انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » مطالب جالب » بهترین تلنگر سال 96 به من

بهترین تلنگر سال 96 به من

سلام دوستان درست در روز یکم فروردبن هارد گوشیم سوخت و کلی اطلاعاتم رفت گوشیمو خیلی دوست داشتم هوشمند بود سه سال بود ازش استفاده میکردم ولی متاسفانه دیگه قابل استفاده نیست و دارم از نوکیا ساده استفاده میکنم الان اولش ناراحت شدم که 96 با اومدنش گوشیمو گرفت خدا آخرشو بخیر کنه ولی بعد از چند لحظه یه حسی گفت حکمتش این بود بهت بگیم به مال دنیا دل نبند این بهترین پیام سال 96 به من بود و از خدا ممنونم اندکی فکر کنیم : براستی چقدر مادیات دنیا ما رو به خودش وابسته
fijvdk jgk'v shg 96 fi lk

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 535
حالت :
اعتبار کاربر : 3802
پسند ها : 90
حالت من :  Bachemosbat.gif

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت

|

سلام دوستان
درست در روز یکم فروردبن هارد گوشیم سوخت و کلی اطلاعاتم رفت
گوشیمو خیلی دوست داشتم هوشمند بود سه سال بود ازش استفاده میکردم
ولی متاسفانه دیگه قابل استفاده نیست
و دارم از نوکیا ساده استفاده میکنم الان
اولش ناراحت شدم که 96 با اومدنش گوشیمو گرفت خدا آخرشو بخیر کنه
ولی بعد از چند لحظه یه حسی گفت حکمتش این بود بهت بگیم به مال دنیا دل نبند
این بهترین پیام سال 96 به من بود و از خدا ممنونم

اندکی فکر کنیم :
براستی چقدر مادیات دنیا ما رو به خودش وابسته و از خدا غافل کرده؟
به خود بیاییم ....

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : عاشق امام رضا

ز آستان رضا خدا جدایم نکند 
من و جدایی آستان؟ خدا نکند ...

السلام علیک یا معین الضعفاء
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ قبل از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72224
پسند ها : 2030
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

تاپیک جالبی بود
 منو یاد یه عکس انداخت

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

هنوز چند روز بیشتر از سال جدید نگذشته!
اما امیدوارم در سال جدید  برای من هم چنین تلنگرهایی پیش بیاد 
شروع سال برای من بسیار عالی بود
ان شا الله برای همگی سالی خوب وخوش توام با سلامتی ارزو میکنم 
روزهایتان همیشه عید وعید وعید 
بدون گنــــــــــــــــــــــــــــــاه

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
ناظر بخش زبان
rating
شماره عضویت : 947
حالت :
دعوت شدگان : 6
اعتبار کاربر : 13180
پسند ها : 1463
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpg

داشتم تاپیک و میخوندم یاد ی همچین تلنگری افتادم
ی چند روزی به شمال مسافرت کرده بودم خلاصه شب اخر سفر چهارشنبه شب حول و حوش
ساعت هشت و نیم کنار دریا بودیم و طی ی سانحه ای گردنبندی که خیلی بهش وابسته بودم و البته هدیه بود گم شد
کلی گریه کردم همونجا چون شدیدا دوستش داشتم و برام مهم بود
وسط گریه هام هی میگفتم محدثه میدونی چیه خدا ی روز بهت ی چیزیو میده ی روز ازت میگیره ناراحتی نداره
که اخرش ی روز باید همشو بذاری بری
واقعیت هم همینه  دریا هم چیزیو که گرفته برنمیگردونه بهت

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : mohadeseh
هر عشقـــــــ بے مجوز حَســـــڹ و حُسیـــن خطاستـــ

**یــــا زهـــــــــرا**

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74068
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

شروع سال با اینکه دغدغه های زیادی دارم اما یه معجزه تو زندگیم اتفاق افتاده
یه هدیه یه صله که(حسم میگه با پادرمیونی مولا علی علیه السلام بهم داده شده) چیزی رو تجربه کردم که تا حالا توی عمرم تجربه نکرده بودمش
شاید با ارزش ترین هدیه ی خداوند برام بوده
خداجووووونم متشکررررررررررررررم

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

سلام اولا شهادت امام هادی علیه سلام و بهتون تسلیت میگم

من تو سال ۹۵ و ۹۶ زندگیم پر شده از تلنگرای جدی، هر اتفاقی میوفته یه تلنگری میشه برام مثلا نیت به چیزی میکنم و دقیقا چند روز بعدش بهم ثابت میشه نیت ای که کردم به صلاح خودم نبود، یه روز داشتم یه مطلبی میخوندم که توجهمو به خودش جلب کرد و یجورایی تلنگر شد برام و فکر نمیکردم جوراب نپوشیدن آنقدر جدی باشه آخه چند روز قبلش سفر راهیان رفتیم چنتا دختر بدونه جوراب خواستن رو خاک راه برن و مسئولمون گفت نه، من دلیل نه گفتنش ومتوجه نشدم و بفکر فرو رفتم وقتی برگشتم از سفر به پیامی از یه کانالی جواب سوالمو مشخص کرد که اینجا همون متن و میزارم شاید برای شمام تلنگری باشه...

🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴

✳️ خاطره چادری شدنِ یکی از اعضای کانال، بنام👇👇

🌺ام البنین🌺

سلام به همه عزیزان✋
من ام البنین هستم به خاطر اسمم خیلی از تصمیمهای مهم زندگیمو گرفتم مثل مقابله با ترسهام چون من قبلا خیلی ترسو بودم اما الان نه یا محبت اهل بیت چون حضرت ام البنین علیه السلام عاشق اهل بیت بودن ومدافع ویار و یاور اهل بیت تربیت کردن خیلی مصمم ومحکم بودند انشاءالله ماهم بتونیم این راه رو ادامه بدیم☺️🌹

خاطره بنده برمیگردد به حدودا شش یا هفت سال پیش که بنده اونوقت چادری بودم ولی بی احتیاط نسبت به حجاب کامل😔

مثلابعضی وقتها موهام معلوم بود واز روی تنبلی هم بیشتر اوقات جوراب نمیپوشیدم

خاله ام همیشه میگفت به خاطر جوانی وزیبایی که داری باید بیشتر حجابت رو رعایت کنی اممممما کو گوش بدهکار😥

تا اینکه یک روز دوباره باعجله وبدون جوراب رفتم بیرون ویک آقایی چشمش بهم افتاد سرش رو انداخت پایین و چشمش به پام افتاد احساس کردم تحریک شد و اومد باهام حرف بزنه خیلی عادی چندتا سوال پرسید و رفت البته نه که بخواد مزاحمت ایجاد کنه فهمیدم چه غلطی کردم یک نفر روبه گناه انداختم😣😞

شبش خواب دیدم داخل یک صحن هستیم که وسطش یه چشمه هست وجمعیت زیادی میان اطرافش میبینند ومیگن این نهر علقمه هستش روضه خون داشت روضه میخوند وهمه گریه میکردند😭

به جز من داشتم از خودم سوال میکردم پس چرا من گریه ام نمیاد که دیدم تابلویی که عکس حضرت ابوالفضل علیه السلام داخلش بود از دور وازبالای نهر حرکت کرد و اومد نزدیک من وبامن حرف زد وباعصبانیت خیلی زیاد طرف در خروجی اشاره کردند وگفتند میری بیرون هر وقت جوراب پیدا کردی بر میگردی

از اون خواب به بعد هدبند روسری و ساق دست و جوراب رو همیشه دم دست میزارم☺️

حتی تو خونه اگه داماد و پسر عمو وعمه و خاله ودایی هم باشن برام فرقی نمیکنه همه بهم میگن چرا تو خونه جوراب میپوشی یا هدبند میزاری وقتی خوابمو تعریف میکنم دیگه چیزی نمیگن

یه چیز دیگه ایی هم میخاستم بگم اینه بعضی دوستان از مسخره کردن بقیه ناراحت میشن یا اینکه روتصمیماتشون تاثیر میزاره
وقتیکه انسان مطمئن باشه که کارش درسته نباید ناراحت باشه

خلاصه شعار من تو زندگیم اینه'مهم نیست بقیه چی فکر میکنن مهم اینه که کار درست چیه ' وقتیکه کارم اشتباه باشه حالا بقیه تاییدم کنن واقعا اون کار چه ارزشی داره این راه وروش مال عاشق هاس خدایا همه مون رو عاشق خودت کن💚💚💚
الهی آمین

🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴

#خاطره_چادری_شدن_ام_البنین
#چیشد_چادری_شدم67

البته فقط همین یدونه تلنگر نبود ، خیلی تلنگرا تو این چند ماه بهم خورده که اگه بخوام بگم باید کتاب نوشت، ان شالله که روزی کتاب بشه.

التماس دعا

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 901
حالت :
اعتبار کاربر : 8583
پسند ها : 894

تلنگر بود و نبودش در زندگی ما خیلی چیزها رو عوض میکند.اقبال با کسی هست که هم با تلنگرها مواجه بشه و هم ضرب شست تلنگرها را احساس کند.

تلنگر گاهی به صورت فیزیکی و یا معنوی به منظور هشدار ،آگاهی ،امتحان ،تنبیه....صورت می گیره، تلنگر هایی که گاه در قالب یک سخن و یا یک حادثه باعث تحولی عمیق شدن.

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : سید

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065

نوشته شده توسط : بانوی آفتاب »
شروع سال با اینکه دغدغه های زیادی دارم اما یه معجزه تو زندگیم اتفاق افتاده یه هدیه یه صله که(حسم میگه با پادرمیونی مولا علی علیه السلام بهم داده شده) چیزی رو تجربه کردم که تا حالا توی عمرم تجربه نکرده بودمش شاید با ارزش ترین هدیه ی خداوند برام بوده خداجووووونم متشکررررررررررررررم

اساسا ادم فضولی نیستم :)
این چه هدیه ای بوده؟
اصولا ادم مادیگرایی نیستم :)
این هدیه طلا نبوده؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065

خدای مهربان ما این موضوع را به ما گوشزد کرده :

وعسَى أَن تَکْرَهُواْ شَیْئاً وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ
وَ عَسَى أَن تُحِبُّواْ شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ
وَاللّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ
چه بسا از چیزی خوش‌تان نیاید و خیرتان در آن باشد
و چه بسا چیزی را دوست داشته باشید و شرّ شما در آن باشد.
و خدا می‌داند (مصلحت شما را در همه امور ) و شما نمی‌دانید.
...

ویرایش ارسال توسط : عقیق
در تاریخ : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

یه تلنگر تو این چند روز واسه خودم اتفاق افتاد میخوام بگم

چند هفته قبل یه کتاب خریدم اسمش هست «بنام مادر»... زندگی نامه شهید تورجی هست، اصولا اینجور کتابا میبینم خیلی خوشم میاد و میخرم حتی اگه نخونم یا کامل نخونمش میخرم و میگم سر فرصت میخونم، خلاصه خریدم و حدود چند هفته شد و گوشه کتابخونه ام بود، دلم خیلی بود بخونمش ولی انگار وقت یا قسمت نمیشد حس میکردم تا شروع کنم به خوندنش چند ماه دیه میشه...

هر بار کتابخونه و میدیم وچشمم به کتاب میخورد اینو میگفتم، خلاصه دیدم نمیشه کتابو برداشتم و ۶۰ صفحه اشو خوندم و هر صفحه ایی که میگذشت اشکم در میومد چون خاطرات جنگ و نوشته و وقتی میخوندم خودمو تو اون حال و هوا حس میکردم، تا اینکه زنگ خونمون بصدا در اومد و مهمون عید بود منم کتاب و کنار گذاشتم و مشغول پذیرایی شدم، وقتی مهمونا رفتن مامان گفت دیگه این کتاب و نخون وقتی ظرفیتشو نداری... کتاب و گرفت و گذاشت تو کتابخونه ... منم تا چند روز بی خیال خوندنش شدم و گفتم حدس ام درست بود من تا بخونمش یا چند ماه دیگه یا سال دیگه میشه...

چند روز گذشت...

یه شب داشتم تو نت سرچ میکردم دیدم نوشته شهیدی که در عملیات یا زهرا با ذکر یا زهرا و جراحت قسمت چپ پهلو ؛ همچون حضرت زهرا(س) به شهادت رسید و پر کشید...

خیلی کنجکاو شدم لینک و باز کردم ولی توضیحی درموردش پیدا نکردم خیلی سرچ کردم هیچ توضیح دیگه ای پیدا نکردم...

وقتی خسته شدم از جستجوهای بی اثر... متوجه شدم که شهید تورجی میخواد کتاب و بردارم وتا آخرش بخونم...

البته این فقط یه نشونه از یه شهید نبود یه تلنگر دیگه هم دو روز پیش اتفاق افتاد اونم مربوط به شهیده وقت کنم اینجا میگم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74068
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

نوشته شده توسط : عقیق »
شروع سال با اینکه دغدغه های زیادی دارم اما یه معجزه تو زندگیم اتفاق افتاده یه هدیه یه صله که(حسم میگه با پادرمیونی مولا علی علیه السلام بهم داده شده) چیزی رو تجربه کردم که تا حالا توی عمرم تجربه نکرده بودمش شاید با ارزش ترین هدیه ی خداوند برام بوده خداجووووونم متشکررررررررررررررم

این چه هدیه ای بوده؟
این هدیه طلا نبوده؟
سلام بر آبجی خانم عزیز ... طلا؟؟؟!!!!!!!!! طلا که ارزشی نداره گفتم که بزرگترین هدیه عمرمو گرفتم قطعا مادی نیست ... فقط ببخشید که نمیتونم بگم چی بوده 😊😚

می پسندم        0 

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [11]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

سلام سال نو مبارک تا تاپیک و خوندم هندزفریم نیم سوز شد 10 تا هندزفری نو دارم هیچکدوم تو گوشم جانمیشه البته فکر نکنید گوشم غیر استاندارده نه
راستی امسال اولاش یکم بد بوده ولی این چند روزه واقعا عالی بود برام امیدوارم عالی بمونه هم برای من هم برای شما

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ قبل از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

نوشته شده توسط : عقیق »

این چه هدیه ای بوده؟
این هدیه طلا نبوده؟
سلام بر آبجی خانم عزیز ... طلا؟؟؟!!!!!!!!! طلا که ارزشی نداره گفتم که بزرگترین هدیه عمرمو گرفتم قطعا مادی نیست ... فقط ببخشید که نمیتونم بگم چی بوده 😊😚

آخه این چه وضعیه یا نگو میگیم کامل بگو آدمو کنجکاو میکنی خدارو خوش مییاد اخه ؟؟
اللهم الرزقنا از این هدیه ها

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
سال ، تلنگر ، بهترین ، من ، به ،

« تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به تاراج می برد | درس اخلاقي که يک ستاره‌شناس آمريکايي گرقت »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:27 بعداز ظهر