انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های emal » به امید لبخند و نگاه مهربونتون....این روز رو به همه فرشته های دنیا تبریک میگم ... بابایی روزت مبارک

به امید لبخند و نگاه مهربونتون....این روز رو به همه فرشته های دنیا تبریک میگم ... بابایی روزت مبارک

دیشب همه خانواده دور هم جمع بودیم و به مناسبت روز پدرجشن گرفته بودیم و غرق شادی و خنده بودیم و خوش میگذروندیم  ، دیگه وقت کادو دادن رسیده بود ، هر کسی هر چیزی رو خریده بود تقدیم می کرد و یه بوسه از بابا هدیه می گرفت ، اما من فقط یه بوس به بابا هدیه دادم و یه بوس گرفتم و  گفتم: هر چی گشتم چیزی که لیاقتت رو داشته باشه پیدا نکردم ، همین در کنار هم بودنمون به نظرم خیلی قشنگ و با
fi hldn gfokn , k'hi livf,kj,k....hdk v,c v, fi ili tvaji ihd nkdh jfvd; ld'l ... fhfhdd v,cj lfhv;

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 282
حالت :
اعتبار کاربر : 1266
پسند ها : 136
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

مدال ها:2
مدال ازدواج
مدال ازدواج
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

دیشب همه خانواده دور هم جمع بودیم و به مناسبت روز پدرجشن گرفته بودیم و غرق شادی و خنده بودیم و خوش میگذروندیم  ، دیگه وقت کادو دادن رسیده بود ، هر کسی هر چیزی رو خریده بود تقدیم می کرد و یه بوسه از بابا هدیه می گرفت ، اما من فقط یه بوس به بابا هدیه دادم و یه بوس گرفتم و  گفتم: هر چی گشتم چیزی که لیاقتت رو داشته باشه پیدا نکردم ، همین در کنار هم بودنمون به نظرم خیلی قشنگ و با ارزش اومد زنگ زدم  و همه رو جمع کردم تا این روز عزیز رو جشن بگیریم ، دستش رو روی سرم کشید و پیشونیم رو بوسید و گفت : اره باباجون همیشه به همین خوبی کنار هم جمع باشید من دلم و روحم آرومه ، حالا چه در کنارتون باشم چه نباشم ، با این حرفش بدجور دلم گرفت و بغض توی گلوم نشست . گفتم : بابا خدا نکنه که نباشی تو باید واسه همیشه پیش ما بمونی این جمع با وجود تو و مادرمه که همیشه گرمه دیگه هم از این حرفا نزن .
لبخندی بهم زد و گفت : باباجون عمر دست ما نیست هممون رهگذریم ، هر وقت رو که خدا برامون مقدر کرده باید تسلیم شیم ، خون من که رنگین تر از بابا های دیگه نیست . خیلییییی دلم گرفت ، یه لحظه یاد دخترایی افتادم که الان بابا پیششون نیست که در حد یه بوسه بهش هدیه بدن یا ازش هدیه بگیرن ؛ چقدر الان دلشون گرفته و غمگینن ، یادم اومد دختر عموم سر شبی بهم پیام داده بود .
(( راحت نوشتیم بابا نان داد ؛ بی آنکه بدانیم بابا چه سخت برای نان تمام جوانیش را داد .... هدیه به روح همه باباهای دنیا که دیگه پیشمون نیستن فاتحه بفرستید )) و در آخر هم نوشته بود عزیزم از طرف من روی ماه بابات رو ببوس و بهش تبریک بگو .
آخه دختر عموم سه ساله باباش رو از دست داده ؛ این دختر کسی بود که از تمام زندگیش مایه گذاشت ، درس خوند ، و یه لحظه از تلاش دست برنداشت و همیشه تلاش و کوششی که داشت زبان زد بود و سعی می کرد حتما به یه جایی برسه و همیشه به باباش میگفت من برم سر کار دیگه نمیذارم تو کار کنی ، دقیقا بعد از اینکه درسش تموم شد و امتحان استخدامی داد باباش فوت کرد و حتی نتونست خبر قبولیش رو بهش بده ، تا چند ماه سر کار نمیرفت ، می گفت : دیگه توان کار کردن رو ندارم نمیتونم برم سر کار قدرتش رو ندارم ، اگه اون وقتا تلاش می کردم هدفی داشتم ، دلگرمی داشتم و الان این دلگرمی رو از دست دادم ؛
آخه میدونید دخترا تکیه گاهشون پدرشونه ؛ دلگرمیشون پدرشونه ؛ گرم ترین آغوشی که توش آروم میگیرن ، آغوش پر مهر پدره ؛ مردونه ترین دستی که میتونن در دست بگیرن دستای قوی و گرم پدره ؛ محکم ترین شونه ای که میتونن بهش تکیه کنن و مثل کوه براشون میمونه شونه های استوار و مردونه پدره ؛ با گرمی نفسش باعث گرمی و صمیمیته توی خونه ؛ دختر وقتی سایه بابا بالا سرشه غرور خاصی داره ؛ سرشو بالا میگیره با غرور راه میره چون ، قوی ترین , مهربون ترین ، گرمترین ، محکم ترین با احساس ترین و.... ( واقعا واژه ها واسه توصیف کم میارن و در مقابلش حقیرن ) خلاصه چون بهترین و قوی ترین فرشته رو خدا براشون قرار داده سرشون بالاست و احساس قدرت میکنن .
دختر عموی من و هزاران دختر دیگر سالهاست که به جای کیک ، روز پدر رو حلوا درست میکنن و میبرن سر قبر باباشون و باهاش خلوت میکنن و به جای روی ماه بابا سنگ قبرش رو میبوسن ، هدیشون گلهاییه که وقتی میخوان برگردن متوجه میشن زمانی که داشتن با بابا حرف میزدن و درد و دل میکردن ناخودآگاه پرپر کرده و روی سنگ قبر ریختن ؛
خدایا به دل همشون صبر بده   ؛  خدایا خودت پناه دلشون باش  ؛  خدایا جایگاه همه بابا ها و مامان ها رو بهشت قرار بده  ؛ خدایا همه ی بابا مامان هایی که توی بستر بیماری هستن رو لباس عافیت بپوشان  ؛ خدایا به همه بابا مامان ها عمر با عزت عنایت بفرما  ؛ خدایا کمکمون کن اون چیزی باشیم که از ما راضی و خشنود باشن و بعد از این همه زحمت نخوان به خاطر کردار ما بر بی ثمری عمرشون غبطه بخورن .
بابا جون میدونم با خاطر وضعیتم بیشتر از همه خواهر برادرام برات زحمت داشتم ، میدونم ده برابر اونا غصه منو خوردی ، شب تا صبح از فکر من خواب نداشتی ، بخاطرم چه زحمت ها که متحمل نشدی اما خدا میدونه هیچ هدیه ای یا واژه ای پیدا نمیکنم که لایقت باشه فقط میتونم دستای زحمت کشیده و پیر و خشکت رو ببوسم و بگم بابا دوست دارم ، بابا جون واسه من بمون واسه منی که این همه زحمت کشیدی تا شاد باشم و، بمون تا سختی های زندگیم رو به خاطر وجود تو باهاش به نحو احسنت کنار بیام ،
بابا جون با بودن تو سختی معنا نداره ، مریضی معنا نداره ، غم و غصه و درد معنا نداره فقط بمون ، عزیزم برقرار باش تا بیقرار نباشم بابا جون خودت میدونی صبح تا صبح به امید دوباره دیدن نگاه مهربونت و لبخند یواشکی که از چشم من یکی هیچ وقت دور نمونده از خونه بیرون میرم و امید دارم وقتی تن خستم به خونه بر میگرده نفس گرمت رو تو خونه احساس کنم و تن و دل و همه وجودم گرم زندگی بشه ، پس مواظب خودت باش تا برگردم  ؛   عزیزم داروهات روی اپن گذاشته سر وقت بخور ، یه وقت چشم منو دور نبینی بری خرما زیاد بخوریااااااااا ، قند هم از اونایی که ریز کردم یه کوچولو بیشتر با چاییت نمی خوریاااااااا ، مامان جون غذا رو چرب و تند و شور درست نمیکنااااااا خودت میدونی که براش خوب نیست ، بابایی و مامانی گلم مواظب خودتون باشید به خدا می سپارمتون  شب اگه خدا بخواد بر میگردم فدای شما بشم من به امید همون نگاهی به خونه بر میگردم که بدرقم کرده پس مواظب خودتون باشید .
بابا جون ممنونتم که زحمت کشیدی ، عرق ریختی ، سختی کشیدی ، جوونیات رو زیر پا گذاشتی تا نون حلال سر سفره ما بیاری ، تا آرامش رو به زندگیم بدی ، بابا جون ای سکان دار کشتی زندگیم بدون تو هیچم بابا کاش بدونی برکت دعای تو ...تکیه گاه آرزو های منه ...بی تو هر فصل کتاب عمر من ...به خزون زندگی رسیدنه
بوسه میزنم بر دستان پدرم که هیچ گه دست هایم را رها نکرد .
پدر ای چراغ خونه ! مرد دریا ، مرد بارون        با تو زندگی یه باغه ، بی تو سرده مثل زندون
هر چی دارم از تو دارم ، تو بهار آرزوها          هنوزم اگه نگیری ، دستامو می افتم از پا

اگر نباشی پدر ،  دلم که هیچ ..... دنیا هم تنگ میشه

ای خدا این تن خستم رو میدونی که به عشق پدر ومادرم شب تا شب میاد به خونه
خونه ای که هر یه گوشش داره از اونا نشونه
ای خدا کمک بکن تا آشیونم با وجودشون همیشه گرم بمونه           ان شاالله ...

ویرایش موضوع توسط : emal
در تاریخ : سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ بعد از ظهر

11 تشکر شده از کاربر emal برای ارسال مفید :
جمعه موعود , الی . ارمیا , قمر , باران عشق , sadaf , باران 313 , فاطمه 1 , احسان فقط خدا , maryam20 , یه پلاک , کوثر ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : emal

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
به امید لبخند و نگاه مهربونتون....این روز رو به همه فرشته های دنیا تبریک میگم ... بابایی روزت مبارک
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 70
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 34682
پسند ها : 6789
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

پدر ای چراغ خونه ! مرد دریا ، مرد بارون
با تو زندگی یه باغه ، بی تو سرده مثل زندون

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : فاطمه 1

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ قبل از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
حالت :

من نبودم و تو بودی،

بود شدم و تو تمام بودنت را به پایم ریختی،

حالا سالهاست که با بودنت زندگی می کنم،

هر روز، هر لحظه، هر آن و دم به دم هستی.

ویرایش ارسال توسط : فاطمه 1
در تاریخ : دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92888
پسند ها : 4935
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

سلام امال خانم خواهر بسیار خوبم
احسنت به شما

خداوند  پدر بزرگوارتونو براتون حفظ کنه ان شاءالله  خواهر خوبم
خداوندبهشون عمر طولانی با عزت و پر خیر و برکت عطا کنه ان شاءالله همیشه سایشون بالا سرتون باشه

خداوند عموی بزرگوارتون رو  و همینطور بابای بزرگوار فاطمه خانم ، یگانه خانم،محمد طاها
کاکتوس خانم ،جناب معرفت ،دلتنگ امام زمان
و پدر و مادر عزیز لیلی خانم و باباهای عزیز دیگر کاربران گرامی که در غید حیات نیستن 
و من حضور ذهن ندارم و همه باباهای  عزیزی که از این دنیا رفتن رو بیامرزه

ان شاءالله با اولیای خداوند محشور شوند
خداوند ان شاءالله سلامتی بابای عزیز خواهر خوبمون الی .ارمیا خانم را  که ماها خیلی خیلی مدیونشونیم را بهشون برگردونه
سلامتی همه باباهای گل دنیا  
و  باباهای گل خودتون و شادی روح همه باباهای عزیزی که از این دنیا رفتند
بویژه شادی روح آقا هادی دوست آقا سینا که پدر عزیز دو فرزند گلشون بودند
شادی روح منیبای عزیز و خواهرعزیز  فرشته خانم صلوات

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا  معهم واهلک اعدائهم اجمعین
 الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهرا سلام الله علیها

می پسندم        0 

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 282
حالت :
اعتبار کاربر : 1266
پسند ها : 136
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : emal

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
آقایون انجمن
rating
شماره عضویت : 114
حالت :
اعتبار کاربر : 6089
پسند ها : 654
حالت من :  Mehrabon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : معرفت

((  الا بذکرلله تطمئن القلوب  ))

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 362
حالت :
اعتبار کاربر : 2057
پسند ها : 368

می پسندم        0 

امضای کاربر : یه پلاک

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [9]
ناظر بخش زبان
rating
شماره عضویت : 947
حالت :
دعوت شدگان : 6
اعتبار کاربر : 13181
پسند ها : 1464
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpg

اللهم صل علی محمد و ال محمد

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : mohadeseh
هر عشقـــــــ بے مجوز حَســـــڹ و حُسیـــن خطاستـــ

**یــــا زهـــــــــرا**

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
جشن ، روز ، پدر ، واسه ، همه ، بابایی ، های ، دنیاااااا ،

« فرو بردن بغض | تو کجایی سـهراب...؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 03:13 بعداز ظهر