انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » متفرقه » توان نظامی ایران و اسراییل به نقل از سایت گلوبال فایر پاور

توان نظامی ایران و اسراییل به نقل از سایت گلوبال فایر پاور

سایت گلوبال فایر پاور با کمک آمار بدست آمده از منابع مختلف، اطلاعات تحلیلی از توان نظامی کشورهای جهان ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که توان هسته‌ای کشورها در این معادلات وارد نشده است. مقایسه ارائه شده در این مرکز مربوط به توان کشورها در زمینه جنگ زمینی، دریایی و هوایی به همراه جنبه‌های لجستیکی و مالی مسئله می‌باشد. منابع در حد امکان ذکر شده‌ و در صورت در دسترس نبودن اعداد رسمی، این مقادیر تخمین زده شده‌اند. رده بندی ارائه شده توسط این مرکز از فرمولی بدست
j,hk kzhld hdvhk , hsvhddg fi krg hc shdj 'g,fhg thdv \h,v

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سایت گلوبال فایر پاور با کمک آمار بدست آمده از منابع مختلف، اطلاعات تحلیلی از توان نظامی کشورهای جهان ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که توان هسته‌ای کشورها در این معادلات وارد نشده است. مقایسه ارائه شده در این مرکز مربوط به توان کشورها در زمینه جنگ زمینی، دریایی و هوایی به همراه جنبه‌های لجستیکی و مالی مسئله می‌باشد. منابع در حد امکان ذکر شده‌ و در صورت در دسترس نبودن اعداد رسمی، این مقادیر تخمین زده شده‌اند.

رده بندی ارائه شده توسط این مرکز از فرمولی بدست آمده است که 45فاکتور را در معادله وارد کرده است. این لیست در ادامه آورده شده است که در آن ایران دوازدهمین نیروی نظامی جهان و بالاتر از آلمان، ایتالیا، استرالیا، کانادا، اسپانیا و بسیاری از کشورهای دیگر قرار گرفته است. اطلاعات بیشتر در سایت این مرکز موجود است.

مجله معتبرGFT اقدام به انتشار آمارهایی از قدرت نظامی کشورهای جهان در سال ۲۰۱۲ کرده  این مجله نیروی نظامی ایرانی را با رژیم اشغالگر قدس مقایسه کرده  در این رده بندی آمریکا، روسیه و چین به ترتیب در رده های اول تا سوم هستند و ایران در رتبه ی ۱۶ قرار دارد. نکته عجیب در این رده بندی حضور ایران در رتبه ی ۱۶ است که با توجه به مقایسه قدرت نظامی ایران با دیگر کشورها پی میبریم که جمهوری اسلامی ایران می توانسته همانند رده بندی های گذشته در بین 10 کشور برتر نظامی جهان قرار بگیرد.

در این بخش مقایسه ای بین نیروی نظامی رژیم اشغالگر قدس و جمهوری اسلامی ایران انجام شده که مرور آن بسیار جالب است. در بخش های بعدی مقایسه های دیگری نیز تقدیم حضور شما میکنیم. اما این موضوع را هرگز فراموش نکنید که در این مقایسه موقعیت جغرافیایی و عامل انگیزه و دین در نظر گرفته نشده که همین امر باعث کاهش رتبه ی واقعی ایران شده است.

ویرایش موضوع توسط : بلاغ مبین
در تاریخ : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ بعد از ظهر

2 تشکر شده از کاربر بلاغ مبین برای ارسال مفید :
بلاغ مبین , admin ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

دویچه وله :
جمهوری اسلامی ایران با ۵۲۳ هزار نفر شامل اعضای ارتش و افراد "سپاه پاسداران" از نظر عددی دارنده پرشمارترین ارتش منطقه است. به علاوه ایران می‌تواند در صورت لزوم تا یک میلیون بسیجی را برای رزم آماده کند.
نیروی زمینی ایران دارای ۳۵۰ هزار سرباز است و بیش از ۱۶۰۰ تانک و زره‌پوش در اختیار دارد. در نیروی دریایی ایران ۱۸ هزار ملوان خدمت می‌کنند.
در نیروی هوایی ایران ۳۰ هزار سرباز خدمت می‌کنند که ۱۲ هزار نفر از آنها عضو یگان‌های پدافند هوایی هستند.
از ۳۳۰ هواپیمای جنگی ایران، حدود ۷۰ فروند جنگنده‌های روسی هستند و ۱۸۰ فروند به خریدهای پیشین انقلاب از ایالات متحده برمی‌گردند.
ایران در سالهای گذشته سیستم موشکی خود را توسعه داده است. بر پایه تکنولوژی موشک‌های اسکود که ایران عمدتا از کره شمالی دریافت کرده، این کشور توانسته تا ۶۰۰ فروند موشک میان‌برد "شهاب ۱" و "شهاب ۲" تولید کند که برد آنها به چند صد کیلومتر می‌رسد.
به علاوه ایران حدود ۵۰ فروند موشک "شهاب ۳" در اختیار دارد که گفته می‌شود برد آنها به ۲۰۰۰ کیلومتر، یعنی تا خاک اسرائیل می‌رسد.
نیروهای مسلح ایران برای دفاع از زرادخانه استراتژیک و همچنین تأسیسات اتمی خود، حدود ۳۰ موشک مدرن پدافند هوایی از روسیه دریافت کرده است.
ایران همچنین در دهه گذشته چند زیردریایی از روسیه دریافت کرده است.
سپاه پاسداران و ارتش ایران در سال‌های گذشته پیوسته ادوات و تجهیزات نظامی جدیدی را به نمایش گذاشته‌اند که به گفته کارشناسان بخشی از آنها کپی‌پردازی از نمونه‌های خارجی هستند و در مورد کیفیت و کارآیی آنها ابهام‌‌ و سؤال‌های زیادی مطرح است.

البته توان نظامی ایران قطعا بیش از این اعداد و ارقامه و بسیار هم secret. حالا اين روزنامه اين اطلاعات رو از كجا اورده خدا عالمه!

توان نظامی اسرائیل:

ارتش اسرائیل یکی از قوی‌ترین ارتش‌های جهان شناخته می‌شود که قدرت آن به ویژه در تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ایست که عمدتا از ایالات متحده دریافت کرده است.
تردیدی وجود ندارد که اسرائيل به سلاح اتمی دست یافته و می‌تواند بمب‌های خود را با موشک‌های "یریشو" تا مسافت ۱۵۰۰ کیلومتری بفرستد.
در ارتش اسرائیل روی هم ۱۷۶ هزار مرد و زن خدمت می‌کنند. در نیروی زمینی ۱۳۳ هزار، در نیروی هوایی ۳۴ هزار و در نیروی دریایی ۹۵۰۰ نفر عضویت دارند.
اسرائيل قادر است در صورت لزوم ۵۶۵ هزار سرباز احتیاط را به زیر پرچم فرا خواند.
نیروی زمینی اسرائيل حدود ۳۵۰۰ دستگاه تانک و همچنین ۱۰۵۰۰ دستگاه خودروی زرهی در اختیار دارد. نیروی هوایی دارای ۴۶۰ فروند جنگنده و همچنین حدود ۸۰ هلیکوپتر جنگی و ۲۰۰ هلیکوپتر حمل و نقل است.
تجهیزات عادی نیروی دریایی اسرائيل عبارت است از ۳ زیردریایی مجهز به موشک و رادار و همچنین تعدادی قایق‌های گشتی و تندرو برای حفاظت از سواحل نزدیک.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
توان ، نظامی ، ایران ، به ، نقل ، از ، سایت ، گلوبال ، فایر ، پاور ،

« عوارض حشره‌ کش‌ ها را جدی بگیرید | سپاه پاسداران چگونه خلیج‌فارس را برای آمریکایی‌‌ها جهنم می‌‌کند؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:43 پیش از ظهر