انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: abbas.isfahan
تعداد نتایج (415) نتیجه
پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
مهمان ويژه‌ي صندلي داغ:«abbas.isfahan» | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: صندلی داغ

نوشته شده توسط : یگانه 313 »
سلام اقا عباس تبریک میگم بهتون شما هم مثه من مقاومت از خودتون نشون بدید تا نسوزید یه وقتی ولی با این حال سوالات بیش از حد مجازه صد در صد  اتیش میگیرید
سلام ...ممنون ولی اخه سوختنم تبریک داره باید تسلیت بگی چون الان سه درصد قلبم کار میکنه خخخخخ
ما همین طوریشم اتیش گرفتیم مال شما هم روش خخخخخ
  نظرت درباره من چیه ؟چه جور دختریم به نظرت ؟ 
خدایی خیلی دختر خوب و مهربونی هستی .....خدایی تعریفتو کردم 
فکر میکنی تو این 20 سال چقدر گناه کردی ؟

خوب خیلی زیاد انقدر که نمی تونم بشمرمشون 
چند بار  توبه کردی ؟ تا حالا شده توبتو بشکنی ؟
توبه که خیلی کردم و توبه شکستن کارم 
 اخرین باری که ناراحت شدید و دلتون شکست کی بود ؟ و علته بزرگش چی بود ؟
از روحانی مسجد ...یکی از مسئولای مسجد گفت عباس اقا ایندش مثل این شهیدیه که عکسش اینجاست ولی روحانی مسجد گفت نه بابا منو عباس اقا کجا شهدا کجااااا.....البته منم گفتم شما رو نمیدونم ولی ما از این بالاتر میخوایم یه روزی این نور نماز شبام میگیردت میفهمی من کیم خخخخخخخ خدایی فرار کرد 
برای نزدیک تر شدن ظهور امام زمان چی کار کردی ؟
زمینه سازی و نیرو سازی برا حضرت که تو مسجد شروعش کردیم 
تا حالا دله کسیو شکوندید ؟
اره خیلی ولی از یکی شون از همینجا معذرت میخوام امید وارم منو حلال کنن ....البته نخواید اسمشو بگم لطفا 
همسر رویاهایت را توصیف کن ؟

زیبا ...چادری ...با حجاب ...خوش اخلاق .....متفکر ...تحصیل کرده ....با خدا .....دوست داره شهدا 
تاحالا عاشق جنس مخالف در دنیای واقعی شدید ؟
اووووووووووووووه بهتره بگب تا حالا شده نشی خخخخخخ همین الانشم عاشقم خخخخخخ
خسته نباشید خدا قوت یا علی

واقعن ممنون از حضورتون و این لطفتون .....خوشحال شدم بازم بیاید خخخخخخ
پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
مهمان ويژه‌ي صندلي داغ:«abbas.isfahan» | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: صندلی داغ

نوشته شده توسط : گمشده »
بسم الله الرحمان الرحیم

سلام خوش امدید 
اومدم عیادت شنیدم سوختگیتون درجه 3 است
اره واقعا شدیده (حالا سه شدیده خخخ)حالا چی چی اوردی هم شهری خخخ عیادت دسته خالی که فایده نداره خخخخخخخ
امیدوارم سوالام زیاد داغ نباشه بعد هر سوالی فوت میکنم که دردش کمتربشه
اره دستت درد نکنه دوستان قبلی که نابودمون کردن خخخخخخ
اخه چقدر پماد مصرف میکنی همه پمادشونو تمام کردی
اخه این  پماد ها ابکیه فایده نداره بخصوص اگه ماله پونه خانم باشه 
تازه من رفتم همه داروخانه های اصفهانو گشتم که هدیه براتون پماد بیارم روی همه شیشه ها زده بود به علت سوختگی شدید یک عباس اصفهانی پماد لاموجود
ممنون بابت گشتن اره همه رو خریدم لی جواب نداد حرارت خیلی بالاست 
بااجازه تادوستان همه سوال باحالورونپرسیدن شروع میکنم
بفرما ...بله حتما
1.نقطه ضعفاتو نام ببر.پووووووووووووف
احساساتم ....جوجه هام ....از همه مهم تر کسی که دوستش دارم 
2.اخر عشق چیست؟(تلخی-پشیمانی-یه عشق دیگه-عشق زدگی-ماندگاری-شیرینی-فراموشی- نفرت-کینه) پووووووووووووف
هیچکدوم .....لحظات تکرار نشدنی و فراموش نشدنی و لحظه شیرین رسیدن 
3 .3تاعادت بدت رو نام ببر.پوووووووووووووو
دیر کردنم  .....ول خرجیم  .......بعد غذا اب خوردنم 
4.اگه اونی که دوسش داری خاک باشه و توسفالگرباهاش چی میسازی؟پووووووووووو
یه مجسمه که تا ابد بهش نگاه کنم 
3.5تااز خصلت های بدت رو نام ببر.پوووووووووووووو
خخخخخ خیلی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید اخه من خیلی خوفم 
6.وقتی یه شماره ناشناس زنگ میزنه و قطع میکنه عکس العملت چیه؟پوووووووووووووو
میگم اصفهانی تره خودش ندیده اگه زنگ زدم خخخخخخخ
7.تاحالا به کدوم ویژگی اطرافیانت غبطه خوردی؟پوووووووووووو
ایمان و اعتقاد
8.اگه میتونستی شخصیو هیپنوتیزم کنی وازش کاری بخوای انجام بده اون شخص چه کسی بود؟ ازش چه کاری میخواستی انجام بده؟پووووووووووووووووو
بابای کسی که دوستش دارم ....میگفتم برو دست دخترو تو بزار تو دست من اذیتم نکن خخخخخخخ
9.اگر میتونستی از هرکسی یه صفت برای خودت برداری ازکی و چی برمیداشتی؟پوووووووووووووو
امام زمان ....معرفت .....به نظر من اگه فقط ادمم  همین معرفتو داشته باشه تمام کار های خوب رو انجام میده و بهترین بنده خدا میشه 
10.خاطره ای از بچگیات که پدرومادرتون همیشه براتون تعریف میکنن؟پوووووووووووو
خخخ مامانم میگه میگه وقتی بچه بودی هی کرم میوردی میدادی میگفتی اینو برام بمال تا خوشگل بشم خخخخخ
11.بهانه همیشگیت برای استاد یامعلم به خاطر درس نخوندن چی بوده؟پوووووووووووووو
استاد اینا به چه درده ما می خوره 
12.اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده ،اسم فیلمتو چی میزاری؟پووووووووو
رویاااااااااا خخخخخخخخخخخ
13.اول خدا بعد؟پووووووووووووووووو
امام زمان ،رهبر،پدر مادر،اونی که خیلی دوستش دارم وبراش میمیرم 
14. 3 آرزوی محال؟پووووووووووووو
1_جوجه هام تخم کنن خخخخ
تخم ها خود کار جوجه بشن ...
این دایی جمعه دختر منو بستنه ......

15.بزرگترین خوشبختی دنیا؟پووووووووووو
دیدن امام زمان  و زیر سایه پدر مادر بودن ....و به همسری که می خوای رسیدن و یه عالمه دخمل خوشجل داشتن 
16. 5حسرت بزرگ زندگیت؟پووووووووووو
مکه ....کربلا
17. اخربدبختی یعنی ...؟پوووووووووووووووو
وقتی که خدا به حال خودت رهات کنه 
18.اولین حسی که توی گلستان شهدا بهت دست میده چیه؟پووووووووووو
حقارت ....وقتی شهید های نوجون همون درب ورودی رو میبینه ادم باید اب بشه 
19....زشت ترین چیز دنیاست؟پووووووووووو
جدایی
20.اگه بگم اخرین سوالمه چقدر خوشحال میشی؟پوووووووووووووووو
خوب خیلی چون دیگه داره خونمون هم اتیش میگیره از این داغی خخخخخخخ
تادیداری دیگر بیدرود

به سلامت ...التماس دعا ......ممنون از حضورتون هم شهری گرامی .....

پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ بعد از ظهر

نوشته شده توسط : بلاغ مبین »

من اومدم...پمادم برات آوردم..راس میگی پونه خانم اینا جنس تقلبی از ناصر خسرو میگیرن میارن...واسه من اصل جنس هست...زیبا جادار مطمئن
سلام خوش امدی .....ای نامرد اومدی تبلیغ جنسه خودتو بکنی ؟؟یا سوال کنی باشه جهنمو ضرر یه 2000تا بفرست واقعا دارم میسوزم اخه این همه سوال 
خب بریم سراغ سوالا

1-اگه بخای محکم بزنی تو گوش یه نفر  اون کیهو به چه علتی ؟
مهدی 313 ودایی جمعه ....این دخترای منو ول کردن رفتن بدون ابو غذا اخه این رسمشه من همین جا از همه مسئولین تقاضای کمک دارم 
2-چرا اصفهانیا نم پس نمیدن..از سنگ آب میچکه اما از اصفهانی نه
خوب چون مای بی بی هستن 
3-آخرین بار کی کتک خوردی؟از کی؟برای چی؟راستشو بگیا
راستش درست یاد م نمیاد ولی فکر کنم بابام بود داشتیم شوخی میکردیم بعد من زدم تو کتفش که درد میکرد البته حواسم نبود اونم جاتون خالی یک مشتی زدا یک مشتی زدا خخخخخخخ البته بازم عقب نشستیما به مبارزه ادامه دادیم ....خیلی باحاله با این که تفاوت سنی ما زیاده ولی خیلی با هم شوخی میکنیم  
4-آخرین مسیج گوشیتو چی بود..بنویس اینجا و از طرف کی بود؟
البته به جر همراه اول که دوست همیشگیمه از سعید بود (دوست دانشگاهم )شب قبل کنکور یعنی چهار شنبه ....(افرین خوب کاری می کنی) بله شما گفتی اخریش نگفتی اولین پیام این رفیقت که خخخخخ
5-کدوم آسونتره : بری افغانستان  دستشویی بشوری  یا بچه های یارانو یه کباب اصفهونی مشتی مهمون کنی؟
اخری بهتره ...اگه بچه های خوبی بودید سری بعد هم میبرمتون از جلوش ردتون میکنم 
شیش-تو روم تو خصوصی چه کسایی میری از دختر و پسر
خودتون میدونی زیاد چت نمیام ولی اخرین بار (مهدی 313 ....دایی جمعه .....دختر ها هم دوست ندارم بگم )
7-اگه تو دریا ببینی مادر زنت خانمت و بچت داره غرق میشه و تو تنها بتونی یک نفر رو نجات بدی اون یک نفر کیه؟
خوب راستش بچه مادر خانمم اما خوب خارج از شوخی این سوال خیلی سختیه تازه من شنا بلد نیستم همه با هم غرق میشیم 
هشت- اول مرغ بود بعد تخم مرغ یا اول تخم مرغ بود بعد مرغ؟
تخم بود گذاشتم تو دستگاهم مرغ شد
نه-اگر بخای به یکی ضد حال بزنی...چه ضدحالی میزنی؟
این استاد ریاضیمون خخخخ پایه صندلیشو میشکونم تا اومد بشینه یکی بره با کارتک جمعش کنه 
10-آخرین سوتی که دادی
خخخخ دیشب (یعنی چهار شنبه )رفته بودیم برا نماز روحانی مسجد دیر کرد بعد داشت میومد گفت انگار داره گوشیم  زنگ میخوره گفتم اه نکنه خداست میگه دیر شده بدو  البته سوتی نبودا خخخخ
11-بچه ها تو روم های دیگه زاغتو زدن...شایعست یا واقعیته؟
خخخخخخ نمیدونم من که زیا دنمیایم خودت بگو خخخخخخ
12-تا حالا چندبار عاشق شدی رفتی بعدش معتاد شدی
عاشق زیاد شدم معتادم زیادالبته معتاد نت 
12-جی اف داشتیچنتا؟
چی هست حالا خوردنیه ؟؟
13-چنتا از اون خصوصیت بداتو بگو
خودت که میگی خصوصی اگه بگم که میشه عمومی 
14- دوسداشتی توی زندگیت جای کی باشی؟
جای بابات ....اون وقت جوری میزدمت که انقدر سوال نکنی 
15-بزرگترین آرزویی که داری؟
ظهور مولا بعدشم خوشبختی همه دختر پسرا و رسیدن من به عخشم خخخخ
شونزده- یه شکایت از خودت به خدا---یه شکایتم از خدا به خودت
خداا اخه چرا بابای این دختره راضی نیست ......خدا به من :چرا هیچ وقت قبول نکردی من خدای تو هستم و صلاح خیره ترو بهتر میدونم ؟
17-آرزوی برآورده نشده؟
ظهور مولا 
هیجده-آرزوی برآورده شده
زیاده ولی قشنگ ترینش رفتن به مشهد برا اولین بار همین طور قبولی تو دانشگاهی که دوست داشتم  ارزوم بود قبولشم 
نوزده - تو طول مدرسه چنتا تجدیدی آوردی؟
هیچی ولی تو دانشگاه جبران کردم خخخخ
20- اهل هیئت هستی؟چه هیئتی میری تو اصفهان؟

سید رضا نریمانی هیئت فداییان اسلام
ما یه هیت داشتیم به خاطر مشکلاتی فعلا تعطیله ولی نه زیاد نمیرم ولی بعضی وقتا میرم گلستان حاج مهدی منصوری 
فعلا اینارو جواب بده تا سوالات بعدی

چشم ....خخخخخ ممنون داشه گلم بابت سوال های جالبت .....منتظرتم 

پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ قبل از ظهر

نوشته شده توسط : زهرابانو »
سلام ...موفق باشی اقا عباس .... بریم سراغ سوالات ....
سلااااااااااام ......ممنون ...ان شا الله .......بله بفرمایید خخخخ
البته  یه معذرت خواهی بابت دیر جواب دادنم به خدا نتم قطع شد تازه کلی جواب سوال های شما رو داده بدم اما  برنگشت  حالا مجبورم از اول جواب بدم درضمن پنج شنبه هم کنکور کاردانی به کارشناسی دارم ولی اومدم اینجا خخخخخ

1ابتدا یه بیوگرافی کامل از خودتون ....؟؟؟
عباس فامیلمو چیکار داری اخه تاریخ تولد 13/03/1373متولده اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای شماره شناسنامه 12716793**شماره دانشجویی 11390430**...دانشجوی رشته الکترونیک و مجرد بسه کامل تر از این میخوای
ا
2.دروغ مصلحتی رو قبول دارید؟؟
نه دروغ دروغ ولی خوب به موقش خودم استاد پیچوندنم 

3.واکنش در برابر اتهام زدنه ناحق بهتون؟؟
سعی میکنم تا جایی که میشه کاری کنم که بهم اتهام نزنن ولی خوب هر کی باشه ناراحت میشه ولی همون موقع که عصبانی هستم میگم خدایا حلالش کردم و سعی میکنم وقتی ناراحتم ببخشمش چون هنر همینه نه این که وقتی ناراحت نیستی ببخشی(بعله من خیلی خوفم
4.ه خاطره از دوران کودکیتون؟؟
یه خاطره عجیب اما جالب 
جونم براتون بگه که وقتی بچه بودیم (البته الانم بزرگ نیستیما ولی خوب کوچیک تر حالا بودیم)تو خونه تنهاا شدیم با برادر بزرگ ترم ....جاتون خالی نشستیم یه فیلم فکرکنم +50بود دیدیم ...بعد برادر نصبتا جو گیره بنده گفت بیا بازی ...گفتم به به  چشم چرا که نه ....خوب حالا چه بازی ای ؟؟؟گفت دار بازی ....گفتم چی ؟؟؟درست شنیدم دار بازی؟؟؟ گفت اره ....گفتم خوب برا چی ؟؟گفت بیا نشون بدیم ما هم بلدیم فیلم بازی کنیم .....گفتم باشه ...گفت اول من میرم تو یاد بگیر بعد تو .....گفتم چشم ...اقا رفت بالا وطنابو انداخت دور گردنش و یگم خوش مزه بازی در اورد و باشو از رو صندلی برداشت  خوب بعد چند ثانیه و یکم جنگولک بازی اومد پایین ...گفتم این که کاری نداشت منم بلدم ...گفت برو ببینم اقا رفتیم بالا و پارو که از رو صندلی برداشتیم رفتیم تو عالم هپروت ولی خداییش داشتم خواب بعد از مرگو میدیدم  هنوز هم یادمه ... (از اینجا داستان به نقل از برادر )خلاصه مدتی گذشت و ما دستو پا میزدیم .......داداشم میگفت خوب افرین تو بردی ....خداییش قشنگ تر بازی کردی (یکی نبود بگه خوب ایکیو جدی جدی دارم می میرم انوقت میگی قشنگ بازی میکنی ...دیگه جدی تره این میخوای )خلاصه گفت با تو هستم میگم بیا پایین خیر دید نمیام و دارم سیاه میشم و شروع به خر خر کردن ....فهمید که زیادی تو حس فیلم هستم  اقا یه لحظه خون به مغزش رسید و برای الین بار تو اون لحظه درست تصمیم گرفت و منو اورد پایین .....و جای دشمن شما خالی یک چکی یک چکی زدااااااا ..جوری زد برق ا چشم پرید ولی خب باعث شد نفس برگرده ...و داستان ما اینجا تموم نشد ....داداش ما دید اوه اوه چه گندی زده جای طناب کاملا رو گردنه من معلومه ....این داداش خبیث ما گفت به مامان نگیا بگی میکشتت .......منم که ساده باور کردم .....بی انصاف اون بزرگ تره بود بازی اختراع خودش بود میگفت ترو میکشه ....خوب دیه همه که مثل من صادق نیستن ...خلاصه ماهم ترسیدیم ....بعد ظهر اون روز مادر گرامی گفت برو نون بخر ...منم برا الین بار تو عمرم گفتم چشم مامان گلم الان میرم .....رفتم که پولو بگیرم گردنمو دید ..........گفت  گردنت چی شده ؟؟؟یاد حرف داداشم افتادم گفتم هیچی ....گفت هیچی مللللللض بگو ببینم چی شده در به در .....البته خدا منو ببخشه خخخ منم گفتم فلانی (یکی از بچه های شره محل )منو این طوری کرده....گفت بیا بریم دره خونشون ....گفتم هاااااا نه بابا بی خیال گناه داره حالا طفل معصوم یه اشتباهی کرده شما به برگی خودت ببخش (اون موقع حس ایثار داشتم )گفت بهت میگم بیا بریم .....دیگه مجبور شدیم رفتیم ....اقا دره خونه طرفو د (البته در نزد بیشتر شبیه شکوندن در بود)بنده خدا اومد بیرون ..گفت ت اینو زدی ؟؟گفت نه بابا به خدا اصلا من اینو ندیدیم ....گفت غلط کردی در به در ...گفت به خدا راست میگم ....یه نگاه به من کرد گفت راست میگه عباس ؟؟گفتم نه ...خوده خودش بود...هی بد بخت انکار هی من اصرار که خوده نامردش بود خخخخخخخخخ بسه دیگه داستان بیشتره این میخوای 

5.نظرتون, مرد سالاری یا زن ذلیلی؟چرا؟

زن ذلیلی:خوب چون زن خیلی عزیزه و همیشه جاش روی سره ولی یه وقت خدایی نکرده فکر نکنید به خاطر اینه که نببینش هااااا
6.چقد با خدا مانوسید؟؟
مشکل همه ادم مثل من نوعی اینه که با خدا خیلی کم مانوسند اما خوب همون کمشم چون خدا بی نهایته خیلی میشه 
7.بهترین و بدترین خصلتتون؟؟
بهترین خصلتم فکر کنم خوش اخلاقیم باشه و بد ترینش زود عصبانی شدن از کار های کسی ...یعنی باور کنید مخصوصا تو کار هایی که به بچه ها مربوطه اگه کسی براشون کم بزاره کلی امپر میچسبونم  
8.چرا مجرد؟ (شایدم متاهل! و ما خبر نداریم! حالا جدا علتش چی بوده؟ ندادن یا نخاستید؟!)؟؟
خوب چرا نداره ....بابای بعضی این دخترا فکر کردن دارن دخترشون رو میفروشن یا معامله میکنن ...اخه بابای عروس خانم الان داره دختر شوهر میده خودش خونه نداره اون وقت میگه اقا داماد خونه داره نه واقعا تو این شرایط میشه زن بسونیم نه خدایی میشه ؟؟؟
9.ته دلت دوس داری چتد تا زن بگیری؟؟
خدایی اگه همین یکی که دوست دارم رو بهم بدن انقدر خوبو خوشجلو مهربونه که به اندازه تموم  دنیا میارزه (البته با حرف دایی جمعه مخالف نیستم همون بحث چهل چراغو این حرفا خخخخخخ)
10.نظرتون راجب روابط و ازدواجای مجازی؟ خوب؟بد؟زشت؟ ! چنددرصد؟؟
اگه بگم بده خوب  درست نیست اگه بگم خوبه  بازم درست نیست اووووم پس نتیجه میگیریم برا من خوبه و برا بقیه نه 
11.نظرت درمورد .جمعه موعود ..چیه ؟؟
خیلی گله ...خیلی دوست داشتنی  ...بالا خره هر چی باشه داماد منه دیگه داماد عزیزم دوستت دارم ..راستی دخترم هم سلام میرسونه الان داره دون میخوره  نمیتونه خودش سلام کنه 
12.تا حالا معجزه دیدید؟؟
باور کنید زندگی من پر از معجزه هستش که البته برا بعضی از دوستان تعرف کردم ....واقعا بعضی وقتا خدا رو کنارم احساس کردم و معجزه هایی دیدم تو زندگی که شاید باورش برا خیلی ها سخت باشه ....
13.قبل از عضویت با جناب ادمین رفیق بودید یا بعدا آشنا شدید؟ چجوری؟یا اصلا آشنا نشدید؟؟
اول اومدم بعد اشنا شدم ...حتی یه مدت به داداش مهدی313 میگفتم برو مخه ادمینو بزن با من دوست بشه ...خوب چیکار کنم خدایی خیلی دوستش داشتم و  دارم...به خدا راست میگم نه به خاطر این که مدیره به خاطر این که واقعا گله 

14.از بین کاربرای انجمن  با کی بیشتر رفیق هستید؟ چرا؟
مهدی 313 ...چون همیشه به من لطف داشته و همیشه باهام خوبه خخخخخ(دیگه مهدی اذیتم نکنی ها ببین چقدر ازت تعریف کردم خخخخ)
15.با چندنفر رفاقتتون درحد خارج از انجمنه ؟؟
با هیچکدومچون اصلا روم نمیشه با کسی قرار بزارم 
16.درانجمن  کیا رو ندیدید اما کنجکاوید ک ببینید؟
اوووم خیلی دوست دارم مدیر رو ببینم و مهدی و یه چند تا دیگه که خصوصیه 
17.خفن ترین شیطنتتون توی مدرسه یا دانشگاه؟
اووووم من کلا بچه ارومی بودم (اره جونه خودت من وجدانش بودم خخخخ)یه بار حال نداشتیم ازمایش انجام بدیم با دستامون رفتیم سیمفازو از فیوز با زور کشییدیم برون و تازه اداختیم رو زمین (خطر برق گرفتگی از بیخ گوشمون رد شد )تازه یکی رفت گداشتش تو داکت اصلا معلوم نبود از اینجا کنده شده ....فرداش دیدن برق ازمایش گاه قطعه اقا کل اساتید این هنرستان جمع شده بودن همه نظر چرتو پرت میدادن (خوب ما میونستیم جریان چیه و جواب هایی که اینا میدن چقدر خنده داره و اون روز فهمیدم چقدر اینا باسوادن خلاصه یه مدتی دستشون بند بود ...البته این کار گروهی بود فردی نبوداااااااخخخخخخ
18.چندتا بچه؟؟؟
منظورت اینه چند تا میخوام ؟؟اگه اینه راستشو بگم اگه بچه دختر باشه هزار تاشم کمه ولی بچه پسر یه نصفه بسه خخخخخخخ
19.
سادگی و قناعت یعنی چی؟؟؟
یعنی اینکه وقتی زورت به یکی میرسه انقدر سوال نکنی که سخت باشه و زیاد ...باید ساده باشه و به چند تا قناعت کنی 

20.
-فکر میکنی چقدر تا ظهور باقیست؟
به اندازه زمانی که ما بفهمیم امام زمان نداریم و باید بخوایمش .....مطمعن باشید اگه واقعا همین الان از ته دل بخوایم اقا بیاد مطمعن باشید میاد چون خدا این امام زمانو برا ما گذاشته تا نخوایم نمیاد ....بسیار نزدیک
21.د
وست داری آدمین شی؟؟
خدایی نه چون سخته و واقعا زحمت داره ولی برا تفریح بد نیست 
22.
دوست داری کی از انجمن بره؟؟؟
اوووووم ابوذر 313....اخه نمیدونم این ادم چی می خواد بابا مگه کارو زندگی نداری برو دیگه 
23.
چکار کنیم بیشتر مفید باشیم؟؟
به انچه که میدونید و میدونیم عمل کنیم 
24.
بری خصوصی خدمت آقا چی میگی؟؟
اقا ....میدونم همیشه تو خصوصی من ولی من جواب نمیدم چون مشغول خصوصی  دادن به  دنیا و لذت هاشم  شما رو یادم رفته ولی اقا یه لحظه هم منو رهام نکن نزار قلبم از وجود شما خالی بشه چون اگه این طور بشه چطور میتونم با این عقل کوچک و وجود ناتوانم خدا رو بشناسم 
25.
حاضری اگه آقا ظهور کنه پیاده بری تا کوفه؟؟
خداییش اولین جواب تو ذهنم نه اومد دوست ندارم دروغ بنویسم 
26.
فرزند دخترو بیشتر دوست داری یا پسر؟؟؟
دخمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل هزار تا 
27.
تا حالا افسرده شدی؟؟
ای باب اخه این سواله اخه الان تو این وضعیت کسی پیدا میشه افسرده نشده باشه حرفا میزنیدا 
28.
تا حالا فقیر ناجور از نزدیک دیدی؟؟
نه ...چون من چشمام  واقعا کورن و حقایق رو زیاد نمیبینن 
29.
نظرت در مورد کلیپس؟؟

آدما کلا دو دستن ، یا پسرن یا کلیپس!
30.تو اينترنت بيشتر چه سايتهايي رو بازديد ميكنيد؟؟؟
خدایییش انجمن یاران منتظر...جدیدا سایت نخبه پروری  و سایت جواد مقدم 
31.
کدام یک از صفات خداوند رو بیشتر از همه دوست دارید ؟ ؟
رحمانیت 
32.
براي ظهور امام زمان (عج) فكر مي كنيد چقدر اماده ايد؟ چند درصد؟؟
با کمال شرمندگی میگم فقط ادعا وگر نه نزدیک به صفر درصد
33.
کدام عمل سیر باطن شما را میبرد بالا بسوی خداوند؟؟؟
اصلا معنی این جمله چی هست خخخخخ خوب چیه ندانستن عیب نیست ،عیب ندانستن است (شاعر عباس)
34.
یه بیت شعر که خیلی دوسش دارید؟؟؟

ید آن روز كه خاك سركویش باشم           ترك جان كرده و آشفته رویش باشم

یوسفم گـرنزند بـر سـر بالینم سـر          همچو یعقوب دل آشفته بویش باشـم

35.تعریفت از دوستی؟؟

36.
تا حالا شده بگید خدایا چرا من؟ یا زوده واسه این حرفا؟!؟
نه بابا کجا زوده تاحالا کلی گفتم

37.
چقدر به فکر مرگی؟؟
زیاد چون الان اکثر کسایی که مثل من هستن خیلی زود از دنیا خسته میشن 
38.دمای صندلیتون؟؟؟
با این همه سوال شما که جواب دادم و باید جواب بدم خوب چه انتظاری داری ؟؟؟فکر کنم در حد ذوبه ...اوه اوه سوختـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

39.دوست داشتی کی بودی؟؟
نمیشه بگم خطریه  

40.آیا درسته که بانوان هیچ ارتباط کلامی نباید با آقایان داشته باشند؟؟
من خودم یه مردم ولی میگم تا حد امکان نباشه بهتره ...چون اقا پسرا و مردا خیلی راحت مجذوب صدا و قیافه و تن صدای خانوما میشن البته منم خاصما خخخخخ این طوری نیستم 
41.رسم روزگار بده؟؟
رسم روزگار بد نیست توقع ما از روزگار بده 
42.اگه یه نفر جنس مخالف به شما پیله کنه برا هرچی مثلا هم صحبتی سوال مشاوره دوستی چت روابط عاطفی و ... چه میکنی؟؟؟
خب ارشادش میکنم دیگه  جوابشو میدم تا افکارشو عوض کنم خخخخخخ
43.منظمی یا شلخته؟؟
اکثر اقا پسرا از دسته دوم هستن ....خوب منم پسرم دیگه 
44.چقدر به این فکر کردی که شادی ها و غم می گذرد ؟ و آیا باید روزهایت به این منوال بگذره؟؟؟
خب مشکل ما اینه که وقتی به سختی ها میرسیم یادمون میره که اینهم بگذرد ....ولی خب من زیاد بهش فکر نمی کنم 
45.
موسیقی گوش میدید؟ چه خواننده ای؟ چه سبکی؟؟
زیاد اهلش نیستم یعنی خیلی وقت بود گوش نکرده بودم .....البته چند وقتیه به خاطر عاشقی گوش میدم خخخخخ سامان (جلیلی) بیشتر ولی رو دکستاپم پره مداحی و فقط مقدم  
46.
بهترین خبری که دوس دارید بشنوید چیه؟؟؟
بابای طرفی که دوستش دارم بگن راضی شده 

47.چرا پرنده ها میتونن پرواز کنن ولی جوجه نمیتونه ؟؟؟
چون جوجست دیگه 

48.آدم خوب مذهبی به کی میگن؟؟
به من خخخخخخخ
49.رفیق بد داشتی یا داری؟؟ چطور باهاش رفتار میکنی ؟؟

خداییش اصلا رفیق باز نیستم ولی دوستایی هم که داشتم بد شدن بد نبودن  و الان فقط دوست خوب دارم خوبه خوب

50.کدوم امتحان رو دوست ندارید خدا ازتون بگیره؟ ؟
راستش خیلی امتحان ها هست که میترسم خدا ازم بگیره ولی الان امتحان این که کسیو که  دوست دارم ازم جدا کنه 

53.دخترتون رو چادری میپسندید یا مانتویی؟ اگه خودش چادر رو نخواست چی؟؟
اصلا دختری که چادر نداشته باشه دختر نیست....اگه قبول نکرد جاش خودم چادر سر میکنم تا خجالت بکشه 

55.چقدر خودت را می شناسی؟؟
خوب خیلی کمه چون اگه خودمو خوب شناخته بودم خدا رو هم خوب میشناختم 

56. خودتو دوست داری ؟؟
اره ولی اونی که دوستش دارمو بیشتر خخخخخخخ 

57.دلت می گیره بیشتر کجاها می ری؟ با کی می ری؟؟
گلستان شهدا یا تو تاریکی بیابون ....خودم با نفسم 
58.چه ملاکی برای انتخاب همسرت داره؟همسر یعنی چی؟؟
من همه ملاک هایی  که دارم همسرم داره (البته اگه خدا قسمت کنه )...همسر یعنی بهانه ای برای زندگی و مکمل راه رسیدن به خدا و موفقیت 
59.دنیا یا برزخ؟؟
 خوب بدی من اینه که به فکر اون دنیا نیستم البته کار میکنم برا اون دنیا ولی خب چون انجا نقدیه بیشتر دیده میشه 

...........ببخشید یه نکته ای...
سوالای ما جنبه مزاح داره شاید حتی مطرح کردنشم درست نباشه شما هرکدومو دیدید خیلی شخصیه میتونید جواب ندید اما این کارو نکنید چون برا ما لابد دغدغه شده که پرسدیدم

60.................................  ... .

خیلی ممنون از حضورتون و سوالاتتون چشم من همه رو جواب دادم ولی خدایی این همه دغ دغه داشتی  با این همه سوال باید یک ماه مرخصی میگرفتم ....خخخخ ممنون ....التماس دعا 

چهارشنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ بعد از ظهر

نوشته شده توسط : بلاغ مبین »
خوبی عباسی
سلاااااااااااااااااااااام داداش گلم ...ممنون به لطف خدا و دوستان عالی...

خودتو کاملا اول معرفی کن بینم...تا آماده بشم برای سوالات بعدی
چشم ....اما کامل بده هاااا خخخخ باشه میگم
عباس فامیلو بیخیالمحل تولد اصفهان12716793** تاریخ تولد 13/03/1373.........اووووووم دیگه کامل تر از این میخوای؟؟هااااا یادم رفت نام پدر علی 

ضمنا پماد ضد سوختگی فراموش نشود
نه نگران نباش از تجربه صندلی داغ دوستان  قبلی یه عالمه خریدم البته از پونه خانم نخریدم اخه جنس تقلبی میفروشه 
برو از بیمارستان پونه خانم ایناشون بگیر...در طی سوال های آتی حتما مورد نیاز میشه

چشم من همیشه سعی کردم از تجارب دوستان استفاده کنم
چهارشنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ بعد از ظهر

نوشته شده توسط : پونه »
بر برادر عباس اصفهاني ؟
سلااااااااااام  بر پزشک روم 
شما نمیگید این همه سوال کردید و من این همه باید جواب بدم پول شارژنتو کی میده 
می خوای ما اصفهانی ها رو سکته بدین ؟؟؟؟

چند وقته سوالهاي بي جواب تو ذهنم، ميشه کمکم کني ؟حالا یعنی من بگم نه تو نمیپرسی؟؟؟؟
آماده اي ؟
من امادم شما اماده ای؟؟؟

1- چرا عباس اصفهان بچه اصفهان خوزستاني نيست؟
به همون خاطری که عباس خوزستان بچه خوزستان اصفهانی نیست 
2-  چرا عباس اصفهان وقايع پونه و کارآموزيشو ميخونه و فقط تشکر گذاشته نظر نذاشته؟

خخخخخ برا همین داری انتقام میگیری خوب هم وقت نداشتم هم این که عجله داشتم باید میرفتم جاش اینجا نظر میدم 
تو که پس فردا مادرا بچه هاشون رو دست تو میدن میخوای خفشون کنی ؟؟اصلا دستاتو شسته بودی

بله تربت خوبه ولی در حد متعارف 

3- چرا مردها روز زن فقط طلا و ادکلن کادو می خرند؟

مردا ها نمیخرن مرد ها مجبور میشن چون روز زن اصلا یادشون نیست و بعدم میتونن دوباره طلا رو به قیمت خوب بفروشن و چیزی ازش کم نشه....یه روز میخرن یه روز میفروشن  

4- چرا باجناقها هیچوقت از هم خوششون نمیاد؟
خوب چون باعث میشن سهمشون از ارث کم  بشه 

5- چرا پدر دخترها تو خواستگاری کمتر از همه حرف می زنن؟

جدا کم حرف میزنن خوب شاید برا معامله خودشون رو دارن اماده میکنن 

6-  چرا مردها فرق آرایش ۵٠ هزارتومنی با آرایش 1 میلیون تومنی رو نمیفهمن؟

خوب چون هیچ فرقی نمیکنه خودت که داری میگی مردا نمی فهممن 

7- چرا تو اصفهان آدرس ميپرسي اشتباه آدرس ميدن؟ (خدا ميدونه اينو بارها تجربه کردم) (حتما سر فرصت خاطرشو براتون ميگم)
بله حق باشماست ولی هدف خیره  هم شما یه دوری توو شهر میزنی هم بنزین مصرف میکنی مجبور میشی بنزین بزنی هم دیر میرسی مجبور میشی بری هتل و هزار تا چیزه دیگه که باعث اشتغال زایی میشه در ضمن یاد میگیری به کسی اعتماد نکنی 

8- چرا قسمت مردانه اتوبوس بزرگتر از قسمت زنانه است؟

بزرگ تر نیست چون خانوما البته بعضی خانوماحس حسادتشون زیاده بزرگ میبینن 

9- چرا سر عقد عروس دفعه سوم میگه بله؟
اولا اینا از خانوما باید بپرسی ولی حس من اینه میخواد تا لحظه اخر هم اقا داماد رو تیغ بزنه (انقدر باید چیز بدی تا بله رو بگه ای بابا)

10- چرا با اینکه همه فضولند از فضولی بدشون میاد؟

خوب به خاطر این که کسی خوشش نمیاد رقیب شغلی داشته باشه 

11- چرا مردها ترجیح میدن گم شن اما آدرس نپرسن؟

حالا که شما اومدی اصفهان پرسیدی نیجه داشت که مردا بپرسن ؟؟؟؟
12- چرا مردها مناسبتها رو فراموش میکنن؟
چون ان خانوما انقدر مناسبت درست میکنن که مردا که هیچی کامپیوترم هنگ میکنه 
13- چرا عباس اصفهان انقدر جوجه دوست داره ؟

خب به همون دلیلی که پونه انقدر 
مار دوست داره 
در ضمن بابا باید بچشو دوست داشته باشه .....دوست نداشته باشم میگن چه بابای بی رحمی فهمیدی

خب دادا اينا رو جواب بده تا بعدباشد رو گولیا چشام خخخخخخخخخخ

بازم سوال داری
خخخخخخ ممنون اجی ....ان شا الله موفق باشی و خادم حضرت زهرا (س)

چهارشنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
محمد جواد ظریف دوست دارم | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: اخبار سیاسی

سه شنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
یه بازی متفاوت از دست ندیدا..... | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: بازی و سرگرمی
 سلام
یگانه رفته بود سره کوچه کرفس بگیره اشتباهی تافل گرفته بود  هاااااااااا چیه خوب از همون بچه گی هم بلد نبودم جمله سازی 
حالا تافل چی هست ؟؟/هنوز جزو میوه هاست ؟؟؟یا رفت جزو حبوبات ؟؟؟چون قرار بود تو دولت جدید تغییراتی اجرا بشه چیه چرا این طوری نگاه میکنی خوب ندانستن عیب نیست ،عیب ندانستن است 
نماز ...دماغ عملی ....بیل 
سری بعدی کلمات بهتر میشن 
سه شنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
نماز شبی که واسه خودش یه دردسری شد... | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران
 ممنون ...بسیار زیبا 
سه شنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
اگه یروزی..... | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: متفرقه
 مگه  الان جنگ نیست 
مگه الان اونا به ما حمله نکردن 
اول باید ببینیم تعریف ماها از جنگ چیه ؟؟اصلا برا چی باید بجنگیم واگه به این نتیجه رسیدیم که شرکت تو جنگ به خاطر حمایت از حق و نابودی کفره .....خب الانم که همینه فقط تو این مدل تفنگ نداره .....صلاح دشمن تو خونه های ماست ...چرا کاری نمیکنیم ؟؟چرا نمیریم به جنگ شیطان اصلی ؟؟؟
به نظر من همه ما ها لان تو میدون جنگیم .....

دوشنبه ۲۰ امرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
وقتی حسن روحانی عصبانی میشه .... | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: اخبار سیاسی
 خب بابا ینده خدا راست میگه ....نترسید اههه بی ادبا 
مثل من باشید بدون ترس همه چیزو میدم میره ...نه واقعا این کار ترس داره ...نه ملت داره ...نه دوستان داره 
بابا دمت گرم مشت حسن خوشم میاد نترسی بده بره خیالت راحت ...نتـــــــــــــــــــــرس..
این حسن شیردل همینه ها 
یکشنبه ۱۹ امرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
عکسهایی از حیرت‌ انگیزترین مکان های دیدنی جهان | نویسنده: abbas.isfahan |انجمن: عکس های جالب
 ممنون زیبا بود ولی هیجا اینجا نمیشه

صفحه 35 از 35 < 1 32 33 34 35 > آخرین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:13 بعداز ظهر