انجمن یاران منتظر

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران چت روم » انتقادات و پیشنهادات » در تمام عمر یک پست قرار دهیم اما با اخلاص و معرفت

در تمام عمر یک پست قرار دهیم اما با اخلاص و معرفت

اکثر فعالیت ها در انجمن صرفا مفید نیست... کسی که ادعای شیعه بودن دارد و منتظر ظهوراست ... باید در ان جهت کار کند ... باید کسب معرفت کرد و خودسازی داشت و بعد با سلاح ایمان و تقوا و معرفت در ان جهت فعالیت کند چند درصد از این فعالیت های انجمن حقیقتا مفید است؟ خیلی ها ماشاالله مطلب زیاد قرار می دهند که خدا می داند چقدر وقتشان را صرف این کار کرده اند ...خود بنده خیلی وقت ها خیلی از این پست ها را که باز می کنم
nv jlhl ulv d; \sj rvhv nidl hlh fh hoghw , luvtj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ بعد از ظهر
آقا
rating
شماره عضویت : 13
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 1115
پسند ها : 158

مدال ها:1
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت

|
اکثر فعالیت ها در انجمن صرفا مفید نیست...
کسی که ادعای شیعه بودن دارد و منتظر ظهوراست ... باید در ان جهت کار کند ... باید کسب معرفت کرد و خودسازی داشت و بعد با سلاح ایمان و تقوا و معرفت در ان جهت فعالیت کند
چند درصد از این فعالیت های انجمن حقیقتا مفید است؟
خیلی ها ماشاالله مطلب زیاد قرار می دهند که خدا می داند چقدر وقتشان را صرف این کار کرده اند ...خود بنده خیلی وقت ها خیلی از این پست ها را که باز می کنم و می خوانم نه بار معنوی ای برایم داشته و نه جنبه یادگیری ... متاسفانه اکثر این مطالب کم محتواست 
و در ضمن کمیت هم بر کیفیت ترجیح داده شده....گویا هر چه پست بیشتر باشد بهتر است .......غافل از اینکه اگر مطلبی در انجمن قرار دهیم که سازنده و تاثیر گذار نباشد در حق دیگر کاربران جفا کرده ایم ...چرا که اینجا یک انجمن مذهبی هست و کسانی که به اینجا می ایند به دنبال مطالبی برای کمال هستند
و کسی که به دنبال خدمت به حضرت ولی عصر است باید در ان جهت قدم بگذارد و بقیه ی کارهای بیهوده را بگذارد کنار و خالصانه زندگی اش  را صرف امام زمانش کند....
شما خودتان قضاوت کنید با این همه پست هایی که قرار می دهند چه قدر...چه مقدار ...در مسیر  اماده سازی مقدمات ظهور امام زمان و جذب حداکثری است؟  .....
خیلی اوقات هم سعی می کنیم مطالبمان در جهت دین و مذهب باشد اما انقدر که باید خود را نساختیم که تاثیرگذار باشیم.... پس اگر واقعا دلسوز هستیم ...مسیر که مشخص است .... هر چه زودتر شروع کنیم .... 
جوابی به نقد دوستان :  یک نگاه کنیم چقدر واقعا اکثر پست ها تاثیر گذار بوده ...اصلا چقدر روی خودمان تاثیرگذار بوده...
مطالب سازنده و تاثیرگذار متاسفانه کم است و
چقدر ناراحت کننده است که می بینیم خیلی هایمان  عمرمان را تلف می کنیم در این مسیر و باید به جای قرار دادن این مطالبی که یقینا بی ثمر است از وقت مان درست استفاده نماییم
وقتی در انجمن به حد کافی به عنوان یک شیعه تاثیرگذار نیستیم یقینا در جامعه و بین مردم هم تاثیرگذار نیستیم...(از کوزه همان برون تراود که در اوست)

وقتی هوای نفسمان را کشتیم .... شهادت در اغوشمان قرار دارد...خدا شهیدتون کنه ..

یا زهرا سلام الله علیها

ویرایش موضوع توسط : اسمونی
در تاریخ : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ بعد از ظهر

15 تشکر شده از کاربر اسمونی برای ارسال مفید :
عباس خادم , programmer , قمر , mosafer , فاطمه 1 , حانیه , سپیده 313 , admin , الما , غریبه110 , پسرآفتاب , نمازتو خوندی؟ , حریم قدس , سید , صبا 20 ,

می پسندم 7     1  6 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : اسمونی
1398.02.24
به این خاک نظر شده
دشمنان داخلی و خارجی همه زورشون رو زدن 
 جنگ،اختلاس، احتکار، تحریم و...
پایداری پرچم این آب و خاک، حسابیه که با دودوتا چارتا جور در نمیاد 
نگران شایعات و حرف ها نباش، همه چی دست خداست :)
 همه چی درسته :)

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21875
پسند ها : 2657
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

لاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک

خدا خیرتون بده برادر

اینا حرف من هم بود اما مگه میشد این حرفا رو زد تا میزنی قهر می کنند یا میگن ما دیگه مطلب نمیزاریم و .....

چقدر از وقت من صرف نظم دادان به این مطالب میشه

ویرایش ارسال توسط : programmer
در تاریخ : پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 70
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 34681
پسند ها : 6789
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : فاطمه 1

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

الهي همه شهيد شيم 

ویرایش ارسال توسط : پونه
در تاریخ : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 80
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 9973
پسند ها : 2491
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="." target="_blank" title=".">.</a>

شهادت ===سعادت می خواد که ما نداریم 

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الما

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74581
پسند ها : 4201
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

بي زحمت سرچتونو همون كه علامت يه ذره بين  هست رو درست كنين من كه هرچي ميزنم ميگه موضوع شما يافت نشد  ؟خدايييش من خيلي دقت ميكنم مطلبم تكراري نباشه ولي تو اي پروگرمر مطالب منو ميندازي سطل آشغال الهي كه ....بشي حيف اينهمه كپي پيست من حيف اين همه دلسوزي حيف اين همه وقت ...........
آقاي آسموني دست شما هم درد نكنه خدا خيرتون بده ان شا الله بتونيم هرلحظه به معرفتمون اضافه كنيم من كه اميدي نيست سر به راه بشم اما شما ها دقت بيشتري كنين (خطابم به كاربراست)
چشم منبعد دقت بيشتري ميكنم
يني ميشه منم به درجه ي رفيع شهادت برسم 

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [6]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21875
پسند ها : 2657
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

نوشته شده توسط : حریم قدس »
بي زحمت سرچتونو همون كه علامت يه ذره بين  هست رو درست كنين من كه هرچي ميزنم ميگه موضوع شما يافت نشد  ؟خدايييش من خيلي دقت ميكنم مطلبم تكراري نباشه ولي تو اي پروگرمر مطالب منو ميندازي سطل آشغال الهي كه ....بشي حيف اينهمه كپي پيست من حيف اين همه دلسوزي حيف اين همه وقت ...........

خواهر من برای اینکه بفهمید پستی که میخاین بزارین  تکراریه یا نه ،یه قسمت از متن رو در موتور جستجوی یاران سرچ کنید آموزش استفاده ازش رو در این پست (http://forum.roq.ir/t11145)گذاشتم لطفا مطالعه فرمایید.

می پسندم        0 

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

سلام

مطلب خوبیه اما آسمونی خودت هم دربحث های انجمن بهش عمل کن

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
در ، تمام ، عمر ، یک ، پست ، قرار ، دهیماما ، با ، اخلاص ، معرفت ،

« (علیه السلام) | پیشنهاد: اضافه کردن صلوات شمار در انجمن »

هم اکنون 08:17 پیش از ظهر