(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : یزید و شمر هم بهشت می روند
نمایش موضوع اصلی :

محمد121 دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ قبل از ظهر

با سلام  خدمت همه ی دوستان و پیروان واقعی حضرت مهدی سلام الله علیها
چندی پیش مطلبی گوش کردم که بسی جای تامل و البته افسوس دارد
افسوس؟
آره چون من اگه این حرفا رو از یه شخص عامه می شنیدم ناراحت نمیشدم
ولی این حرفا رو از کسی که شنیدم که لباس پیغمبر به تن داشت
و ادعای پیروی از خاندان رسالت رو میکرد و روی منبر رسول خدا این حرفا رو میزد
عزیزای من بخدا قسم همه ی ما مسئولیم
مسئولیم درباره ی رفتارمون گفتارمون نگاهامون
مسئولیم نزد اهل بیت
مسئولیم اگه حق رو دیدیم ولی دفاع ازش نکردیم
روز قیامت چی میخوایم جوابشون رو بدیم؟
حرف واسه گفتن زیاده ...
متاسفانه عرفان های نو ظهور وباطل جدیدا خیلی از جوونای ما رو از راه اهل بیت دور کرده
و من بر حسب وظیفه این پست رو گذاشتم تا حق رو از باطل به خوبی تشخیص بدین
و ببینید که یه آدم تا چه حد میتونه از راه اهل بیت دور بشه
من قسمت کوتاهی از سخنرانی جناب صمدی آملی رو واستون گذاشتم که میگن ما باید از شمر و یزید تشکر کنیم که امام حسین رو کشتند...

به گزارش شیعه آنلاین، حجة الاسلام و المسلمین «صمدی آملی» از شاگردان مطرح آیت الله «حسن زاده آملی»
در اظهاراتی تعجب برانگیز و بی سابقه ادعا کرده که یزید و شمر لعنة الله علیهما که جزو قاتلان سید و سالار شهیدان، أبا عبدالله الحسین علیه السلام بوده اند، به بهشت می روند.

وی در بخشی از اظهارات خود می گوید:قبل از اینکه ما برویم بهشت میبینیم یزید و اینهارفته اند.
ما میگوییم الان ما چقدرباید متشکر شمر و عمر سعد باشیم؟ دین خدا و ناموس خدا که باقی ماند، یعنی چیزی نشد که اینها ضرر به ناموس خدا بزنند.
اگر شمر آن روز آقا را رها میکرد حالا چه فرقی میکند؟ چهار روزی عمرشان اضافه تر؛
تنها چیزی که بود ۱۰ میلیون جمعیت جمع بشویم و سر و صدا کنیم که بله آقای ما الحمد لله از مرگ در آمده؛ و سن ۶۳ سالشان شده ۷۳ سال؛ نتیجه چه میشد؟
مردم چون حرف نشنیده اندخیال میکنند که اینها ضد دینی شد.
شاگرد آیت الله «حسن زاده آملی» می افزاید: جناب نوح ۹۰۰ سال زحمت کشید ۷۰ نفر و امام حسین ۷۲ نفر را جذب کردند
ولی شمر با این کارش این همه خیل عزادران را جذب کرد! حالا می بینید حق شمر هم هست این همه بالا بیاید.
استعدادهایی در آنها (شمر و یزید و…) دیده می شود که معلوم می کند آنها هم چیزهایی دارند!
دانلود فایل صوتی کاملhttp://www.ebnearabi.com/wp-content/uploads/2012/03/samdiamoli-shemr.mp3

حالا بر فرض محال که این دو به بهشت خواهند رفت اما واقعا یه شیعه چطور روش میشه که از این دوتا دفاع کنه........
حالا میفهم چرا امام غریبمون هزار چهارصد ساله که ظهور نکرده
خدا به حق محمد و آل محمد هر کسی که با هر لباسی داره به تشیع خدمت میکنه در پناه خودش حفظ کنه
و هرکسی که با هر لباسی داره به تشیع و اهل بیت خیانت میکنه ریشه کن کنه.الهی آمین