انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » از لاک جیغ تا خدا » چی شد زهرایی شدم » خاطره چادری شدن10 ==> مهدیه

خاطره چادری شدن10 ==> مهدیه

🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴   ✳️خاطره چادری شدنِ یکی از اعضای کانال تلگرام 💚دخترانِ زهــــرایـــی، پسرانِ حـسینی💚، بنام👇👇   ❤️مهدیه❤️     به نام تک نوازنده گیتار عشق!😊💜 ... چگونه چادری شدم؟🤔🙄 ... مهدیه هستم!🙈✌️ .... من در یک خانواده مذهبی بودم,ى خواهر دارم و ى داداش,ک ابجیم ى پنج سالم ازم بزرگتره!😸🙌 .... وقتی میرفتیم بیرون من همیشه اهل ست کردن بودم,روسریمو باز میزاشتم و موها فرق و استین بالا و خلاصه کلن تیپ های دخترای امروزی رو داشتم!😿🍃 ... دوست داشتم چادری بشما,ولی خوب میترسیدم پسرا مسخرم کنن!😔واسه همین وقتی میرفتم خونه مادربزرگم چادر میزاشتم چون اون اهالی ما رو میشناختن خوب زشت بود دیه!😌😮 .... ولی موهام همیشه معلوووم
ohxvi ]hnvd ank10 ==> lindi

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

مدال ها:3
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴

✳️خاطره چادری شدنِ یکی از اعضای کانال تلگرام 💚دخترانِ زهــــرایـــی، پسرانِ حـسینی💚، بنام👇👇

❤️مهدیه❤️

به نام تک نوازنده گیتار عشق!😊💜
...
چگونه چادری شدم؟🤔🙄
...
مهدیه هستم!🙈✌️
....
من در یک خانواده مذهبی بودم,ى خواهر دارم و ى داداش,ک ابجیم ى پنج سالم ازم بزرگتره!😸🙌
....
وقتی میرفتیم بیرون من همیشه اهل ست کردن بودم,روسریمو باز میزاشتم و موها فرق و
استین بالا و خلاصه کلن تیپ های دخترای امروزی رو داشتم!😿🍃
...
دوست داشتم چادری بشما,ولی خوب میترسیدم پسرا مسخرم کنن!😔واسه همین وقتی میرفتم خونه مادربزرگم چادر میزاشتم چون اون اهالی ما رو میشناختن خوب زشت بود دیه!😌😮
....
ولی موهام همیشه معلوووم بود!😒
...
رفتم خونه یکی از دایی هام ک ى دختر داره الان 26 سالشه و روانشناسی بالینی میخونه و فوق العاده مذهبی هست!💦💜
...
خیلی کتاب داشت ى عالمه,دیدم ى کتاب داره ک نوشته چگونه چادری شدم!👋💔
...
چشمم همش دنبال اون کتابه بود,واسه همین ازش اجازه گرفتم تا بخونم,شروع کردم ب خوندن !🙈💥💦
...
داستان های جالبی داشت,ولی میدونی تو دلم ب خدام گفتم ک خدا کاری کن یکی از این داستان ها روی من تاثیر بزاره!😿😿
...
چند داستان دیه خوندم ک یکیش نوشته بود...😩
من ومامان و بابام کر و لالیم,بابام,مامانمو طلاق داده!😰
بابام وقتی من هشت سالم بود مجبورم میکرد باهاش مهمونی های آنچنانی برم و لخت باشم ولی من چادرمو دوس داشتم,حتی شرابم هم ک تو مهمونی ها مجبورم میکرد بخورم لب نمیزنم,ى روز بم گف ک اگ چادر بپوشی میرم مامانتو میزنم,😠😠خیلی ناراحت شدم رفتم پیش مامانم تا ى کمی دلداریم بده,ولی وقتی ب مامانم گفتم اونم حرف بابامو تایید کرد!😪😪
دیگ من تنها شدم,ب زور فقط میذاشت ى روسری بپوشم!😞
تا الان ک هجده سالمه,بابام هنوز نمیزاره چادر بپوشم!وقتی میخوام برم مدرسه یا بیرون میرم,تو حیاط چادر میپوشم, دعا میکنم ک یه روزی بشه که خدا بابامو راضی کنه چادری بشم!😪😭
....
وقتی اینو خوندم دلم گرفت,😒💔
گفتم خدایا من ک سالمه سالم,چرا من مث اون نباشم؟؟هان؟😰😧
...
وقتی از خونه داییم اینا اومدم دیه اون روز ب بعد روسریم حجابی شد,ساق میزدم ولی هنوز چادر رو دوس نداشتم!😟😶
...
گذشت تا چادری شدم ولی باز موهام معلووم شد!😥ى روز بعد عید ساله 93 رفتیم شلمچه دقیقا یادمه کجای شلمچه بود ب دختر داییم گفتم ک من دوس دارم,چادری شماااا ولی میترسم مسخرم کنن,هستم چادریا ولی خب,موهام ک معلوومه!😿😿🙈🙈
...
گف مسخرگی این دنیا یا اون دنیا!؟؟😨😨😨
کلا تو فک رفتم, ى روسری بسیجی داشتم,اونو واسم لبنانی بست دیه از اون روز ب بعد من شدم ى مهدیه خانم چادری!💙💋
....
حالا وقتی ب گذشته برمیگردم,خیلی افسوس میخوورم!😞😔ولی میدونم ک خدا توبه کن ها رو دوس داره و میبخشه!😋😻
ولی همیشه هر وقت میرفتم مسجد یا جایی ک عزاداری باشه همیشه چادر میپوشیدم و میگفتم امام حسین و مسجد ى چیز دیگن!😊💚
الان حدودا سه ساله چادری کامل شدم شاید توی مدرسه مانتویی باشم یا بیرون ک با مدرسه میریم مانتو باشم, ولی مانتوم بلنده,😎❤️
....
من پانزده سالمه!😐
و ى دختر ب روزم عکسام سر جاشه,تفریحم سر جاشه پایه بودنم سر جاشه,کلا برنامه دارم!🐰🍃
....
امیدوارم شما هم ى فرشته چادری بشین..
دمتون گرم,یاعلی!💚😄
...
همیشه وقتی این خاطرات رو میخوندم میگفتم همش دروغه,😨😪
ولی حالا ک چادری شدم درک میکنم,💞💎 
یادم رفتا!😥
من هنوزم اهل ستم,همیشه روسریم با ساقم سته و کفشم با کیفم!😉

🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴🔺🔴

#خاطره_چادری_شدن_مهدیه
#چیشد_که_چادری_شدم10 

dokhtaran_zahrai313@

3 تشکر شده از کاربر زهرایی برای ارسال مفید :
حریم قدس , غم هجران , الما ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
خاطره چادری شدن10 ==> مهدیه
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

حجاب تا ج بندگی 

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
از لاک جیغ تا خدا ، با دعوت بدونه کارت ، خاطره چادری شدن ، چیشدم چادری شدم ، چیشد زهرایی شدم ، خاطره ، چادری ، شدن10 ، مهدیه ،

« خاطره چادری شدن9 ==> معصومه | خاطره چادری شدن11 ==> فاطمه.ح »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:15 بعداز ظهر