته باشند. در زمان شوروی سابق هم همین منطق ساده حاکم بود و ان مرزهای طولانی در شمال، غرب و شرق دریا متعلق به شوروی بوده است.
    .
    3⃣ گاهی این ادعا را مطرح می کنند که در سال های 1921 و 1940 ، ایران و شوروی سابق، معاهده هایی امضا کرده بودند و طبق آن معاهده ها، #مالکیت خزر را بین خودشان بالمناصفه تقسیم کرده بودند. .
    #سهم_ایران_از_دریای_خزر #دریای_خزر #دریای_کاسپین #روشنگر #روشنگری
    .
    ادامه مطلب در کامنت اول

اما هرگز بین ایران و شوروی چنین معاهده ای وجود نداشته!
    بلکه هر دو کشور توافق کرده اند که در آب های خزر به طور مساوی "حق کشتیرانی" داشته باشند، از معافیت هایی برخوردار شوند و بتوانند تا 10 میل دریایی از سواحل خود ماهیگیری کنند. در این دو معاهده، تقسیم 50 درصد مالکیت دریا در این معاهده ها وجود خارجی ندارد.
    .
    وقتی چنین توافقی وجود نداشته، چرا باید کشورهای ساحلی خزر بر مبنای توهمات ما رفتار کنند؟!😐
    .
    4⃣ هنوز رژیم دریایی مشخصی در دریای خزر مصوب نشده. و سهم 13 درصدی ایران، یک پیشنهاد بوده که با مخالفت ایران، تصویب نشده است. ایران با توجه به اصل "انصاف" معتقد به سهم 20 درصدی خود به عنوان آستانه حداقلی حقوق و منافع ملی است.

التماس دعا

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [23]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⛔️ میگویند اسلام دین خشونت است... عجب!! پس چرا این همه آیت مهربانی...😉
.
#خشونت #مهربانی #اسلام_ستیزی #اسلام #قرآن #محبت #شبهات_ضد_قرآنی
.
👉 @roshangarane .

🔴 کی میگه مدیریت #صفدری، مسئول این دورانه!! اینها باقی مونده های همون اشرافیت طاغوتی اند که رخنه کردند توی این نظام مردمی😞
.
#اشراف #طاغوت #دزد #حراخوار #حرام #فاسد #پهلوی #صفدریسم #صفدرحسینی
.
👉 @roshangarane .

🔴 جنایتی تازه از گروهک های #تروریستی دست پرورده امریکا و اسرائیل😞😞
.
#عبدالله_عیسی #فلسطین #اسرائیل #تکفیر #امریکا #ذبح #کودک #سوریه #صهیونیسم
.
👉 @roshangarane .

https://igcdn-videos-d-1-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t50.2886-16/13831063_309341336069021_1180178433_s.mp4

🔴تورو خدا ببین #گزینه_نظامی ما روی میز کیاست؟😂
.
👈سرباز #ویژه #ارتش_آمریکا ادا #لاکپشت درمیاره😂
.
آنوقت #روحانی میگه #برجام #کشور را از #جنگ #نجات داد!😃
.
#فان .
👉 @roshangarane

🔴 راز غول شدن عجیب #فیسبوک از یک وب پیج ساده👆منبع مالی فیسبوک چیه؟👆
.
✍ اطلاعات بیشتر:http://fna.ir/B34MR2 .
#شبکه_صهیونیسم #صهیونیسم #جنگ_رسانه ای #رسانه #فیس_بوک
.
👉 ☑️ telegram/abdollahy
👉 ☑️ @roshangarane .

🔴 دکترسلام همه مسئولین کشور را دعوت میکند به چالش #مانور_ساده_زیستی
یعنی یک ماه زندگی با حقوق 800 هزار تومان؛ پایین ترین پایه حقوق در کشور!
.
👈 لطفا این #چالش را به اشتراک بگذارید!
-
@drsalaam

التماس دعا

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [24]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

https://igcdn-videos-c-14-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/t50.2886-16/13683010_168014866943254_1821336689_n.mp4

فیلم کامل در کانال روشنگری .
🚫 #هتاکی مجدد #فائزه_هاشمی : #حکومت_دینی را قبول ندارم!
.
اتهام #قتل برادرشوهرهاش (جزء #منافقین_خلق) به #نظام !🚫
.
🔸چرا این #آقازاده باید انقدر گستاخ بشه؟!😠
.
خوشخدمتی برای #بهائیها کم بود؟!
.
👉 @roshangarane .

✅کاش برخی مسئولین به اندازه این خبرنگار امریکایی،بصیرت داشتند😐 .
گنج در خانه است.خانه را دریاب
.
خداوند فرمود: هر کس دین من را یاری کند،یاری اش میکنم(حج40)
.
#رهیافته #حجاب #امریکا .
👉 @roshangarane .

🔴 #دختر_رفسنجانی بازم افاضه کرده. اما جوابش 😄😜👆👆 .
#حکومت_دینی #رفسنجانی #فائزه #دهات #ذوزنقه_نظام #حرامخواری #اسلام_امریکایی #فائزه_هاشمی
.
👉 @roshangarane .

التماس دعا

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 7 < 1 2 3 4 7 > آخرین »

برچسب ها
روشنگری ، در ، فضای ، مجازی ، همان ، جهاد ، است. ، امام ، خامنه ، ای ، (ره) ،

« شیوه امربه معروف و نهی از منکر | فضای مجازی ،سرگرمی یا سردرگمی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:25 پیش از ظهر