انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران یاران منتظر » اطلاعیه ها » درایتا مارا همراهی کنید

درایتا مارا همراهی کنید

سلام وعرض ادب با توجه به اینکه نام گذاری سال بسیار زیبا انتخاب شدوحضرت اقا روی سخنش با مردم عزیزمان بود بهتر میدانم بگویم مدتی قبل تر من نیز ازتلگرام استفاده میکردم(که اشتباه  بود) به دلیل سرعت پایین پیام رسانهای داخلی که این نیز بر میگردد به دولتی که بیشترین پهنای باند را به تلگرام اختصاص داده بود ولی فی الحال عزم ملی هست برای استفاده ازپیام رسان داخلی وبه همین دلیل اینجانب دو کانال در ایتا ایجاد کرده ام که از بزرگواران خواشمندم ا را دراین کانالها
nvhdjh lhvh ilvhid ;kdn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
درایتا مارا همراهی کنید
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۴ قبل از ظهر نمایش پست [13]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : admin »
نوشته شده توسط : سینا »
سلام وعرض ادب .. متاسفانه پاول دوروف  مالک اصلی این پیام رسان جنگ بزرگی رواغاز کرده وبرای کشورهایی مثل ایران وروسیه که پیشتاز فیلترینگ تلگرام هستند.مشکلاتی رو درست کرده وفیلتر شکن ووومسائل خودشون رو دارن در این امر که نگذارن تلگرام فیلتر بشه در این کشورها..سادگی بزرگی است فکر کنیم این افراد عاشق اریایی وایرانی هستند وساده تر اینکه پیام رسانهای داخلی رو نا امن بدونیم وجالبتر اینکه ترس داشته باشیم هک مون کنن...یه بنده خدایی میگفتش که اینا خوب نیستند وامنیت ندارن گفتم سوالم از شما اینه که مگه توتلگرام چیکار میکنی که امنیتش خیلی برات مهمه مگه عکسی که اونجا میگذاری مشکلی نداره میگفت خب عکسم اونجا روی سرورهای خارجی میشینه مشکلی نداره ولی اینجا ایرانیها میفهمن...گفتم بدبختیت اینجاست  که ایرانی بودن رو ننگ وعار میدونی بیایید کمی هم ایرانی باشیم تا وقتی همه ماها اعتقاد به ایرانی بودن نداشته باشیم پیشرفتی نیست ..سال حمایت ازکالای ایرانی....حالا دلم میخواد همین سروش وایتا اسمشون بود کورش وداریوش چقدر بعضیا عاشقش میشدن..البته این متن نوشته من ربطی به نوشته های خانم اسمانی نداره ایشون نظرشون رو گفتن وبرای من ملاک فعلا پیام رسانهای داخلی هست ولاغیر

توی پیام رسان های داخلی آزادی بیان وجود نداره
وقتی هم میگن امنیت نیست منظور اینه که یه پیامی میفرستی میتونن فردا بیان در خونه دستگیرت کنن
همینجوری که تو همین انجمن آزادی بیان نداریم
هیچکسی حق نداره پست سیاسی بزاری 
چیزی بگی فیلترش میکنن
الان من همین مطلبم نوشتم فردا میان بهم تذکر میدن 24 ساعت بهم وقت میدن پاکش کنم وگرنه انجمن رو فیلتر میکنن
خیلی حرفا رو نمیشه زد
این چیش خوبه
خیلی وقتا بعضی چیزا غریبه ها بفهمن خیلی بهتره تا خودمونی ها
برای همتون هم پیش اومده که ترجیح میدید خیلی چیزا رو به کسی بگید که شما رو نمیشناسه تا آشنا
اگه خواستین مثال بزنم که فکر نمیکنم نیازی باشه
سرقت اطلاعات تلگرام هم همش بهانست
بزرگترین سارق اطلاعات همین گوگل
نرم افزار گوشیتون اندروید که گوگل ساخته
هرچی تو اینترنت سرچ میکنین تو سابقه سرچتون میمونه
هر کجا برید از طریق جی چی اس  ثبت میشه تو تاریچه شما میمونه
حتی پیامک ها و اطلاعات گوشی عکس ها و فیلم تو فضای ابری توی اینترنت ذخیره میشه
یعنی شما گوشی دیگه بخرین و همون جیمیل قبلی رو گوشی دیگه بزنین کلیه اطلاعاتی که رو گوشی قبلی داشتید انتقال میده به گوشی جدید
و.....

سلام وعرض ادب....اما بعداینکه دوست دارین خیلی چیزها رو خیلی دیگرون بدونن وبراتونم مهم نیست.این جای بسی تاسف داره..ولی درمورد همین انجمنم باید گفت شماها هم بنوعی خوندن پیغامهای خصوصی بچه های همین مملکت رو داشتین وحتی درچت روم خوندن خیلی ازپیامها رو داشتین ولی کسی نگفت چون ای کاش کسی میخوند که نمیشناختم وهمین شناخت که از بچه ها داشتین باعث شد در موردشون هر طور دلتون بخواد قضاوت بکنید ...منم نظر شما رو دارم اقای ادمین ای کاش بجای شما پاول دروف میخوند نوشته های خیلی از این بچه ها رو که نمیشناختشون..البته قبول دارم ترس برادر مرگه وشماها ترسیدین که در مشهد به کسی رای دادین که نوشته هاتون رو میخوند ولی ازادی بهتون داد همین ازادی باعث برجام وگند زدن به مملکت شد وتا وقتی تفکرات اینچنینی هست به جایی نمیرسیم بیخودیم نگین مطلب بگذاریم میان سراغمون..مردم رو نترسونیددر انتخاباتم مردم رو از جنگ ترسوندن.واونی رای اورد که مملکت رو داره به تاراج میده وپیاده نظام همون اقایون شماهایین که مردم رو می ترسونین همین ...خواهش میکنم تریپ ادمهایی که خیلی چیز میدوننم بر ندارین ممنون میشم حرفی نزنی دیگه چون میدونم حرفی بزنی میان میگیرنت برات بد میشه

ویرایش ارسال توسط : سینا
در تاریخ : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ قبل از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
درایتا مارا همراهی کنید
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [14]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28299
پسند ها : 3480
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

اولا من به روحانی رای ندادم
دوما کلی مطلب هست که فیلترینگ بهم پیام داده گفته پاک کنم خیلیاش هم اصلا چیزی نداشت که نیازی به پاک شدن داشته باشه اگه خواستین نشونتون میدم چیا بوده
سوما هم چند بار پیش اومده من ایمیلم رو چک نکردم خود پلیس فتا زنگ زده به گوشی موبایلم  چون سر کار بودم  نتونستم جوابشونو بدم رفتن زنگ زدن خونمون بهم 24 ساعت وقت دادن مطلب رو پاک کنم
چهارما همین الان چت روممون رو فیلتر کردن
چرا باید چت رومی که هیچکی توش نیست و هیچکی هم نمیتونه عضوش بشه و حرف بزنه رو فیلتر کنن؟
چند بار اوایل چت روم  رو توی هاست ایرانی نصب کرده بودم همون هاستی که میگن تلگرام باید اطلاعاتش رو بیاره داخل اون
همچین زدن بستنش  که هم چت روم فیلتر شد و هم سایتای زیر مجموعش
هر کاری هم کردم اطلاعاتش رو بهم ندادن
چون ایرانی بود با فیلتر*شکن هم نمیشد بهش دسترسی داشت بعد چند روز هم توسط خود برادران ایرانی کلا از دسترس خارج شد
مجبور شدم فایل پشتیان قدیمی که داشتم نصب کنم که با این کارشون یکی ازختم قرآن ها هم از بین رفت
در صورتی که الان که توی هاست خارجی هستم با فیل*تر شکن میتونم  خیلی راحت وارد هاستم بشم و اطلاعاتم رو پس بگیرم
حوصله جر و بحث الکی هم ندارم
اصلا هم نمیخوام کسی رو بترسونم
برید همون برنامه های ایرانی رو نصب کنین
همونایی که فقط به کسایی اجازه عضویت و ارسال مطلب میدن که خودشون دوست دارن و هر وقت خواستن کانالا رو میبندن - مثل کانال احمدی نژاد در سروش
همونایی که سینه گرگ و فیلتر میکنن

در رابطه با تهمتی هم که زدید 
اگه من خصوصی  کاربرای قدیمی رو میخوندم که لعنت خدا به من
اگر نخوندم و شما بهم تهمت زدین ....

خدا برای تهمت انتقام می گیرد!

خوندن خصوصی فقط برای زمانی که کسی گزارشی بده و یا کاربر تازه وارد باشه که قراره تایید بشه برای ادامه فعالیت در چت روم
کاربر تازه وارد هم هیچ حرف خصوصی با کاربرای قدیمی چت روم نداره
تقبل الله

این هم ایمیل امروز از برادران فتا 

این هم محتوای لینکی که دستور مسدود سازیش صادر شده

این هم لینک اصلی مطلب  کلیک کنید

ویرایش ارسال توسط : admin
در تاریخ : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
درایتا مارا همراهی کنید
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

نوشته شده توسط : admin »
اولا من به روحانی رای ندادم
دوما کلی مطلب هست که فیلترینگ بهم پیام داده گفته پاک کنم خیلیاش هم اصلا چیزی نداشت که نیازی به پاک شدن داشته باشه اگه خواستین نشونتون میدم چیا بوده
سوما هم چند بار پیش اومده من ایمیلم رو چک نکردم خود پلیس فتا زنگ زده به گوشی موبایلم  چون سر کار بودم  نتونستم جوابشونو بدم رفتن زنگ زدن خونمون بهم 24 ساعت وقت دادن مطلب رو پاک کنم
چهارما همین الان چت روممون رو فیلتر کردن
چرا باید چت رومی که هیچکی توش نیست و هیچکی هم نمیتونه عضوش بشه و حرف بزنه رو فیلتر کنن؟
چند بار اوایل چت روم  رو توی هاست ایرانی نصب کرده بودم همون هاستی که میگن تلگرام باید اطلاعاتش رو بیاره داخل اون
همچین زدن بستنش  که هم چت روم فیلتر شد و هم سایتای زیر مجموعش
هر کاری هم کردم اطلاعاتش رو بهم ندادن
چون ایرانی بود با فیلتر*شکن هم نمیشد بهش دسترسی داشت بعد چند روز هم توسط خود برادران ایرانی کلا از دسترس خارج شد
مجبور شدم فایل پشتیان قدیمی که داشتم نصب کنم که با این کارشون یکی ازختم قرآن ها هم از بین رفت
در صورتی که الان که توی هاست خارجی هستم با فیل*تر شکن میتونم  خیلی راحت وارد هاستم بشم و اطلاعاتم رو پس بگیرم
حوصله جر و بحث الکی هم ندارم
اصلا هم نمیخوام کسی رو بترسونم
برید همون برنامه های ایرانی رو نصب کنین
همونایی که فقط به کسایی اجازه عضویت و ارسال مطلب میدن که خودشون دوست دارن و هر وقت خواستن کانالا رو میبندن - مثل کانال احمدی نژاد در سروش
همونایی که سینه گرگ و فیلتر میکنن

در رابطه با تهمتی هم که زدید 
اگه من خصوصی  کاربرای قدیمی رو میخوندم که لعنت خدا به من
اگر نخوندم و شما بهم تهمت زدین ....

خدا برای تهمت انتقام می گیرد!

خوندن خصوصی فقط برای زمانی که کسی گزارشی بده و یا کاربر تازه وارد باشه که قراره تایید بشه برای ادامه فعالیت در چت روم
کاربر تازه وارد هم هیچ حرف خصوصی با کاربرای قدیمی چت روم نداره
تقبل الله

این هم ایمیل امروز از برادران فتا 

این هم محتوای لینکی که دستور مسدود سازیش صادر شده

این هم لینک اصلی مطلب  کلیک کنید
سلام وعرض ادب ..به راحتی تهمت میزنی بعدش یه کلمه عین همون حرف خودت روبهت میزنن براشفته میشی یه سوزن فقط به خودت بزن....باید برات بیان کنم که درپیام رسانهایداخلی هم دقیقا همین بحث هست در صورت گزارش دادن میرن پیگیر میشن.پس خواهش میکنم حرفهایی نزن بر خلاف نظام وپیام رسانهای داخلی

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
درایتا مارا همراهی کنید
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [16]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28299
پسند ها : 3480
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

من خودم چون مدیرم میدونم چه خبره
شما فقط یه کاربر معمولی هستین
من الان چی بگم آخه
من تهمت نمیزنم ، دارم میگم به چشم خودم دیدم
اومدن سراغ خودم اطلاعات کاربر میخواستن

اصلا به من چه برید عضو بشید 
والا.....

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
درایتا مارا همراهی کنید
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۱ قبل از ظهر نمایش پست [17]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

من نمیدونم این آقایونی که دارن درباره فساد و فحشا تلگرام حرف میزنن چرا نمیان اینستاگرام رو فیلتر کنن؟؟؟؟اونجا که فساد و فحشاش 1000برابره تلگرامه.دختر و ناموس مردم میاد همه چیه خودشو نشون میده برا گرفتن عضو بیشتر لایک بیشتر و پول بیشتر.یه چرخ تو اینستا بزنید فساد داره بیداد میکنه و از همه جاش داره میریزه.حالا تو تلگرام چند صد هزار نفر جوون بیکار اومدن کسب و کار اینترنتی راه انداختن برا خودشونو خرج چند سر عائله رو میدن باید تقاص بی کفایتی مسئولین امر رو بدن که نتونستن جلوی آمد نیوز حروم زاده و دلقک ری استارتی رو بگیرن و برا اینکار راحت ترین راه یعنی فیلترینگ رو انتخاب کردن.من خودم دارم از کانال تلگرام خرج در میارم و زندگیمو پیش میبرم.با اینکه فیلتر هم شده اما مردم این فضا و این بستر رو دوسدارن.چرا همش میخایم جلوی خواسته ی مردم بایستیم.آقایون اگه خیلی دغدغه حمایت از تولید داخلی رو دارن برن جلوی وارادات بی رویه رو بگیرن.حمایت از کالای داخلی به شرط آزادی و احترام به انتخاب دیگران و کیفیت خوب.من هم تو ایتا و هم سروش کانال زدم اما هیچ بنی بشری نمیاد اونجا.
در کل منظورم اینه که اگه خیلی دغدغه ترویج فساد و فحشا و تلگرامو دارید اول برید اینستارو فیلتر کنین که همه میدونن چقدر کلیپ های فساد و فحشا  داخلش زیاده.آقایون مسئول میبینن این فساد و فحشا رو اما دم نمیزنن.چون میخان همه ی مارو سرگرم فساد و فحشا بکنن اما سراغ حقیقت و بحث و تبادل نظر و در فضایی مثل تلگرام نباشیم.

یا علی

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
درایتا ، مارا ، همراهی ، کنید ،

« برنامه ی تابستانی چت روم یاران منتظر | ...خالی... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:54 بعداز ظهر