انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
¤استخدامی¤ ..:||:.. بندگی کن تا که سلطانت کنند ..:||:.. عقل می گفت ،امثال صادق رفته رفته فاصله شان از زمین بیشتر می شود! ..:||:.. حدیثی از امام جواد(علیه السلام) برای فضای مجازی! ..:||:.. غدای اهل دوزخ ..:||:.. اقای روحانی اجازه نخواهم داد.....از شما بعیده اقای روحانی بر خلاف مصالح مملکت حرف بزنی ..:||:.. بوی بد گناه - تصویری ..:||:.. هزار و یک داستان از زندگانی امام علی (ع) : محمد رضا رمزی اوحدی/بخش دوم از بعثت تا رحلت پیامبر ..:||:.. سالگرد اسمانی شدنت را تبریک میگویم دایی جان ..:||:.. طلاق به خاطر کتک خوردن شوهر!!! ..:||:..

نوار پیام ها
( سینا : سوختن بهای قرب است وچنین سوختنی رابه جزبه پروانگان بی پروای عشق نمی بخشند.شهید اوینی )     ( قمرخانم : قال امام باقر علیه السلام : اِنَّ اَكْرَمَكُمْ عِنْدَاللّه‏ِ اَشَدُّكُمْ اِكْراما لِحَلائِـلِهِمْ؛ / (وسائل الشيعه : ج 15 ، ص 58 ، ح 6) گرامى‏ ترين شما نزد خداوند، كسى است كه بيشتر به همسر خود احترام بگذارد. )     ( قمرخانم : هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(رحمة الله علیه) )     ( قمرخانم : ۱۲ بهمن سالروز بازگشت با افتخار حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و آغاز ایام الله دهه فجر را گرامی می داریم. دهه فجر مبارک. )     ( قمرخانم : دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است . مقام معظم رهبری )     ( غم هجران : سالروز شهادت صدیقه کبری حصرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به محضر فرزند گرامیشان حضرت ولی عصر حجت ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف ، مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان تسلیت می گوییم . )     ( قمرخانم : سه حق واجب پدر و مادر بر فرزند/ امام جعفر صادق علیه السلام در مورد سپاسگزاری از والدین فرمودند: سه چیز بر فرزند، در حق پدر و مادر واجب است: ۱- شکر پدر و مادر به هر شکل ممکن ۲- اطاعت از پدر و مادر در هر چیزی که امر و نهی می‌کنند به جز در گناه و معصیت خدا ۳- خیرخواهی برای ایشان در پیدا و نهان «تحف العقول، صفحه 322» )     ( hasti 2013 : به به خیلی خیلی مبارکهههه :-D بهتون تبریک میگم جناب ادمین رییس بزرگ یاران منتظر من وهمسرم زندگی پرازشادی وخوشییییی به همراه سلامتی براتون آرزومندیم :roll: :-D ان شاءلله خوشبخت بشین :63: همه بلند بگین الهی آمین :roll: وسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته :@@: صلوات :roll: :-D برا خوشبختیشون بوداااا بلندتر بفرستین :-D به خانم جان سلام برسونید :roll: )     ( قمرخانم : قال علی علیه السلام : مَن نَصَحكَ فَقَد أنْجَدَكَ. / (فهرست غرر، ص 381) كسي كه تو را نصحيت و ارشاد مي‌كند مسلّماً او ياور و مددكار تو است. )     ( قمرخانم : پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله : أدِّبُوا أولادَكُم عَلى ثَلاثَ خِصالٍ : حُبِّ نَبِيِّكُم ، حُبِّ أهلِ بَيتِهِ و قِراءَةِ القُرآنِ . فرزندان خود را بر سه ويژگى تربيت كنيد : دوست داشتن پيامبرتان ، دوست داشتن اهل بيت او ، و خواندن قرآن . كنزالعمّال ، ح 45409 )     ( سینا : نَ پـرواز بلدم نَ بال و پَرش را دارم دامـهاے دنیایے اسیرم ڪرده اند ولے مےخواهم اسیـ‌ر نگاه شما شومـ و بَس شهدا_گاهی_نگاهی.. :53: :53: )     ( قمرخانم : قال علی علیه السلام : مَن نَصَحكَ فَقَد أنْجَدَكَ. / (فهرست غرر، ص 381) كسي كه تو را نصحيت و ارشاد مي‌كند مسلّماً او ياور و مددكار تو است. )     ( سینا : ملیندا همسر بیل گیتس،ثروتمندترین زن دنیا با حدود90میلیارددلار سرمایه. اثری از عمل زیبایی وجلف بازی وتجمل در او پیدا نمیکنید. هنوز کار میکند. ❌بعضیا فقط سگ بغل کردنو از غربی هابلد شده اند. )     ( قمرخانم : امام صادق ـ عليه السّلام ـ فرمودند: ايمان انسان پاك و خالص نمي گردد مگر اينكه خداوند در نزد او محبوبتر و دوست داشتني تر از جان، مال، پدر، مادر، فرزند و خانواده اش و همه‌ مردم باشد.«بحارالانوار، ج 7، ص 25» )     ( قمرخانم : امام صادق (علیه السلام) فرمودند: حُسنُ الظَّنِّ باللهِ أن لَا تَرجُوَ إلاَّ اللهَ وَ لَا تَخَافَ إلَّا ذَنبَکَ. گمان نیکو به خدا داشتن این است که امید به هیچکس جز او نداشته باشی و از هیچ چیز جز گناهت نترسی.(جهاد با نفس، ح 143) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » شهدا و جنگ » داستان و خاطرات » بهترین عاقبت!

بهترین عاقبت!

بسم رب  الشهدا والصدیقین بهترین عاقبت!  همه‌ی فرماندهان، در پایگاه سپاه سوسنگرد جمع شده بودند. قبل از صرف ناهار، حسن را دیدم که وضو گرفته بود و داشت آستین پیراهنش را پایین می‌کشید. با هم خوش و بشی کردیم، حسن با همان لهجه‌ی تهرانی گفت: «حاج آقا چطوری؟» گفتم: «الحمدالله». چهره ی حسن طور دیگری شده بود، با همیشه فرق داشت. او جلو آمد و با دست روی شانه‌ی من زد و بی‌مقدمه گفت: «آقای ناصری، حیفه تا زمانی که جنگ هست، ما شهید نشیم، حیفه. کاری بکن که شهید بشی.»
fijvdk uhrfj!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 90443
پسند ها : 4741
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
نفر اول مسابقه
نفر اول مسابقه
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم رب  الشهدا والصدیقین

بهترین عاقبت!

همه‌ی فرماندهان، در پایگاه سپاه سوسنگرد جمع شده بودند. قبل از صرف ناهار، حسن را دیدم که وضو گرفته بود و داشت آستین پیراهنش را پایین می‌کشید. با هم خوش و بشی کردیم، حسن با همان لهجه‌ی تهرانی گفت: «حاج آقا چطوری؟» گفتم: «الحمدالله». چهره ی حسن طور دیگری شده بود، با همیشه فرق داشت. او جلو آمد و با دست روی شانه‌ی من زد و بی‌مقدمه گفت: «آقای ناصری، حیفه تا زمانی که جنگ هست، ما شهید نشیم، حیفه. کاری بکن که شهید بشی.» گفتم: «حسن آقا، چه باید کرد؟» گفت: «دو تا راه داره، یکی خلوص و دیگری تلاش و کوشش. اگه این دو تا رو خوب انجام بدیم، شهید می شیم.بهت بگما، بعد از جنگ، معلوم نیست سرنوشت ما چی می شه و عاقبت مون به کجا ختم می شه. بهترین عاقبتی که می‌تونیم به دست بیاریم، اینه که شهید بشیم، در شرایط شهادت، همه چیز سعادته.» پس از این صحبت‌ها، گفت: «آقای ناصری، التماس دعا داریم، اگه زودتر از من شهید شدی، شفاعت منو هم بکن». نگاهی به چهره و سیمای او انداختم، اصلا با روزهای دیگر تفاوت داشت. او پس از صرف ناهار و کمی استراحت، خداحافظی کرد و رفت.
بعد از رفتن او، نزد سردار مفقودالاثر علی هاشمی رفتم و به او گفتم که «حسن چنین حرف‌هایی می‌زد، چهره‌اش انگار پیام خاصی داشت، به نظرم به همین زودی‌ها شهید می‌شه.» علی هاشمی گفت: «افرادی مثل حسن باید شهید بشن، اینها لیاقت دارن و مزد لیاقت خودشونو می‎‌گیرن.» همانطور هم شد و چند روز بعد، قبل از عملیات والفجر مقدماتی، خبر شهادت او به دستمان رسید.

[ علی اکبری ، من اینجا نمی مانم ( خاطراتی از شهید حسن باقری ) ، ص95 ]

http://serajnet.org

واقعا خوشا بسعاتشون
 شادی روح مطهر همه  ی شهدا از صدر اسلام تا به حال  صلوات
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین
خدایا ما را قدر دان خون شهدا و ادامه دهنده راه امام و شهدا قرار بده

اللهم الرزقنا توفیق شهادة  فی سبیلک
الهی بحق عمه ی سادات «
عجل لولیک الفرج» 

التماس دعای فرج

1 تشکر شده از کاربر قمرخانم برای ارسال مفید :
مدافع حرم313 ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« خدایا ، ما همین قدر رو هم از تو قبول می کنیم ! | عقل می گفت ،امثال صادق رفته رفته فاصله شان از زمین بیشتر می شود! »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:07 بعداز ظهر