انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ويژه‌ي صندلي داغ: «بلاغ مبين»

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ويژه‌ي صندلي داغ: «بلاغ مبين»
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ قبل از ظهر [#30]
عضو
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند اح

نوشته شده توسط : یاس زهرا »
باسلام خدمت عوامل برنامه93 و نیمممممممممممممم

سلام بر یاس زهرا...دمای  استیودنت
سلام خوبی خوشی مامان اینا خوبن خودت خوبی چطوری هوا چطوره عمه اینا خاله اینا داییا اینا همشون خوبن؟ (نفسم دراومد) آخیششششش

نه فقط تو خوبیساعت بیست به دقیقه به دوشبه تازه از نمایشگاه برگشتم...
دارم به سوالای شوما جواب میدم..ببین حس مسئولیت پذیری رو

زیاد وقتت رو نمیگیرم میرم سر اصل موضوع
و اما سوالات
1.اون درسی بود که افتادین ازش قراربود دوستتون بااستاد حرف بزنه وحلش کنه چی شد؟

اونو که یاورشو استاد کردم رفت...همون اصول3 بود دیه...آخرشم رفتم با استاد حرف زدم...قبولم کرد..دادبهم 10

2.وقتی خودت استاد بشی و دیگری شادگردبدبختت بشه تا سیستم رو نترکونی به نتیجه برسی چه حسی بهت دست میده؟
حس خوبی بهم دست میده

3.اخلاق و شوخ طبع بودنتون به قیافتون میخوره یانه؟

نه من خیلی مظلومم

4.علامت سکوتت در روم دلیل برچی هست نگو اهل زیرابی نیستم که اصلا باورمون نمیشه ؟
من اون موقعی هم که خ نداشتمم همش میرفتم تو اتاقی تنها میشستم..دلیلشم اینه که اولا دیه مثل سابق برام جذاب نیست و بچه های قدیمی نیستن بعدشم بیشتر تو انجمنم...سوما...الانم که خ دارم بازم بیشتر وقتا سکوت میکنم.مگر اینکه خودشون بیان تو خه ام

5.دوستان صمیمیت چه لقبی بهت دادن؟(درهنگام خنده وشوخی چی صدات میکنن)
هیچی والاهمون پیمان

6.چراهر سوالی ازت بپرسیم اولش میگی جایزش چیه ؟چرا بهت میگم ارزش دنیوی نداره اخرویش زیاده چرا قبول نمیکنی چرا اینقده پول پرستی چرااااااخه دنیا چه ارزشی داره چرا مثل من اخروی نمیشی؟چرا شبها مثل من کابوس اخرت رو نمبینی که پول برات بی ارزش بشه؟(ببخشید همه اینها شوخ بوداااایه وقت به دل نگیری  رودل میکنیا هههه)
خب ازاین سوسول بازیا خوشم نمیاد دیه...چیه همش تبلیغ میکنن پول جیزه..پول ایخه...پولارو لولو برد
و چقدم تو شوخی...یه وقت تو رودل نکنی

7.کارا خونه هم انجام میدی تو خونه؟اشپزیت در چه حاله؟(دیگه نمیخواد بگم گلدوزی ملیله دوزی خیالم راحت باشه)
چون مادرم تا چند وقت پیش کسالت داشت کارای خونه با من بود..از پخت و پز بگیر تا جارو کشیدن حیاط و خرید بیرون...مامانم میگفت دیه وقتشه...

واما یه سوالی که من از هر کسی  دوست دارم بپرسم این هست که:

8.باکدوم یکی از دعاها(کمیل/مناجات حضرت امیرع/توسل/زیارت ال یاسین/زیارت عاشوراو...)احساس خوبی پیدامیکنید وحس میکنید به خدا بیشتر نزدیک میشین؟

کمیل و مناجات امیرالمومنین
9.اگر بخوای برای هر کدوم از بچه های روم صفتی رو بگی هر کدوم رو که میشناسی چه صفتی واسش میزاری(همراه با اسم و بدون رو درواسی)
از صفت گذاشتن خوشم نمیاد..همون جمعه ی تخته سر میگم برام بسه

10.اگر یه نفر زیااااااااااد بهت گیر بده چیکار میکنی زیاد سریش بشه موی دماغت بشه (خودت فکرشو بکن چقدر سریش شده*)چیکار میکنی؟
قیچی میگیرم موی دماغ رو از ته میکنم..بضی وقتا هم با دستم اینکارو میکنم
11.خواستگاریایی که رفتی فقط در حد دید بوده یا نه حرف هم زدی اگر حرف زدی همین الان بگو چی بوده؟
هم دید بوده هم حرف بوده...هیچی رفتم تو سایت گلبرگ سوال درآوردم و پرسیدم...
خودت برو ببین چی بوده..حسش نیست بنویسم الان

12.بعدش چرا نپسندیدت یا چرا نپسندیدی؟
نپسندیدمش چون بهم نمیومدیم
میدونم میدونم الان میگی چقدررررررر پرویی خب سواله دیگه پیش میاد بعدشم میخوام تلافیه اون یه هفته رفتار شمالیا رو با خودم تلافی کنممم

نه بابا راحت باش..تا الان که اون سوالایی که دلم نخاست ج بدم و پیچوندم..شما راحت باش
(نیگاه چقده دلم خونه و داغ دیدم)
چرا آخه..به این خوبی..دلت میاد
تموم شد بعدشم تو سنت بیشتر از جمعست تو میخوای واسه اون زن بگیری یکی نیست واسه تو استین بزنه بالا
چه ربطی به سن داره...جمعه استعداد ترشی شدنش بیشتر از منه...من حالا حالاها مونده تا بترشم
گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:36 پیش از ظهر