انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » مرزبانان ایرانی آزاد شدند/ تایید شهادت یکی از مرزبانان ایرانی +عکس

مرزبانان ایرانی آزاد شدند/ تایید شهادت یکی از مرزبانان ایرانی +عکس

مرزبانان آزاد شدند / تایید شهادت یکی از مرزبانان ایرانی عکس 15 / 1 / 92 گروهک موسوم به جیش‌العدل از آزادی مرزبانان ایرانی خبر داد. به گزارش فرهنگ نیوز ، عبدالرئوف ریگی، مسئول روابط عمومی این گروهک در گفت‌وگو با العربیه ، از آزادی سربازان ایرانی گروگان گرفته شده توسط گروهک خود خبر داد و گفت: جیش العدل تصمیم گرفت تا بعد از ملاقات‌های انجام شده با هیئتی از نمایندگان علمای اهل سنت و روسای برخی قبایل بلوچ گروگان‌هایش را آزاد کند. همچنین گروهک جیش العدل در وبلاگ خود مدعی شد
lvcfhkhk hdvhkd Hchn ankn/ jhddn aihnj d;d hc lvcfhkhk hdvhkd +u;s

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92787
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
نفر اول مسابقه
نفر اول مسابقه
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

مرزبانان آزاد شدند / تایید شهادت یکی از مرزبانان ایرانی +عکس

15 / 1 / 92
گروهک موسوم به جیش‌العدل از آزادی مرزبانان ایرانی خبر داد.

به گزارش فرهنگ نیوز ، عبدالرئوف ریگی، مسئول روابط عمومی این گروهک در گفت‌وگو با العربیه ، از آزادی سربازان ایرانی گروگان گرفته شده توسط گروهک خود خبر داد و گفت: جیش العدل تصمیم گرفت تا بعد از ملاقات‌های انجام شده با هیئتی از نمایندگان علمای اهل سنت و روسای برخی قبایل بلوچ گروگان‌هایش را آزاد کند.

همچنین گروهک جیش العدل در وبلاگ خود مدعی شد مرزبانان ایرانی را که چند ماه پیش به گروگان گرفته بود با پادرمیانی علمای اهل سنت آزاد کرد.

در عکسی که دراین وبلاگ منتشر شده است تنها 4 تن از سربازان کشورمان دیده می شود و این موضوع ظن شهادت یکی از مرزبانان به دست این گروهک تروریستی را تقویت می کند.

به گفته این عضو گروهک جیش العدل، بعد از این دیدار که در نقطه مرزی در شرق ایران انجام شد، گروگان‌ها به همراه هیئت یاد شده بازگشتند.

** کوثری: "۴ مرزبان" تحویل رابط جمهوری اسلامی ایران شدند
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین اخبار از آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی به تسنیم گفت: مرزبانان ربوده شده ایرانی امروز به رابط جمهوری اسلامی ایران در پاکستان تحویل شده‌اند اما هنوز وارد کشور نشده‌اند.
وی در ادامه گفت: تعداد مرزبانان تحویل داده شده به رابط جمهوری اسلامی 4 مرزبان است.

** سخنگوی وزارت کشور: ادعای توافق برای تبادل ۳۴ زندانی با مرزبانان ربوده‌شده نادرست است

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور ادعای توافق برای تبادل 34 زندانی با مرزبانان ربوده شده را رد کرد و گفت: این خبر صحت ندارد.

** عابد فتاحی : جیش‌العدال تلاش دارند خود را وابسته به مذاهب اسلامی معرفی کنند

عابد فتاحی رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر غیر مسلمان بودن اعضای گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل، تاکید کرد: این گروه هیچ سنخیتی با مذاهب اسلامی ندارد و مطالبه اهل سنت ایران از نیروهای مسلح برخورد قاطع نظامی با این گروهک است.

وی تاکید کرد: گرچه تروریست‌های جیش‌العدال تلاش دارند خود را وابسته به مذاهب اسلامی معرفی کنند اما باید گفت اینها نه مسلمان هستند و نه مورد حمایت مذاهب اسلامی. این گروهک از دشمنان اسلام ماموریت گرفته تا برای تفرقه‌افکنی میان مسلمانان خود را اهل سنت معرفی کند.

**علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان: باور آزادی مرزبانان منوط به بازگرداندن آنهاست

علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: ما زمانی می‌توانیم به باور آزادی سربازان برسیم که آنها را به آغوش ایران برسانیم.

وی تاکید کرد: دراین باره باید منتظر باشیم.

هاشمی در پاسخ به این سوال که چقدر این ادعا می‌تواند درست باشد؟ اظهار کرد: ما امیدواریم به اینکه تلاش‌های صورت گرفته خبر خوشحال‌ کننده‌ای را برای مردم ایران به ارمغان بیاورد.

خدایا دشمنان اسلام را که به هر نحوی می خواهند به اسلام ضربه بزنند نیست و نابودشان بگردان
الهی امین

شادی روح مطهر شهید «جمشید دانایی فر» مرزبان عزیز کشورمون و سلامتی این 4 مرزبان عزیز
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین

الهی بحق عمه سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهـــــــرا سلام الله علیها

a (18).jpg

5 تشکر شده از کاربر قمرخانم برای ارسال مفید :
maryam20 , احسان فقط خدا , زینب سادات , بهشته , جمعه موعود ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

سلام ممنون از اطلاع رسانیتون این طرح ریز رو خبرگزاری فارس  گذاشته

به نظرم خیلی قشنگه

کاش اون مهره های شطرنج 5تا میبودن کاش.....

فیلم عملیاتی که سربازان رو به گروگان گرفتن رو دیدن؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

به نظرم ماهم خودمون مقصر بودیم تو این زمینه 

فیلمی که من دیدم 15 دقیقه هست و چنتا موتور سکلیت از تروریستا میرن سمت یه چادر و سربازان رو به گروگان میگیرن به همین راحتی

اسم این عملیاتشون رو هم گذاشته بودن عثمان(رض)

یعنی باید اجازه بدیم به همین راحتی جوانانمون رو از کشور خودمونون بدزدن؟؟؟؟؟؟؟

حتی این 5 سرباز عزیز با زیر شلواری بودن و تویه چادر داشتن استراحت میکردن ، یعنی فکرشم نمیکردن که به همین سادگی بیفتن دست تروریست ها

خدا نکنه این فیلم رو خانواده این عزیزان دیده باشن ، وقتی میرسن رو سرشون تند تند  به اطراف تیر میزنن و میگن بخوابین رو زمین ، یکی از سربازان عزیز میگه آخه مگه ما چیکار کردیم

من خودم به شخصه آدمی هستم که کم احساسی میشم و هر جور شده جلو خودم رو میگیرم کسی اشکمو نبینه اما این صحنه رو که دیدم وقعا تکون خورم 

خدا برای هیچ خانواده ای پیش نیاره و امیدوارم مسئولین یه فکر اساسی بکنن

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ قبل از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92787
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 122
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 856
پسند ها : 160
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).jpg

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : بهشته

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
مرزبانان ، ایرانی ، آزاد ، شدند/ ، تایید ، شهادت ، یکی ، از ، مرزبانان ، ایرانی ، +عکس ،

« فوری / آزادی مرزبانان ایرانی مبارک | ثبت نام اعتکاف در حرم امام رضا علیه السلام و حضرت عبدالعظیم علیه السلام »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:39 بعداز ظهر