انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: انتی666
تعداد نتایج (65) نتیجه
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ قبل از ظهر
از چ مدل بوی عطری خوشت میاد ؟؟ | نویسنده: انتی666 |انجمن: سوالات متفرقه
 سلام.پست جالبیه دستت درد نکنه.من سالهست دنبال یه عطر میگردم گیرم نمیاد.اگر کسی پیدا کرد حاضرم همه ثروتم رو بدم و بگیرم.اون عطر .....عطر گل نرگسه اره گل نرگس پیدا کردید من رو هم خبر گنید که تا قیامت ممنونتون باشم.
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
شهادت آب - تاثیرات اذکار برروی اب- آپارات( جالبه حتما ببینید) | نویسنده: انتی666 |انجمن: دانستنی ها
 سلام.ایلیای عزیز دستت درد نکنه عالی بود.
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
مورچه و دانشمندان خیالی که مسلمان شدند | نویسنده: انتی666 |انجمن: قرآن
 بسیار عالی خسته نباشی خواهرم.
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
ﻣﺮﮔﺒﺎﺭﺗﺮﯾﻦ ﻋﻘﺮﺏ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ و ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺳﻠﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ | نویسنده: انتی666 |انجمن: مطالب جالب

http://forum.roq.ir/styles/main/images/lastpost.gif); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: 14px 3px; background-repeat: no-repeat;"> نقل قول
http://forum.roq.ir/styles/main/images/css_img_quote.gif); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: 10px 9px; background-repeat: no-repeat;"> چقدر رنگش خوشگلهههههههههههه

الهیی بره رو سر  آل سعود با اون چنگالاش بزنه تو چشاشون
خدا از دهنت بشنوه .محمد جان دستت درد نکنه.

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
اوضاع نابسامان جهان پیش از ظهور | نویسنده: انتی666 |انجمن: پیش از ظهور
 سلام داداش محمد عزیز دستت درد نکنه با خوندن این گونه مطالب ناخوداگاه متوجه میشیم که بیشتر انچه گفته شده رو میشه دید ولی با این حال هنوز در غفلت بسر میبیم.
به امید ظهور ان منجی بزرگ و برای شما هم ارزوی موفقیت میکنم.

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
▩ خانم ... لازم نیست از مغازه دار دو سطر تشکر کنی، یک تشکر و خداحافظی کوتاه کافیه... | نویسنده: انتی666 |انجمن: اخلاق و تزکیه نفس
 مثل همیشه عالی دستت درد نکنه.یادشعری افتادم با اجازه بخونم .
ای زن به از فاطمه اینگونه خطاب است......ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است.
شاعر کیه ؟  نمیدونم.
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
شبکه های ماهواره چه تناسبی با فرهنگ جامعه ی ایرانی دارد؟! +عکس | نویسنده: انتی666 |انجمن: متفرقه
 بسیار عالی.دیگه نمیونم چی بگم قمر خانم ماشاالله شما همه عالیهارو کسب کردید.انشالله به چشم یزدان پاک هم عالی باشید .
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
"سیرابی" چقدر خاصیت دارد؟ | نویسنده: انتی666 |انجمن: خواص مواد غذایی
 واقعا دستت درد نکنه خانم صبا.
هیچی جای غذاهای سنتی رو نمیگیره.
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ قبل از ظهر
سند دیگری از مزدور آل‌ سعود؛ مأموریت سخیف نوری‌زاده درباره حادثه تلخ منا+فیلم | نویسنده: انتی666 |انجمن: اخبار سیاسی
 از این مزور خود فروخته هر چه بگی برمیاد.قمر خانم دوست شما درد نکنه .من به نوبه خودم از پستهای شما استفاده کرده وقدردان زحمات شما  هستم.اجرتون با الله.
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
دانلود کتاب شرحی بر علائم نجومی اخرالزمان | نویسنده: انتی666 |انجمن: کتاب
 خواهر خوبم عقیق خانم توضیحات شما عالی بود و من تشکر میکنم و البته خواهش میکنم برای خاتمه دادن به بحث اگر چه امکان داره براتون دشوار باشه ولی نگاهی گذرا به همین کتاب که خانم حریم قدس زجمت کشیدن و گذاشتن بندازادید.شک ندارم بعد از خوندن متوجه خواهید شد که نظر من حقیر و شمای بزرگوار اگر دقیقا یکی نیست ولی به هم نزدیکه.باز هم براتون ارزوی سلامتی و طول عمر با برکت میکنم خدا یار و نگهدارتون باشه.
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
 و اوست که زنده میکند و میمیراند وامد و شد شب و روز از اوست.پس چرا تعقل نمیکنید.سوره مبارکه المومنون ایه 80.
براستی در افرینش اسمانها و زمین وامد وشد شب و روز برای خردمندان نشانه هایی است.سوره مبارکه ال عمران ایه190.
براستی ما این همه ایات خدا رو نادیده بگیرم .ایا کلامی بهتر از کلم خدا سراغ دارید؟
نه مگر اینکه هر ایه قران برای تفکر کردنه پس باید در این ایات مبارک هم تفکر کرد و صد البته که باید هوشیار بود تا خدایی نکرده گرفتار مکر جادو شیطان نشیم.
با عرض تشکر از همه دوستانی که سخنان این حقیر رو تحمل میکنند .در اخر با کلامی دیگر از ایات خداوند سبحان کلام خود را به پایان میبرم و برای همگی شما ارزوی موفقیت براستی بدترین جنبندگان نزد خدا وند ناشنوایان گنگی هستند که تعقل نمیکنند.سوره مبارکه انفال ایه22..
بنده بیمقدار خدا انتی666
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
 بسم الله الرحمن الرحیم..
با اجازه خانم حریم قدس چند ایه از قران کریم که در انها از اسمان ومتعلقات ان اسم برده شده در جواب خواهر بزرگوارم خانم عقیق.ان شاالله خدا به لطف و کرم خودش راه راست را به همه ما نشان داده و همه رو به طرف راستی  الهی هدایت کنه.امین.

سوره‌ی مبارکه بقره آیه‌‌ی 258

سوره‌ی مبارکه انعام آیه‌ی 78

سوره‌ی مبارکه انعام آیه‌ی 96

سوره‌ی مبارکه اعراف آیه‌ی 54

سوره‌ی مبارکه یونس آیه‌ی 5

سوره‌ی مبارکه یوسف آیه‌ی 4

سوره‌ی مبارکه رعد آیه‌ی 2

سوره‌ی مبارکه ابراهیم آیه‌ی 33

سوره‌ی مبارکه نحل آیه‌ی 12

سوره‌ی مبارکه اسراء آیه‌ی 78

سوره‌ی مبارکه مبارکه کهف آیه‌ی 17

سوره‌ی مبارکه کهف آیه‌ی 86

سوره‌ی مبارکه کهف آیه‌ی 90

سوره‌ی مبارکه طه آیه‌ی 130

سوره‌ی مبارکه انبیاء آیه‌ی 33

سوره‌ی مبارکه حج آیه‌ی 18

سوره‌ی مبارکه فرقان آیه‌ی 45

سوره‌ی مبارکه نمل آیه‌ی 24

سوره‌ی مبارکه عنکبوت آیه‌ی 61

سوره‌ی مبارکه لقمان آیه‌ی 29

سوره‌ی مبارکه فاطر آیه‌ی 13

سوره‌ی مبارکه یس آیه‌ی 38

سوره‌ی مبارکه یس آیه‌ی 40

سوره‌ی مبارکه زمر آیه‌ی 5

سوره‌ی مبارکه فصلت آیه‌ی 37

سوره‌ی مبارکه ق آیه‌ی 39

سوره‌ی مبارکه الرحمن آیه‌ی 5

سوره‌ی مبارکه نوح آیه‌ی 16

سوره‌ی مبارکه قیامه آیه‌ی 9

سوره‌ی مبارکه تکویر آیه‌ی 1

سوره‌ی مبارکه شمس آیه‌ی 1

سوره‌ی مبارکه انسان آیه‌ی 13

«  آیه‌هایی از قرآن که در آن کلمه‌ی «القمر» بکار رفته است.

سوره‌ی مبارکه انعام آیه‌ی 77

سوره‌ی مبارکه انعام آیه‌ی 96

سوره‌ی مبارکه یونس آیه‌ی 5

سوره‌ی مبارکه یوسف آیه‌ی 4

سوره‌ی مبارکه رعد آیه‌ی 2

سوره‌ی مبارکه ابراهیم آیه‌ی 23

سوره‌ی مبارکه انبیاء آیه‌ی 23

سوره‌ی مبارکه عنکبوت آیه‌ی 61

سوره‌ی مبارکه لقمان آیه‌ی 29

سوره‌ی مبارکه فاطر آیه‌ی 13

سوره‌ی مبارکه یس آیه‌ی 39

سوره‌ی مبارکه یس آیه‌ی 40

سوره‌ی مبارکه زمر آیه‌ی 5

سوره‌ی مبارکه قمر آیه‌ی 1

سوره‌ی مبارکه الرحمن آیه‌ی 5

سوره‌ی مبارکه نوح آیه‌ی 16

سوره‌ی مبارکه المدثر آیه‌ی 32

سوره‌ی مبارکه قیامه آیه‌ی 1

سوره‌ی مبارکه قیامه آیه‌ی 9

سوره‌ی مبارکه انشقاق آیه‌ی 18

سوره‌ی مبارکه شمس آیه‌ی 2

سوره‌ی مبارکه فرقان آیه‌ی 61

«   آیه‌هایی از قرآن که در آن کلمه‌ی «النجم» بکار رفته است.

سوره‌ی مبارکه نحل آیه‌ی 16

سوره‌ی مبارکه نجم آیه‌ی 1

سوره‌ی مبارکه الرحمن آیه‌ی 6

سوره‌ی مبارکه طارق آیه‌ی 3

«  آیه‌هایی از قرآن که در آن کلمه‌ی «النجوم» بکار رفته است.

سوره‌ی مبارکه انعام آیه‌ی 97

سوره‌ی مبارکه صافات آیه‌ی 88

سوره‌ی مبارکه طور آیه‌ی 49

سوره‌ی مبارکه واقعه آیه‌ی 75

سوره‌ی مبارکه مرسلات آیه‌ی 8

سوره‌ی مبارکه تکویر آیه‌ی 2

صفحه 3 از 6 < 1 2 3 4 6 > آخرین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر