(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : قبول دارم ولی چکار کنم
نمایش موضوع اصلی :

محمدELE چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ بعد از ظهر

بعضی روزا تو کوچه با دوستان جمع میشیم ومذاکره می کنیم میگیم میخندیم و.. *یکی از بچه های همسایه هم هست که همیشه یه شوخی هایی میکنه که ... 
بیخیال
 مثلا چند روز پیش یهو همین همسایه ی مورد نظر با ماشین اومد طرفمون آقا ما هم که جنسمون همیشه جوره(آماده ایم) یکیمون پرت شد رو کاپوت ماشین(یکم حرکت اکروباتیک) یکی با یه نیم وارو رفت تو جوب یکی با یه پشتک رفت اون طرف و...  هر سری یه فیلم داریم خلاصه اصن یه وضی. 
گذشت تا 3روز پیش یکی از دوستان گفت بزار یکم  سربه سر این پسره بزاریم هرچی به این مخمون فشار آوردیم کسی ایده خوبی نداشت که  یهویکی از دوستان گفت یه فکری به سرم زد گفت ماشینشو...

خلاصه گفتم شما هوامو داشته باشین من ماشینشو جابجا میکنم قبول کردن رفتن ولی یهو برگشتن هی نگام میکردن
گفتم اتفاقی افتاده
 گفتن دستون انداختی ماشین تو دنده است چطوری جابجاش میکنی
گفتم شما حواستون باشه نیاد بقیش با من
آقا سپر پشت پیکان رو دو دستی چسبیدم یکم بلندش کردم هلش دادم بردم تا جلوی در یه همسایه اون طرف تر همین که برگشتم دیدم  دوستان دارن منو نیگا میکنن حالا من گفته بودم حواستون باسه کسی نبینه
خلاصه عملیات موفق بود رفتیم به پناهگاه تا دشمن(همسایه) بیاد ببینیم چه حالی میشه
حدودا نیم ساعت بعد سورژه اومد بیرون سوییچو درآورد که سوار بشه دید نیست
یه نگا به اطرافش انداخت دید ماشین دو سه متر اونطرفتر پارک شده
خلاصه رفت سوار شد رفت پی کارش
 آقا مارو میگی از خنده درو دیوار رو گاز میگرفتیم
گذشت تا امروز که طبق معمول تو کوچه بودیم بازم اومد با یه شوخی دیگه خلاصه وایساد پیشمون سلام و احوالپرسی میکردیم که گفتیم خوبی  گفت مگه میزارن آدم خوب باشه اینقدرمشغله دارم ...
حواسم پرت شده دیروز ماشینو دم در همسایه پارک کردم واسه همین هم هی میام سر میزنم بهش که یه بار دم خونه همسایه پارک نکرده باشم زشته
ما هم که کسی نم پس نمیداد
همین که رفت هرکی از یه طرف خودشو به در و دیوار میزد از فرط خنده نمیدونستیم چکار کنیم
بعد از نیم ساعت خنده مفید
 به بچه ها گفتم که خیلی دلم براش سوخت بهش بگم کار من بوده گفتن حقشه!
میدونی چه بلا هایی در روز سر خودمون میاره هر سری 10کیلو کم میکنیم
حالا من موندم چکار کنم همینطوری پیش بره خدای نکرده بچه مردم از دست میره
نظر شما چیه؟!عذاب وجدان دارم شدید