انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » امر به معروف » !!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

!!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

همانطور که میدانید پیام های زیادی در فضای مجازی رد و بدل میشود که بدون شک و به وضوح ( و گاها با کمی دقت و کنکاش) نوشته های دشمن هستند و با هدف های خبیثانه ای  تدوین شده اند تا ارزش های مارا به غیر ارزش و هنجار های مارا به ناهنجاری ها و بالاعکس، و گاها ترویج دروغ هایی در مورد اوضاع کشور (ها)، اسلام، ممالک، مردم و ..... میپردازند. . . . از طرفی هم  ضربه ای که این موارد به تدین مردم و پای بند بودن انها به اعتقادات و
!!!!v,ak'vd nv tqhd l[hcd ilhk [ihn hsj. hlhl ohlki hd (vi)!!!!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 5 از 7 < 1 4 5 6 7 > آخرین »

مشاهده رای ها رای : این کارو میپسندید؟ !
سوال : این کارو میپسندید؟ !
بله عالیه! حتما انجامش میدم رای دهندگان : 7
نه! رای دهندگان : 0
خوبه ولی وقت نمیکنم متاسفانه رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [49]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

💔 خون هایی وجود دارند که خیلی پر برکت هستند، خیلی زایش دارند، انگار این چند قطره خون ریخته شده قرار نیست حالا حالاها دست از جوشش بردارند، پژواک ضربه های این دسته از خون های با برکت در امتداد زمان جاری می شود، چنان بحث درباره این خونها بالا میگیرد که اثرات حیرت انگیزی را باعث می شود، توده ها را با خودش درگیر و همراه می کند، موجب تغییر نگرش در انبوه افراد می شود، حتی گاهی منجر به زایش برخی جنبش های مفید بشری در ابعاد جهانی می شود، رفتار آن مثل دومینو و دارای رشد تصاعدی است. یکی از همین خون ها: خون پربرکت ریچل آلین کوری، دختر دانشجوی 23 ساله #آمریکایی بر خاک رفح است. 💔 درختان تنومند جنبش های ضد صهیونیستی از این نهال زیتون متولد شدند که این جنبش ها در دهه اخیر در مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی نقش بزرگی ایفا کرده اند. درختانی ستبر نظیر جنبش جهانی تحریم انزوا و عدم سرمایه گذاری در #اسرائیل ( BDS# )، جنبش جهانی ناوگان های آزادی غزه، جنبش جهانی همبستگی با مردم فلسطین(ISM)، جنبش جهانی مورخین نواندیش که افشاکننده تاریخ جعلی اسرائیل هستند و حاصل کار این مورخین، ظهور اپوزیسیون های داخلی ضد صهیونیستی بوده، همه و همه شکوفه های نهال ریچل کوری هستند.🍃 📽 مستند "#شکوفه_های_زیتون"، روایتگر سرگذشت خون های سانسور شده ای از جنس خون ریچل و در امتداد آنست... "شکوفه‌های زیتون"، روایتگر شهدا و فعالان آزادی #فلسطین است که #مسلمان نیستند، از کشورهای اسلامی هم نیستند، #مسلح و نظامی هم نیستند. آنها دانشجو یا پزشک هستند، کاریکاتوریست یا گرافیست اند، فوتبالیست یا بسکتبالیست اند، استاد دانشگاه یا شاعر و نویسنده اند، فیلمساز یا عکاس یا کارگردان تئاتر هستند اما همگی یک وجه مشترک دارند؛ خود را وقف آزادی فلسطین✌ کرده اند. از جان خود، از شهرت خود، از مال خود در این راه گذشته اند. تا این حد از جان گذشتگی فقط شایسته انسانهای آزاده دنیاست که شکوفه های زیتون این قهرمانان واقعی قرن بیست و یکم را به تصویر کشیده است. 🍃شکوفه هایی از جنس ریچل: تام هارندال ولزی، ویتوریو آریگونی ایتالیایی، دکتر هرالد فیشر آلمانی، جولیانو مرخمیس یهودی، رافائله چیریئلای ایتالیایی، جیمز میلر انگلیسی و ده ها فعال آزادی شهید دیگر که حرکت دومینووار این شکوفه ها را رقم زد. 🎬 مجموعه مستندهای شکوفه‌های زیتون، روایت یک تیم مستندساز جوان ایرانی از جانفشانی های 26 هنرمند شهید یهودی و مسیحی اروپایی و آمریکایی در خاک فلسطین🇵🇸 است که بزودی در شبکه های داخلی و برون مرزی سیما پخش خواهد شد.
@roshangarane

🔴 بنظر شما اینجور آدما اسمشون چیه؟! 😕👆 اصن تو دنیا نمونه شون هست آیا؟🤔 #رزمایش #خلیج_فارس #وطن_دوستی #شرف #شعور #مزدور 👉 @roshangarane 🌹

📢📢 برخی خدمات (خیانت ها و جنایت های) محمدرضاشاه در ایران👇👇 ❎ 1. حضور 60 هزار مستشار نظامی و اداری امریکا در ایران که بر همه ارگان های کشورمان سلطه داشتند و کسی بدون اجازه آنها آب نمی خورد. ❌ 2. اعطای حق مصونیت قضائی (#کاپیتولاسیون) به مستشاران امریکایی در سال 1343 و تبعید امام (ره) به علت مخالفت با فروش استقلال کشور ❎ 3. اعطای جزیره بحرین (استان چهاردهم ایران) و جزایر زیبای اطراف آن به اربابان انگلیسی و عرب های وهابی توسط شاه آریایی!، (1349) به عربهایی که هنوز که هنوز است خون شیعیان بحرین را در شیشه کرده اند. ❌ 4. غرق بودن شاه، خواهرانش، همسرش فرح و بقیه اعضای خانواده اش در انواع فسادهای اخلاقی به نحوی که در خاطرات هر کدامشان، به روابط افسارگسیخته دیگری اذعان کرده اند. 👈حتی نحوه آشنایی شاه با فرح، زمانی است که فرح بعلت مشکل مالی برای خودفروشی به نزد اردشیر زاهدی (کارچاق کن شاه در این مسائل) می رود و سپس ملکه و شهبانوی! ایران می شود! 😰
(ظهور و سقوط سلطنت پهلوي، خاطرات ارتشبد سابق حسين فردوست، ص 211) ❎ 5. هفتاد درصد جمعیت کشور #بیسواد در سال 57 دستاورد فرهنگی شاهنشاه در ایران بود!😞 ❌ 6. تنها 157 هزار دانشجو از جمعیت 35 میلیونی ایران در سال 57 وضعیت سواد دانشگاهیان زمان شاهنشاه! 38% وزرا فراماسون، 24% عضو سیا و 21% عضو ساواک!
(پرهام، انقلاب ایران و مبانی رهبری امام خمینی، ص 26) ❎ 7. تبدیل ایران به بازار کالاهای بنجل وارداتی غرب و فقدان کارخانه ها و زیرساخت های اقتصادی خودکفا در کشور ❌ 8. تورم شدید با نرخ سالانه 40 تا 50 درصد به همراه فساد و ارتشای سراسری و دزدی بلندپایگان و نابرابری در توزیع درامدها
(tajalli Tehrani, The Causes of Revolution)
❎ 9. سن امید به زندگی 50 سال در دوره شاهنشاه و بیش از 73 سال در ایران کنونی.
http://yon.ir/JHgX ❌ 10. 75% نخبگان سیاسی کشور تنها از 40 خانواده نیرومند و کوتاهی دست توده های مردم و نخبگان غیروابسته از مناصب سیاسی و اقتصادی کشور ❎ 11.وجود ترسناک ترین و خطرناک ترین سازمان جاسوسی دنیا در دوره شاه (#ساواک) و شکنجه و کشتار هزاران بیگناه و یا با کوچکترین مخالفت و یکی از پلیسی ترین حکومت های جهان علیه حقوق بشر😔 ❌ 12 . حضور بیش از 200 بهائی در بین مقامات ارشد کشور (بطوریکه از کابینه 12 نفری هویدا 9 نفربهائی بودند: از جمله : خود هویدا،صنیعی وزیرجنگ، خسروانی وزیر کار، شاهقلی وزیر بهداری، روحانی وزیر کشاورزی، پارسای وزیر اموزش و پرورش،) عبدالکریم ایادی پزشک مخصوص شاه، ثابتی معاون ساواک... 😟 ❎ ادامه در کامنت اول

http://yon.ir/JHgX ❌ 10. 75% نخبگان سیاسی کشور تنها از 40 خانواده نیرومند و کوتاهی دست توده های مردم و نخبگان غیروابسته از مناصب سیاسی و اقتصادی کشور ❎ 11.وجود ترسناک ترین و خطرناک ترین سازمان جاسوسی دنیا در دوره شاه

🔴 بعضیام پیدا میشن که حتی #ترامپ رو هم توجیه میکنند😳👆اونقدر ذلیلند که حاضرند بمیرند دشمن شون اوف نشه😕

#ترامپ #ویزابن #ایرانی #تحریم #خودت_باش #دشمن_پرست #مزدور 👉 @roshangarane 🌹

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [50]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🔴 تا حالا کشوری رو دیدید که نائب رئیس مجلسش بگه #رزمایش نظامی نکنیم؟😳 توی #ایران داریم😶👆 #مطهری #کم_عقل #موشک #دیوث_سیاسی 👉 @roshangarane 🌹

🔴 به اسم #کارگر به کام #اسرائیل و #اختلاسگر 👆

#مدافعان_حرم #مدافعان_حریم #غیرت #سوریه #فلسطین #بازوهای_ایران #شهید_قاضی_خانی #نهال 👉 @roshangarane 🌹

می پسندم 1     0  1 

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ بعد از ظهر نمایش پست [51]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🌺 ولادت کوه صبر، اسوه غیرت و عفت، پرستار کربلا، حضرت زینب(س)
بر همه قلبهای آزاده بویژه مدافعان حرم و خانواده هایشان مبارک🌼
آنها که سرهایشان رفت اما نگذاشتند چشم حرامی به حرم برسد 👉 @roshangarane🌹

⛔️ پاسخ شایعه: بازداشت #کودک 5 ساله #ایرانی در فرودگاه #امریکا واقعیت دارد 👆 اما تصویر منتشر شده در برخی کانالها از آن، صحت ندارد👆 تصویر واقعی👆

#ترامپ #visaban #توهین #حقوق_بشر 👉 @roshangarane 🌹

می پسندم 1     0  1 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [52]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

نقل قول

آیت‌الله هاشمی در استخر مجموعه سعدآباد سکته کرد … دچار سکته قلبی شده …. اونهم در محمو عه کاخ سعد اباد؟ …. هاشمی در بیمارستان شهدای تجریش از دنیا رفت (نزدیک به محل استخر )

نقل قول

این حدی بود که به دنبال تعریف ان برای خودم بودم

ویرایش ارسال توسط : عقیق
در تاریخ : جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [53]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🔴کاسه های داغتر از آش👆خود مردم #آمریکا پرچمشونو🇱🇷 آتش میزنند 🔥 اونوقت امریکاپرستهای وطنی، وکیل مدافع دولت امریکا شدند😑😤 ✅ #پرچم هر کشور نماد حکومتشه،نه مردمش!
#ترامپ
👉 @roshangarane 🌹

⛔️ گفت: سوزاندن پرچم امریکا کار اشتباهیه ‼️ گفتم👆

#امریکا #پرچم #آلزایمر #امریکاپرستی #دشمن_پرستی #ذلیل #جنگ_روانی #پله_دوم 👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [54]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

https://ig-l-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t50.2886-16/16472117_409291682742267_6627653472856571904_n.mp4

🎥فیلم هولناک ترین جنایت تاریخ👆لحظه انفجار بمب اتم

220 هزار #انسان در چند ثانیه با این بمب ذوب شدند😪 ‼️ این #آمریکا چگونه ادعای #صلح و #حقوق_بشر دارد⁉️ #تروریسم #احترام_به_ملتها
👉 @roshangarane 🌹

🔴 میگویند چرا میگویید مرگ بر #آمریکا؟! مرگ بر آمریکا👊 یعنی مرگ بر این همه شقاوت👆
مرگ بر آمریکا👊 یعنی مرگ بر #جنگ
مرگ بر آمریکا👊 یعنی سلام بر #صلح و #انسانیت 👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [55]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

❌ این دو بوسه! چه فرقی دارند؟! 🤔

#آخوند_درباری #دستبوسی #فرح #هاشمی #محمود_دعایی #تملق #ذلت #عمامه #اسلام 👉 @roshangarane 🌹

🔴 سلطنت طلبها میگن: آقا چقدر تو مملکت #اعتیاد زیاد شده!!👆 الکی مثلا ما نمیدونیم #شاه خودش خشخاش میکاشت، خواهرش قاچاق میکرد 😐😎 #پهلوی #ریشه_مشکلات
👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [56]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🔥ماجرای انفجار قطار نیشابور و مرگ هولناک 320 نفر از مردم 😭 که #قالیباف امروز گفت، چه بود؟👆 #اصلاحات #خاتمی #مدیریت #قطار #پلاسکو 👉 @roshangarane 🌹

🔴 سلطنت طلبها میگن: زمان شاه چقدر استقلال و تو دنیا احترام داشتیم!😳 ✅ الکی مثلا ما نمیدونیم امریکایی ها از ما حق #توحش میگرفتن!😥 #احترام_به_ملتها #امریکا #تمدن #پهلوی #شاه
👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [57]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

🔴 شاه پرستها میگن: شاه چقدر داخل و خارج محبوب بود!! 😎 ✅ ماجرای اشکهای #شاه در آخرین سفرش به #آمریکا وقتی هنوز خبری از انقلاب نبود👆

#پهلوی #خشونت #آزادی #دانشجویان #جنبش 👉 @roshangarane 🌹

🔴این به ما میگوید #تروریست 👆

در دیدگان آینه ها گویی
حرکات ورنگها وتصاویر
وارونه منعکس میگشت
و بر فراز سر دلقکان پست
و چهره وقیح فواحش
یک هاله مقدس نورانی
مانند چتر مشتعلی میسوخت 👉 @roshangarane 🌹

https://ig-l-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t50.2886-16/16625677_1187555164691532_9096497298476630016_n.mp4

🎥 ویدئوی کامل در کانال روشنگری 👇👇
خاطره فرح از رفتار تحقیرآمیز #آمریکا با #شاه/ شاه را به بیمارستان روانی‌ها برده بودند😐😁 رفتار ارباب امریکایی با نوکرهای تاریخ گذشته اش اینه👆برسد به دست غربگرایان داخلی☹️ 👉 @roshangarii 🌹

به گروه روشنگران بپیوندید ....

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [58]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⛔️ چرا مردم در سال 57 انقلاب کردند؟ 👆 یکی از مهمترین دلایل از زبان خبرنگار فرانسوی 👆

#پهلوی #انقلاب #انقلاب_اسلامی #فساد_اخلاقی 👉 @roshangarane 🌹

🌺 دکتر لیپرت، تازه مسلمان کانادایی: هر وقت اتفاق ناگواری میفتد، دعا میکنیم این بار طرف مسلمان نباشد 😥
.
#رهیافته #اسلام #صلح #مسیحیت .
👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [59]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

⭕️ دخترانی که اولین بار مجبورشان کردند، کشف حجاب کنند، چه واکنشی داشتند؟ .
.
🚫 روز 17 دی سال 1314 که روز جشن فارغ التحصیلی دانشسرای عالی بود شرط کرده بودند که تنها دخترانی که بی حجاب شوند، مدرک فارغ التحصیلی دریافت خواهند کرد. 😓
.
🚫 پس از آن، شاه، تاج الملوک همسرش و دو دختر بزرگش شمس و اشرف پهلوی، با لباسی اروپائی و بدون حجاب همراه شاه به دانشسرای عالی آمدند.😞
.
👈 برخی دختران قید مدرک را زدند و حاضر نشدند حتی به قیمت از دست رفتن زحمات چندین ساله شان، بی #حجاب شوند.✔️ .
.
👈 برخی دیگر از بانوان، در تمام طول سخنرانی شاه چنان از بی حجابی خود ناراحت بودند که رو به دیوار ایستاده و روی خود را بر نمی گرداندند و از گریه خود نمی توانستند جلوگیری نمایند.😭😞😪.
.
این بود وضع اولین زنانی که در تاریخ ایران، مجبور به کشف حجابشان کردند.... 😔😓
.
🚫 از فردای آن روز، بر سر کردن چادر در خیابانهای تهران ممنوع گردید... 📣🔫🔕
.
✔️ بسیاری از زنان ایران، در این 6 سال، تا اخراج رضاشاه از ایران، حتی برای درمان بیماری، از خانه ها بیرون نرفتند.
.
✔️ بسیاری از آنها در خانه خود دق کردند و نخ معجر ندادند..
.
✔️ و بسیاری از آنها زنده ماندند و شادی سرنگونی رضاشاه و پسر بدتر از خودش را به چشم دیدند. 🙏
.
👈دیدند که هر که با اسلام، درافتاد، ورافتاد... .
.
اطلاعات بیشتر و اسناد:
http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/10/16/139410161115466286857094.jpg
http://yon.ir/q9lI و .
.
👉 @roshangarane 🌹

.
🔹از این آقایی که آمده [ترامپ] متشکریم! تشکر به‌خاطر اینکه زحمت ما را کم کرد؛ #چهره‌_واقعی_آمریکا را نشان داد.
.
🔹آنچه که ما در سی و چندسال می‌گفتیم -فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی و اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ی آمریکا- این آقا آمد در دوره‌ی انتخابات و بعد از انتخابات این را علنی و عریان کرد.
.
🔹[ترامپ] می‌گوید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف‌ها را در #۲۲بهمن خواهند داد و نشان می‌دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می‌گیرد.رئیس‌جمهور جدید آمریکا می‌گوید باید از #اوباما متشکر باشید! چرا؟ متشکر باشیم به‌خاطر #داعش و آتش در #عراق و #سوریه و حمایت علنی از #فتنه‌ی۸۸ ؟ او بود که تحریم‌های فلج‌کننده برای ملت #ایران آورد؛ البته به خواستش نرسید و هیچ دشمنی نمی‌تواند ملت ایران را فلج کند.
.
🔹الان هم با این کارهایی که می‌کند، بچه‌ پنج ساله را دستبند می‌زند، نشان می‌دهد حقیقت #حقوق_بشر_آمریکایی یعنی چه. .
.
#آیت_الله_خامنه_ای #ترامپ #ترامپ_مچکریم .
.
@roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [60]
ناظر انجمن زبان
rating
حالت :

https://ig-l-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t50.2886-16/16543957_1857758111104492_938310866523127808_n.mp4

🎥 علت مرگ شاه #پهلوی از زبان وزیر بهداری خودش! .
علت بیماری مشترک #شاه و #علم و #ایادی چه بود؟ 😷 .
👉 @roshangarane 🌹

👇 #تحليل_ویژه 💥 .
🔴 شاه در جریان انقلاب چند ایرانی را کشت؟👆
.
❌یه پیام توی یکی از گروه ها دیدم که نوشته بود:
.
⭕️ شاه مهربان بود، دیکتاتور نبود. انسان بود، آدم کش نبود. برای بقای سلطنتش بر روی جنازه های مردمش راه نرفت تا کاخ نشین باشد. میتوانست مردم را بکشد تا سلطنتش بماند ولی نکشت!!!!!!!!😳
.
✅✅نمیدونم کدوم متوهمی اون مطلبو نوشته بود. (احتمالا یکی از همون سلطنت طلبای عملی که از رضاپهلوی مواجب میگیره) 😄اما جوابشو دست به دست بچرخونید تا بهش برسه که :👇👇
.
🌑 شاه طبق آمار خود حکومت پهلوی، بیش از 3000 نفر از مردم بیگناه ایران را در جریان انقلاب کشت. و هزاران نفر را زخمی و مجروح کرد.😮😓
.
⚫️ در یک فقره فقط (در روز 17 شهریور) 88 نفر را در تهران کشت و جوی های آب 💦 میدان ژاله تهران (میدان شهدا) را جوی خون 💔 کرد... .
.
❌ آدم نکشت؟؟؟؟؟!!!!!!!! ❌ دست این دیکتاتور بیرحم، تا گردن در خون مردم بیگناه ایران، فرو رفته. آدم نکشت؟؟؟!!!!!😔
.
✍ هم التماس تفکر هم التماس مطالعه تاریخ .
🌀 منبع (طبق آمار رسمی خود پهلوی):http://yon.ir/kEQt
.
#پهلوی #جنایات #حقوق_بشر #آزادی #دیکتاتوری #شاه .
👉 @roshangarane 🌹

.
🔴 جشن مردم یا طاغوت؟ 👆
.
#جشن2500ساله #کوروش_پرستی #شاه #پهلوی #مردم
.
👉 @roshangarane 🌹

می پسندم        0 

«الهم عجل لولیک الفرج»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 5 از 7 < 1 4 5 6 7 > آخرین »

برچسب ها
روشنگری ، در ، فضای ، مجازی ، همان ، جهاد ، است. ، امام ، خامنه ، ای ، (ره) ،

« شیوه امربه معروف و نهی از منکر | فضای مجازی ،سرگرمی یا سردرگمی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:55 بعداز ظهر