انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » حجاب و پوشش اسلامی » نامه اساتید دانشگاه در اعتراض به وضعیت حجاب

نامه اساتید دانشگاه در اعتراض به وضعیت حجاب

نامه اساتید دانشگاه در اعتراض به وضعیت حجاب   جمعی از اساتید دانشگاه در نامه‌ای خطاب به رؤسای سه قوه نسبت به وضعیت نامطلوب فرهنگی به خصوص تضعیف سازمان‌یافته عفاف و حجاب در جامعه اسلامی هشدار دادند و خواستار اقدامات قانونی در این باره شدند. متن این نامه به شرح ذیل است: بسمه تعالی رؤسای محترم قوای مجریه، مقننه و قضائیه با سلام و احترام بدون تردید مستحضرید فلسفه اصلی تشکیل نظام جمهوری اسلامی (بنابه فرمایش حضرت امام) تحقق و اجرای احکام الهی است و از سوی دیگر جدی‌ترین خطری که نظام
khli hshjdn nhka'hi nv hujvhq fi ,qudj p[hf

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92888
پسند ها : 4935
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
نفر اول مسابقه
نفر اول مسابقه
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

جمعی از اساتید دانشگاه در نامه‌ای خطاب به رؤسای سه قوه نسبت به وضعیت نامطلوب فرهنگی به خصوص تضعیف سازمان‌یافته عفاف و حجاب در جامعه اسلامی هشدار دادند و خواستار اقدامات قانونی در این باره شدند.

متن این نامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

رؤسای محترم قوای مجریه، مقننه و قضائیه

با سلام و احترام

بدون تردید مستحضرید فلسفه اصلی تشکیل نظام جمهوری اسلامی (بنابه فرمایش حضرت امام) تحقق و اجرای احکام الهی است و از سوی دیگر جدی‌ترین خطری که نظام اسلامی را تهدید می‌کند رخنه در اسلامیت نظام و تزلزل در ایمان و تدین جامعه است و هر اقدامی که منجر به تضعیف ایمان و باورهای دینی جامعه شود به صورت مستقیم بر اقتدار نظام ولایت فقیه و حاکمیت دینی تأثیر منفی گذاشته و در صورت تداوم این روند، می‌تواند به اختلال جدی در نظام اسلامی و حتی اضمحلال آن بیانجامد.

توجه به این دو مبنا، لزوم رعایت حرمت احکام الهی در سطح جامعه اسلامی و ضرورت توجه به شعائر دینی از جانب حاکمیت و دستگاه‌های وابسته به آن را بدیهی می‌کند.

جالب اینجاست که نکات فوق برای دشمنان جامعه و حکومت اسلامی و نظام استکبار به خوبی روشن و بدیهی است به گونه‌ای که تمام توان خود را بر تضعیف ایمان و بنیان‌های ارزشی جامعه اسلامی ما قرار داده و متأسفانه به دلیل نبود یک جبهه مدافع و متمرکز در برابر تهاجم همه جانبه نظام استکبار به ارزش‌ها و بنیان‌های دینی جامعه، روز به روز بر تلفات جبهه خودی افزوده شده و رخنه گاه‌های دشمن روزبه روز گسترده‌تر می‌شود.

نتیجه تهاجم، شبیخون، قتل عام و ناتوی فرهنگی و در ورای آن جنگ نرم همه جانبه استکبار جهانی، فروغلتیدن جامعه به دام فساد، فحشا، بی‌حجابی و بی‌عفتی و جرائم و تخلفات وابسته به این مجموعه است که بالا رفتن میزان طلاق در شهرهای بزرگ (رسیدن آن به مرز40 درصد در تهران بزرگ!) یکی از عوارض و نتایج آن به شمار می رود!

دشمنان ایران اسلامی به خوبی دریافته‌اند که جامعه خانواده محور ایران اسلامی را باید با ترویج فساد و بی‌عفتی و بی‌حجابی دچار فروپاشی درونی کرد و گرنه تهدیدات نظامی و سیاسی و....نه تنها موجب تضعیف این جامعه نخواهد شد، بلکه وحدت و استحکام درونی آن را افزایش خواهد داد. متأسفانه در سایه غفلت کارگزاران و دست اندرکاران نظام از این امر مهم روز به روز شاهد گسترش بیش از پیش مفاسد اخلاقی، بی‌حجابی و فحشا در سطح جامعه هستیم و این روند می‌رود تا به هنجار و عرف رایج در جامعه تبدیل شود که در صورت وقوع این فاجعه، دیگر از نظام اسلامی جز نامی باقی نخواهد ماند!

هرچند مقابله با حرکت سیل آسای دشمن در تخریب فرهنگ دینی جامعه و تبدیل ارزش‌های اسلامی مقوّم جامعه و خانواده به هنجارهای فراموش شده به صورت قانونی و جدی در طول دو دهه گذشته به فراموشی سپرده شده و همین امر موجب تغییر در نظام ارزشی جامعه و جایگزین منکر به جای معروف شده، اما ورود جدی و قانون‌مند در عرصه مقابله با فحشا، بی‌حجابی و بی‌عفتی می‌تواند مرهمی بر زخم‌های وارد آمده بر پیکره دیانت و ارزش‌های جامعه باشد.

براساس این مقدمات ما اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی براساس وظیفه شرعی و بر مبنای اصل هشتم قانون اساسی برخود لازم دانسته‌ایم که موارد زیر را به اطلاع روسای محترم قوای سه گانه برسانیم:

1- امضا و ابلاغ هرچه سریع‌تر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تعیین وظیفه 26 دستگاه حاکمیتی در قبال ترویج حجاب و عفاف توسط رئیس محترم جمهور (به عنوان ریاست شورای عالی انقلاب فرهنگی) به عنوان حرکتی نظام‌مند، فرهنگی و قانونی، در جهت تشویق جامعه به حجاب و عفاف ارزیابی شود. این مصوبه مورد توجه و عنایت مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته و کامل‌ترین تصویب نامه در نظام جمهوری اسلامی در راستای گسترش حجاب و عفاف به شمار می‌آید. (که متاسفانه ازسال1383تاکنون مورد غفلت و بی‌مهری قرار گرفته است)

2- ضرورت حمایت جدی از اجرا و اعمال قانون توسط نیروی انتظامی و ظابطین قضایی در مواجهه با هنجارشکنان، مرتکبین کشف حجاب و مروجان فحشا در جامعه با هدف مهار حرکت‌های ویرانگر و سازمان یافته جهت تغییر نظام ارزشی جامعه و جا انداختن بی‌حجابی به عنوان یک عرف مسلط و غالب.(رجوع به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به خوبی روشنگر وجود چنین حرکت‌هایی است که از سوی سفارتخانه‌های بیگانه و عوامل سرویس‌ها و شبکه‌های بیگانه توجیه، حمایت و پشتیبانی شده و می‌شوند.)

3- لزوم اجرای قانون و اعمال مجازات‌های بازدارنده با هدف مهار مرتکبین فساد، فحشا و بی‌حجابی در رده‌های مختلف (از سازمان دهندگان تا تشکیل دهندگان باندهای مروج بی حجابی و بی عفتی) چرا که لجاجت و اصرار افراد وابسته و معاند در کشف حجاب، پرده دری و اهانت به احکام الهی و تحقیر قوانین کشور، هم باعث ترویج فساد و فحشا در جامعه خواهد شد و هم موجبات یأس و نا امیدی مؤمنان و وفاداران به نظام را فراهم آورده و اقتدار را به چالش خواهد کشید.

4- ضرورت تهیه و تصویب قوانین و مجازات‌های بازدارنده (برای مقابله مؤثر با عوامل ترویج فساد و فحشا و بی‌حجابی) و قوانین مشوق و مروج حجاب و عفاف از سوی مجلس شورای اسلامی در راستای تکمیل قوانین و مقررات فعلی و رفع نواقص قانونی موجود.

در پایان توجه سران محترم قوای سه گانه را به این فرمایش مولای متقیان جلب می‌کنیم که ‌«هر ملتی که از درون خانه‌اش مورد تهاجم قرار گیرد حتماً ذلیل خواهد شد» و تاکید می‌کنیم که وظیفه انسانی و شرعی و جایگاه علمی و تکلیف مقام معظم رهبری (که اساتید دانشگاه‌ها را به عنوان فرماندهان جنگ نرم معرفی نمودند) موجب نگارش این مرقومه شده و ان شاءالله که تلاش در این مسیر موجب رفع خطر از نظام اسلامی و جلب رضایت خدای متعال و امام عصر(عج) شود.

اسامی برخی امضاکنندگان:

محمدحسین رجبی دوانی عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین(ع)، مسعود اخوان فرد عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر، علی قائمی استاد دوره دکتری دانشگاه‌ها، محمدرضا مرندی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، علی امامی‌فر عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدصادق کوشکی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، سیدرضا نقیب السادات عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، حجت‌الاسلام علی ذوعلم عضو هیأت علمی مراکز آموزشی و علمی کشور، مجید ابهری استاد دانشگاه شهید بهشتی، فرهاد رحمانی‌فر عضو هیأت علمی دانشگاه شیراز و ...

بر اساس این گزارش، کماکان اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور مشغول امضا این نامه هستند که در آینده تعداد امضاها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحفظ امام زماننا و احفظ قائدنا الخامنه ای

الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهرا سلام الله علیها

فرهنگ نیوز

8 تشکر شده از کاربر قمرخانم برای ارسال مفید :
بلاغ مبین , سید یزدان , باران عشق , فاطمه 1 , ترنم باران68 , لیلی , باران 313 , حریم قدس ,

می پسندم        0 

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 70
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 34682
پسند ها : 6789
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : فاطمه 1

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg
وبسایت من : وبسایت من

ببین دیگه چیکار کردن که صدای استادا هم دراومده

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

ان شاء الله پیشنهادات وراهکار هاشون عملی بشه.

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
نامه ، اساتید ، دانشگاه ، در ، اعتراض ، به ، وضعیت ، حجاب ،

« حجاب زینبی تو لبخند رضایت خواهد شد بر لبان مولایت | نارس بودی حیا شکوفایت کرد »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:21 بعداز ظهر